Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Milyen állat nem él a Százholdas pagonyban?
disznó
bagoly

nyúl

jelentem, majdnem elrontottam
Dátum: 2009.07.29. 12:02:58
hupszi, van nekünk? hol van? add elő
Dátum: 2009.07.28. 17:45:42
Üzenet írása, címzett: Baraty
Mint az itt már párszor le lett írva, kvízadminok nincsenek olyan régen...
úgyhogy a játékosok fogadták el a régebben feltett kérdéseket. Köztük olyanok akiket egyáltalán nem érdekelt, csak klikk, aztán lépjünk is tovább.
Az értékelés ideje pedig logikusan a frissen feltett kérdések és az elérhető kvízadminok számától függ.

Na de, ismered azt a viccet hogy:
-Mennyi 2+2?
-5
-Nem 5, hanem 4.
-Na jó, de legalább gyors voltam...

továbbra sem tartom a sebességet a kvízértékelés mínőségi jelzőjének
öhm, ha nem én indítom a topicot, akkor sem lennél ontopic, úgyhogy tök mindegy kinek a becses topicjába "rondítasz bele"

viszont, megint csak nem értem a problémádat, mi köze az értékelés mínőségének ahhoz, hogy mennyi idő alatt kerül egy kérdés kiértékelésre?
Hogy gyenge mínőségűek-e a kérdéseid vagy sem, azt meg senki nem hozta fel eddig...biztos nagyon profik
egy kérdésemet dobták eddig vissza, ami meg is érdemelte, mert hibás volt, úgyhogy elégedett vagyok az értékelőkkel
arra is láttam már példát milyen kérdésekete szűrnek ki folyamatosan, emiatt is úgy gondolom jól végzik a munkájukat
nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy az adatbázisban benne maradt egy csomó szemét, emiatt egyszerűen nem jó kvízelni, de egy itt is elhangzott igéretben reménykedem, miszerint hozzáférésük lesz a régebbi kérdésekhez is, és végre ott is megkezdődhet a gyomlálás.
Persze, te döntöd el, mi neked a cél, csak megdöbbentett, hogy egy különösebb nehézségek nélkül megkapható titulus elérését kihívásnak tekinted.
A panaszok topic alatt panaszokat várnék, de ilyen nem létezik. Ez itt a Miért nem fogadták el a kérdésemet...az indító hozzászólásban részletezve, hogy milyen hsz-eknek lett kitalálva, mi okból.
Nyugodtan indíts egy panaszkodom a kvízre topicot, az utóbbi pár hozzászólásod oda illeszkedne tökéletesen.
mi lett?
kérdésírási jogot nem vesztettél

megkaptad válaszként, hogy márpedig olyan magyar szó, hogy sza.rvas nem létezik, a következő kérdésedben érdemes lenne ezt figyelembe venni.

pl.: írhattál volna őzeket, vagy antilopot, vagy ezernyi másik jámbor növényevő faj kérődzik a földön.
Egy kicsit nehezíthetted is volna a kérdést, ez így nem igazán kihívás.
Ha egy szót nem használhatsz, akkor ne megkerüld a szabályt, inkább keress valami szinonimát, vagy fogalmazd át a kérdést.
a fertőzés legyőzése kihívás?
automatice megkapod ha kiperkálod azt a kis lét minden szintlépésnél..
az kihívás lehetne hogy normális kérdéseket tegyél fel, vagy segíts az adatbázis megtisztitásában, vagy, már bocsánat, de legalább egyszer arra használd pl ezt a topicot amire való, nem pedig öncélú hőzöngésre.
nincs összefüggés....
az említett kérdés szintén offtopic itt, a kvíz 4-ben lenne a helye
elfogadásra pedig jó eséllyel a kvízadminok bevezetése előtt került, vagy egyszerűen még nem került értékelésre
nagyon sok esetben bebizonyosodott már, hogy a nem volt annyira jó az a kérdés mint ahogy azt a feltevője állította, kérdés hiányában a hozzászólásod itt teljesen fölösleges és offtopic
nem tudom miért lett spec, de az tuti hogy volt már pár ilyesmi kérdés
gondolom ez nem nyugtat meg...
inkább érdektelennek találhatta az illető, mint speciálisnak
valaki hozzon már létre egy hőzöngő topicot...
Próbálj meg valami nagyjából épkézláb kérdést összehozni, és azzal a Vajon elfogadják-e.. topicban (vagy privát üzenetben valamelyik az indítóüzenetben megjelölt játékoshoz) próbálkozni, ott készre faragják neked
semmiképp nem ajánlom hogy tovább probálgasd csak úgy vaktában, mert ha elveszik a kérdésfeltevési jogod, ugrott a küldetésed.
órák elé egy-egy szóközt kérnék még
Dátum: 2009.07.27. 11:09:09
nem játszom v4-en
Dátum: 2009.07.26. 19:34:02
menjél csak hegylakónak...
tudod, csak egy maradhat!
Dátum: 2009.07.26. 19:06:57
aláírva
Dátum: 2009.07.23. 02:29:28
nem
A magyar városok sem férnek be, mit vársz Portugáliától.
Érdektelen minősítés nekem inkább azt sugalmazza, hogy fölöslegesnek találta az értékelő ezt a tudást, nem pedig hogy nem bírta felfogni ésszel, atlasszal, és internettel.