Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.02.12. 17:51:24
Valóban az lenne a kívánatos, hogy mindenki alaposan ismerje a játékot. Sajnos ez nem így van (illetve akkor kitől hoznál lélekenergiát? )
Az említett rossz kérdéseket pedig beírhatnád a kvíz 2 topicba, hogy törlésre, javításra kerüljenek. Mind a 90%.
Dátum: 2009.02.12. 17:47:05
succubi a többes szám (legalábbis latinban, magyarban meg kéjdémonok )
Dátum: 2009.02.12. 17:37:39
Ködkapuról le vagyunk tiltva
Még nem érkezett meg a vérfarkancs
Dátum: 2009.02.12. 17:35:43
De mivel csak a játékosok 10%-a fórumozik, nem jut el mindenkihez ez az információ
Az általad említett "információ", egy, illetve két játékos aláírása, tök jó lenne ha többen is észlelnék, és használnák
De hogy miből szűrted le hogy ez egy hivatalos, és általánosan ismert oldal azt nem tudom. Sajnos a gyakorlat azt mutatja, hogy igen kevesen ismerik.
Dátum: 2009.02.12. 17:22:32
Először: a végzetúr wiki pár játékos önzetlen munkájának köszönhető, nem hogy nem hivatalos, de még nem is lehet róla tudomást szerezni, ha csak nem fórumozik valaki.
Másodszor: Léteznek első szintű játékosok is, akik szeretnék megoldani a kvíz kérdéseket. Valamint létezik elég sok, aki a második, vagy az első világban játszik, ergo sohasem tatálkozott a 3. világ tárgyaival.
Harmadszor: speciálisnak nevezhető az, hogy csak a harmadik világ játékosai tudhatják a választ, ott is csak 2. szinttől felfelé
Dátum: 2009.02.12. 16:41:32
Akkor is a Napnak és a Holdnak ez a neve, a másik kettőnek meg a, ööö, típusa
Hát, én spec kiírnám az ütközetek nevét (de legalább annyit hogy Midway-szigetek, Falkland-szigetek), és II. világháború
Különben pöpec
Dátum: 2009.02.12. 15:57:35
hÁNY IDIÓTA JÁTSZIK A VÉGZETÚRRAL, AKIKNEK AZ 1+1 KÉRDÉSEN KÍVÜL MÁS KÉRDÉST NEM LEHET FELTENNI?
70%
30%
90%
50%
azon kevés kérdés egyike, ami nyert egy azonnal törölnit ...
Dátum: 2009.02.12. 15:43:46
?
Na de tényleg 18 ősköve lesz, meg marad 21 kiégett őskő.
Dátum: 2009.02.12. 13:35:57
A terracotta (jelentése: égetett föld) szó maga is elég sokszor kerül elő ahhoz, hogy ismerni lehessen.
már megérte
Az a hiba, hogy ez rajtad, és a többi Magdolnán kívül mindenki másnak teljesen érdektelen.
A másodiknál egyszerű vessző hibáról van szó.
Ha én voltam az értékelő, akkor emellé bepipáltam a már szerepeltet is, de akkor úgy látszik egyszerre csak egy jelenik meg.
Ez nem számít rossz kérdésnek, javíthatod és újraküldheted. (Bár mivel már szerepelt, érdemesebb lenne mást kitalálni)
Dátum: 2009.02.12. 12:03:01
Mármint annyit nem kell beépítened ott, de a szövetség nem kapja meg.
Igazad van, az 1-es világon lévőket is törölni kellene.
Típikus példája az érdektelen lexikális tudásnak.
1906. október 3-án bevezették a nemzetközi segélykérő jelet, az SOS-t. Mi a jelentése?

Save Our Souls! (Mentsétek meg lelkeinket!)
Send Our Saviors! (Küldjétek a megmentőinket!)
Stop any Other Signals (Szüntessetek be minden más jelzést!)
A ti-ti-ti tá-tá-tá ti-ti-ti könnyen leadható jelzés, praktikus okokból esett rá a választás.


A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Nyah, hát sejtettem én hogy ez lesz, de azért reménykedtem.
Az SOS jelzés lényege hogy még egy részeg matróz is felismerje, és/vagy le tudja adni a viharos tengeren is. Az értelmét, amiből több is van (de a leghíresebb talán a Save Our Souls), már utólag költötték hozzá, a könnyebb megjegyezhetőség kedvéért.
Először a Slavonia nevű tengerjáró használta, de a Titanic elsüllyedésével vált igazán ismertté, sőt, a legendák ide kapcsolják az első használatot is, tévesen.
Dátum: 2009.02.12. 10:56:58
Én, én, én!
Dátum: 2009.02.12. 10:53:57
Az is. Bár elég nehéz máshogy értelmezni, de azt már láttam hogy a te fantáziád igen nagy. Mindenesetre ezt a kérdést (bár lehetne szebbé, egyértelműbbé tenni) én nem bántanám, mert legalább tartalmilag rendben van. És egy alsó tagozatos játékostól (bocsánat, ha nem jól lőttem be a korát), ez már egy szép kérdés.
Dátum: 2009.02.12. 10:46:19
sebgyógyítás szakértelemmel
Dátum: 2009.02.12. 10:45:48
De, a te megfogalmazásod szebb. Ennyi.