Dátum: 2014.02.02. 08:40:57
Ja, az nem írtam bele, de még a TK-n kívül
Gondolok itt olyanra, hogy:
- vadászat közben találni esetleg valamilyen szakiva (a térképkeresést úgy is csak a HH-nál használjuk), AF-vel, urambocsá relikkel, hasonlóan a kiégetthez. Ez azért egy kicsit meghozná a vadászathoz a kedvet
- feladat jutalomba beletenni mondjuk SZP helyett

Dátum: 2014.02.02. 05:25:37
Ha lejár ez a minievent, akkor honnan lehet majd szerezni csatlóskristályt a szerencsekeréken kívül?

Dátum: 2014.02.01. 04:49:20
De jó lenne, ha V5-n végre látszana a bajnoki eredmény...

Dátum: 2014.01.31. 16:23:34
Azt tudni, hogy a TK csatákból meddig esik eledel v. kristály?
Vagy ez már végleges, mert ha jó emléxem ez valami minievent szerűség

Dátum: 2014.01.31. 11:52:59
254-es lopás, 138-as szint, VV5

kb. 76csata és 5-6 kiégett, de mindig csak 1db

Dátum: 2014.01.29. 15:57:59
Nincs.
Még...

Dátum: 2014.01.29. 15:03:43
Kennelezés közben is csatlóssá teheted, én is úgy csináltam

Dátum: 2014.01.28. 21:32:45
Szerintem előbb meg kell venni a templomi fétist, mert a V2-n én sem látom csak a V5-n ahol már beváltottam

Dátum: 2014.01.28. 21:20:55
Igen, most zabáltattam, de vigyázz, hogy amelyiknek akarod adni az legyen kijelőlve

Dátum: 2014.01.28. 21:00:26
Ha pontosan vesszük akkor a kennelezés is beleszámít a TP szerzésbe, egyedül a kiképzés nem számít, mert ott TP nélkül lépi a szintet, és zabáltatáskor a felzabálandó állat által szerzett TP felét kapja meg a csatlós

Dátum: 2014.01.28. 19:58:48
Én is most léptem szintet és nincs a végső jutalomba

Dátum: 2014.01.27. 18:29:13
Gondolt már valaki rá, hogy el kellene kezdeni a Wiki-n ezt az evolúciós fejlesztést dokumentálni (hú de hivatalos), ha már holnap élesben megy
Az állattartáshoz kezdtem el írni...
Dátum: 2014.01.20. 20:36:22
Ezt most én se vágom
Pedig azt hittem igen

Dátum: 2014.01.19. 11:30:39
Csak ha 100-nál több ősdrágaköved van akkor sül ki a hatalmasoknál is

Dátum: 2014.01.18. 19:19:07
Ha van 10 templomkristályod, akkor a tárgylistánál rákattintasz, előugrik egy új oldal ahol a ahol a TK pontokat tudod beváltani, ott kiválasztod a kiképzést és kész

Dátum: 2014.01.09. 05:59:25
Igen, megvehető és ha jól emlékszem 10 őskő az ára a napi ajánlatos 8 helyett.
Azt viszont nem tudom, hogy lehet-e majd a kisebbet is venni, de gyanítom, hogy igen

Dátum: 2013.12.30. 22:43:06
Támogatondandó, nyomtam mindkettőre egy tizest

Dátum: 2013.12.27. 22:08:40
Ez igen nagyvonalú, sokan hagynák elveszni, de nem adnák másnak

Dátum: 2013.12.23. 23:24:46
http://vegzetur.wikidot.com/a-tudas-faja
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,832.0
Nincs fix átváltás, a Tudás fájával rendelkező és nem rendelkező szövik aktivitásának arányától függ ... elvileg

Dátum: 2013.12.23. 23:09:45
Igen, megvettem mindkettőt, volt egy régebbi pajzsom (108) abba raktam az egyiket, a másiknak meg vettem egy alacsonyabb szintű páncélt (94) és abba raktam bele
