Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Divonsche

Oldal: 1
Dátum: 2015.02.12. 12:55:17
T. Fejlesztők!

Én azt javasolnám, hogy a karakterek tárgylistájában külön kategóriát kapjon a mini-eventekből származó tárgyak listája, hogy ne bővítse "évekig" az "egyéb" kategóriát, ami már így is roppantul zsúfolt.
Dátum: 2015.01.16. 11:23:37
Nagyon szépen köszönöm a segítséget
Dátum: 2015.01.16. 11:21:13
Értem én.
És ahhoz, hogy egy tag teljesen tudja használni az összes épületet a szövetségi átlagot kell beépítenie, vagy annak a felét? (erre már nem emlékszem).
Dátum: 2015.01.16. 11:11:20
Ahh értem. Akkor gondolom az új szerverre való költözés miatt.
Csak építési energiából építettük jószerével.
Dátum: 2015.01.16. 10:57:31
Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem.
V5-ön alacsonyan tartottuk a szövetségünk építési átlagát, hogy a pók karakterek is jól érezhessék nálunk magukat. A tegnapi napon csatlakozott hozzánk egy másik szövetségből egy 108-as tagú karakter, és ma reggelre az 1-es építési átlagunkból 4milliós lett.
A kérdésem az lenne: Az új tag miatt ment fel ennyire hirtelen? (tekintve, hogy sem ő sem más nagy építést tegnap óta nem tett a szövetségen belül) Illetve ha igen, amennyiben elhagyja a szövetséget, akkor megváltozik-e az építési átlagunk?

Köszönöm előre is.
Dátum: 2015.01.11. 16:07:53
Köszönöm szépen! Azt hittem ennél azért egy kicsit bonyolultabb a dolog bevallom
Dátum: 2015.01.11. 13:39:26
Sziasztok!
Lenne egy nőies és roppant buta kérdésem: Nincs véletlenül valami "segédlet", ami kiszámolja, hogy melyik területeket lenne érdemes egy adott helyzetben támadnia a szövetségnek? (és mindezt úgy, hogy egy matek analfabéta is felfogja x'D)
Dátum: 2014.11.24. 14:07:34
Erről tuti lemaradtam, szóval megkérdezem:
V6-on Energiatégla egyáltalán nem lesz, vagy csak magasabb szinten?
Dátum: 2014.10.15. 01:06:49
Igazat adok neked hidd el, de én pl. egy sms szavazós dologra se költöttem soha
Nem dohányzom, nem alkoholizálok, pizzát sem szokásom enni, és ásványvizet vagy teát iszom, szóval nálam ez a rész példaként befuccsolt
Amúgy a játék játszható és élvezhető prémium cuccok nélkül is, de pl. bajnokin már nemigen van esélye az embernek némi "táp" nélkül. Ez 5 világon van így, csodás lenne ha a 6.-on nem lenne ennyire nagyon nyilvánvaló.
Dátum: 2014.10.13. 01:37:09
Hát igazán bocsánatot kérek, hogy adódhat olyan élethelyzet egy ember életében, amikor az internetre szórakozni jár fel, nem pénzt költeni. Én a családom szájából nem szedem ki a kaját azért, hogy fizessek Akkor inkább szenvedek, meg gyűjtögetek a beépített őskő-szerzési funkciókat használva.
Dátum: 2014.10.12. 00:53:11
És aki nem tud fizetni a játékért, de szeretné élvezni, az nem szeretne ilyen mértékű elnyomásban lenni még itt is, ha nem lenne elég, hogy a valós világban is mindig annak jó, akinek sok van.
Dátum: 2014.10.09. 00:53:46
Én annak tudnék rettenetesen örülni, ha bajnoki viadaloknál akinek legalább 3 ősköves cucca van (pajzs, fegyver, páncél), egyből egy felsőbb kategóriába kerüljön...
Meg könyörgöm hagyjuk ki ezt a V5-re jellemző "gyorsabb felzárkózás érdekében több tp az elején" történetet. Ha segíteni akartok a felzárkózásban, akkor x%-al több LE-t kapjon a játékos, ne a tp-vel tunkoljátok fel.
Oldal: 1