Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - mist

Dátum: 2017.06.14. 10:01:48
Szerintem ne rohanj az olvasással.

Az alábbiak közül melyik állítás igaz egy A0-s papírlapra?

Területe 1 négyzetméter
Oldalai az aranymetszés szerint aránylanak egymáshoz
A rövidebbik oldala 1000 mm hosszú
Félbehajtva A2-es méretű lapot kapunk belőle
Dátum: 2017.06.05. 14:31:04
V2:
1. [B13] - A Bűnös Negyed 20 290
2. Lelkek kútjának őrzői 18 319
3. Martalócok 16 280

Gratulálok a dobogós szövetségeknek - és külön gratulálok a B-13 negyedik bajnoki címéhez!

V3:
1. Szabad Mágusok 19 284
2. Kings of Dawn 19 283
3. Hold Harcosok 17 272

Ilonka, szép volt!
Vanek - vannak még csodák, megbeszéljük privátban, ugye?
Komolyan sajnálom, hogy a KoD triplája egyetlen másodlagos pont miatt nem jött össze.
De ez a hsz most elsősorban nem erről szól.

Szabad Mágusok - egy nap, 2850 lövés, nulla hiba!
Nagyon-nagyon büszke vagyok a szövetségre!
Szabad Mágusok - KÖSZÖNÖM!!!

További jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2017.03.27. 15:19:33
Alyssa nem csak hörögni tud - csodálatosan énekel.

https://www.youtube.com/watch?v=VDLZ6Mqy7AM

Tivi - ha mondtad volna a Dreamet...
Dátum: 2017.02.17. 19:52:50
Három van szintenként.
Ez biztos.
Dátum: 2017.02.09. 13:43:41
A v3-as és v1-es Szabad Mágus szövetségek vezetőinek nevében szeretném megköszönni a v6-os Wasabi (volt Szabad Mágusok Szövetsége) szövetségnek, hogy kérésünkre megváltoztatták a szövetség nevét.
Én személyesen külön köszönöm Hodur pozitív hozzáállását az ügyhöz, és a Wasabi szövetségre mint Szabad Mágus testvérszövetségre tekintek a továbbiakban.

Köszönöm, Hodur, köszönöm, Wasabi!
Dátum: 2017.02.05. 11:05:19
Elképzeltem, ahogy ezt élőszóban elmondod, kihangsúlyozva a felkiáltójeleket.
Dátum: 2017.01.25. 18:10:17
Nem tudom, mit kéne szavaznom, mert ugyan nem szeretem, de rendszeresen használom...
7 pp-ért egy ismétlő... szóval muszáj.
Dátum: 2017.01.25. 14:01:45
A helyesírási és fogalmazási hibákkal tarkított, meglehetősen egysíkú (értsd: "mindenki sz*r, csak én vagyok a király, és persze a szövim") hozzászólásaid mostanra végképp unalmassá váltak, de úgy látom, nem unod még az ellenségek keresését.
Bár tudnám, hogy mire alapozva kóstolgatsz és nézel le olyan embereket, akikről semmit sem tudsz.
Dátum: 2017.01.17. 14:50:35
Amikor megláttam ezt a kérdést, fogadni mertem volna rá, hogy a fórumon viszontlátom.
Semmi gond nem lenne vele, ha a válaszlehetőségek között nem szerepelne a "jószágok" (ha már a kérdés feltevőjének javait nézzük ), így viszont a magyar nyelvtan szabályai szerint két jó válasz is van.
Talán, ha lenne felező segítség ebben a játékban is, kevesebb hasonló kérdéssel lenne probléma.
Dátum: 2017.01.04. 14:07:19
Én sem
És pl. v3-on van egy Pöttöm Panna nevű nevű kari, ő mit mondjon erre?

De ha már kötözködünk, tegyük oda jobban magunkat: A szépséges Targaryen lányka neve nem Danarys, hanem Daenerys.
Dátum: 2017.01.01. 20:13:27
A verem (se a nagy, se a kicsi) egyáltalán nem ad energiatéglát - néhányszor már én is említettem, de semmilyen reakció nem volt ezzel kapcsolatban...
Mivel mostantól alighanem a vadászat nagyon minimális lesz, ez komoly szívás lesz a kis szöviknek (illetve áttételesen a nagyoknak a TF-nél), ha így marad... Talán észreveszi más is...
Dátum: 2016.12.29. 19:45:18
V2-n van, v3-on nincs (formázás - hónapok óta)
A hangnemedet tettem szóvá, ha odafigyeltél volna.
Ez aligha függ attól, hogy ismerem-e a külföldi szervereket.
(Nyugodtan olvasd át még egyszer a hozzászólásomat, hátha rájössz magadtól. És ha tudatlan vagyok is, inkább az legyek, mint bunkó.)

És a "barát" titulust köszönettel, de visszautasítom.
A barátaimra ugyanis büszke vagyok.

(Részemről a témára mostantól már csak privátban reagálnék, de ahhoz sem ragaszkodom, sőt.)
Basszus, Don, akkor nekem most biztos nem tízest adsz.
Kötelet, kést vagy pisztolyt tud adni valaki?
Már bocs, László, de pont az ilyen gyalázkodó megnyilvánulások miatt utálják a magyarokat világszerte. Nem kéne (fals) politikát gyártani itt, és nem kéne fröcsögni meggondolatlanul.
Nem ismerem a külföldi szervereket, de tudom, hogy a magyar szervereken is van olyan, aki ugyanarra akár napi hét-nyolcszor is támad. Akkor most a magyar is mind szemétláda rajtad kívül?
Szóval a lényeg: a gyűlöletkeltési vágyadat ne itt éld ki, a játékpolitikát meg bízd a behóra, majd ők megoldják. (Valahogy. Remélem...)

Boldog új évet!
Dátum: 2016.12.29. 14:20:39
A kérdés, amit nem másoltam ki, arra vonatkozott, hogy ki az a híres személy, aki napi 40-50 kávét is megivott idős korában. A válaszok között szerepelt Balzac és Voltaire is, és mindkettejükről köztudott (ugye? ), hogy nagy kávérajongók voltak.
A kulcs az idős korra vonatkoztatásban lehet - mindenesetre így már megfogott a kérdés, és rosszul tippeltem kettejük közül.
Mindez persze a kvízolimpián történt, és ez sarkallt arra is, hogy a nagyközönség előtt valljam be általános műveltségbeli hiányosságaimat.

Természetesen ez a hsz nem akar arra utalni, hogy adódnak kisebb problémák a kvízkérdésekkel, néha még az olimpián is.
Dátum: 2016.12.24. 14:44:40
Hovatovább megjegyzem (mert közben leesett az ejtőernyős papírtantusz is ), épp kihívós szöviküldit csinálunk.
Ollé!
Dátum: 2016.12.24. 12:49:14
Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Megjegyzés: az oké, hogy 24 órás portyaszünet van, de ha már a minievent belelóg a portyaszünetbe, és pont aktuális a 3 kihívós feladat, akkor miért számít a kihívás portyának a szünet szempontjából, és miért van az is letiltva? Ez meglehetősen logikátlan...
Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki bukik emiatt a minieventen, mert dolgozik az ünnep alatt, és nem számítógép mellett.

És itt inkább a logikátlanságra helyezném a hangsúlyt, aligha ugyanaz a kategória a kihívás, mint a pvp portya.
Dátum: 2016.12.19. 18:01:28
Valóban. Köszönöm a választ!
Dátum: 2016.12.19. 16:46:48
... rohanás közben megidéz egy isteni fény varázslatot. Félrevetődsz. Csak 1 pontnyit sérültél. Leo a párduc elájult.

Semmilyen állatsebződés nem történt - és egy több tízezer épében lévő állat elájult.
Meg tudja valaki mondani, hogy mégis miért?