Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Egy ország ismerte meg a 60-70-es években Öveges professzort. Ki volt ő?
Csillagász, a Jupiter egy holdja róla van elnevezve.
Fizikus és tanár, akinek a televíziós sorozata generációk számára kedveltette meg a fizikát.
Tanárember, aki vándortanító volt, így generációkat tanított matematikára.
Irodalomtanár, rádiós irodalmi kiskátéja ma is alapvető oktatási segédanyagként szolgál.

úgy nézem lehet még igényes kérdéseket feltenni
írd ki a neveket szerintem
helyesírási hiba, vagyis javíthatod
a tőlem jobbra, balrákat, és a vessző hiányokat
hikari nem egy név, hanem egy sima főnév, annyit tesz fény, ragyogás
Az ezzel a névvel illetett gyorsvonatot pedig Hikarinak hívják, nagybetűvel.
most mondjuk el?
hadd gondolkozzon rajta mindenki
"Nincs ilyen" válasz rossz, mivel ha nincs NEP, fölösleges a kérdésed.
amúgy érdektelen is, miért kellene tudnunk egy orosz nyelvű rövidítést?
Kőzúzóknak pedig van aktív fórumozó tagja, vagyis a lehetőség meglenne az információ szerzésre, csak a szövetségi társát kellene megkérdezni.
Ha ezt sem teszi meg, nem tudom a mentor mennyit segítene
Mindenesetre érdemes lenne elgondolkodni rajta, hiszen ha csak pár embernek segít, már az is megérné.
Dátum: 2009.05.04. 10:06:02
8. szintre lépve, a legendában (7. fejezet), ha a küldetésed aktív, Drakin nevére kell kattintani és kész.
További problémák kezelésére érdemes olvasgatni a vegzetur.wikidot.com-ot
hopp, tényleg?
akkor most várunk és izgulunk
Dátum: 2009.05.03. 18:11:40
olvasd el Cavalorn utolsó mondatát
Lehetőség szerint ne személyeskedjetek, nem az lenne ennek a topicnak a célja.
K1k1k1 megkérdezted mi a baj a kérdéseddel, többen elmondták (érdektelen, reklám).
Ennél többet nem fogsz kapni, mert a jelek szerint senki más nem gondolja úgy hogy érdemes lenne a kvízből egy márkajegyzéket csinálni.
Így az lenne a kérés, hogy ne rakj fel több ilyen jellegű kérdést, ennyi.
Ez speciel én (is) voltam.
Az állatkert egy számomra igen kedves intézmény, de nem tartom fontosnak hogy melyik nap nyitotta meg kapuit.
Ők se nagyon mert a saját honlapjukon sem találtam meg, a wiki-ig kellett futni érte, ott is valahol a szócikk közepén volt elérhető.
Vagyis nem csak számomra érdektelen az infó.

Annyi mindent lehetne kérdezni a ZOO-ról, miért pont ezt sikerült?
Dátum: 2009.05.03. 14:14:42
Hogy van az hogy külön külön mindannyiotokkal jól el lehet beszélgetni, de ha össze eresztenek titeket akkor ott kő kövön nem marad
50%-ért mondasz le, vagyis most 800 körül kapnál egy jó kérdésért
elment pm-ben, hogy ne gyilkoljuk le a poént teljesen
Hogyan nevezik a dologkerülő embert?
naplopó
holdbugázó
földsikkasztó
csillagcsóró

ez cuki
Dátum: 2009.05.03. 12:04:42
kristályosító...
szintlépéskor annyi kiégett őskövet kapsz, ahányadik szintű az épület
Már nem is emlékszem mi volt a kérdésed, annyit vitatkoztatok, nem is arról, hanem valami teljesen másról.
Mi érdekes van abban hogy melyik országban vannak bizonyos gyárak? Mindegy is igazán melyik márkáról van szó.
Ha megtudom, hogy a Brother nyomtatókat Amerikában vagy éppen Kínában (nem tudom) gyártják, attól nem leszek okosabb, több.
A vitatkozós hozzászólásaid alapján tudnál sokkal jobb, érdekesebb kérdést is feltenni. Erre az Apriliásra tényleg nem volt szüksége a kvíznek, szerintem sem.

Persze nem lehet minden kérdés tanító, érdekes, de jó lenne törekedni rá.
A kérdés feltevés egy lehetőség, amivel lehet bónusz lélekenergiát szerezni, sajnos túl sokat, így sokak szemében ez már bevételi forrás lett, amiért cserébe csak be kell másolni, firkálni valami vacakot. Az ilyen kérdéseket próbálják kivédeni az értékelők, hogy azok maradjanak benn, amik hasznos plusz információval, érdekességgel szolgálnak, vagy egyszerűen csak megmosolyogtatnak, vagy olyanok amik miatt megéri keresgéléssel tölteni pár percet, akár lekésve a következő kérdést is
pedig csati lelőtte a poént