Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2016.07.30. 10:21:03
Én alapvetően hiszek az emberekben, szerintem nem 98, maximum csak 95, esetleg 96.
Dátum: 2016.07.30. 09:55:26
Akkor minden rendben

Nem is főleg a kifejtett érvek hiányában tett, hanem a név nélküli lepontozás lehetősége az abszolút... korrekt? Inkorrekt?
Nem is tudom...
Dátum: 2016.07.30. 09:39:47
Mármint én nyugodjak meg?
Abszolút nyugodt voltam és vagyok, épp én nyugtattam valaki mást, cserébe jól le is húztátok a hsz-emet.

Sok emberrel beszéltem már, akik elmondták, hogy ilyen-olyan okok miatt kimenekültek a fórumról, és egyre jobban megértem őket. Én sem először mondom, hogy ideje lenne nekem is ezt tenni, talán most már tényleg utoljára.
Dátum: 2016.07.29. 18:16:38
Abszolút nem akarom védeni a céget - de több hiba is van abban, amit mondasz.
Egyrészt vannak ellenpéldák, csak ezekkel nem biztos, hogy mindenki iderohan dicsekedni (de pl.nekem semmi problémám az utóbbi napok állatelfogásaival, sőt, sőt, nagyon sőt...)
Másrészt nem sajtolni kell, hanem zabáltatni, akár fel is lehetett volna készülni, pár napja kirakta Miki az event naprakész feladatait...

Szóval egy rossz nap után ne menjünk fejjel a falnak (mondom én, mikor én is megteszem néhanap )
Dátum: 2016.07.24. 17:07:02
Nem, nem arról beszéltem, kérlek nézd meg azt a hsz-emet.

"Volt egy szavazás. Miklós közölte, hogy ez így túl szoros, legyen másik szavazás.
Volt másik szavazás, szintén túl szoros, de ellentétes eredménnyel. Miklós közölte, hogy akkor oké, ezt akarjátok, legyen ez.

Ki mondja erre az eljárásra azt, hogy semmi probléma, ez teljesen bevett megoldás?"

Én arról beszélek, hogy maga az eljárás a probléma, Te pedig a végeredményéről beszélsz, amit én itt nem véleményeztem.
A kérdés az volt, hogy az eljárással egyetértesz-e.

De hogy ne offoljunk tovább, inkább befejezem, vagy folytathatjuk üzenetben.
Dátum: 2016.07.24. 16:42:20
Egy ilyen eljárás nem az adott világ problémája, hanem sokkal több (magáról az eljárásról beszélek), viszont ez is oka a fentebb említett problémának (vagy nem problémának, ahogy látod ), tehát szó sincs arról, hogy teljesen más téma lenne.
És igenis probléma - de nem szigorúan a topik témájához kapcsolódik, csak érinti az előző hsz-ek témáját - ezért nem is címeztem neked az előző hsz-t.
Szó sincs arról, hogy hülyének tartanálak, vagy belekötnék abba, amit a vf-es dologgal kapcsolatban mondtál, csak rávilágítottam arra, hogy végül mi eredményezte ezt a helyzetet.
Dátum: 2016.07.24. 16:11:22
Volt egy szavazás. Miklós közölte, hogy ez így túl szoros, legyen másik szavazás.
Volt másik szavazás, szintén túl szoros, de ellentétes eredménnyel. Miklós közölte, hogy akkor oké, ezt akarjátok, legyen ez.

Ki mondja erre az eljárásra azt, hogy semmi probléma, ez teljesen bevett megoldás?
Dátum: 2016.07.08. 21:40:33
Igen, van, nekem pl. 3 ritka esett.
Dátum: 2016.07.07. 19:49:41
A békés világ jobban preferálja a karakterfejlesztést, a hangsúly nem a másoktól elrabolt lélekenergián van. Ezért a többi világhoz képest a szabályok valamelyest eltérnek.
http://vegzetur.wikidot.com/vilag3

Ha már mindenképp a válaszokat kerülöd meg, és újabb kérdéseket hozol elő.

Ez azért nem volt bonyolult kérdés, most jöhetnének a Te válaszaid is, mert elég sok minden mellett elsiklottál.
Dátum: 2016.07.07. 19:25:24
A csalás lehetősége úgy lett megszüntetve, hogy a Békés világ jelleg lett megkurtítva, holott máshogy is lehetett volna.
Én emlékszem rosszul, hogy a topiknyitó hsz-nél a csalás lehetősége volt az egyik fő szempont, de a szavazásnál (szavazásoknál...) nem volt olyan opció, ami a Békés világ jelleg meghagyása mellett oldotta volna meg a gondot?
Most komolyan, olyan nehéz lett volna egy ilyen megoldás?

Mortal: igen, direkt nem címeztem Neked a hszt, bár az idézet Tőled van. Remélem, nem sértettelek meg, ha mégis, bocsánatot kérek.
A hsz összességében a topiknak szólt.
Dátum: 2016.07.07. 18:47:42
Na, ez már sok, "klónmester hiperkockák", akik ráadásul csalók, mert kussoltak a hűdeszuper nerfről?
Azon a világon, ahol nem lehet LE-t rabolni? Mond, Te magadnál vagy?
"Kiszabadulnak más szerverre?"
Örülnek - illetve örültek, hogy itt békén hagyják őket, mármint a túlnyomó többség.
Volt szavazás - nem is egy, miért is nem egy??? - van ma déltől szankció, le lehetne szállni a v3-asok szapulásáról most már tényleg.
Innen senki nem ment máshová rabolni, ahhoz túl kicsik, vagy azt is elfelejtettétek, hogy az egész probléma (?) onnan indult, hogy páran ide jöttek LE-t rabolni?
A csalás lehetőségét kellett volna megszüntetni, és meghagyni a békés világ jelleget.
Ne abból induljunk ki, hogy egy karakter egy ütőtávban LE-t tud szívni, hanem gondoljuk át a témát globálisan.
Illetve ezt kellett volna.
Most pedig ideje lenne lezárni a topikot, mert durva, hogy még most is azok a hunyók, akikkel kibasztxk.
Már bocsánat.
Dátum: 2016.07.04. 14:00:07
Alaptalannak bizonyultak a kétségeim, ma megtörtént a hiba javítása.
Köszönöm!
Dátum: 2016.06.27. 16:18:19
V3 SzB, friss eredmény:
Szkarabeusz 0
Szabad Mágusok 74 (1600)
A Béke Angyalai 67
A Halál Angyalai 74 (515)
A szabályok értelmében azonos pontszámnál a több győzelem döntő, ez alapján mi (Szabad Mágusok) nyertünk, a program mégis A Halál Angyalainak adta a győzelemért járó 4 pontot.
Ilyen hiba nem először fordul elő, természetesen jeleztem is az ÜSZ felé, ahol azt a választ kaptam, hogy egy hét múlva tudja megnézni Baraty, amikor visszajön a szabadságról. (???)
Arról nem beszélve, hogy a holnapi ellenfél-kiosztást is befolyásolja a hiba, és kétségeim vannak, hogyan tudja egy hét múlva Baraty megnézni és korrigálni, magával a helyzettel is komoly problémáim vannak.
Remélem, a kétségeim alaptalannak bizonyulnak, de jelen helyzetben úgy gondoltam, a szituációt meg kell osztanom a fórum olvasóival.
Dátum: 2016.06.24. 15:03:47
...
Dátum: 2016.06.08. 15:27:54
Hihetetlen vagy.
Válaszolsz a fel nem tett kérdésekre, szavakat adsz a másik szájába, és kerülöd a kényes témákat, amiben megszólítanak.
De Te túl nagy falat vagy nekem és sajnos az igazságnak is, ezért a harcot most beszüntetem. Látom, hogy a szavadra pillanatok alatt ugrik a lepontozó-brigádod, látom, hogy úgyis az lesz, amit Te akarsz, és mivel ez egy játék, engem annyira nem zavar. Amíg értelmét látom, befizetek, amíg élvezem, játszok, de nem ragaszkodom a szélmalomharchoz.
Aki elolvassa a beszélgetésünket, és nem hülye, vagy nem a bérenced, látja az igazságot. Talán a bérenceid is látják, de ne félj, nem fognak otthagyni, ahhoz túl nagy a befolyásod.
Nekem nincs bérencem, pénzem sem sok, hogy vitázzak Veled, és ha ez számodra azt jelenti, hogy megint igazad volt, megint eléred, amit akarsz, hát légy boldog vele, gratulálok. Most már könnyedén megalázhatsz, nem fog érdekelni a válaszod - ami azt illeti, más fórumhozzászólás sem.
(Most már értem, hogy a sok ezer játékosból miért csak pár tucatnyi aktív.)
Dátum: 2016.06.08. 14:47:45
A meggyőződésem azért meggyőződés, és nem feltételezés, mert ott (is) játszom, és látom, ahogy a célpontjaim védekeznek, illetve sajnos nem egyszer törölnek. Pedig én általában napi egyszer megyek, a kettő már ritka.
Egyébként hol állítottam vagy kértem, hogy a játékvezetés az én szavam alapján döntsön? Már bocs, de ez inkább a Te asztalod.
Dátum: 2016.06.08. 14:15:50
Inkább az a furcsa, hogy alapból feltételezed, hogy mindenki a kiskapukat keresi; illetve szintén alapból feltételezed, hogy a LE-szívás permanensen jönni fog időtlen időkig, és a célpontok nem fognak védekezni vagy törölni.
Meggyőződésem, hogy mindkét feltételezésed téves.
Másrészt tudtommal nem is v3-as vagy, hallomás alapján döntesz minden ide vonatkozó kérdésben.
Dátum: 2016.06.06. 15:28:55
Ha nagyon sietsz a küldikkel, lehet szingulárissal rátolni, utána elfelejteni.
Dátum: 2016.06.05. 20:49:40
Köszönöm a gyors választ!
Dátum: 2016.06.05. 20:40:58
Miért vagy mióta jár az ismételhető küldetésért TP?
Átvetted a jutalmadat, 31992 lélekenergiát, 1 aranydukátot, 10 kristálypontot és 7 TP-t.