Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.12.08. 12:09:40
a v4-es szervernek vége van, csak nézelődésre, szövetségi fórum használatra lehet belépni már.
szóköz nem kell a kérdőjel elé, ez pl. tuti
Dátum: 2009.12.07. 12:39:25
tényleg ment ma
csak pici ideig
Dátum: 2009.12.03. 00:01:54
Húúúú, ez valóban hátbizsergetően, frenetikusan, valamint rettentően gonosz manőver.
Sok sike..., izé, sok túrót
Dátum: 2009.12.02. 23:29:26
Tény, hogy mi, a Ködkapu vagyunk a lehető leeeeggonoszabbak, úgyhogy meg sem lepődtem, mikor a kiírt linkre a saját szövetségi adatlap jött be, de nem akarjátok megkönnyíteni a fekete túróhoz vezető utat, egy, a Ligára mutató link elhelyezésével?
nem tudommal is hasonló lenne a végeredmény, ne használd
szuper, akkor még az összes nyelvvizsgát is be kell magolnom szerinted? hány évre visszamenőleg, 30? 40?
Vannak akik ezzel foglalkoznak, munkaügyesnek hívják őket, ők találkoznak ilyesmivel sűrűn, valószínűleg tudják is, ki mennyi hova mennyiért.
Az hogy a vadiúj munkatársam, hány százalékos...na ezt még egyszer sem jutott eszembe megkérdezni.
Hibáztam?
Őszíntén szólva, azt se tudom már az én érettségimnél milyen követelmények voltak (a tételre még kb emlékszem), azt miért kell tudnom, hogy annak aki szembe jön az utcán, hány százalékot kell teljesítenie?
Tényleg nem érdekel, hogy 2009-ben 97%-ot teljesített, vagy 2008-ban 95-öt.
Inkább majd megnézem a papírjait, amit lead nekem
Ja, és gratulálok a pontozók érvelési módszeréhez, könnyen követhető és megdönthetetlen érveik vannak
anélkül viszont pontatlan, úgy meg speciális
sehogyan sem jó ez a kérdés
Piripócs megyeisége is érdektelen amúgy, pontosan azért, mert az életben többet nem lesz rá szükséged.
Tudtommal írtva is vannak azok a kérdések, de azoknak a tulajai ugyanúgy panaszkodnak, hogy mindenki más kevéssé művelt, mert csak azért szórhatták ki a kérdését, mert tuti nem tudta az értékelő.
Mondjuk szerintem tényleg nem tudta, de én mint játékos sem szeretnék találkozni ilyen típusú kérdésekkel
követhetlen volt?
szuper, akkor könnyű dolgunk lesz a kérdéssel jövőre, ha esetleg megint változik a rendszer
ó, és ha már utána kell néznem, egy éppen ebben az évben aktuális, a lakosság igen kis százalékát érintő adatnak (ami az én életemben sosem lesz lényeges, mert mondjuk még nem is létezett emelt szintű érettségi), azt minek neveznéd, ha nem lexikálisnak?
uralkodó
a találós kérdés és a kvízkérdés messze nem ugyanaz, az egyiknek helye van a kvíz játékokban, amik alapvetően a műveltségre, tájékozottságra próbálják ráirányítani a figyelmet, míg a másik vicces kis játékok, kifejezetten szóban érdekesek, leírva már sokat vesztenek érdekességükből.
A stílusod pedig egy harmadik helyre való, ami véletlenül sem ez a fórum.
szuper, te már találkoztál minddel, hogy ezt így meg tudod mondani?
És az unalmas típuskérdéseket, amiből 12 egy tucat, és 100% hogy már van ilyen, vagy ehhez nagyon-nagyon hasonló, miért nem kerülöd el akkor?
Dátum: 2009.12.01. 13:23:27
lenyúltátok a repcsinket?
galád nyulak!
Dátum: 2009.11.27. 15:35:26
Egyáltalán nem más kérdés hogy hogyan tette, sőt, az a lényeg.
Dátum: 2009.11.27. 13:04:23
Nem értem, ha nem érdekel, minek kezdtél bele a nyuszik lehúzásába minden előzmény nélkül?
Befejezni nem úgy kell egy sértegetési hadjáratot hogy még párat odaböksz, mint pl paraszt és bunkó, hanem inkább törölni a pejoratív hsz-eket, mondjuk.

És bocsi, tőlem nem fogsz villámokat kapni, csak felfelé pontozok
Dátum: 2009.11.27. 12:59:16
Konkrétan miért is nem fair lefelé támadva ütni egy VF-est?
A tényleges "tapasztalata", vagyis az elköltött lé, ami a karakter erősségét jelenti, jelentősen magasabb, mint ugyanazon a szinten lévő vf-telen társáé, és vf-ezése időtartamától függően, az x szinttel magasabban járónál is.

Nem azt mondom hogy fújj, fújj vf, töröljük el, hanem hogy felborította a szinteken alapuló támadási rendszert. De ez nyilvánvaló szerintem.

Másik: mivel jelentősen nagyobb a vf-esek tábora itt a fórumon, nincs szükség 0-ás accokra a szavazatok módosításánál.
Mivel a VF önmagát a karaktert erősíti a környezete rovására, természetes hogy mindenki védi az eddigi eredményeit, befektetését.
Dátum: 2009.11.27. 12:47:13
Tehát te most azzal fogod megmutatni mekkora ember vagy, hogy folytatod a sértegetéseket?
Ne haragudj, de ez nem egy jó vagy akár értelmes módszer.