Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2020.01.24. 20:07:20
Nem csak a szakértelem kell, hanem a detektor is. Az is megvan?
Dátum: 2020.01.24. 16:54:54
Igen, amit 10 kőért kapsz meg.
Dátum: 2020.01.24. 16:36:37
Pedig van, az egyébben keresd.
Dátum: 2020.01.17. 05:41:33
Sziasztok!

Megvagyunk heten, lehet ütni.

Jelenleg itt várakozik: Mistoffog a fényhozó (1), sumec a harcos (0), Dark Death a fényhozó (0), Kuliguli (0), Doki (0), Texex az irtóztató (0), Mist a fennkölt (1)
Dátum: 2019.12.21. 09:25:35
Tényleg megvetted, vagy csak licitáltál rá?
Az aukciós házban az aukciós archívumban meg tudod nézni, hogy tényleg te nyerted-e meg a tételt, vagy esetleg valaki más.
Dátum: 2019.11.02. 11:00:27
Szerintem a 3 kevés, 5 kell.
Tud valaki megcáfolni vagy megerősíteni?
Dátum: 2019.11.02. 09:23:00
Ha az akadémia oké, akkor akár az is lehet a gond, hogy nincs elég szavazatod, ugyanis a fókuszátorok építése ezekhez is kötött...
Dátum: 2019.10.28. 15:29:38
Sziasztok!

Hát erre muszáj reagálnom, bár sem nem nekem van címezve, sem nem tartozom a legnagyobb kövesek közé, sem nem használok egyetlen scriptet sem.

Kedves László, ilyen kommentre ilyen hangnemben - meggyőződésem - senki sem kíváncsi. Nulla bizonyíték felmutatása mellett trágár módon vagdalkozva vádaskodsz, észre sem véve, hogy ezzel nem a célpontjaid bizonyítványát állítod ki.

Egyébként pont a napokban váltottam pár üzenetet az általad megvádolt játékossal, és védelmembe veszem: a stílusa alapján egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy az általad említett kategóriába tartozna.

Kérlek, ha ezek után hozzám is van pár kedves szavad, ne bántsuk a többieket, írj privátban; illetve az ilyen jellegű problémáiddal kapcsolatban azt javaslom, hogy - kissé kevésbé éles hangnemben és szóhasználattal - nyugodtan írj az ügyfélszolgálatnak, biztosan segítenek.
Dátum: 2019.07.03. 19:54:46
Rendkívül inkorrektnek tartom, hogy a segítségért hálából komoly lepontozás a jutalmam.

Biztos, hogy volt visszahívás (és nem azután, amit kiütöttél, hanem az volt a visszahívott, amit kiütöttél , vagyis előtte, - de Te, ahogy mondod is, csak nemrég tértél vissza, és nem is tudtad, mi történt előtte a saját szövetségedben...)

Visszatérve a hsz-em első sorára: bocs, mostantól nem reagálok a kérdésekre, mivel a kérdező úgyis jobban tudja; vagy ha nem tetszik neki az igazság, úgyis csak veszekedni akar, amihez nekem sem energiám, sem kedvem nincs.

(Csak egy tanács a jövő nemzedékének: ha kérdeztek itt a fórumon, és válasz érkezik, próbálkozzatok ezzel a három szóval: Köszi a segítséget!
A világot talán nem váltjuk meg, de a szája íze mindenkinek jobb lesz.)

Good Bye!
Dátum: 2019.06.30. 13:03:50
Pedig valaki csinált egy visszahívást (az a valaki, akinél sok szavazat van), erre utal a 170 óra licitidő is. A visszahívásról elvileg van bejegyzés a szövetség/Események alatt is, hacsak nem túl régen történt.
http://vegzetur.wikidot.com/epikus-emlekmu
Talán megér egy próbát, hogy két hét múlva szombaton megrágcsáljuk a fülét eme témában.
Nem lehet, hogy a sok-enteres kattingatás (pl. asztrális kincsek nyitása nem VIP karinál) is (túl)terheli a szervert?
Ha igen, esetleg ennek a VIP helyett mondjuk csak prémhez kötése sokak játékát egyszerűsítené, és esetleg a folyamatos "ismeretlen hibát" is a múlt szakadékába dobná.
Dátum: 2019.05.31. 14:01:46
A Tárgylistában a Relikviáknál találod, kattints rá.
Dátum: 2019.05.16. 05:04:37
Cseréld le, ha épp viseled, nem aktív az upgrade gomb.
Dátum: 2019.05.14. 07:56:57
Mellesleg a "Vedd át 5 mini-event feladat jutalmát" ismétlős küldi elég jól csatolható ehhez a feladathoz...
Dátum: 2019.05.11. 13:45:13
Egészen pontosan nem az ütésszám, hanem a győztes támadásszám dönt ilyen esetben.

Megjegyzem, a kérdés sem pontos
"Szövetségi bajnokságon döntetlen esetén melyik csapat kapja meg a pontot ?"
hanem teljesen pontosan: döntetlen esetén a heti több győztes támadással rendelkező csapat végez előrébb.

Ez utóbbit érdemes ellenőrizni, mert a program nagyon gyakran téved, és hiba esetén írni kell az ÜSZ-re a manuális javításért.
Dátum: 2019.04.30. 14:28:00
Nem magyarázatként (arra a programozó az illetékes szerintem), csak a tények rövid összefoglalásaként, megfigyelés alapján:

A portyamínusz számít normál portyánál, kufáron és landin (bár az előbbi kettőtől fáradsz, a landinál nem).
Nem számít az SzB-n és a veremben; továbbá a kihívásnál sincs jelentősége, bár ott "össze lehet gyűjteni" a maxos portyamínuszt.

A megoldás egyszerű: a Landizás előtt közvetlenül ne csináljunk sok pvp-t, illetve kihívást.

Szerintetek kihagytam valamit? (pl. szerintem az epik/entinél sincs jelentősége a portya-fáradtságnak, de arra nehéz is lenne ráhúzni, hogy köze van a portyához...)
Dátum: 2019.04.09. 17:00:17
Köszönjük, Miki!
Dátum: 2019.04.05. 10:01:28
Szia!

5 szavazat.
Dátum: 2019.02.22. 04:44:56
Az energialövedék is sebez, vigyél vakító fényt.
És persze a portyamínuszok, ahogy írta MadDog.