Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

a kérdés és a válaszok idézése nélkül, max annyit tudunk erre reagálni, hogy a fene tudja
helyesírási hibás értékeléssel visszakapott kérdés értékelését minden további nélkül felülbírálhatod és visszaírhatod, de általában van oka annak hogy visszaküldték.
Dátum: 2009.03.15. 14:31:10
Királyok vagytok de ez nem válasz a kérdésemre
Dátum: 2009.03.15. 14:28:15
Lehet, hogy kisnyúlak vagyunk, a TGY meg tornyot épített, ez változtat azon hogy kb minden piros kék és zöld komoly plusszokkal támadhat ránk (a létszám eloszlás miatt keveseknek éri meg mást gyűlölni), míg nekünk kb. pénzfeldobásos módszerrel kell eldönteni hogy ki ellen is próbáljuk meg felvenni a harcot?
Minden gyémánt szövetség elrontott valamit? Mert ha jól sejtem mindegyiknek szembe kell majd néznie ezzel, amikor kb akadémiás szintre jutnak.
Dátum: 2009.03.15. 14:02:08
én meg hogy fényesedjetek, most szívhatnátok velünk
Dátum: 2009.03.15. 13:53:28
Nem is álltunk neki tornyozni
Nem vagyok jó számolgatásból, csak a tapasztalatok alapján írom, hogy mostanában jelentősen több, eddiginél eredményesebb portyát kapunk.
Nem azt mondom hogy ellehetetleníti a játékot, de azért igencsak elveszi az ember kedvét, amikor azok akikkel eddig kb egálban volt, rendszeresen laposra verik.
(vagy pl most már nem tudom rendszeresen elhurcolni )
Dátum: 2009.03.15. 13:42:31
Mi viszont nem építettünk tornyot, és ugyanúgy érzékelhető az erős hanyatlás az eredményeinkben.
Dátum: 2009.03.15. 13:05:17
Akkor mi mázlisak vagyunk, nem nagyon fordul elő ilyesmi szerencsére.
beírnád a kvíz 3. topicba? ott majd eldől a sorsa
Dátum: 2009.03.15. 12:32:55
Ahogy jónak látod, de szerintem emiatt nem érdemes törölni a karaktert.
Nehezek a lé rabló küldetések, ez tény, mivel ez a világ nagyon le lett védve ebből a szempontból.
Ha most leadod a küldetést, és később csinálod meg, az még szerintem nem feladás. És direkt vesztésre menni semmiképpen nem érdemes emiatt.
A 200 lés küldi le is lett felezve, és nem neked kell vesztened 100-at, hanem az ellenfélnek nyerni, ami azt jelenti hogy neked olyan 45-50 (nem tudom a pontos számot, nem szoktam számolgatni, majd az okosok megmondják ) körüli vesztésből is meg lehet ez a küldetés.
és egyet is értenek
Tök jó lenne, ha az ilyeneket beírnád a kvíz 3. topicba, és akkor törlésre kerülnek.
Dátum: 2009.03.15. 10:59:50
a szövetségi épületeket fel kell valamiből építeni, hogy te ehhez mennyire járulj hozzá, azt szokták adóként emlegetni.
és azért van mert a szövetség valamennyi tagjának érdeke, hogy minél több, minél jobb pluszokat adó épületük legyen.
Dátum: 2009.03.15. 10:45:01
Hol ír ilyet?

Bejelentkezési sütik törlése - ilyet látsz? kattints rá, akkor újra kell kérnie a jelszót, felhasználó nevet, próbáld meg úgy

Jó reggelt Khetty
Dátum: 2009.03.15. 10:42:34
Senki nem mondta hogy hibás vagy, tanácsokat kaptál itt
Ha, mint ahogy kiderült, gyémánt vagy, ez a küldetés neked nehezebb, mint a másik hordákba tartozóknak. Ha most leromlott a csata arányod, attól még nem vesztettél semmit, rakd félre a küldetést, vedd fel jóval később, és tényleg, próbálj akkor is majd a győzelemre menni, hogy ha egyszer véletlenül vesztesz, ott legyen kárpótlásnak a küldetés.
Dátum: 2009.03.15. 10:34:17
w1-en megvan a karaktered is
plusz YouTube, bár ez már csak apróság
Dátum: 2009.03.14. 18:26:05
Byz, igazán nem akarom terrorizálni Incut, olvasd el az üzenetet
Szerintem le tudunk mondani az ilyen fajta "gyöngyökről", köszönjük.
Dátum: 2009.03.14. 17:56:02
azta, mondjuk a tegnapi eredményemhez képest, már ha kétszer elmész vadászni, már azzal is jobb lennél
(A kínzókamrából 5 LE áramlott beléd.)
Dátum: 2009.03.14. 17:52:48
Gratulálok hozzá
(még egy kis lélekenergia a kamrából )