Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.03.02. 14:43:02
akkor nem is anime, hanem manga
mindegy, nekem jó angolul is, legalábbis a legtöbb csak úgy érhető el
Dátum: 2009.03.02. 14:17:40
megnyugodtam
Dátum: 2009.03.02. 14:17:13
hopp, nem is figyeltem, elmentem olvasni
Dátum: 2009.03.02. 14:14:59
uhm, nem tudom, nekem egyszer volt olyan küldim, amit nem csináltam meg időben (tehát kicsit más kategória), azt nem tudtam újra felvenni, de sima snassz küldetéseket félbehagyhatod
Dátum: 2009.03.02. 14:08:22
Akkor teszteld be légyszíves: Kinek van végtelen energiája a "Fate of the chosen one" anime szerint?
Ha megy neki, kivándorlok
Dátum: 2009.03.02. 14:05:10
Nem, tuti nem túlinformáció volt, itt még az anime-ról sem hallottam nemhogy arról melyik szereplőnek mi a spec túlajdonsága.
Viszont a Doom örökélet kód csipőből ment
Dátum: 2009.03.02. 14:04:05
na, az a durva, éna hkk-val vagyok így, már van olyan kérdés amire kisujjból megy a válasz
Ja, meg fociban is egyre jobb vagyok, Puskás Öcsi mezszámát pedig már nem is értékelném lexikálisnak
Tényleg kár érte
Gondolom a manapság elterjedt éttermi trend miatt nem mertek rá szavazni. Más okot nem tudok kitalálni.
akkor mostanában ne menjek vadászni?
Dátum: 2009.03.02. 12:49:48
hmmhmm, találkoztam egy anime-s kérdéssel amire nem tudtam a választ...
korrepetálnom kell magam
helyes

Azért ezt is visszatehetnéd valamikor, nem az a 12 egy tucat LoTR kérdés
El is fogadtam volna jó kérdésnek, ha nincs mellette még a helyesírási hiba is, de így legalább ezt is elpanaszolhattam
Azért jelöltem helyesírási hibásnak, mert egyrészt van benne helyesírási hiba, másrészt a Gyűrűk Ura világában nem igazán varázslóknak nevezték az Istárokat, bár ez már csak kötözködés.
Mert miért lenne jobb neked attól, ha másnak bajt okozol?
Tudod ezzel az a baj, hogy ha egy kezdő játékos találkozik az általad feltett kérdéssel, akkor ki van zárva, hogy meg tudja válaszolni, míg a fantasy regények íróját secperc megkeresi.
Ez nem azt jelenti hogy azok jó kérdések lennének, de mégis több esély van azoknak a megválaszolására.
"maga mindent kétszer mond, kétszer mond"
Azért szívatnak téged, mert ezeket egy első szintű kezdő játékos még nem tudja.
Alapvetően nem lenne baj, ha ezzel felhívnád a figyelmét bizonyos elolvasandó dolgokra, csakhogy ezeket nem fogja sehol megtalálni, mivel 2. szintűnek kellene lenni hozzá.
na de ...
Dátum: 2009.03.01. 23:16:49
Idézet: BEUS - 2009.03.01. 19:25:46
Melyik animációs filmért kapott Hayao Miyazaki Oscar-díjat 2003-ban?
Vándorló palota
Porko Rosso
Chihiro szellemországban
A vadon hercegnője

Ez sem alapműveltség szerintem.
pedig csak ajánlani tudom a Chihirot
és annak ellenére hogy egy anime-ről van szó, ez egy Oscar díjas mű, nyakra főre vetítették kis hazánk mozijaiban is, véleményem szerint belefér
(és pont mivel a műfajában az első Oscar díjat elnyert alkotás, elég nagy port kavart fel anno)
Dátum: 2009.03.01. 18:52:46
Szia!