Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nover

Oldal: 12
És az is elkeserítő hogy azét esek el egy küldetéstől 4 napra mert valaki rosszindulatú és lusta! Ha én nem tudom a választ egy kvízkérdésre hát utána nézek (modjuk a google-be vagy a wikibe)
Eddig 221 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 79 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.
Tényleg igazad van csak az tudja a választ aki nézte a sorozatot.
De kérdezem én mi van ha nem vagyok atomfizikus, vagy például nem samsung telefonom van és még sorolhatnám. Akkor milyen kérdéseket lehetne feltenni? Mondjuk: 2+2 =?
Dátum: 2009.02.04. 18:01:14
Na tessék ez például nem pofátlanság:
Hányadik elnöke volt az U.S.A.nak John F. Kennedy
az 1 volt helyes válasznak megjelölve
Amellett hogy ez tényleg száraz lexikális tudásra hivatkozik még szándékosan rossz választ jelölt meg helyesnek
Na tessék ez például nem pofátlanság:
Hányadik elnöke volt az U.S.A.nak John F. Kennedy
az 1 volt helyes válasznak megjelölve
Amellett hogy ez tényleg száraz lexikális tudásra hivatkozik még szándékosan rossz választ jelölt meg helyesnek
Hali
Kíváncsi lennék, hogy kerülnek be irtózatos helyesírási hibával kérdések?Az együgyű kérdésekről nem is beszélve!
Én az értékeléseknél mégsem büntetek senkit csak ha tényleg indokolt. De sajnos vannak emberek akik ha nem tudják a választ egyből a töröljétek és rossz kérdés értékelést adják mert lusták utána nézni.
Utoljára ezt a kérdésemet dobták vissza emiatt:

A Star Trek: Voyager című sorozatban ki a Voyager csillaghajó kapitánya?

Kathryn Janeway
Benjamin Sisko
Jean-Luc Picard
A Voyager nem csillaghajó

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Oldal: 12