Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cell26

Oldal: 1234
Dátum: 2018.02.11. 16:15:20
Most megy a Farsang esemény éppen, és a Részvétel fül alatt van egy ilyen feladat:
Építkezés
Építs egy nap alatt 12000 lélekenergiát szövetségi épületbe!
Számláló: 500
4 éve vagyok a játékban és még SOHA nem voltam szövetségben.
Szóval: mivan?
Dátum: 2018.01.15. 20:20:34
Szeretném üzenni annak az értelmileg különösen csökkent kérdésfeltevőnek, aki szerint az "Hány tiszt található egy sakktáblán összesen?" kérdésre a válasz nem - a szintén feltüntetett - 14, hanem 16, hogy a király az kib@szottul NEM tiszt!!

https://hu.wikipedia.org/wiki/Sakk#A_figur%C3%A1k

A 8–8 gyalogon és az 1–1 királyon kívül minden figura tiszt. A huszárt és a futót könnyűtisztnek, a vezért és a bástyát nehéztisztnek hívjuk.

Nem csoda, hogy az ilyen idióta "Mire gondolt a költő?" kérdések miatt a legtöbb kérdést legelőször leellenőrzöm "tompában". Egyszer esik le a védelmem, és oda a vadászbónuszom.
Dátum: 2017.12.30. 22:06:55
Melyik Fétis nincs benn a játékban ?
Xenó fétis
Kárhozat fétis
Bajnoki Fétis
Veremfétis

Zöldfülűnek nem sok dolga van fétisekkel tudtommal.

[EDIT] Egy másik "gyöngyszem":
ki a kakukk tojás ?
vidor
kuka
hapci
a sarki füszeres

Vicces meg minden, de tudtommal nem illik a profilba.
Mindkettő kategóriabesorolás alatt, hogyne.
Dátum: 2017.12.21. 18:32:45
Eyyo! A mostani felhozatalom spec gyenge, mint hajnali lóf0s a zsenge tavaszi fűben, de azér' há' de azér' na.


Ki tette fel kérdőjel nélkül ezt a kérdést.

A másik klasszikus példa pedig az, amikor egy kérdés kapásból még többet szül:

(Nem tartom valószínűtlennek, hogy ebben kicsit én is rájátszottam a dologra.)
Dátum: 2017.10.27. 08:19:44
Melyik az afrikai szavanna egyik jellegzetes fafajtája?

vizilótökfa
zsiráfkiflifa
zebrazabfa
majomkenyérfa
Oké... ez a kérdés már rég túlesett a kategóriabesoroláson (is), de kénytelen vagyok beidézni, mert egész egyszerűen nem tudok nem fennhangon derülni ezeken az idióta válaszlehetőségeken. :DDDDDDDDDDDD

Legutoljára akkor szórakoztam ilyen jól, amikor a topic legelső oldalán levő hozzászólásokat olvastam:
Idézet: Endyr - 2010.02.16. 12:08:42
Mi a különbség a fogas és a süllő között?
A fogas 1,5 kg feletti
A süllő 10 kg
Nincs különbség
A fogas 1,5 kg alatti

Ismet egy remek horgaszos kerdes, szinten le lehet huzni a WCn.

Egyebkent meg sztem az a kulonbseg, h a sullot megeszem a fogasra meg a kabatom akasztom.
Idézet: Mortu - 2010.02.16. 13:11:52
Milyen részekből áll egy rovar teste ?
fej , tor, potroh
fej, bőr , torok
tej , nő , pollen
fejtető , disznótor , pocok

Igénytelen válaszok.
Dátum: 2017.09.17. 00:31:29
Ha vadászat közben dobok rá +1-et a spektrális manipulációra, akkor azt a most is folyó vadászatba is beszámolja, vagy csak a következőbe?
Dátum: 2017.08.31. 00:21:53
Idézet: Cell26 - 2017.08.30. 23:16:50
Ezen hozzászólást is csupán azért írtam, mert érdekelne, mi is pontosan az a rendszertani besorolás, melyre én valószínűleg helytelenül Urcharok néven emlékezek vissza.

@LanMaffia
Asszem túlzásba vittem a barokkoskodást, a lényeg csak annyi, hogy kíváncsi vagyok a lény nevére. Azért írtam ide, mert a tapasztaltabb Veremlátogatók val'szeg már elég sokszor találkozhattak ezzel az Urchogyishívjákkal, hogy megjegyezzék és fel tudjanak engem homályosítani erről. De amennyiben tévednék, mea culpa, emberi dolog.
Dátum: 2017.08.30. 23:16:50
Mivel érdemben sajnos nem tudok igazán hozzászólni a topichoz, ezért megosztanám eddigi első és egyetlen látogatásomat a Verembe, íme.

Március elején tévedtem le a sötét mélység rejtelmei közé, s barangolásomat jobb oldal irányba kívántam folytatni, mikor is szembejött velem egy bizonyos szintem+2. szintű torzszülött teremtmény, a'sszem Urcharok vagy mi volt a megnevezése. Szégyen volt számomra a futás, ám megtagadása dőreségnek bizonyult, midőn a kreatúra alaposan helybenhagyott, visszaküldvén engemet a bal felső sarokba. Balgán úgy véltem, mindössze a random kegyelmezett meg neki, de a sors keze más álláspontot igazolt, ugyanis visszavágóm alkalmával ez a ronda és veszedelmes élőlény még az előzőnél is jobban elpicsázott.

Kedvem szegetten és mozdulataim fogytán visszavonulót fújtam, s főként ennek az élménynek köszönhetően azóta is "Tamagocsizok", vallom be szégyenkezve. Ezen hozzászólást is csupán azért írtam, mert érdekelne, mi is pontosan az a rendszertani besorolás, melyre én valószínűleg helytelenül Urcharok néven emlékezek vissza.
Dátum: 2017.08.17. 00:37:59
"Hol nem lehet gyümölcsöt kapni?
zöldséges
Aldi
drogéria
piac"

De viccesek vagyunk. Ráadásul reklám.

"Hány olimpia volt a XXI. században?" (Jön nekem, miután egyenként rákérdez a XIX. és XX. századokra is az előző kettő kérdés.)

2020-ra aktualitását veszti.
Dátum: 2017.08.06. 00:22:10
Az még csak hagyján. Velem is az előbb jött szembe, és mivel a kérdésfeltevés módját már kivesézted, így jobb híján közszemlére bocsátanám a válaszlehetőségeket is (fejből, nem jegyeztem meg őket szó szerint).

1) A dorombolás egy bizonyos frekvenciája élettani szempontból jó
Nem, kicsit sem látszik, melyik a jó válasz.

2) Szeretettel
Na ne fárassz...

3) Simogatja a lelket
Ez most komoly? :DDDDDDDD

4) Nem gyógyít
Jópofa tagadó válasz így a végére.

Lyukas volt a szűrő netán?
Dátum: 2017.08.02. 00:47:55
Ez, mint olyan, nekem is feltűnt, az itteni (felsővezetésből érkező, that is) visszajelzések rátája még a tömegszex/lakatlan sziget arányt is alulmúlja.

Személyes "kedvenceim" (hisztijeim, tessék nevezni úgy, ahogy tetszik, szabad ország) azok az idióta "Vajon mire gondolt a költő?" kérdések, amelyek mindemellett kategóriabesorolásra is várnak. Régebben még, amikor a júzerek értékelték a kérdéseket, vigaszdíjas 5% LE járt az olyanokért, amik még nem lettek véglegesítve - nem lehetne ugyanezt megcsinálni a kategorizálandó állatfajokkal is?
Dátum: 2017.06.17. 20:10:11
A zöld melyik árnyalata a legsötétebb?
olíva
menta
smaragd
méreg*

Csak a szerencsén múlt, hogy eltaláltam. Lehet én vagyok a hülye vagy laikus ehhez, de a kérdésfeltevő szerint itt mindenki divattanácsadó vagy lakberendező?
Dátum: 2017.06.14. 01:14:38
"Mit gondolsz, mi az aranyér?" - kérdezi tőlem egy feladvány, mialatt vadászatra gyúrok. Lehetséges válaszai a következők:
- Földrajzi-barlangászati fogalom
- Egy betegség
- Szibériai kutyafajta
- Egy halfajta

A jó válasz a második, és sz'tem a kvíz pont lesz*rja, hogy én mit gondolok.
Dátum: 2017.05.12. 01:00:54
Eyyo!

Jelenlegi változatnak javasolnám a következőt:
"Az új amerikai elnök neve megegyezik az egyik Disney-rajzfilmfiguráéval. Melyikével?
- Mickey
- Donald
- Pluto
- Daisy"
Dátum: 2017.04.16. 17:07:36
Megnyugodtam. Ja és jópofa ötlet volt mindenki avatárját lecserélni nyuszira így ünnepek alkalmából, szóval pirospont a fejlesztőknek. ^^
Dátum: 2017.04.16. 00:17:56
Jó, hogy említetted. A minap szívatott meg engem ez a... [nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül], buktam a +10%-ot is, mert ráadásul BEKATEGORIZÁLANDÓ volt.
A helyes válasz a 4. volt amúgy, de arról a túrós virslibe nem volt hajlandó pofázni, hogy a FÉRFI kézilabdázókról van szó, márpedig a női válogatott elért másodikat is.
Dátum: 2017.04.16. 00:12:28
Kicsit offos a kérdés, de szeretnék választ kapni.
Ugye a húsvéti tojások nem fognak "rám rohadni" (eltűnni), ha spájzolom őket, amíg szintet nem lépek? Úgy kicsit több LE jár értük, ha bezabálom őket, de ha esetleg megzápulnak, akkor nézhetek, hogy most mi a f.sz van.
Dátum: 2017.04.01. 07:20:41
Százötvenezer LE ingyen? Túl szép, hogy igaz legyen. De tréfának egész jópofa volt.
Dátum: 2017.03.17. 01:02:30

Egyik sem igaz rá.
Dátum: 2017.03.16. 01:02:46

Miért állítanak az emberek kérdéseket. Szerintem elég hülyén néz ki egy kijelentő mondat kérdőjellel a végén?

Komolytalankodást félretéve, az INDOKOLATLANUL CSUPA NAGYBETŰVEL ÍRÁST se nagyon tudom mire vélni (Miért pont a vezetéknevet? Vagy: miért csak a vezetéknevet?), a válaszokban vétett helyesírási hibák pedig első ránézésre teljesen ártalmatlanok, de van ebben egy csavar: a helyes válasz pont az, amelyiket sikerült teljesen hibátlanul leírni.

Persze lehet, hogy csak véletlen egybeesés...

Idézet: Azazel - 2017.03.13. 09:00:18
"Velem jött szembe pár perccel ezelőtt vadászat boost-olás közben."

Veszélyes terep a helyesírás miatt kötekedni. Pláne úgy, hogy közben kihagyjuk a vesszőket, egy egyébként is erősen magyartalan mondatszerkezetben.

Semmi magyartalan nem volt a mondatomban, és egyetlenegy vesszőt sem hagytam ki, viszont te tettél egy fölöslegeset abba a tartományba, amit kiemeltem vastaggal. Szóval az öngólt itt Te lőtted, Barátom. ^^
Oldal: 1234