Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Castiel the Angel

Oldal: 1
Dátum: 2014.11.01. 19:13:26
A Híreknél ez van kiírva:
"Minden Kedves Játékunknak a hétvégére kellemes pihenést és Halloweenezést kívánunk! Aki esetleg vadászatra adja a fejét, azok számítsanak néhány igazán rettenetes fenevadra, befogásuk igazi kihívást jelent!"

Ma már vadásztam vagy 60-at, de semmi extra különleges állatot nem fogtam be lehet ez nem is működik?
Dátum: 2014.09.16. 06:26:53
Úgy tűnik, a Xenók legyőzése egy nem várt bosszút váltott ki .... a szerverek is leálltak
V2,V3 nem megy - máshol írták, hogy V1 sem megy, csak a V5 megy mert az külön szerveren van tudtommal.
V2, V3 nem megy?
Ma lejárt a minievent is, így nem igazán volt annak sem értelme...
Mivel nem megy a szerver, jó lenne, ha a minievent hosszabb lenne!
Hát ezért kár volt korán kelni, hogy betudjam fejezni a BU-t még mindig nincs semmi változás, nem lehet belépni, holnap meg munka, nem tudok játszani
Majd ha a Beholder felébred és elhárítja a hibát
Elvégre vasárnap van, BU utolsó teljes napja, szóval egyszer csak, addig is próbálgatni kell, más nem marad...
Dátum: 2014.02.02. 06:48:16
V5 megy rendesen (mert másik szerveren van), de a V1, V2 és V3 nem működik!
Csak a V5 megy, mert az másik szerveren van... V1,V2,V3 nem megy!
Dátum: 2013.10.27. 06:59:50
Úgy tűnik, ez az esemény a nagyoknak lett megint kitalálva
V5-ön vagyok kis karakter, és 10 csatából szerencsés esetben max. 3-t nyerek, a többi mind vesztes lesz. Nem igazán értem, hogy a generált ellenfél miért nem az adott karakterhez van méretezve? Azt írták, hogy ezen bárki részt vehet... igaz azt nem írták, hogy megmarad a kedve is a játékhoz hosszútávon, ha már rögtön az elején csak kudarc éri és lehetetlen még a legkisebb jutalmat is megszerezni.
Dátum: 2013.09.26. 16:20:11
A memória szelencéhez hasonlóan (ami csp-t tárol), nem lehetne egy másik szelence is, ami meg PP-t tárolna?
Oldal: 1