Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mikulas

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.27. 17:39:21
Melyik filozófiai irányzat nem létezik?

racionalizmus
platonizmus
darwinizmus
konfucionizmus

Ezzel az a probléma, hogy a kedves kérdező szerint a helyes válasz a platonizmus.

Magyar Katolikus Lexikon > P > platonizmus

platonizmus: →Platónt követő filozófiai irányzat,

Tudom, matekos volt az illető aki feltette a kérdést, mert matek órán hallotta, csak nem jól:

A matematikafilozófia a filozófia azon ága, mely a matematikával foglalkozik (szemben a tudománnyal mint olyannal általában foglalkozó tudományfilozófiával, melynek nem tárgya külön a matematika természete, és ami nem jelenti külön egy-egy tudományág vizsgálatát, a matematikafilozófia az ún. genitivus-filozófiák közé tartozik, és a matematika filozófiai vonatkozásaival foglalkozik.
Dátum: 2009.12.11. 18:11:36
Nem azért írtam, mert bánt hogy nem fogadták el, hanem az bánt, hogy nem tudom kijavítani az esetleges hibát. Attól hogy a tanár egyest ad egy dolgozatra, még visszaadja, hogy át tudd nézni, mi az amit elrontottál.

Mivel nem kaptam vissza, azaz nem látom az általam irt kalandoknál, ezért nem tudom bemásolni nektek.

Te gondoltad volna hogy 3 helyre el kell mentened valamit hogy megmaradjon?
Főleg úgy, hogy még fizetsz is érte?

Ez a bajom.

A történetre amit írtam emlékezem, lehet újra leírom, és lementem pluszba, elküldöm a játékba, és ha visszadobják, akkor a mentéssel együtt kivesézhetitek.
Dátum: 2009.12.10. 00:25:00
Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elutasították. Indok: Fogalmazási hibák

Tök hülye voltam, hogy nem mentettem el a szöveget, pedig most kivesézhettetek volna. A kaland maga 3 kvízből egy vp vesztésből, egy csapdaészlelésből, majd pedig 2 csatából állt. Maga a történet hosszú volt, Szakaszonként átlag 5 sorral.
De még csak lehetőséget sem kaptam a javításra, és nem kaptam konkrét választ sem.

Egy a kérdés, miért?
Dátum: 2009.01.27. 14:52:44
Sziasztok!
Miért nem lehet Sztálin nevét beírni a kvíz válaszokba?
Dátum: 2009.01.27. 14:50:17
Miért nem javíthatja a kvíz feladója a helyesírási hibát, vagy tévesztést, ha észreveszi, miután elküldte a kérdést?
Dátum: 2009.01.27. 14:48:46
Sziasztok!
Miért nem lehet Sztálin nevét beírni a kvíz válaszokba?
Dátum: 2008.12.01. 14:26:26
Sziasztok! kezdő vagyok, segítő szövit keresek!
Oldal: 1