Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Aveard

Oldal: 1
nos válaszolnék neked pontonként feltett válaszaidra:
1. Mi csapunk ha olyanok támadnak meg akikkel esélyünk sincs. nehogy már a mi szövetségünk legyen tápfaktor a nagyoknak.
2. Ne bujkáljak el passzívra ha ez egy játék ennyi erővel nem is kel , hogy játsszak. Megyek Katakombába ha nyaralok vagy dolgozok hosszabb ideig.
3. A karakterem úgy fejlesztem ahogy nekem jólesik. Amiről beszélek az a morális erkölcsi hozzá állás. ne olyan csapjon már le aki a legelején bemegy egy TOP szövetségben beépíti a kutat s használja 20 as szintöl a 20 as gyakorlóteret meg védőfalat stb. és mindig laposra ver mindenkit aztán persze , hogy "JÓL" fejleszti a karakterét. Meg azokról se beszéljünk , hogy az elsők azok akik tesztelték a játékot s tudatosan vittek mindent míg a normalizált része NEM az előre megszerzett tudást használta.Juj de szemetek s bénák vagyunk..
4. Nem tápfaktor a citadella mindössze védelem azoknak akik máshogy nem tudnak védekezni. S elhiheted mi is csak olyanokra csapunk akik 150% os eséllyel támadnak minket. S szerinted a nagyok nem ártanak a kisebbeknek mi?
5. Ezt megnézném hogyan csinálod úgy , hogy közben a szövetséged élvezze is a játékot....
6. Mi használjuk azok ellen akik tuti esélyekkel jönnek (tuti esély: háború elkezdődik 1 óra alatt 20-30 győzelem deszép..)
7. Nem tartunk be dafkeként , nem csapkodunk (vannak erkölcsi érzéseink) s nem leszünk nagyok ha menetrend szerűen jönnek támadni minket s viszik el a kutunkból az LE-t.
8. Ebben igazad let gyorsan s hirtelen felindulásból írtam. A lényege az , hogy a pusztítás citadellával a csapást ne lehessen leépíteni se lélekkútból se Vp-böl se pedig építés szakértelemből hanem valós Lélek energiát emésszen fel. Hogy legyen megtorló hatása a citadellának!
Helló mindenkinek!

Huha!! Komolyan az elején fogtam egy papírt s elkezdtem jegyzetelni de nem teszem... Azért csak mert amibe belefogtam s egy két véleményrészt elkaptam bele is untam s nem biztos , hogy több szemszöget megfogna azzal a motivációval , hogy it az nyer aki fizet!.!
A legelejét ott stoppolnám , hogy a kút % os csapás nem jó mert ha dafke leállna szívatni a nagyobb szövetség , a kicsi szövetséget ( akár háború nélkül ) ... És mi van ha a kicsi támad.....
Támadás mínusz a citadella szintnek ...Persze , hogy nem lesz jó mert a mínusz támadásra vannak varik erre mentő dobás számitás kéne szintenként illetve karakterenként ... szal annyi mindent feldobna , hogy az na... Vagy egy mivan akkor ha a angy betámad tápfaktor nekik a citadella pláne hogy azt veszük 5 öszintig muszály megépteni...
poén lenne mondjuk ha a csapást nem lehetne leépíteni VP-böl kútbol illetve Épités szakértelemböl... A csapás VALÓS lélek energiát enne.. ( ez elviekben programozható is lenne és a fizetős embereknek se lehetne egy szavuk mert a citadella építése otvan nekik is...)
Az egy másik fejezet , hogy a NAGYOKNAK 3 nap a maximalizált szint...)
jólenne ha valami figyelné azt , hogy a 46 os szintű testem ami 670 tulajdonság összegel bir nem rontana be egy 46 -tol 53 ig ( jóesetbe ) 1400 feletti tulösszeges srác vagy nő vagy bármi... A szövetségünkben is konfliktus lett a citadella mert felépitettük és használtuk..
Jaj de szemetek vagyunk igen... a fenti példa nem .. Vagy az sem szemétség , hogy betámad egy olyan szövetség ahol a Lélek Kút 700 ezer felet van minekünk meg nincs 300 ezer sejteni lehet a vég kimenetelét..
itt nem beszéltem még személyekröl időröl se pénzröl.. De megunja midenki ha támadások közt illetve s szövetségek elöre haladtával nem lesz se engyensuly se játék élvezet..
Én már nem fizetek azért , hogy elverjenek de nagy bunkó lettem akor amikor a szövetségemmel csapást mértünk. S ez nem lesz egyenlően kihozható ha fizetek a játékért ha nem a NAGYOK kaszálnak .. Mi szivunk a csapás pedig nem buntetés s nem is lesz az mert az ellenfél a NAGY ( villágonként változó. ) pillanatok alat kiépiti amit te szenvedve.
Igenis legyen nyertes szövetségi számolója kinek mekkora pusztitáés citadelal menjen erre legyen + a béke csarnoka s - a háború. Igenis csaki való LE böl lehesen épiteni le s így játék értelmileg is számitana a beépitet LE.
Dátum: 2009.06.29. 17:30:17
Hellósztok!

Észrevettétek ,hogy mondjuk a Spektrális manipuláció bugos??
pl.
Leöltem ma Egy minotaurusz-t A következő történt:

"a csata gyors és kegyetlen. 732 lélekenergiát szereztél. +27 TP A szerzett lélekenergiából 67 a helyes válaszért kapott LE."

Szóval ez azt eredményezi , hogy a normál 100% LE 67*10 =670 LE minden szakértelem s kvíz nélkül de ha mondjuk a 67 et kivonom a 732 ből akkor is= 665 az eredmény( jó legyen kerekitgetés miatt) De ha mondjuk a kvíz a teljes LE-ért jár akkor a kvízért +73 LE kellet volna hogy jöjjön. Szóval nem nagyon hiszem el , hogy mondjuk nekem 40 es Spektrálissal ilyen elenyészőnek kellene lenni az LE-nek Mert ha igen akkor 39 es szinten Egy minotaurusz minden nélkül:

732*0,4 = 292,8 (legyen 292) tehát 732-292-67=373 LE legyen normál vadászott lény....

S ez a jobban látható számolás mert ha mondjuk úgy vesszük:

732-67=665 *0,4=266 tehát 665-266=399 LE

Ez a két eshetőség van elviekben de jelezném , hogy ez így akkor nem igazán jó mert 400 LE s vadászataim anno Lv. 14 -esként voltak.
és kérlek kíméljetek olyan válasszal , hogy erre van szakértelem mert itt nem az a lényeg hogy kicsi vagy óiás jön hanem az , hogy szerintem hibás a szakértelem. Vagy akkor lássunk egy listát , hogy szintenként menyi aza minden nélkül 100%...

Válaszotokat köszönöm!
Dátum: 2009.06.29. 11:31:54
Hellósztok!

Észrevettétek ,hogy mondjuk a Spektrális manipuláció bugos??
pl.
Leöltem ma Egy minotaurusz-t A következő történt:

"a csata gyors és kegyetlen. 732 lélekenergiát szereztél. +27 TP A szerzett lélekenergiából 67 a helyes válaszért kapott LE."

Szóval ez azt eredményezi , hogy a normál 100% LE 67*10 =670 LE minden szakértelem s kvíz nélkül de ha mondjuk a 67 et kivonom a 732 ből akkor is= 665 az eredmény( jó legyen kerekitgetés miatt) De ha mondjuk a kvíz a teljes LE-ért jár akkor a kvízért +73 LE kellet volna hogy jöjjön. Szóval nem nagyon hiszem el , hogy mondjuk nekem 40 es Spektrálissal ilyen elenyészőnek kellene lenni az LE-nek Mert ha igen akkor 39 es szinten Egy minotaurusz minden nélkül:

732*0,4 = 292,8 (legyen 292) tehát 732-292-67=373 LE legyen normál vadászott lény....

S ez a jobban látható számolás mert ha mondjuk úgy vesszük:

732-67=665 *0,4=266 tehát 665-266=399 LE

Ez a két eshetőség van elviekben de jelezném , hogy ez így akkor nem igazán jó mert 400 LE s vadászataim anno Lv. 14 -esként voltak.

Válaszotokat köszönöm!
Dátum: 2009.04.30. 10:51:43
NA most ugy halál komolyan Ékes példája annak , hogy elviekben a "fertőzés" az elsődleges cél.:
Névnélül - XY. szintű végzetúr
Tulajdonságösszeg: 770
Szakértelemösszeg: 665

Fertőzés: 75%

vs:
ÉN - 32. szintű végzetúr
Tulajdonságösszeg: 485
Szakértelemösszeg: 155

Fertőzés: 36%



A fertőzés 19. szinten jelenik meg a játékban. És a küzdelem ára szint*300 LE.

Tehát 19.szinten 5700 LE.
20. szinten 6000 LE
32. szinten 9600 LE

Én ezek alapján ugye eddig a Fertőzésre költöttem : 107100 LE
Ez ugye rengeteg főleg ha azt veszem ez menyi tulajdonság vagy szakértelem vagy akár Lélekkufárnál hagyható épületbe fektethető lehetett volna. S hosszutávon ugye semmi esélyem nem lesz azokkal szemben akik nem törödnek a fertőzéssel de semmi előnyöm nem is származik belöle..
Hisz ugyan olyan játék legendát kapok szintenként fügetlenül a fertőzési "küzdelemtöl" Semmi vel sem kapok mondjuk olcsóbban dolgokat a lélekkufártol vagy bármi de azon Játékosok akik nem foglalkoznak vele semmi hátrányt nem szenvednek. Vagy ha megjelenne az első 100% os elmebevont Játékos Akkor mi lesz? Fellázad a szövetsége ellen vagy mi? Komolyan érdekelne engem ez a dolog....
Aveard
Oldal: 1