Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rosten

Oldal: 12345678
Dátum: 2015.01.29. 19:51:27
Ha neked lenne eszed,értenéd miről beszélek.
Matek nem az erőséged
3* annyi LÉből,Aranyból"mivel nem kell neki venni"platina,temlomkristály,stb... + az állataik és csatlósaik.
Nyerj te,bár amit írsz lehetetlen,csak ha a színvonalukra sűlyednék.

Ezt magyarázd meg egy kezdőnek
Dátum: 2015.01.29. 16:58:41
Pedig igen.
Dikó úrral nem egyszer beszéltem erről.
Ezért van már szét bonyolítva a játék is,hogy ne mozogjanak egy síkon a karakterek.Ezzel nem is lenne gond,mert tényleg gáz,ha mindenki egyforma,így több 100 féle képen lehet képezni a karikat.
Talán be hozhatnának új fajokat,új mágiákat,stb...

Azonban ki találták +ban a PÓKÓZÁST "ÉN KISNYUGDÍJAS CSINPÁNZ STÍLUSNAK HÍVOM" az egy tám/Forgatást + Katakombákban való kennelezést.
Nonszensz.

Állítólag tesztelték.Gyakorlatilag le se tojták a tesztet,csak meg csinálták és az évek során így lekoptatták a játékosok 100ait,talán 1000it.

Most ez a Végzet pajzs lett a hab a tórtán.
Ez már nem csak a teszteletlenséget mutatja,de át vágódtak pénzéhségbe.

Ahejett,hogy a sok kisnyugdíjast kivágták volna a katakombákból és az egy tám / forgatást fel tólták volna 10re,hogy hűségszilánkból ne tudjanak a kisnyugdíjasok évi 50-60 őskövet felvenni és forgatni.

A jelenlegi játéktematika egy csimpánznak se bonyolult.Belép és nyom egy kenelt,ha kint van a katakombákból nyom egy SZB és forgatás.
SEMMI ÉSZ NEM KELL HOZZÁ! Mivel így annyi LÉt,Őskövet,Platinát,stb...... vesznek fel,hogy ha csimpánz módon osztja el a tulajdonság,szakértelem pontokat is egy igen erős karakter lesz belőle.
Bocsi,de ehez nem kell ész.

Az eredeti játék,amit ki gondoltak,az tutira jó volt,de elvesztek a túlbonyolításban és nem veszik észre,hogy a gond kiszúrja a szemüket!

Jelenleg úgy elcseszték,hogy szerintem max 1000 játékosuk van és ebbe a fél inaktívokat is bele számoltam.
Az összes lasú szervert össze kellene vonniuk egy alapos tisztogatás után.Tehát csak egy lasú szerver,de az csak aktív tagokkal,de úgy hogy felpörgetve,hogy a sok kivénhett kenneles kisnyugdíjas kezdjen el mozogni,hogy aki új játékosként be regizik,ne vívjon 17.szinten olyan nyugdíjas ellen aki 100.szintű csatlóssal rendelkezik + 56.szintű állattal.
Dátum: 2015.01.29. 11:17:16
Hát mit mondjak.
Meg próbálom körbe írni,mert a szokásos választ kaptam

Ha van versenyhejzet,de a fizető játékosok kapnak egy közepes bónuszt "Egy két relikvia vagy kupon",ami még egy játszható játékot jelent nem prémesek számára,akkor nem zuhanna a játék népszerűsége.
Mit ér egy szerver amin 20an játszanak?

Erre írtam,hogy "Éhes disznó makkal álmodik"

Oka,hogy ha valaki nem csak a pénzt látja,úgy tudja,hogy a reklám bevételek gyakorlatilag 0zva vannak a zuhanó népszerűségnek köszönhetően.Ez az évek alatt már 0zodott a kennel általi félisteneknek köszönhetően.
Aki be reggel max 16.szintig jut,ott feladja.Ezt már kifejtettem a fejlesztéseknél.
Most meg szintén fel rugták a pénzért a SPORTSZERŰSÉGET.
Aki nem prémes töről.Azaz aki prémes az is fog,hisz nincs kit ütni.

20 emberért akik általában vesznek egy SMSt futtat egy egész szervert.BIZTOS MEG ÉRI!
Vagy inkább játszaná 100 emberrel,ahol 50 néha vesz aranyat?
Igaz ez gazdaságtan ami nem erőssége Miklóséknak

Az egész játék azzal van tönkre téve,hogy nem kell benne GONDOLKODNI nem kell benne AKTÍVNAK LENNI! Vagy pénzt nyomj bele vagy játszd úgy,hogy nem csinálsz semmit.
Miklósék totta haza vágták ezzel a játékot és ezért zuhan a népszerűség évek óta.

Minden böngészős játék balanszot tart,kivéve a Végzetúr!!!

"A dühöm nem abból adódik,hogy nem költök mások pedig igen,szinplán a szokásos SPORTSZERŰ JÁTÉK HIÁNYA.Soha nem fogom megérteni,miért kell a játékészítőknek állandóan azon törni a fejüket,hogy hogy tudjanak elszállt karaktereket alkotni,de mindez ne intelligencián,odafigyelésen múljon.Ezzel esélytelené téve a játékot."
Dátum: 2015.01.29. 09:28:28
Hát tegnap óta lett is változás.
A szerver érdektelensége már ki ütközött.
Aki nem prémes egyszerűen senkit se tud támadni,hála a Végzett pajzsának.

Miklós erre annyit tudok mondani:
"Éhes disznó makkal álmodik"

Azaz,ha csak a vásárlásért 1 Tszen 16.szintű pajzsot kapnak a prémesek és aki nem prémes az nem tud vásárólni LÉjért hasonló cuccot,bizony következményként a tőrlést választja.
Ha lett volna egy hangyányi teszt,ezt előre tudhattátok volna,de ezt nem szeretitek,ez látszik a kennelezésen is.
3.nap már nincs támadható ellenfél.
Inkább adtatok volna 2 Relikvia kupont,azzal vonzóvá tettétek volna a vásárlást és a balansz is megmaradt volna.
1-2 hét és összesen 2 klán fogja nyomni a szervert.Abból is csak néhány aktív prémes játékos.
Ennek oka pl az,hogy 2 TOP klán vonzó,mert esélyt kap a nyereményre építéssel.A többi klánból meg ugye a nem prémes játékosok sorra törőönek,amiért a klánjuk kap büntetést,ezzel mégjoban el véve a megmaradt játékosok ambicióit.

A vadász karaktereknek meg semmi értelme,hisz egyetlen feladatot se tud meg csinálni,hisz minden feladatban ott a portya.Se küldetést,stb...
Ez a húzásotok semmivel se volt különb,mint a kisnyugdíjas kennelezés a katakombában.
A játék jó,csak ami baki benne van az általában a játszhatóságot 0za,mivel a kiskapuk nem kicsik,hanem óriásiak.Aki átlép rajta istené válik.
Dátum: 2015.01.28. 11:28:20
Sziasztok
S4el kapcsolatban osztanám meg tapasztalataim.
A normál szerverekhez képest végre egy szerver,ahol balanszot lehetne hozni."Kisnyugdíjas játékstílus (kennelezek a katakombában évekig,mert úgy jó játszani egy játékot,hogy nem játszom),tehát okos és ügyes vagyok,igaz erre egy csimpánz is képes,így meg spórolom a gondolkodás nehézségeit"
Itt nem működik.
Normál szerverek ezzel vannak elcseszve.

Ám a játékkészítők itt is gondoskodtak arról,hogy még véletlen se legyen SPORTSZERŰ A JÁTÉK!

A végzet pajzsának behozása első szinttől meghatározza a játékosok nyerési esélyét.

Ez alatt azt értem,hogy nem kicsit túlzás,hogy első szinten 16.szintű tárgyat kapnak prémium tagok.Mindezt a vásárlásért.Ezzel minden létező nyereményért ezek a játékosok vívnak.
Miklós miért nem egyből egy szettet kapnak?
Mondjuk 100 őskőért 1es szinttől 6 relikvia,20.szintű fegyver,20.szintű vért,pajzs maradhat és mondjuk egy gyenge villámot.Megérdemelnék nem?

SENKINEK NEM AJÁNLOM A 4es szervert aki nem kíván rákölteni.
Ki van csinálva az egész szerver feladatkőr.

Az egyetlen elérhető jutalom a kvíz kérdések,de az meg annyira unalmas,hogy képtelen vagyok 2-3 hónapi napi 500at kitölteni.

Szövetségek közül pedig egyértelműen az viszi,ahol több a prémes.

Lefordítva a TOP 1 klán 3-4 prémes tagja visz mindent,illetve a mellettük harcoló,építő pár játékos a szövetségi bónuszt.

A dühöm nem abból adódik,hogy nem költök mások pedig igen,szinplán a szokásos SPORTSZERŰ JÁTÉK HIÁNYA.Soha nem fogom megérteni,miért kell a játékészítőknek állandóan azon törni a fejüket,hogy hogy tudjanak elszállt karaktereket alkotni,de mindez ne intelligencián,odafigyelésen múljon.Ezzel esélytelené téve a játékot.

Senki ne írja nekem azt,hogy nem kívánnak "egyen karaktereket",mert az nincs balanszban sem "A karakterek 1000 féle kép fejleszthetők",de mindenki esélyt kapna!

Esély azonban szerverenként változik.
Azaz a lassú szerveren csak a nyugdíjasok "pár kiló banán és félisten a karakterük,ész nem kell hozzá" illetve az őskőre kihegyezett 4es szerver ahol szintén elég ha csak pénzt költenek,gondolkodni továbbra se szükséges.

Egyszer alkothatnának egy szervert ahol gondolkodni is kellene.Pl a két szerverstílust összevonva.Ne érje meg katakombába csücsülve napi 1-2* alkalommal "teleportálva" kennelezni állataink,illetve rá költve előnyt élvezzenek a karakterek,de ezzel még Sportszerű kereteken belül maradva.
Dátum: 2015.01.25. 16:26:56
Köszi.
Értem.
Dátum: 2015.01.25. 14:52:51
Ha jól értem ezt az eventet,bár nem tiszta.

Ha valaki PPből nyomja,akkor nem igényel esemény pontot,azaz se az eventbe nem kell CSPéből nyomnia se külön vadászgatnia.

Azaz EH esetnén úgy tudja nyomni,mint az SZBét PPből.
Ha valaki nem EHból nyomja az meg 0Tp/0LÉből,de le van korlátozva napi 20ra.
Aki CSPéből pörgeti szintén amennyit csak gondol.

Kitindarabok mennyisége számomra nem tiszta.
A küzdelemben randonban kapok?
Azaz Első 400nál "mondjuk 50et",azt követő 200anként +20,vagy ennyi a maximum?
Szintén kérdés,hogy a választhtó jutalom +50en ezen felül választható e?

Tulajdonkép a kérdésem leginkább,hogy ki hozható e csak PPvel,illetbe csak PPével és jutalom választása nélkül a Xeno fétis?
Dátum: 2015.01.23. 16:39:10
"Sziasztok
Két kérdésem lenne ezzel az eventel kapcsolatban.
16.szinten,mikor az event kezdődött olvastam,hogy érdemes meginni a Vörös dukát italokat,mert annyival kevesebbet ad ez az event,mint amennyi nálam van.
Meg ittam.Új italt meg nem hozott az event.

A kérdésem az,hogy a gép ebben az esetben számolja "csak nem tünteti fel sehol" vagy el pocsékoltam?

Másik kérdésem a jutalomban fel tüntetett fertőzés csökkentés.

Ha nem érem el a kellő szintet ez szintén pocsékba megy vagy a kellő szintet meglépve kevesebb fertőzéssel kezdek?"


Bocsi az előzőért.
Gwindor nem tudta elképzelni,hogy lehetett ilyen italom.Karácsonyi event viszont dobálta hozzám.Landlagor is elvileg.
Dátum: 2015.01.23. 16:08:58
14-15.szinten a karácsonyi event alatt találtam:
6 db Vörös dukátitalt
4 db Csatlóskristály
9 db vörös kristályital
A védelem itala
21 db Zöld kristályital

A fertőzést és a megadott dukátital gondja nem olt valakinek?
Dátum: 2015.01.23. 11:37:32
Sziasztok
Két kérdésem lenne ezzel az eventel kapcsolatban.
16.szinten,mikor az event kezdődött olvastam,hogy érdemes meginni a Vörös dukát italokat,mert annyival kevesebbet ad ez az event,mint amennyi nálam van.
Meg ittam.Új italt meg nem hozott az event.

A kérdésem az,hogy a gép ebben az esetben számolja "csak nem tünteti fel sehol" vagy el pocsékoltam?

Másik kérdésem a jutalomban fel tüntetett fertőzés csökkentés.

Ha nem érem el a kellő szintet ez szintén pocsékba megy vagy a kellő szintet meglépve kevesebb fertőzéssel kezdek?
Dátum: 2015.01.21. 10:16:47
Sziasztok!
Lenne egy akadémiával kapcsolatos kérdésem.
A szövetségi átlagot képtelen vagyok követni,mert igen jók az építészeink és alacsony szintűként ez nem megoldható,de rá vagyok kattanva a szakikra és 20.szintig szeretném kifejleszteni az Ultraspecializáció.
Tehát a kérdésem az lenne,hogy ha fejlesztem a tanulás szakim meg kapom e ezt a szakértelmet,ha az akadémia szintje így néz ki?

Akadémia 15. (9.)

Válaszotok várom és köszönöm.

Köszönöm rá a választ,ebben az esetben feltennék még egy kérdést.
Ha rátepernék 1 napot és sikerűlne el érnem az akadémia 10et és ki fejlesztem 1es szintre,majd másnap vissza esik az akadémia 9re,mert az építészek megint el húztak,abban az esetben a már egyes szinten lévő Ultraspecializációt tudom e tovább fejleszteni?
Dátum: 2015.01.21. 09:32:50
Sziasztok!
Lenne egy akadémiával kapcsolatos kérdésem.
A szövetségi átlagot képtelen vagyok követni,mert igen jók az építészeink és alacsony szintűként ez nem megoldható,de rá vagyok kattanva a szakikra és 20.szintig szeretném kifejleszteni az Ultraspecializáció.
Tehát a kérdésem az lenne,hogy ha fejlesztem a tanulás szakim meg kapom e ezt a szakértelmet,ha az akadémia szintje így néz ki?

Akadémia 15. (9.)

Válaszotok várom és köszönöm.
Dátum: 2015.01.16. 19:10:01
Én nem írok többet.

Javaslatom igen egyszerű.
Fel kell pőrgetni a kisnyugdíjasokat.

Át se kell írni,csak szó szerint használni:
A katakombákban elrejtőzhetsz, így senki sem támadhat, de amíg a katakombákban rejtőzöl, te sem csinálhatsz semmit.

Katakomba legyen jó arra,hogy el mész szabira.

Meg nem oldja,de nem ront tovább a hejzeten és nem kell annyi platinát venniük állateledelből.Használják.

Továbbá 10 tám / forgatás,csak hogy le ne maradjanak a Tokenről
Ha nem éri meg forgatni,úgy se csinál 10et
Dátum: 2015.01.16. 18:51:51
Kösz "V5ön" nyomom.
Esélytelen vagyok és én nem portyázásról beszéltem.
Minek portyázon,ha van SZB egy támadásra.Nincs tokem na bumm,nem az az értékes.
17.szinten 35+10+4 az energiahasznosításom.Tőkéletesen tudom,hogy kell LÉt csinálni,de amit nem értesz az az hogy így is lehetetlen őket túl szárnyalni.
Az inspirációt meg hadjuk.
Barátom Capitalis"4-5 évre nyomja" nem annyit kapot egy vadászatért,mint az inspiráció elött amit itt felhoztál.
Anyit kapot,mint most én inspirációval.Ezzel nem új dolgot hoztatok be,csupán a régi elrontott fejlesztést "Gyorsan fel tudjon mindenki fejlődni magas szintre tehát több TP vadászatért" törőltétek.
Mikor még ő játszott a szerver aktív volt,nem volt ez irányú fejlesztés,így annyit rabólt játékostól amennyit tudott.
Az SzBvel ezt hoztátok szintbe.
10-11 szinten tudtam portyából rabólni karaktertől.Ott sok jó farm volt.Nem véletlen írtam a 12.szintű pókról.
Dátum: 2015.01.16. 17:57:02
Az elmúlt 8 szinten minden pók 2-3 éve játszik.Én 4 hónapja.
Nekem csak hűségszilánk "őskő" és temlpkristály jut.
Túl élem,de neki ne járjon 20* annyi.
Dátum: 2015.01.16. 17:45:15
50.szint?
Mutas nekem egy kezdő játékost aki elmegy 50.szintig?
A klántársaimon látom az aktuális pókokat,ahogy lépnek ott az új pók lefelé támadva,igen.
Vannak magas szintűek.

Nem kell semmit se változtatnia.

Az nyer aki nagyobb nyugdíjas,mert Tp / LÉ aránya így is úgy is mindent visz.Póknak egyetlen ellenfele van.Az a pók,aki be lép farmolás elöt.
Ha ilyennel találkozik,max ugrik 1-2 szintet aztán újra napi kennel meló.
Vak vagy.

Zsákmányolt lélekenergia: 619.914
Elvesztett lélekenergia: 815
Köszi az okítást.

Az elv jó,de mint írtam évi 1 szintlépésnél pofon egyszerű új farmot kreálniuk.
10.szintű farmot csinál 1 óra alatt,talán 2 belépés.
10.szinten hiába ez az elv le tud rabólni vagy 50K Lét.Tudod mennyi az egy 10.szintű karinak?
Évente max +1 belépés a csaló acc csinálásnál.Tők egyszerűvé tették ezzel az elvel a dolgukat.
30.szintű farmot csinál 20-25 belépéskor.Gyorsítás 400 CsP.+Szakik.
Vak vagy.

20% ÉP gond lenne egy kisnyugdíjas Póknak?
Úgy el vannak tápolva,hogy ellenfeleik max megkarcolják,míg ő apró mocsingra darálja
Csinálhat akár 100at is egyszerre.

Mikor ép kijön nevezni akkor nyom 1 Tám / Kerék. Nagyon nehéz eme rejtélyt megmagyarázni.
A mai ellenfelem kb egy évig ki se bújt,mert csak most kezdet medálokat gyűjteni a 100.szintű csatlósával és az új generációs 55.szintű állatával.
Ismét köszi az okítást.

A templom igen is jó.Szinte minden templomnál dekrétumot kell vennem akár többet is és piszok drága.Ugyanakkor sokszor kell fejlesztenem olyan dolgokat,amit nem akarnék.Viszi az őskövet.
Dátum: 2015.01.16. 17:06:54
Szia
Ne haragudj,de ismerem a játékot.
17.szinten tudom hány templomkristály lehet.
Nekem is van 6 állandóan kennelezett állatom és betárazott 110 "Költöttem kb 30-60at" templomkristályom,továbbá neki neki 4 nekem 7 templomi medálom.
Mindene prémes.Nekem nem.
200.szintről beszélünk.
De csak a te kedvedért még egy info.
Neki van 1216 nyert csatája nekem 1715.

180.szintű állat mennyi idő alatt ugrik szintet?
180.szintű állat mennyi idő alatt megy 0 morálra?
Tehát svájci óra vagy katakomba.Köszi az oktatást az a gond,hogy jó a Tp "Itt nyilván nem azokra gondolok,akik be lépnek az accba farmolás elött",csak a kenel vágja haza mivel a morál többé nem létezik.
Alacsony szinten pedig a Tp/LÉ aránya ideális a többi jutalomról nem beszélve.Hűségszilánk,Sisakszilánk,Templomkristály"nekem értékes az Ősdrágakő is" Esszencia,AF pont,Aranydukát ingyen a kerékből.Nézd neked biztos értéktelen dolgok,de én néhánynak szoktam örülni.
Nem jár értük Tp ezt csak megjegyzem.

Nézd én is pók vagyok,csak játszok.
Amit nem értesz,hogy minden bajnoki szinten ott vannak,soha nem tudod elhagyni őket.Ha véletlen egy szinten nyersz,akkor meg a már beléd ivodott csinálni akarás miatt újra szintet lépsz és ott a pók.
A kisnyugdíjas elvvel van a gond!

Lehet,hogy valaha így volt,de az én tapasztalatom ez.Nincs aktív játékos,max 2db ha lefelé támadok 3 szintet.
Majd ha egy el is húz utána max egy két szintel késöbb megtalálom inaktív szétrabolt tetemét.
Nem látjátok a fától az erdőt.
A gond az orrotok előtt.Mint mondtam a probléma már túlépett egy határt.

A szerencsekereket pedig kifogásoltam igen,ahol még szerezhetett őskövet "hűségszilánkból" valamint templomkristályt a kennelezésből.
Dátum: 2015.01.16. 15:53:03
Sziasztok
Dikó Istvánt próbáltam meggyőzni arról,hogy hol esett a játék iránti érdeklődés.
Miért nincs új regisztráló és miért van az,hogy ha be is regisztrál valaki max 16.szintig jut.
Ott biztosan fel adja vagy ha folytatja az azért van,mert rendelkezik egy kis szadoista hajlammal esetleg valamelyik kisnyugdíjas pók csaló acca.

A játékba 2 brutális hibát vétett Miklós.
1 Tám / szerencsekerék
Katakombákba való kennelezést,amit a katakomba ki írásban még félre is magyaráz.

Mit von ez maga után.
11.szinten 52.szintű állatot.
12.szinten már csatlós és 50 szintű állat. 1,2 milliós rablás
stb...
17.szinten ma egy olyan taggal küzdőtem aki potom 100.szintű csatlóssal rendelkezik + 55.szintű állattal.

17.szintig katakombákon kívűl megnézném azt az embert aki mint a svájci óra nézi a monitort,hogy mikor jár le a kennel.Lenne értelme a morálnak,de így nem lennének elszállások,hát behoztátok a katakombát,amiben idézem:
"A katakombákban elrejtőzhetsz, így senki sem támadhat, de amíg a katakombákban rejtőzöl, te sem csinálhatsz semmit."
Magyarra le fordítva kijönni egy nap,de kimenni a katakombákhoz 1 mp.Ha azt nézem,hogy a kennel meg a katakombákba van,akkor meg az a fura,hogy portyázás után hogy tudom egyből a katakombákba vinni állatom..Ha én tanítom az állatom mi értelme a katakomba épületnek.Sok gyerek meg otthon tanul,de az ABC meg nem megy neki.Így is úgy is elentmodásos.

Maguk az állatok pépé verik a szerencsétlent aki játszaná is a játékot.A bajnoki viadalok szinplán arról szólnak,hogy ki a nagyobb nyugdíjas.Se tudás,se pénz nem kell hozzá,egy csinpánz is képes rá kellő mennyiségű banánért.

A kimondott kisnyugdíjas pókok évente lépnek 1 szintet,ezzel a korupciót is magukkal vonzák.Pofon egyszerű melléjük igazítani csaló accokat telefon IPről vagy munkahelyi,iskolai gépről.
12.szinten 1,2 milliós rablások láthatók.Pokoli ügyes.Bárkit támad szakít vagy 2000LÉt.Ehez bizony kell egyfajta isteni szerencse,de ami valószínűbb,hogy támadás elött meggyőződik,hogy biztosan van e nála LÉ azaz be lép vadászni.

Olyan szinten be lasítottátok a játékot és olyan borzasztó monotonná tettétek,hogy ilyen a világon nincs.A játék tematika ez alapján,hogy játsz úgy egy játékot,hogy nem csinálsz semmit vagy az életbe nem lesz sikerélményed.
Az egyetlen lehetőséged az az,ha az aktuális kisnyugdíjas ép elfelejt be nevezni a bajnokságra.
Az évek során ezzel több ezer fizető játékost bukott a cég akik egyszer költöttek aztán rá jöttek,hogy semmi értelme,hisz semmivel sincsenek előrébb,csak kidobták a pénzt az ablakon,majd tőrölnek.

Ami meg az ő ősköveiket illeti.Minek költenének egy fillért is,ha az évi egy szintlépésükért kapnak 300 hűségszilánkot azaz 30 őskövet a szerencse kerékről nem is beszélve.

Hiába a fejlesztések,hiába újítjátok a lelkesedés csak csökken.Az eventek ötletes.A pénzt úgy ki tudjátok csalni,hogy az ember észre se veszi.Jól meg oldotátok.
Ezt a játékot fent kell tartani,nem sajnálom én is költöttem rá,meg érdemelnétek.

A gond viszont az,hogy az évek során ezzel olyan mennyiségű kisnyugdíjas pókot halmoztatok fel,ami őrökre be biztosította,hogy ez a játék ne tudjon normalizálódni.

Ha valamit újítani akartok,akkor ezzel kezdjetek valamit.
Nekem semmi ötletem nem lenne.
Így semmi értelme játszani.
Üdv,
Dominikus
Dátum: 2014.11.17. 22:07:45
Köszi
Dátum: 2014.11.17. 08:45:45
Jövőre mikorra várható a xeno háború?
Oldal: 12345678