Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - branstark9

Oldal: 1
Dátum: 2015.03.12. 17:45:07
Köszönöm a válaszokat, tényleg építenem kellett, hogy továbbfejleszthessem a tanulást.
Dátum: 2015.03.10. 22:42:20
Sziasztok!

Eddig nem tudtam 30 fölé fejleszteni a tanulás szakértelmet. Betöltöttem a lélekkutat a szövetségben és így már hozzáférek az akadémiához. Engedte is fejleszteni tovább, egy darabig...
Jelenleg 34-es, de hiába van meg a szükséges LE és van akadémiánk fullos szinten, nem tudom tovább fejleszteni a tanulást.

Mi lehet a gond?

Előre is köszi.
Dátum: 2015.01.22. 20:45:24
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ.
Akkor továbbra is érdemes zúznom a drakónokat
Dátum: 2015.01.22. 19:43:38
Sziasztok!

Ez az első landragór event-em (5-ös világon játszom tavaly december óta) és az oldalon figyelmes lettem a következő kiírásra:
"a győztes horda tagjai közül azok kapnak jutalmat, akik legalább 30 alkalommal aktiválták a pilont"

Nos, ugye van egy rész az event-en belül, ahol egy kalkulátorral ki lehet számolni hogy áll a jutalom aktuálisan (+tulajdonság pontok). A kérdésem az, hogy a fenti "" közti kiírás azt jelenti, hogy:
- csak egy horda fogja megkapni a végén a +tulajdonság jutalmakat, amelyik a legeredményesebb (pl. rubin)?,
- ez a kiírás egy külön jutalomra vonatkozik, amit megkapnak a legeredményesebb horda tagjai, de a kalkulált tulajdonság bónuszt a végén az összes résztvevő megkapja?,
- a horda szó itt minden játékosra vonatkozik, így fel sem merülnek az előző kérdések?
- valami tök más? de akkor pontosan mit is jelent ez?

Magától értetődően azért kérdem, mert zafír hordásként sereghajtók vagyunk és ez a kiírás csak a harmadik fázisban jelent meg. Most pedig nem tudom, érdemes-e beleölnöm az event-be még. Ha a végén tényleg nem kapunk semmit, mert csak a legeredményesebb horda kap jutalmat, akkor másra fordítom a CSP-ket. Ilyen egyszerű

Válaszotok előre is köszönöm.
Újra nem kezdem, szeretem a karakterem. Megyek vele tovább, akárhogy is lesz .
23-as szinten vagyok amúgy, decemberben kezdtem. Szerintem még az eleje, bár relatív
Az a baj, hogy nem csak a napi hűségbónusz ugrik. Oké, a CSP +a portyapontok szépen gyűlnek (egy ideig), de bukja az ember a napi szerencsekereket, a pihenések kihasználását (ami mondjuk jól jön végzet templomához), az állatok felgyógyítását stb. Lehet, hogy sokaknak ez bagatell, de nekem így a játék elején marhajól jönnek, az tuti. Meg különben is, jó lenne játszani...
Ráadásul a landragór event is most van...erre nem lehet belépni...
Dátum: 2015.01.12. 19:34:56
Engem még most sem enged be
Dátum: 2015.01.12. 19:04:58
Sziasztok!

Itt is felteszem a kérdést, mert a másik topic-ba ritkán írnak, ahogy látom és nem tudom, hol kapok hamarabb választ. Talán itt

Ti is tapasztaltatok ma problémát az 5-ös világba való belépéssel? Kb. 3/4 óra után engedett imént be, utána meg bármire kattintottam a játékon belül, nem töltötte be. Aztán az oldal leállt és most megint nem tudok belépni, csak tölt és tölt és semmi.
A net kapcsolattal semmi gond, minden más tökéletesen működik.

Előre is köszi.
Sziasztok!

Az 5-ös világra kb. 3/4 óra után engedett be a játék. Most ugyan beengedett, de használhatatlan, csak tölt és tölt és tölt, bármire kattintok...
Ti is tapasztaltatok ma este hasonlót?
Dátum: 2015.01.04. 14:50:25
Szia!

Nekem küldhetsz nyugodtan, maradt még vagy 60+ csomagom. Küldök privátot, hogy megtaláld a karimat.
Dátum: 2014.12.23. 11:38:01
Köszönöm. Mire megírtam a kérdést, engedélyezve is lett az avatárom.
Innen is köszönöm a játékmesternek
Dátum: 2014.12.23. 11:26:53
Megoldottam a prémium tagságot és a kép dimenzió- és fájlméretnek eleget tevő egyéni avatárt szerkesztettem, amin egy darab karakter figura van, így remélem a tartalom kritériumnak is meg fog felelni.
A játék kiírta, hogy a játékmesternek még el kell bírálnia az avatár kérelmet.

A kérdésem az, hogy ez kb. mennyi idő átlagosan?

Előre is köszi.
Dátum: 2014.12.22. 20:53:20
Köszönöm. És egyszer elég beállítani, vagy fenn kell tartani heti szinten, különben visszavált valami alap avatárra?
Dátum: 2014.12.22. 20:26:00
Sziasztok!

Kb. fél órája kezdtem a játékot. Kérdés-témám a következő:
Alapból 15 avatár képből lehet választani, de sok felhasználónál teljesen egyedi avatárokat látni. Ennek van valami szintkövetelménye vagy hasonló? Vagy alapból feltölthető egyéni avatár (ha igen, hogyan)? Esetleg később lehet majd több lehetőségből választani?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Oldal: 1