Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.01.13. 21:02:40
Mindenkinek tudnia kellene hogy néz ki amikor egy kígyó lenyel egy elefántot, és hogy az bizony nem kalap!
Na de jelenleg ott tekereg a Fehér toronyban és neveli a népeket És mindezt Elaida beleegyezésével, legalábbis a tekergés, a példamutatás már nem volt az eredeti tervben
aham, játszottam valamennyi általad felsorolt játékkal, olvastam Moorcock könyveit, ismerem a wing chun-t, bár nem gyakorlom.
És mégsem tartom jó kérdésnek amikor egy kérdésre csak az tud válaszolni, aki épp tegnap olvasta az adott könyvet, szerepjáték szabályrendszert, volt edzésen, nézte meg a filmet, vagy a döntőt valamelyik sportágból.

Nem a téma határozza meg hogy rossz-e egy kérdés, hanem mennyire mész bele a részletekbe, mennyire zárod ki a játékosok zömét.

Ja, és nem pontozok negatív irányban... de ez mindegy is
ajjé, Egwene meghalt? Mire fel a múltidő?
Dátum: 2009.01.13. 20:14:28
Én is meglepődtem
hmm, a nem szeretjük Elricet, az úgy szólt hogy én nem szeretem, az értékeléshez, és a játékhoz ennek az égegyadtavilágon semmi köze sincsen.
De nem is értem ezt hogy sikerült kikövetkeztetned.
Híres fantasy író
az ő karaktere Melnibonéi Elric például, akire ezekben a körökben sokan hivatkoznak, és én különösen utálom
beállítások menüpontban van
Dátum: 2009.01.13. 17:50:19
hasonló okokból én is lelépek, a lézercélzót jegyeztem, azt kérek a nyuszitól
a 27 szintminimum csak azért kell mert katona vagyok, előbb használhatom a fegyvereket, nem tartok még ott
Dátum: 2009.01.13. 17:41:12
most nézegetem hogy nekem még a 4. színtű kovács is kevés lenne
most ipeg 27 szint minimumú fegyvert szeretnék
Dátum: 2009.01.13. 17:37:15
Ráadásul ez még a Death Note-ban is szleng
A killer szó japánosan kiejtve
Dátum: 2009.01.13. 16:23:16
ááá, kvíz topicból nyugdíjba vonulok, már megint 9 olvasatlan oldal, meg fogok őszülni
Megértelek, de ne add fel, maradj a nívósabb kérdéseknél, hiszen amikor egypluszegy kérdést kapsz, szerintem te is felhúzod magad rajta, ne szaporítsd inkább azokat.
Helyesírás: bőven elég ha a kérdés helyesen van írva, mondom ezt hazabeszélve, mert pl az enyém csapnivaló, és még a billentyűzetemre sem foghatom
ez az annyira könnyű, hogy az már fáj kategória, bocsi
Dátum: 2009.01.13. 15:16:56
kivégzés:

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb.
Dátum: 2009.01.13. 15:11:55
Na de agresszivek lettetek
Dátum: 2009.01.13. 13:32:15
szia mindenki, aki most jött
Dátum: 2009.01.13. 13:31:03
Hát, itt megesik..
Nálam volt olyan hogy hetekig, bárhol megszólaltam, azt lepontozta valaki, úgyhogy ez nem újdonság.
Jaaa, meg volt egy srác, aki besértödött és ezervalamennyi pontozást ejtett meg, pár óra kitartó munkájával itt a csevelyben. Persze nem az egekig pontozta a társaságot
Dátum: 2009.01.13. 13:16:05
Okés, csak nem bírtam kihagyni
Dátum: 2009.01.13. 11:09:13
még hogy nem törekedsz világuralomra...bah