Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

csak ismételni tudom Sanyi kollégát, plusz egy annyit még hozzátennék, hogy honnan tudod hogy azok a kérdések már elvannak fogadva?
mondandómnak a lényege az lett volna, hogy a kvízkérdésekben (amikkel sokan találkoznak, szerves részét képezik a játéknak), érdemes lenne figyelembe venni a mondatalkotás alapvető szabályait.
Míg egy ilyen élő szövegben, mint ez a fórum is, inkább a gyors gépelésre, mint a tökéletes helyesírásra törekszik az ember

szerintem
így van
ez meg egy fórum...
na, ez nem látszik
neked van?
tanultál legalább minimális mondattant?
A következőnél azért próbálj meg majd mondatot alkotni.
Dátum: 2009.06.10. 10:04:50
csak egy kósza kérdés, mert ez tényleg foglalkoztat már egy ideje: Milyen háborúnak lenne presztizsértéke?
itt szerintem annyi volt a probléma, hogy a rossz válaszaid teljesen hiteltelenek voltak (a helytelenül leírt nevekről nem is beszélve)
egy kérdés egy válasszal pedig nem kvízkérdés
de, az is az
ez nem indok arra hogy te is ilyet írj, sőt, bőven elég a csomó hasonló kérdés
Melyik településhez köthető a hagyományos füredi Anna-bál?
Mátrafüred
Balatonfüred
Káptalanfüred
Tiszafüred

ma jó napom-pom van..param-param
Milyen színű füst száll fel a Vatikán kéményéből, amikor a konklávé megválasztja az új pápát?
fekete
fehér
bíbor
zöld

karakán kis kérdés
részemről mehet
akkor olvass tovább is légy szíves...
az adott kérdés javításra került vissza a tulajhoz, körüljárás után
és még a lét is megkapja érte
Dátum: 2009.06.09. 13:57:36
tudtommal nincs
látod, vagyis nem egyértelmű
Dátum: 2009.06.09. 13:54:10
amikor törlöd a 3-as világban lévő karaktered, akkor megadhatod hogy az ősköveid 90%, melyik másik világban lévő karakteredhez kerüljenek át.
nem kell hozzá írni senkinek
A Balázs a magyar-latin eredetű latin Blasio családnévből származó férfinév. A nevet sokan - helytelenül - a görög Bazileosz névvel azonosították, melynek szó szerinti jelentése: királyi. Ezzel szemben a név valójában az ókori Rómából ered, a híres és előkelő Cornelius nemzetség egyik ága a Blasio névvel különböztette meg magát a család többi ágától. A Blasio (és így a Balázs) név eredete, jelentése máig megfejtetlen maradt.
Dátum: 2009.06.09. 11:48:06
nincs ellenvetésem
Dátum: 2009.06.09. 11:37:11
ne, hacsak nem érzed magad balettpatkánynak