Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Dátum: 2018.04.02. 12:49:29
Igen, legalább nem mindig uaz!
Dátum: 2018.04.02. 09:10:56
Sajnáljuk, ismeretlen hiba történt, kérlek próbálkozz néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a support.beholder.hu oldalon.
Dátum: 2018.03.29. 14:29:14
Pl. az olyan speciális napi ajánlatokat, mint a 30 isteni ital vagy 10 húsvéti tojás nyugodtan ki lehetne venni. Helyette mehetne akár 30 relikviaforgács, kheszon, kristály mytoaffinitás stb.. Sőt régebben lehetett venni 300 barna mytot is, ami helyett oké beraktátok a 300 mytojokert, csak ott a gond az, hogy barnából feleannyit kapok, mint azelőtt.
Dátum: 2018.03.23. 14:54:37
Nekem is bejön ez az ötlet!
Dátum: 2018.03.23. 07:27:07
Még egy kimaradt: gyógyíts állataidon 20 alkalommal, tehát a következő 4:

- Használd a mágikus gyógyítást 20 alkalommal!
- Használd a manakonstrukciót 10 alkalommal!
- Lépj be a játékba 8 egymás utáni napon minden nap!
- Gyógyíts állataidon 20 alkalommal!
Dátum: 2018.03.23. 07:04:55
Abszolút támogatom! Pont ezzel a 3 feladattal szerettem volna még én is kiegészíteni, azaz, hogy automatikusan teljesítettnek jelölni az Unr34l által említett feladatokat is. Ha ez a 3 feladat bent marad, akkor azt kell, hogy mondjam értelmetlen volt a többi feladat "kivétele", mert így jelenleg semmivel sem lettünk kisegítve. Szerintem ennek a fejlesztésnek az lenne a lényege, hogy lehessen haladni a templommal, a felhalmozódott templomi pálcákat lehessen viszonylag rövid időn belül ellőni(megjegyzem nekem jelenleg nincs egy plusz darab sem).
Dátum: 2018.03.22. 18:36:28
Miklós: korábban felvetettem az alábbit a szörnykihívással kapcsolatban:
A szörnykihívásos oldal kaphatna egy szűrőt, ami alapján TÖ-re szűrhetnénk, hasonlóan a csatlós arénához(gyengébb, hasonló és erősebb szörnyek). Percek mennek el azzal, hogy megtaláljam a számomra üthető ellenfeleket. Illetve jó lenne megoldani azt is, hogy kijelezze a szörny ÉP-jét a szörnylistában(talán ez lenne a legfontosabb). A saját világom szörnyeit még megtudom nézni(az adott karakter karakterlapján), de a többit nem látom.


Erre lenne esetleg kapacitásotok a közeljövőben? (Én úgy gondolom ezt nem lehet olyan komplikált megoldani.)Régebb is kérdeztem, de akkor sem jött semmilyen reakció a részedről, pedig úgy gondolom ez nagy segítség lenne mindenkinek, aki foglalkozik vele. Nagyban megkönnyítené a célpontok keresését, illetve időben jóval hamarabb letudhatnánk ezt a részét.
Dátum: 2018.03.10. 12:27:00
A szörnykihívásos oldal kaphatna egy szűrőt, ami alapján TÖ-re szűrhetnénk, hasonlóan a csatlós arénához(gyengébb, hasonló és erősebb szörnyek). Percek mennek el azzal, hogy megtaláljam a számomra üthető ellenfeleket. Illetve jó lenne megoldani azt is, hogy kijelezze a szörny ÉP-jét a szörnylistában(talán ez lenne a legfontosabb). A saját világom szörnyeit még megtudom nézni(az adott karakter karakterlapján), de a többit nem látom.
Dátum: 2018.02.22. 11:25:19
Nagyon izgalmas forgatásaim voltak:

Shadowrun a következőt nyerte: 12 AF pont, 125 TP
Shadowrun a következőt nyerte: 30 Relikviaforgács
Shadowrun a következőt nyerte: Sajtoló medál
Shadowrun a következőt nyerte: Végzet medál
Shadowrun a következőt nyerte: 30 Relikviaforgács
Shadowrun a következőt nyerte: 30 Relikviaforgács
Shadowrun a következőt nyerte: 30 Relikviaforgács

A legjobb része persze az volt, hogy kiforgattam a 30 relikforgácsot, levont érte -181-t, majd beváltottam epikus kincsesládára, amiből kaptam újabb 181 pechpontot.

Még jó hogy ilyen közel jártam a zafír csatlóskőhöz!
Dátum: 2018.02.01. 13:14:49
Én is remélem, semmi kedvem még több őskövet felszerelésekre költeni. Eleve maga a csatlós aréna egy agyatlan fejlesztés, semmi kreativitás nincs benne!
Dátum: 2018.01.31. 17:10:10
Egyébként tervezünk a csatlós kristályhoz hasonlóan olyan erőforrást, amivel az alacsonyabb szintű harcoló csatlósok TP-jét lehet tuningolni, hogy ne 1. szintről kelljen "esik-kel" felfejleszteni őket.


Vagy jöhetne egy relikvia, ami a legkisebb szintű harcoló csatlósnak +TP-t ad a csatákért egészen adddig, míg el nem éri a legmasabb szintű harcoló csatlós szintjét.

Arra még válaszolj légy szíves, hogy idézett szörnyenként miért kapok fele annyi ektoplazmát, mint pl. LanMaffia(Lan semmi személyes, csak téged említettelek előzőleg, ezért maradok nálad a példa miatt)? És itt nem azt a választ várom, hogy mert alacsonyabb szintű vagy. Szerintem ez így nem igazságos, mivel nekem dupla annyit kellene vadásznom a fétisért. Semmi bajom nem lenne a szint szerinti szorzóval(vadászat ektoplazma kinyerése), ha a fétis költségére bekerülne egy ugyanolyan mértékű osztó is.
Dátum: 2018.01.31. 12:58:28
Lan: nálad is 25.000 a költsége?
Dátum: 2018.01.31. 12:44:31
Néhány hónappal ezelőtt már én is javasoltam ezt a csereberélhetőséget csatlós kódex néven a familiáris kódexhez hasonlóan. Miklós akkor ezt válaszolta, idézem:
Szia,
Nem tudom, mennyire komplikált ez, de felírom az ötletek közé, van rá esély, hogy megvalósuljon!

További jó játékot,
Miklós
Dátum: 2018.01.31. 12:33:56
Jelenleg ezzel az árral a magas szintű játékosok vannak előnyben. Olvastam néhány hsz-el visszább, hogy Gwindor szörnyenként 1,5 plazmát kap, míg LanMaffia 3-t, tehát 2-szer annyit! Szintben picivel Gwindor alatt vagyok, ami azt jelenti, hogy nekünk megszerezni ezt a fétist 2-szer annyi vadászatba kerülne, egy 70. szintű játékosnak pedig még több. Javasolnám, ha nem is épp jelképes áron, de legalább a mostani ár tizedéért kínálni.
Dátum: 2018.01.31. 12:15:26
A leírás alapján én úgy értelmezem, hogy 100. szinten már ad +1 szörnykihívást.
Dátum: 2018.01.31. 11:42:11
Szörnyidéző fétis ára nem lett elírva egy 0-val? Nekem kicsit soknak tűnik, alacsonyabb szinteken ennyit összeszedni meglehetősen időigényes.
Dátum: 2018.01.24. 12:02:52
Köszönet!
Dátum: 2018.01.24. 09:22:43
Miklós decemberi hsz-e:
Ami még nincs bent a programban, de volt róla szó: segítség baráttól kapcsolódó AF képességek szörnyvadász fétis

Ezekre is sor fog majd kerülni, de várhatóan már csak januárban.


Persze tudom ott a "várhatóan" szócska, de azért illene ennyi idő elteltével konkrét választ adni.
Dátum: 2018.01.24. 09:11:21
Ugyanezt akartam én is kérdezni. Illetve a szörnyidézős fétis is érdekel, mert az mintha januárra lett volna ígérve.
Dátum: 2018.01.19. 15:22:12
Barátság karkötő relikvia:

A szövetségedben bárkinek adhatsz segítő kezet, szinttől függetlenül, a segítség harmadannyi idő alatt odaér, és a segítő kéz nem múlik el rólad, ha alacsonyabb szintűt támadsz.