Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.04.10. 13:07:12
Csomó ideig békén hagytalak titeket AMV ügyekben, most sem anime alapút kaptok, hanem egy már-már kultikus sorozatból készültet.

+

egy másik a valaha készült legjobb sorozatból (a sci-fi történelem legrondább hajójával )
Dátum: 2009.04.10. 11:41:37
még így sem találom
Dátum: 2009.04.10. 10:18:12
uhm, mert ez nehezen kereshető, ha nem tudod azonnal fejből...
Dátum: 2009.04.10. 00:17:10
Idézet: Ricardo - 2009.04.10. 00:08:38
Darksol: nem vagyok nagy d and d rajongó, inkább a jó öreg d100as mágus.

Fura ez így egy mondatban, hogy a jó öreg nem a danddra vonatkozik

Vajh, ha lennének vállalkozó szellemű emberek, akik megírják (pl Ricardo ) akkor sem kerülnének be? Mennyire lehet ezt bonyolult módosítani, hogy mondjuk ha felveszed a küldetést ez a szöveg jelenjen meg?
Dátum: 2009.04.09. 20:37:23
beírnád a kvíz 3. topicba?
Azt olvassa Hatsepsut, a kvízadmin
Dátum: 2009.04.09. 18:19:46
Nem nagy dolog, csak megemlítem:

Tegnap vagy tegnapelőtt váltottam be pár őskövet prémium tagságra, ma meg kaptam e-mailt hogy le fog járni (valóban ma járt volna le).
Kicsit elkerülték egymást az infók
hát, ezek nem ellentétek, hanem különböző felfogások, nem?
akár vehetem úgy is hogy az egocentrikus az ellentéte a heliocentrikusnak, de szerintem te nem arra gondoltál
rosszindulat? szó sincs róla, de arra az adott kérdésre nincs szükség a kvízben
Lehet úgy kérdést írni hogy azt tuti jónak értékeljék, ezt arra alapozom, hogy többen is vannak akiknek még nem dobtak vissza kérdését nyomós okkal. (helyesírás, már szerepelt nem ilyen)
A kérdés írás eredetileg egy bónusz volt, csak túl sok lélekenergiát lehet kapni érte, ezért jog lett belőle. Ha valaki kételkedik a saját tehetségében e téren, még mindig ott van a lemondás lehetősége, ami aztán végképp potya lé, elég egyet kattintani hozzá.
Nem hiszem hogy attól jobb kedvük lenne játszani az embereknek, ha vacak kérdésekre kell válaszolgatniuk.
Inkább dobják vissza az értékelők, és csak a valóban jó kérdések maradjanak bent.
Az értékelésnél nem szerepel hogy ki tette fel a kérdést, ergo ha elfogadják egy kérdésemet, nem a két szép szememért teszik, ahogy a te kérdésed vissautasítása sem neked szól, hanem magának a kérdésnek. Ami az elég nívótlan válaszlehetőség miatt esett ki.
Kérlek szépen, ha ilyen május elsejés kérdéseket találsz, írd be a kvíz 3 topicba, hogy másnak már ne kelljen szembesülnie más játékosok igénytelenségével a kérdésmegfogalmazás terén.
Hát, mindenesetre annyi öröme volt benne hogy legalább egy rossz kérdéssel kevesebb került be. Nem is értem, ennyi fantáziád sincs, hogy egy normális 4. válaszlehetőséget kitalálj?
Mondanám hogy amúgy jó kis kérdés lenne, de már én is találkoztam vele (értelmes válaszlehetőségekkel), úgyhogy már szerepel is.
Dátum: 2009.04.09. 11:14:19
Dátum: 2009.04.09. 10:24:08
még egy spammer?
szuper
Dátum: 2009.04.08. 18:20:23
na de miért akarsz te fuldokolni?
Dátum: 2009.04.08. 15:09:04
"Az 1-es és 2-es világon megnyílt az aukciós ház. Egyenlőre még csak az aranydukátok szerzésére van lehetőség, el lehet kezdeni gyűjtögetni, és ápr. 16-tól kerülnek be az aktuális tételek."
Dátum: 2009.04.08. 13:31:22
igen, rosszul tudtad.
Te nem mehetsz egyszerre vadászni és portyázni, de más végzetúr rajtad üthet
Ha te igényled Kocostól a Bezzeg Béla érmet, gyorsabban túlesel rajta
Idézet: Timmcsi - 2009.04.08. 13:15:27
Sziasztok! Az én kérdésem rossz értékelést kapott helyesírási hiba miatt. Légyszi mondjátok meg hol van benne a hiba, hogy javíthassam? A kérdés: Kitől hallhattuk a következő idézetet - "A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben." ?
És a válaszok:
Janus Pannonius
Abraham Lincoln
Madách Imre
J.F. Kennedy
az idézet végén az írásjelek halmozódása néz ki igen furán, szebb lenne így:
Kitől hallhattuk a következő idézetet: "A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben"?
valamint J. után kell egy szóköz
Köszönjük a hozzászólást
szóköz nem kell a kérdőjel elé, más gond szerintem nincs

na igen, és címe, Kocosnál a pont