Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

Vadászzsákmány helyett én örülnék a templomkristálynak.
Dátum: 2018.05.29. 17:43:58
Köszönöm!
Dátum: 2018.05.29. 12:32:43
Sziasztok!

Jelenleg él a karakterszint x 1 M LE-a tárolása? Régebben mintha olvastam volna valahol itt a fórumon, illetve úgy emlékszem be is került a korlátozás, de biztonság kedvéért várnék egy megerősítő/cáfoló hsz-t. Előre is köszönöm!
Dátum: 2018.05.25. 14:37:44
Lehetne, hogy valamikor a találkozó után kerüljön be a fejlesztés(őskővásárlás miatt)? Gondolom, mint minden fejlesztésnél itt is szükség lesz őskövekre.
Dátum: 2018.05.22. 16:57:33
Nagyon jónak tűnik így első olvasásra!

Segítségkérésnél lesz korlát: karakterek közötti szintkülönbség, bónusz mértéke?

Szinteket tekintve lesz maximuma a toronynak?

És végül a legfontosabb kérdés: kb. mikorra készül el?
Dátum: 2018.05.16. 09:09:56
Az alma egy teljesen korrekt fejlesztés. Nem mindenki van olyan magas szinten és annyi legyőzött szörnnyel, mint te. Nekem pl. 100. szintűként pont kezdtek elfogyni a még viszonylag könnyen üthető célpontok. Az egy más kérdés, hogy valóban itt lenne az ideje újabb céloknak, hogy nektek magasabb szinten is legyen valami plusz kihívás.

A szerencse kijelzése sem helyes, mivel az alkimista labor bónuszát nem adja hozzá, ugyanez igaz a szakértelemre is. Tegnap már jeleztem, szerintem hamarosan kijavítják.
Dátum: 2018.05.06. 06:36:20
Mindenképpen csak plusz lehetőségként gondoltam rá! A mostani rendszer bőven jó úgy, ahogy van, így több játékos jut medálhoz, többen örülhetnek a sikernek, ezt pedig semmiképpen sem szeretném megváltoztatni! Csak amolyan érdekességként, kíváncsiságból ki lehetne próbálni, felmérni globális szinten az erőviszonyokat. Még az sem kellene, hogy minden hónapban, lehetne ritkábban is futtatni egy ilyen viadalt. Medál járna érte, akár csak szimbolikus jelöléssel, mondjuk pl. arany színben.
Dátum: 2018.05.05. 16:03:44
Sziasztok!

Kíváncsiságból megnéztem mind az 5 szerveren(v1+v2+v3+v5+v6) a május 2.-ai bajnoki viadalok eredményeit nevező játékosok szempontjából. Készítettem egy excel táblázatot is minden világról. 3 oszlop szerepel: 1. kategóriák, 2. nevező játékosok száma, 3. gépi ellenfelek(NPC-k) száma. Pirossal azokat a kategóriákat és nevező játékosok számát jelöltem, ahol a nevezők száma nem érte el a 4-t, ugyanis ilyen esetben gépi ellenfeleket generál a rendszer. Ahol pedig mínusz jel szerepel, ott nem indult egyetlen játékos sem.

A következő URL-n keresztül megnézhetitek a dokumentumot: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ 1IzXILt8NVJxrKwLnqCt4MiY4hHHb9fsoDbPeWddRpRU/edit#gid=468089319

Én azt látom, hogy nagyon sok kategóriában alig nevez 1-2 játékos. Ez elsősorban az első és utolsó kategóriákra jellemző. Talán itt lenne az ideje a világok közötti bajnoki viadal megrendezésére. Biztos vagyok benne, hogy főként a saját vagy más klónok ellen harcoló játékosoknak tetszene az ötlet. Továbbá nem utolsó sorban izgalmakat és kihívásokat hozna azoknak is, akik az adott kategóriájukban, világukban egyeduralkodónak számítanak ilyen téren. Minden világon vannak nagyon erős karakterek, szerintem sokan kíváncsiak lennének, hogy más világok játékosai ellen milyen csatákat vívnának. Ráadásként harc során a robbanás képességet is elsüthetnék a karakterek. Maga a rendszer az uv-s viadalhoz hasonlóan zajlana, robbantani talán? minden forduló 2. körben lehetne, ahogy egy normál portya során is. Tehát pl. 3 csata esetén, minden csata 2. körében menne a robbantás.

Megvalósítás szempontjából nem tudom mennyire lenne időigényes, illetve mennyi kapacitásuk lenne erre Miklóséknak, továbbá kérdés az is, hogy Ti mit szólnátok hozzá. Régebben említette Miklós is, hogy valamikor lehetne róla szó, illetve a múltban olykor-olykor felmerült, mint téma többek részéről is.

Részemről ez csak egy ötlet, de személy szerint nagyon örülnék, ha megvalósulna valamikor a közeljövőben, ezért is hoztam létre ezt a topic-t.

MÓD.: helyesírás
Dátum: 2018.05.05. 10:46:06
Lehet EH-n is nagyon lassan haladni. Én pl. azt teszem, de igazad van az AFP is nagyon fontos!

Nyilván az EH elsősorban az olyan karaktereknek lett kitalálva, akik szeretnek szintben haladni, ezért úgy lényegesen több AFP-t kapnak, ami később nagyon fog kelleni a specializációs AF képességekhez. A lényeg úgy is abban van, hogy minél előbb, minél több megát összerakni és elérni a 95%-s fejlesztési bónuszt.
Dátum: 2018.05.04. 18:02:15
Mortal55: szerintem a VF-nek már leáldozott. Egyedül a térkapu az, ami miatt megérte régebben. SZB-t, csatlós arénát kötelező jelleggel nyomnia kell annak, aki erős karaktert szeretne. EH-n pedig sokkal több LE-t kapunk ugyanannyi TP-ért cserébe, mint VF-n(SZB, csatlós aréna). Továbbá ott vannak a megák, ami továbbá erősíti az arányt. Igazán komoly szinten(megák) a veremből szerzett LE/TP arány üti a térkapuét. Többet voltam VF-s, mint EH-s, EH-ra csak az utóbbi néhány évben váltottam, az előbb leírtak miatt. Tudom nem egészen a kérdésedre válaszoltam, de összességében szerintem erre vagy kíváncsi és természetesen saját tapasztalataid által te is rá fogsz erre jönni/rájöttél.
Dátum: 2018.05.01. 10:17:59
Üdv! Igen, kryxónium és unobtánium fokozata is van.

Kryxónium szint 18 fétisszilánkba, 3 unobtánium fókuszba, unobtánium szint 20 fétisszilánkba, 5 unobtánium fókuszba kerül.
Dátum: 2018.04.28. 10:35:02
Ugyanez szokott lenni az időszakosan vásárolható csatlóskristályokkal is. Minden egyes alkalommal külön írnom kell ÜSZ-re(a kiírás szerinti lejárat után), hogy vegyék ki. Biztos itt is minden alkalom véletlen. Nem is értem miért nem lehet úgy beállítani, hogy automatikusan, a megfelelő időpontban szűnjenek meg az említett tételek. Persze a 20%-s vásárlási kedvezmény percre pontosan éjfélkor megszűnik.
Dátum: 2018.04.20. 13:40:10
Mist: Hasznos észrevétel, köszi!

Ha már a harcoló állatok 5 csatányi TP-t kapnak, akkor azt hiszem joggal elvárhatjuk uezt a harcoló csatlós esetében is.
Dátum: 2018.04.20. 13:12:09
Köszi a teszteket!
Volt 1 érdekesebb csatám amire olyan eredményt kaptam, hogy 22230 LE + 92100 LE szívás. Ami azért érdekes, mert ebben a csatában 4. közelharci körben már nem volt LE szívás, viszont a végén látható, hogy mégis csak maradt benne LE.


Ezek szerint mégis vannak problémák itt-ott. Feltételezem, hogy volt nálad bőven LE.
Dátum: 2018.04.20. 13:03:12
Kipróbálta egy másik szövetségi társam is, nála 320 K LE volt és az alábbi eredmény jött ki:

Te nyerted a csatát, jutalmad 14920 (+75615) lélekenergia és 245 TP! (130% LE szívás)

Én azt látom, hogy ami karakternél lévő LE-mennyiség elég 1 csatához(maxos szíváshoz), az nem elég 5-höz. Valószínűleg így lett a kód megírva, tehát több LE-vel kell menni.
Dátum: 2018.04.20. 10:11:10
Tehát működik nálam is, viszont a 100-100 csatát még mindig nagyon komolytalannak és nevetségesnek tartom!
Dátum: 2018.04.20. 10:04:13
Nyomtam egy tesztet én is:

Te nyerted a csatát, jutalmad 0 (+80000) lélekenergia és 345 TP!
Az ellenfelednél kincset találtál: platinum gyűrű!

EH miatt nem akartam a dupla TP miatt, végül rászántam magam.
Dátum: 2018.04.19. 18:04:48
Számomra egyértelműen látszik 5 csatából is a jelentős LE veszteség, amit az új egy gombos, 5 csatás VIP funkció okoz. A logokból látszik, hogy egyenként a térkapus csaták 20-21.000 körüli LE-t adnak fixen, mivel NecroManci a maximum kapható LE-t szívja, tehát LE szívással már bőven a szerezhető maximum LE-t szerzi.

Alsó hangon is 5 csata neki legalább 100.000 LE-t hoz, míg a VIP funkciós gombnyomással kb. 80.000 LE-t kap 5 csatára!

100 sima és 100 VIP-es logot kérni azért durva, mivel néhány csatából egyértelműen látszik a jelentős különbség, csak venni kellene a fáradságot és normálisan elolvasni a panaszt.

Aki teheti és rendelkezik VIP funkcióval tegyen néhány próbát, mert nagyon úgy néz ki jelentős LE-t buktok ezzel az új funkcióval, mintha csak egyesével nyomnátok el. Esetleg számíthattok kompenzációra is? BU alatt azért pörögtek rendesen a térkapus feladatok...
Dátum: 2018.04.10. 13:08:39
Hatalmas gratulációm a 2. piramishoz is!

3 dekrétum felhasználásával lehet ilyen rövid időn belül végezni igaz?
Dátum: 2018.04.10. 06:49:55
Gratulálok, nagyon pro vagy! Azért aludni se felejts el!