Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2015.08.05. 03:51:29
Érdekes dolog, hogy a V1-en szövetségi bajnok szövetség 5 tagú, abból ketten katakombában vannak, egy tagjuk pedig zárolt...
Természetesen az indulási feltételeknek megfelelhetnek így is, ha szó szerint nézzük azokat, de hogy a szabályok szellemének is megfelelnek-e?
Mivel jelen pillanatban is versenyben vannak, szerintem ez aktuális kérdés...
Kíváncsi vagyok, más mit gondol erről. Szerintetek ez sportszerű?
Dátum: 2015.07.23. 13:58:07
Sziasztok!

Engedelmetekkel szeretnék gratulálni a szövetségi bajnokság eddigi győzteseinek és dobogósainak (minden világon )
De azt is szeretném megjegyezni, hogy bár a szabályok nem tiltják, a diplomácia, mint olyan, egy versenyben - legalábbis számomra - nem létezik. Sokszor tapasztaltam viszont ennek ellenkezőjét.
Akik úgy gondolják, hogy nem ront a hírnevükön egy diplomáciával elért siker ("lécci, ide vagy oda támadjátok, ti már nem nem nyerhettek, de mi igen", vagy "ugyan, osszuk már fel egymás közt a területet," vagy "ne támadjuk már egymást"), talán felülbírálhatnák az álláspontjukat.
Nem egyszer, nem egy világon vezettem már dobogóra (egy esetben bajnoki címig) a szövetségemet, és soha nem folyamodtam "diplomáciához". Úgy vélem, nem vagyok egyedül a véleményemmel - nem is tudnám értékelni a nem tiszta eszközökkel elért sikert. Ha mégis, nyugodtan pontozzatok le
Srácok, ez egy játék, próbáljuk meg élvezni, próbáljuk meg tisztán játszani - ez csak tovább növelné a siker értékét!

Végezetül köszönöm a remek csatákat a nagyszerű v3-as ellenfeleknek, pár nevet megemlítenék: Halál Angyalai, Kings of Dawn, Black Dragon.
Ti biztos tudjátok, melyik szövetség nevében írtam - a többiek pedig majd megtanulják

Jó - és tiszta - játékot kívánok mindenkinek!
Dátum: 2015.03.02. 13:28:14
Agatity hozzászólása teljesen jogos - több, mint 5200 győzelem koordinálása összehasonlíthatatlanul nehezebb, mint ötvennél is kevesebb győzelemé. Ha mindenképp kell egy győztes (márpedig kell, ugye ), akkor a Lélekőrök Szövetsége érdemelné meg a 4 pontot.
Természetesen ez alapján a mi harmadik helyünk sem jogos, az a Zugivó italbarátoknak járt volna.
Nagyon remélem, hogy ez a pontozás körüli hercehurca nem befolyásolja majd a végső eredményt, és tényleg a legjobb lesz a bajnok.

Nagyszerű forduló volt, köszönöm minden ellenfélnek az izgalmas harcot, és mindenkinek gratulálok!
Dátum: 2015.03.01. 12:57:35
Most akartam én is kitenni, de megelőztek
Hozzáteszem - négy, két forduló után nyolc pontos csapatról van szó; aki ezt behúzza, nagyon jó esélyt kap a végső győzelemre.
Kedves ellenfelek, nagyszerűek vagytok, élmény ellenetek játszani!
De azért ne írjátok le a semmiből jött Szabad Mágusok Szövetségét - itt is nyerni fogunk, ha nem most, hát legközelebb!
Köszönöm a hozzászólásaitokat, és természetesen elfogadom, hogy a választ hibásnak ítélték, mást úgysem tehetek.
Ha, tételezzük fel, négy teljesen odaillő válaszlehetőséget adok meg, akkor nem lehet, hogy esetleg azért dobják vissza a kérdést, mert túl nehéz?? Jártam már így... (Ez egy kicsit 22-es csapdájának tűnik nekem...)

Ez egy játék, de azért nem ártana egységes rendszert bevezetni, illetőleg betartani.
Ha valaki ma válaszolt mondjuk legalább tíz kérdésre, és nem találkozott az enyémnél "kiugróbb" válaszlehetőséggel, akkor szerintem szerencsésnek érezheti magát.
Ezt nem a kérdésem védelmében mondom...

És hagy jegyezzem meg, hogy senkiről sem feltételezem, hogy hülye, azzal, hogy egy (-két) nyilvánvalóan hibás válaszlehetőséget adtam meg, csak a válaszadók dolgán kívántam könnyíteni, hiszen nagy százalékuk nem láthatta a filmet.
Nem is értem, hogyan feltételezhet ilyet valaki arról, aki segíteni akar mások szórakoztatásában.
Továbbá van ott egy akkor már 10 éve halott színésznő is, ha jobban megnézed.
Nem az a kvíz lényege, hogy aki nem ismeri a filmet, annak is legyen lehetősége kitalálni a választ? Ha már kettőt ki tud zárni valaki, csak nőnek az esélyei.
Számomra az indoklásod elfogadhatatlan, nem mellékesen ez esetben kb. a kérdések negyede mehetne a kukába.
Ki volt a női főszereplő az 1972-es La Mancha lovagja című filmben?

Sophia Loren
Marilyn Monroe
Audrey Hepburn
Dobó Kata

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Esetleg elfogadom, hogy a kérdésre csak egy speciális réteg tudhatja a választ...
De könyörgöm, melyik válaszlehetőség nem egyértelmű vagy rossz??
Rosszként visszadobott kérdést javítva van értelme újra feltenni?
Köszönöm.
Szisztok!

Kíváncsi vagyok a kérdésem elutasításának okára. Megmondom őszintén, én nem értem, mi nem egyértelmű, illetve rossz.

Mi a jelentése a szláv eredetű "krampács" szónak?

A Mikulást kisérő ördögalak.
Az egyik oldalán bunkós fejű csákány.
Semmi, nincs ilyen szó.
Határőr.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2014.09.15. 14:57:48
Persze, nincs is ezzel semmi gond, hiszen ha pl. a kufárok övét választottad, összegyűjtötted a vásárlásra a LE-t - és hopp, ugrik az öv?
Tényleg, közben párszor lecsapnak, amíg várod a javítást - hol itt a gond?
Semmi gond, majd kijavítják, oké!
Nincs itt semmi gond...
(Hirtelen ez a példa jutott eszembe )