Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.01.23. 21:38:07
Helyesírással küszködő szárnyas malacból hullik, nem tudtad?
csak egy elírás, ne tessék kötözködni
Dátum: 2009.01.23. 21:36:17
kerülgeti a frász, mondtam hogy nem megyek
Tényleg, visszamész a szövetségedbe, ha meguntad a vakítófényt?
és az idézet: 1986- október 22-én halt meg Woods Hall-ban.

Na jó, én abbahagyom, de tartom a véleményemet, hogy amiről ennyi félrevezető információ van, az nem jó kérdés.
Dátum: 2009.01.23. 21:27:02
majd ha megyek, úgy megyek, hogy azt üzenem neki: bocsi, Incu mondta hogy jöhetek
Mindegy, az egyik szűrőm az a betyárok , nem támadok.
Dátum: 2009.01.23. 21:21:49
Hát, a táborba való eljutást még meg tudnám oldani, csak nem kifejezetten neked kellene címezni a látogatást
Dátum: 2009.01.23. 21:18:15
ehh, csak a kifogások, csak a kifogások...
Dátum: 2009.01.23. 21:02:57
Én elsősorban az állatkám fejlesztése miatt lennék hálás, de Byzon mostanában hanyagol már
Vagy két különböző, ám hasonló nevű településről van szó, vagy ezt mindenhol elírták
itt is: http://www.mszh.hu/feltalalok/szgyalb.html
Ahol szintén azt írják hogy Woods Hallban halt meg, Woods Hole-ban "csak letepeledett"
és te a halálának helyszínére kérdeztél
Lehet hogy Hole (bár azért jobban hangzik a Hall, mint helységnév) de nem egyértelmű
Az általad idézett linkről: "1986. október 22-én halt meg Woods Hall-ban. "
Oké, igazad van, akkor vedd a nem egyértelmű kifejezést az értékelésből
Igazából csak annyi volt a hiba, hogy nem ellenőrizted, mit fog találni a kérdező. Ilyen típusú kérdést reménytelen fejből megválaszolni, mindenki a neten fog keresgélni, és igen csak zavaró, ha nem azt a választ találja, ami szerepel a kérdések közt.
(Amúgy fájt a szívem érte, mert szépen megfogalmazott kérdés volt, ami sajna elég ritka.)
Valamint a kfki-nál, és a feltalaloink.hu-n is Woods Hall szerepel.
Nos, abban igazad van, hogy van ahol Woods Holet említik, de az első magyar nyelvű találatoknál Woods Hall szerepel, pusztán azért néztem meg több találatot is, mert nem stimmelt.
Ezek szerint te elvárod a válaszolóktól, hogy beszéljenek angolul, és ne elégedjenek meg két forrással, hanem keresgéljenek tovább.
Dátum: 2009.01.23. 20:03:59
inkább írj, írj
Dátum: 2009.01.23. 19:43:13
Igazán igyekeztem
Dátum: 2009.01.23. 19:38:09
Kaptam anyázó levelet Westen
Én speciel azért jelöltem rossznak, mert Szent-Györgyi Albert 1986. október 22-én, Woods Hallban hunyt el, nem pedig Hole-ban, és ne haragudj, de ha a jó megoldást elírod, akkor az már nem megy át a szűrőn.
Dátum: 2009.01.23. 18:47:12
Elnézést a közbeoffolásért, de ...
Butchman, köszönjük az elismerést, jól esett olvasni
Dátum: 2009.01.23. 11:23:52
a vadászatért 83 lóerőt kaptál volna, de ehhez még hozzájött ennek a 10%-a, 8 LE, így kaptál 91-et.
a 8 szerintem igen közeli érték a 83 10%-ához.
A segítség ott van a mutatott linken.
Nincs benne helyesírási hiba, azért kaptad azt az értékelést hogy legyen lehetőséged kijavítani az "egyik sem" válaszlehetőséget, ami elég béna.
Így veszteség nélkül gazdagodhatna a kvíz adatbázis és te is egy jó kérdéssel.