Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Redswift

Oldal: 12
Dátum: 2021.08.16. 13:58:28
Úgy emlékszem egyszer már megbeszéltük, hogy ne kezdődjön hétfőn délben a BU event, mert akkor pont nincs SzB...
Ezt most tényleg el kellett kezdeni?!
Dátum: 2020.06.29. 08:49:08
A Smaragd tetoválás leírásában látok némi hibát...szerintem smaragdszelencével a csatlósok harci szintjét lehet növelni és nem az alapszintjét.
Így gyakorlatilag sokak számára semmit sem ér, mert a harcoló csatlósai már most olyan magas szintűek, hogy nem műxik a smaragd szelence.

Számomra a smaragd szelence a "hajra kenhető" kategóriában van.
Dátum: 2019.11.25. 11:18:46
Nem kaptam válasz a javaslatomra, hogy kapjunk eseménypontot minden CSP-ből végrehajtott csatára az event alatt. Pedig szerintem ez nagyon fontos lenne...
Dátum: 2019.11.22. 19:44:36
Sőt, valójában csak akkor érdemes foglalkozni egyáltalán ezzel az eventtel ha minden CSP felhasználás 2 db eseménypontot ad!!!!
Egyébként az élbolyban lévő játékosok elveszítik a portyából szerezhető LE 1/3-át, vagyis értelmetlenné válik a portyázás!!!
Dátum: 2019.11.22. 19:28:40
A CSP-ből xenora vadászás miért nem ad eseménypontot?!!!!

Ha nincs eseménypont akkor számomra érdektelenné vált az egész az első csata után...
Dátum: 2017.12.04. 20:40:43
Igen, a V6-on a Lady Alvariel november havi végeredménye elképesztően bugos, Midgard 3 kategóriában is besöpörte az első 3 helyet egyszerre...nagyon gagyi hiba.
Dátum: 2017.08.12. 21:40:43
Nekem az 1. piramis 5. ill. 6. sorában eltűnt a régi szubplazma detektor és az ősdrágakő detektor, de újat nem kaptam helyettük...
Akik eljutottak már idáig, azok hogy állnak ezzel a dologgal? Megkaptátok ezeket a tárgyakat?
Dátum: 2017.08.10. 17:59:29
Az epikkel szívok én is,,,ja és nem találok szubplazmát (30 vadászatból semmi). Lehet, hogy nem is műxik a szubplazma detektor?! (azt írja ki, 2017.08.07-ig működik)
Dátum: 2017.08.09. 10:29:54
Mikor kezdődik az event?
Dátum: 2013.07.30. 09:55:21
Nos, a tegnapi problémám folytatásaként választ kaptam a JV-től:

"Szerintem valamit nagyon rosszul tudsz.
Ha aktiv a 10 épületes küldid, és épül a Tudás fája, akkor a küldetés számlálója annyit növekszik, ahanyadik szintre növekedett meg a Fa. Vagyis ha aktiv a küldi, és pl a Fa 5-ről 6-ra növekszik, akkor a küldetés számlálója megnő hattal."

Persze éjfélkor nem lépett szintet a tudás fa a számomra követhetetlen sávos fejlődés eredményeként, ezért a következő volt a viszontválaszom:

"Akkor az a véleményem, hogy ezt nagyon rosszul csináltátok meg!
Ez nem oldja meg hosszútávon a 10 épületes küldetések problémáját, sőt kifejezetten rosszabb lett a helyzet hiszen egyre nehezebb lesz a tudás fájával szintet lépni arról nem is beszélve, hogy sikerült valami rendkívül bonyolult módon teljesen kiszámíthatatlanná tenni azt.
Mellesleg nem ezt kommunikáltátok szerintem a tudás fája bejelentésekor, legalább is erősen félreérthető volt az egész..."
Dátum: 2013.07.29. 20:29:16
A gáz az, hogy a V5-ön nincs HT...
Dátum: 2013.07.29. 19:56:36
Miklós eredetileg azt ígérte, hogy egy tetszőleges épületet kell befejezni és akkor figyelembe veszi A tudás fáját...szerintem így is logikus, mert mi van akkor ha éjfélkor éppen nem lépünk éppen szintet a fával -> szopás.
Dátum: 2013.07.29. 19:05:46
Először inkább javítsátok ki a 10 épületes szöviküldi bugot...
11-es tudás fája mellett kiválasztottuk a 10 épületes szöviküldit, befejeztük a dicsőség piramisa következő szintjét és lépett a számláló 1-et...
Vagyis zéró hatása van a tudás fájának a 10 épületes küldire...
Dátum: 2010.10.22. 11:33:09
A V5-ön Rebecca nevű karakteremmel elakadtam a küldetésekkel a 41. szinten.

Választható küldetések:
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 30 tapasztalati pontot úgy, hogy te támadsz!
Tudd meg, hogy ki valójában a fehér lovag!
Szerezz egyetlen portyázásból legalább 40 tapasztalati pontot!

LOL...a problémát jelezve a következő válaszlevelet kaptam a játékvezetőtől:

"Szia!

Szerintem a küldetés teljesíthető. Lehet, hogy várni kell rá, de van
másik két küldetés, amivel haladhatsz. Nem gondolom, hogy bármit is
kellene változtatni.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dani Zoltán
Végzetúr játékvezető"

Attól tartok a JV nem jött rá arra, hogy egyik küldetés sem teljesíthető számomra a 49. szintig.
Ez 8 szint malmozás...

Tényleg jobban járnék még azzal is ha legalább felcserélnék a 40TP-s küldetést az 5 szintlépéses küldetéssel.
Dátum: 2009.07.07. 11:06:36
Hogy a fenébe lehetséges az, hogy 50-el magasabb IQ esetén stabilan vesztek a varázslatpárbajban?
A taumaturgiám is magasabb és mégis 2x annyit sebez belém az ellenfél...
Dátum: 2009.01.29. 11:25:11
Rebecca néven regisztráltam karaktert és nem enged be.
Dátum: 2009.01.13. 20:11:48
Ugyanez a probléma, a vadászatnál nem tesz fel kérdéseket
Dátum: 2008.12.08. 13:25:02
Ha sürgősen nem vezettek be valami korlátozást a háborúkkal kapcsolatban akkor rengeteg szövetség feloszlik és sokan abbahagyják a játékot...
Ha az volt az eredeti cél, hogy hordánként rövid időn belül csak egy-egy szövetség maradjon a akkor ezt sikerült megvalósítani. Ha viszont nem, akkor javaslom megfontolni a következőket:
1. csak valami hosszú időkorlát (pl. 1 hónap) után lehessen ugyanazt a szövetséget újra támadni
2. készüljön valami statisztika az egyes szövetségekre (pl. a tagok tulajdonságösszege vagy a lélekkút mérete vagy mit tudom én) és a csak kb. azonos erősségű szövetségek támadhassák egymást, mert ez így a gyengébbek folyamatos lefejése, amitől az olló egyre nyílik
Dátum: 2008.10.27. 11:04:17
Javaslom egy korlátozás bevezetését a portyázással kapcsolatban. Ugyanazt a játékost ne tudja senki sem mondjuk 48 órán belül újratámadni (az időtartamon lehet vitatkozni).
Indoklás: néhány játékos direkt utazik arra (pl. AranyAlma), hogy mások szisztematikus lerablásával tegyen szert óriási LE-re, ami már behozhatatlan előnyhöz juttatta őket (pl. 100000 feletti LE összerablása), gyakorlatilag a többség (99%) számára így verhetetlenné váltak.
Ha kell akkor a szisztematikus módszert kifejtem, de inkább nem akarok tippeket adni...
A módszerükkel lényegesen akadályozzák mások fejlődését, gyakorlatilag lehetetlenné teszik (erősen megnehezítik) a sok LE-t igénylő vásárlásokat a lélekkufárnál. Ezzel annyira megkeserítik jó néhány ember játékát, hogy az gyakorlatilag értelmetlenné válik...
Dátum: 2008.10.07. 07:30:08
Hali!
40/42 ÉP álláso pihenni küldtem az állatomat (macskapárduc) és 10 óra alatt nem regenerálta vissza a 2 ÉP-t
Ez normál?
Oldal: 12