Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2016.06.04. 14:26:58
Ez jogos, de úgy kellene ezt a kiskaput megszüntetni, hogy azokat ne büntessétek, akik nem járkálnak át rajta.
Mivel rabolni eleve nem lehet, a szívás csökkentése a maradék portyát is megszüntetné.
Dátum: 2016.06.04. 14:17:58
Miért lett hirtelen a "Békés világ" a "Hibás szabályok világa"?
Pont az a világ lényege, amivel ellene érvelsz.
Dátum: 2016.06.03. 23:55:18
Hol vagy, Ariel?
V3-on?
Vagy nem, de mégis tudsz mindent?
Felnéztem Rád és az eredményeidre, amíg egyszer csak el akartad adni magad, de nem sikerült, csak véletlenül hazavittél egy inspirátort... Picit vesztettél akkor a hitelességedből..
Biztos, hogy Te vagy a hiteles fóka/cápa-tudósító?
Vagy szimplán csak eleget tejelsz ahhoz, hogy a szavadnak súlya legyen, engem pedig lepontozzanak?
Ezt gyorsan látni foguk.
De - oké, értesz hozzá, meg minden, de talán ez mégsem a Te asztalod. Vagy ez is az?
Látatlanul, ismeretlenül, fókaöböl ura?
Akkor inkább törlök, ha tényleg csak körülötted forog a játék...
Sziasztok.
Dátum: 2016.06.03. 18:57:18
Szóval rabolni eleve nem lehet, szívni se lehessen??
És akinek nem tetszik, el sem mehet?

Miklós!?!

(Nem akarok elmenni (nem is tudok, mindenhol van karim), de ha szeretnéd, hogy játsszak, gondold át, kérlek. Két év alatt összeraktunk egy szövit, nem is rosszat. Szeretném felépíteni - egy normális világban.)

Szerintem egy korrekt max szorzó még belefér - de a ki- és beutat ne zárd le.
Dátum: 2016.05.31. 14:49:08
Valóban, "hozz létre", nem pedig "gyárts le".
Egetverő különbség!
Dátum: 2016.05.30. 14:33:30
Köszönöm a kioktatást, bár nem rémlik, hogy kértem.
Dátum: 2016.05.30. 14:16:37
Ez nem vicc, ez a játék kritikája, vagy még inkább tragédiája.

(Nem csak az általad említett szövetség)
Dátum: 2016.05.30. 14:07:26
Roppant elgondolkodtató a "Szövetségi bajnokság" elnevezés, amikor akad olyan résztvevő, ahol egy fordulóban 30 lövést adnak le. Legjobb esetben egy tag napi öt lövéssel.
Tudom, hogy kevés csapat van, tudom, hogy úgysem lesznek ezek az álaktív szövik kigyomlálva - de ez lassan már több, mint illúzióromboló.
Dátum: 2016.05.28. 06:50:50
Baraty írta a fórumon, hogy a talizmán nem ad sisakszilánkot.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,955.440#hsz444
Mondjuk, ez benne lehetne a tárgy leírásában is...

A smaragdszelencében kész ultrát kapsz, tehát nem Te gyártod le.
Dátum: 2016.05.27. 05:38:37
Szerintem nem jó ötlet kigyomlálni az inaktívakat.
Egyrészt néhányan még biztos visszatérnének idővel, mit szólnak majd, ha a megkérdezésük nélkül elveszik a karakterüket?
Másrészt az inaktívak 99%-a alacsony szintű. Az újaktól minden interakció lehetőségét elvennénk, ha csak 1-2 ember maradna (jobb esetben), akit ütni/kihívni tudnak - ezzel aligha erősítenénk a maradási szándékot, inkább teljesen ellehetetlenítenénk az újakat és az új szöviket, gyakorlatilag elvágva az amúgy is gyér utánpótlást.

Mellesleg aki jó portya/kamra célpontot szeretne, vagy toborozni akar, igenis szánjon rá időt komolyabban.
És az sem igaz, hogy halott szöviben nem lehet "gyöngyszemet" találni, én már találtam. Vagy a gyöngyszem talált rám?
(J., rólad beszélek - mindent nagyon köszönök! )
Dátum: 2016.05.18. 16:16:14
Hogy tisztázzuk, nem én tettem fel a kérdést.

Az idegen tollakkal ékeskedő kolléga talán kitalálhatott volna más kérdést is.
Dátum: 2016.05.11. 07:19:30
A kötözködés és gyalázkodás nagymestere cím mellé - úgy látom - az önellentmondás mestere címre is hajtasz
Írd egybe a kakukktojást, és akkor helyesírásilag rendben van.
Ha én lennék az illetékes, én elfogadnám, átlagos kérdésnek jó.
Dátum: 2016.05.02. 14:28:27
Nem "háború", bajnokság.
Nyilván születtek eddig is szövetségek, ezután is fognak születni. A szememben ez körülbelül annyit ér, mint focimeccset bundával megnyerni. De ha az érdem, és van, aki érdemnek veszi, akkor legyen.
Mi mindig tisztán játszottunk, tisztán nyertük a bajnokságainkat, sosem volt szükségünk "szövetségesekre".

De nyilván mindenki úgy játszik, ahogy tud, ezt ez a játék lehetővé teszi. Legyen. El tudom fogadni - de értékelni nem tudom, és nem is fogom soha a tisztátalan győzelmeket.
Dátum: 2016.04.08. 17:27:30
A szöviküldi ugye számolja a Landit.
De a küldi-stat nem jelzi.
Amúgy is egy nehezen átlátható rendszert sikerült csinálni, lehetne ezen javítani?
(Egyébként az is zavaró, hogy a sikertelen vadász-küldik vadászatait viszont számolja a stat...)

(A vadászós küldi/Landragórral kapcsolatban értem, hogy a küldi-stat nem számol.*)
Dátum: 2016.04.03. 11:14:40
Azt hiszem, kicsit félreértettél.
Nem kentem mindent a játékosokra, a szolgáltató is alaposan ludas a kialakult helyzetben (sőt, az egész helyzet az ő hibájukból indult).
Viszont itt, a fórumon van egy bemásolt levelezés, amiben a "nem tudom" szerepel válaszként, nem pedig "nem lesz", a játékos pedig reklamál.

És nem tényt állapítottam, csak véleményt mondtam, ebben a helyzetben ember legyen a talpán, aki igazságot tud tenni.
Dátum: 2016.04.02. 14:19:00
Nem nagyon kellenek analógiák és példák.
Aki írt az ÜSZ-re, és az ott kapott "nem tudjuk még" választ nemnek értelmezte, saját magát tévesztette meg.
Ha netán ezt a fals infót kivitte a szövije fórumára, netán ide is kiírta, másokat tévesztett meg (és ezt nem kéne Miklósékra kenni).
Aki elhitte ezt az infót, és emiatt nem várt 1-2 hetet, azt bizony megtévesztették, de nem a szolgáltató, tehát nem nagyon reális a kárigény a szolgáltató felé.
Aki egyértelmű nemet kapott a kérdésre válaszul, az jogosan várhatja el, hogy kárpótolják. Úgy emlékszem, erre el is hangzott az ígéret.
Játékos oldalról irreális elvárás és követelés a kompenzálás félreértelmezés, illetve "azt hallottam, hogy nem lesz, ezért befizettem" indoklás miatt. Emiatt kár is az asztalt csapkodni.
Ettől függetlenül:
Szolgáltatói oldalról viszont jócskán van mit javítani a kommunikáció milyenségén és a megfelelő információk megosztásán. Kis odafigyeléssel megelőzhető lett volna ez a mostani helyzet, és mindent el kell követniük azért, hogy ezt a jövőben kiküszöböljék. Jobb elkerülni a félreértéseket, mint utólag megpróbálni megmagyarázni.

Tudom, hogy könnyebb a másik oldalt hibáztatni, de talán le lehetne zárni ezt az ügyet a többség megelégedésére, ha minden érintett magába nézne, és átgondolná a helyzetet; illetve megvizsgálná azt a másik szemszögéből.
Jó lenne újra magával a játékkal foglalkozni, és jó lenne, ha ebben mindkét oldalról minél többen partnerek lennének.
Dátum: 2016.03.23. 18:02:01
A kastély nem ad LE-t a vadászathoz, az AF-et növeli.
Amúgy gyászos, nagyon gyászos a vadászat LE, bármennyire is maxol mindent az ember...
Dátum: 2016.03.19. 18:38:58
A templomi dukátos a kisebb gond, annak a nagy része megvan a napi 5 csp bedobásával AH-ban.
Szerintem a nagyobb gond a dukátos szövetségi küldetésnél jelentkezik.

A HH le lett cserélve a veremre, mégis -tól -ig volt a hordamedál, időveszteség nélkül megvolt az esély a megtartására (illetve... de ezt hagyjuk, már mások kivesézték ezt a témát).
Az időszakos, eventhez kötött jutalmaknál szerintem az a jogos és logikus, ha eventtől eventig tartanak, nem pedig az, hogy az egyik igen, a másik nem...
Dátum: 2016.03.18. 09:40:43
Szerintem írj az ÜSZ-re, érdemi segítséget onnan várhatsz.