Dátum: 2015.08.30. 09:06:47

Ezt szerettem volna èn is kèrdezni
ÜSZ-re írtam

Dátum: 2015.07.31. 21:54:48
Dátum: 2015.07.15. 18:12:44
Amíg volt a térkép event addig volt jelentősége, azután ruházták rá, hogy ha:
"Ennek a szakértelemnek csak a Hordák Harca során van jelentősége. Ha a térképkeresésed legalább akkora, mint a szinted harmada (lefelé kerekítve), az esemény során a csaták végén gyógyulsz, és a kincstalálás esélye is megnő."
Még annyi kiegészítéssel, hogy az SZB-nél is működik

Dátum: 2015.06.28. 10:54:33
Igen

Dátum: 2015.06.26. 19:17:22
A zárójeles részben kell lennie (medálokkal együtt):
Tul. összeg: 1425 (1745)

Dátum: 2015.06.22. 21:30:59
Epikus robbanás (állatok) Maximális szint 5. költség: 30 AF pont
A robbanás képességedet epikus és entitás csaták során is használhatod. A robbanás hatásfoka ebben az esetben a normál robbanás 5%-a szorozva az epikus robbanás szintjével.

Dátum: 2015.06.22. 11:44:33
Akkor ÜSZ, én tudtam venni

Dátum: 2015.06.22. 11:35:11
Csak egy tipp: van annyi LE nálad?

Dátum: 2015.06.16. 14:27:22
farsangi kristály. visszaváltható fókuszkristály, 80. szint, sisakba rakható. A szakértelmek és a specializált tulajdonság növelése 2%-kal olcsóbb lesz.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,915.0

Dátum: 2015.06.15. 18:26:07
Lehetséges lenne, hogy a kisebb vadászzsákmány is elérhető legyen ugyanazon a szinten, mint a normál?
Költeném a köveimet

Dátum: 2015.06.12. 19:59:14
(a passzív csatlósok is kapnak TP-t)
Ez csak emlékeztető, hogy mit tud a húsvéti fétis
Zárójeles rész nélkül:
A húsvéti fétised képessége passzívan is működik, és minden passzív csatlós +1 TP-t kap.

Dátum: 2015.06.07. 11:54:32
Ugyanazzal az e-mail címmel regeltél a V6-ra, mint a másik világ(ok)ra

Dátum: 2015.06.05. 19:29:04
Nekem is feltűnt

Dátum: 2015.06.03. 20:13:42
Csak jelzem, hogy
nem én vagyok inkognitóba

Dátum: 2015.06.01. 18:56:55
Van akit ismerek, ha küldöd nekem a 20k-t be is fizeti!
Szerintem nem jól értelmezted, amit Zooleee írt

Dátum: 2015.05.30. 18:30:53
Nincs, hasonlóan a V5-höz

Dátum: 2015.05.06. 19:11:41
V5 vagy V6?
Ha nem éred a szövetség építési átlag 50%-t (V5-n nem tudom hol tart) akkor az épületeket csak csökkentett módban használhatod
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,913.0
Dátum: 2015.04.30. 21:56:44
Ha jól számolom akkor a napival együtt 148 kehely, elvileg a két "relik" 150, ha potyog a ládikóból + lesz napi ajánlat, akkor nem lehetetlen mind a kettőt kiszedni

Dátum: 2015.04.28. 15:53:29
Legalább valami kristály szövi (de legalább induló létszám x2) vagy SZB legyen már a V4-re mert előbb - utóbb kapom az anyázós leveleket

Dátum: 2015.04.28. 10:10:10
Ez egy 1 éves hozzászólás, és a lényeget nem vettétek belőle
Nem kell mindenkinek egyet érteni ezzel, ezért lehet továbbgondolni, de egy biztos: így teljesen ki fog halni.