Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - majnx

Oldal: 123
Dátum: 2024.01.28. 20:49:36
Az állatok/evolúció oldala (4 különböző böngászőben is) formázatlanul jön fel, és nem hozza a gombot, amivel aktiválni lehetne.
Dátum: 2024.01.27. 09:25:16
Helló!
Világ1
Ha a toplistában nem magamra, hanem másvalakire keresnék rá, akkor http 500 error jön.
Dátum: 2009.09.20. 10:45:34
Senki nem figyel rám ezért néha ismétlek.
Mondjuk akkor sem, de nekem jól esik. Tehát:

Ha az egyéni epikus csak 10 percenként lenne üthető, akkor sokkal több ember figyelne a portyaablakban. Tök egyszerűen azért, mert egy gyógyital után 2-3 csata is belefér, és addig is 15% fölött várom, hogy leteljen a 10 perc.

A sebgyógyítás meg egy jó dolog, csak elvárja, hogy félóránként kockuljak (hol itt a játékidő csökkentés?). Ha ismételhetően lehetne kiadni, mindenki imádná.
Dátum: 2009.09.19. 14:40:26
Nem győzöm hangsúlyozni, nem lenne ilyen lázadás a 20-as gyógyítás ellen, ha a portya utáni automatikus gyógyulás kikapcsolható lenne, és lehetne egy paranccsal 10-20 egymás utáni gyógyítást elindítani. Akkor mindenki feltolná eleve. Meg ha esetleg még a manaregeneráció működését is javítaná... de ez már csak álom.
Dátum: 2009.09.17. 21:42:16
Továbbmegyek.
Hogy ne vigyen sok játékidőt az egyéni epikus, inkább lehet majd sorozni, amit az egérgomb elbír...
eközben én minden negyedévben könyörgök itt azért, hogy a nyomorult ogrémat gyógyíthassam ismétlődően, ahogy a 20 db vadászatot ki lehet kérni egy gombbal, ugyanúgy miért nem gyógyíthatok 10-szer egymásután, anélkül, hogy félóránként le kelljen ülni a gép elé?

Ha ez így lenne, már rég mindenki 20-as gyógyítással rohangálna, és nem kellett volna két oldalnyi lázadást olvasnom, hogy képben legyek.
Dátum: 2009.09.17. 20:46:11
Igen, de elég agyatlan dolog, ha arra kényszerülök egy háborúban, hogy levetkőzzek az inaktív időszakomra azért, hogy ritkábban verhessenek meg...
Ha lenne egy off gomb, sokkal reálisabb és népszerűbb szakértelem lenne.

Emlékszem a húsvéti mókára, tízpercenként jöttek a hímsoviniszta disznók, hogy péppé verjenek állatostól, aztán felgyógyítsanak, mert a következő jelentkező már a küszöbön tipródik.

Jó lenne, ha eldönthetném, mikor akarok gyógyulni!
Dátum: 2009.09.16. 15:43:37
Nézd, lehet szembe pisilni a széllel, de nem érdemes.
Ha ez a fejlesztés nincs, folytatódik a tendencia, hogy egyes veteránok létrehoznak új szövetségeket, napok alatt kész az emlékmű, és számolatlanul darálják a valódi epikusokat, 10000 ép-stől kezdve. A cuccok nagyrészt dukáttá válnak.

Ha lesz egyéni epikus, én nem nagyon töröm tovább a fejemet ilyesmin. Meglesz az élmény, meg a cucc is.
Csomóan alig várjuk. Bajnokságra meg nem neveztem január óta.
Dátum: 2009.09.16. 14:17:44
5:
Én személy szerint bírnám, ha az epikus spec szaki valamit valahol számítana, ha már epikusról van szó.
Dátum: 2009.09.16. 10:39:10
Nem olvastam mindent az elejétől.

De mi akadálya van annak, hogy mondjuk az epikspec ugyanúgy csökkentse az eredetileg egy óra várakozást, ahogy most is, és mondjuk egyéni epikus esetén ezt (mint a térkapu újrahasználatánál) ezt ki lehessen váltani egy csp (pp, térkapupont, akármi) árán.

Így az epikspec előny marad akinek van, akinek nincs az meg áldozzon rá valami pontokat, ha keveset akar kockulni!
Dátum: 2009.09.16. 10:26:43
A portyaablak kiürülés problémájához:

Amikor epikust ütünk, 50-es speccel 10 percet kell várni. Egy izmosabb gyógyital után általában belefér két csata is, vagyis 10 percet üthető vagyok. Vállalom ezt a kockázatot, ha nem vernek szét, akkor spóroltam egy italt.

Ha az egyéni epikusnál is bent maradna minimum 5-10 perc két ütés közt, akkor gyanítom többen úgy lennénk vele, hogy lötty, aztán addig ütögetni, amíg valaki +5 szintről rám nem lép. (Főleg, ha az epikus kivégezve elvinne tőlem egy csp-ot.) Így inkább növekedne az aktívan 15% fölött tartózkodók aránya.

Szerintem.
Dátum: 2009.06.03. 23:02:10
Mi van február 4-én?

Anyák napja
Nőnap
Pünkösd
Valantin nap

No comment! Valaki(k) nem olvassá(k) a kérdést, miközben értékeli(k) ?
Dátum: 2009.05.04. 16:05:40
Hányan lehetnek maximum egy szövetségben?

hordától függ
a zafírok többen míg a rubintok kevesebben
5
30

Mekkora jó, hogy kettővel a 30 jó válasz küldetés UTÁN kaptam ezt a hígf0st!
Most valami rém ideges lennék. Egyáltalán hogy lehet ez benne az adatbázisban?
Ja a jó válasz állítólag a 30.
Dátum: 2009.04.28. 23:45:36
Vigaszág: jó nagy kitolás azzal aki hajszállal nyeri az 5. csatáját, majd kiesik a 6-ban. Vicc.

Vegyük észre hogy az egyenes kiesés rendszere toldozással is tökéletesen alkalmatlan a dobogós helyek igazságos elosztására. Csak a győztes biztos!
Dátum: 2009.04.22. 21:19:14
"A mágia tulajdonság adjon valamennyi varázslatlenyelést, mivel talán ez a legkevésbé hasznos tulajdonság alacsonyabb szinten."

A mágia presztizsét nem harcben kell visszaadni, hanem beépíteni még pár olyan felhasználási módot, mint a manakonsti és manaregen. Amihez ezúton sziből gratulálok.
A smaragdok nevében tiltakozom a varázslás további egyoldalú gyengítgetése ellen. Nézzétek meg a toplistát v1-en, hogy hány smaragd van 100-ban.
Dátum: 2009.04.16. 22:12:11
Na. Van az a vélemény, hogy csökkentsük a támadhatóság sugarát 3-4 szintre. Tegyük fel, hogy 3 szinttel lejjeb találok olyanokat, akiknek csak 5% esélye van ellenem...és lelkesen elkezdem az 50 győztes küldetést. Mi is a siker esélye? 0.95^50=0.07695, magyarul hét és fél százalék. Tehát a küldetést már kezdéskor tudom, hogy buktam.
Ha olyanokat támadok, akik csak 2% eséllyel győznek le, a küldetés esélye kb 36%. Még mindig sovány, bár ez már nem kilátástalan.

Vegyük észre, hogy ez a küldetést azt mondja: "menj és daráld le az össze olyat, akinek nincs semmi esélye ellened!"
Valahogy ez a küldetés senkinek sem böki !?
Dátum: 2009.04.16. 22:00:56
Zaccmester vs Zaccmester című vitaműsorunkat hallják!
Dátum: 2009.04.16. 19:51:16
Engem pl nem érdekelne, hogy Jerikó rajtam csinálja meg az 50 győztes küldijét, ha mondjuk 3-4 padlózás után leesne egy potya csp. Egész nap pihennék, "kick me" felirattal a hátamon, és élvezném.
Dátum: 2009.04.16. 19:02:43
"akit ütnek ... kaphatna valamennyi LE-t (nem a támadótól, csak úgy), amiből vehet akár gyógyitalt, vagy költheti szakértelmekre."

LE-t ne kapjon, de legyen egy szintkülönbség függő esély, hogy kap egy csp-t.
Ha annak nem örül, akkor az azért van, mert eleve ritkán játszik és maxba csordult, vagy mert nem vadászik csak portyázik, akkor meg pont úgy járt, ahogy az áldozatai szoktak...ergo nem kell sajnálni.

Ezzel a préda tipusú aktív játékosok kapnának valami csekély kompenzációt, és 'mindenki örül'...
Dátum: 2009.04.15. 23:01:33
Nekem az hiányzik, hogy csak harcisebző/tulcsökkentő varik léteznek eleve. 2 szintenként egy.
Nem érzem magam varázslónak. Ha az enciklopédia nem kinetukus detonációnak hívná, hanem bazooka-nak, semmi változás nem jelentene.

Eddig 3 nem harci varázslat van a játékban:
1 kémgömb
2 manakonstrukció
3 managyógyítás vagy mi

ebből 2 szaki, egy épület, 0 varázslat.
Mér nincs olyan pl:
50 vp: az állataid a következő védekező csatában csak a normál érték felét sebződik.
200 vp: egy órán át nem gyógyulsz.
500 vp: az első portyázásodig a karaktered láthatatlannak lesz jelölve, de valójában nem lesz az.
Ilyesmik. Simán ki lehetne találni 100at, amiből vagy 20-at nem lehet bonyolult leprogramozni.
Dátum: 2009.04.15. 22:39:09
Nem igazán hat meg, hogy egyes játékosok egyet értenek-e velem, az őrjöngésem elérte célját: Miklós egyszer egy ujjával megvakarta a fejét, átgondolván a móka más aspektusait. Talán a következő meglepi emiatt lesz élvezetesebb mindenkinek.
Ezzel minden ilyen vitát részemről befejeztem.
Oldal: 123