Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Angithia

Oldal: 1234
Dátum: 2009.06.10. 18:03:13
Jaja, nekem is így mutatták be még régen.
Dátum: 2009.06.10. 17:05:35
Ja, és még:

Melyik műsort vezette Vágó István?
milliót vagy semmit?
popdaráló?
legyen ön is milliomos?
áll az alku ?

Felesleges kérdőjel, esetleg nem lenne sértő nagybetűvel írni. Szerintem ma már inkább nem megyek vadászni, kötözködős hangulatba libbentem olvasván ezt a témát.
Dátum: 2009.06.10. 17:00:14
Egyébként:

Mettől meddig élt Puskás Ferenc(Öcsi) ?
1926-2006
1928-2006
1927-2006
1922-2006

Szóköz, kettő. És miért nem hónapra, napra pontosan kérdezik? Nem mintha lebecsülném az úr jelentőségét, de azt sem érzem, hogy ezt tudnom kellene. (Bár pont eltaláltam.)
Dátum: 2009.06.10. 16:55:44
Valószínűleg valaki olyan aki tudta és megörült ennek a ténynek.
Dátum: 2009.06.10. 16:48:23
Idézet: Barbey - 2009.06.10. 16:05:46
Mennyi TP kell állatodnak, hogy 13-ről 14. szintre lépjen?

300
200
100
500*

Javítandó 500 TP kell az állatnak a 5-ről a 6. szintre lépéshez. Ejj...


13-ról 14-re is 500 TP kell. Ajánlanám: http://vegzetur.wikidot.com/allattartas

De mindemellett, nem biztos, hogy jó kérdés. Elég sokszor olvastam fórumon, hogy a Végzetúrral kapcsolatos kérdések csak akkor elfogadottak, ha azt egy 1. szintű játékos is meg tudja válaszolni.
Ó, juhéj, köszönöm. Az vessző gondolom az akik szó elé kell, és akkor küldöm is.
Öhm, valaki esetleg reagálna a hozzászólásaimra? Tudom, hogy nem vagyok senkinek semmije, de tegnap egész délután lestem a fórumot, hogy valaki hajlandó-e nekem tanácsot adni, és semmi. És ma se. Nem baj, ha nem akartok velem foglalkozni, csak akkor szóljatok és nem ölöm ebbe az energiám...
Mondjuk aki még nem volt szövetség közelében sem, az nem biztos, hogy tudja. Egyébként a "+támadás" is elég gyanús így leírva. Szóval nekem nem tűnik speciálisnak, de majd jönnek az illetékesek és megmondják, mit miért.
Hát, akkor próbálok olyan kérdést feltenni ami olvasásra érdemes. (Esetleg reklámoznám a 266-os hozzászólást.)

Ha az első világháborút lezáró békékre gondolunk, melyik párosítás helytelen?

Magyarország - Trianon
Németország - Versailles
Ausztria - Saint Germain
Törökország - Neuilly
Sejtettem, hogy a mézeshetekes válaszokkal gond lesz. Na mindegy, remélem kiderítik, honnan jön pontosan és majd akkor fölteszem. Addig is, másik ötlet:

A 14-15. századi Európa pusztító járványai miért nem érintették számottevően Magyarországot?

A stabil gazdasági helyzet kizárta a járványokat
Az ország népsűrűsége meglehetősen alacsony volt
Nem települtek be idegenek akik behozhatták volna őket
Az ország higiéniás fejlettsége meghaladta Európáét
Honnan ered a "mézeshetek" kifejezés?

A házasságkötést követő első hónap olyan gyengéd és édes, mint a méz
Sok helyen az esküvő után a fiatalasszonyok mézsört fogyasztottak mert hitték, hogy az növeli termékenységüket
A vetés és aratás közti időszakon szedték be a mézet és ekkor tartották az esküvőket
A kutatók a mai napig sem biztosak, honnan származik ez a kifejezés

A kérdést valószínűleg rosszul tettem fel, tudnátok belőle jó kvízkérdést fabrikálni?
Ilyen jutott eszembe:

La Fontaine meséjében mit tulajdonít el a róka hízelgésével a hollótól?

Almát
Sajtot
Egeret
Kenyeret


Szerintetek?
Persze, törjék csak az agyukat, nem jár ingyen a +10% LE.
Okés, mondjuk ekcéma.
Aham, ez lett volna a tipp. Most jókat röhögök saját magamon, meg az msn nyelvet érintő jótékony hatásain. Kösz.
Öhm... vagyis most elolvasva lenne még egy tippem, de megvárom az ítéletet...
Megint itt vagyok. Ilyen kérdésem volt:

Mi a neve a pókoktól való félelem betegségének?

Kemotox
Araknofóbia
Archeológia
Fonofóbia

Gyanítom a helyesírási hibát úgy értették, hogy ch helyett k-val írtam. Ezt egyrészt azért mertem megtenni, mert wikipédián is írták így, és máshol is szerepelt k-val, másrészt egy előző kérdésemben elfogadták a hemofóbiát, pedig annak is van ae-s alakja.

Amúgy ha beírnám ch-val, jó lenne?
Ó, rossz helyre írtam be egy hozzászólást és nem tudom törölni. Szóval kérdezek ide is. Nem lenne-e túl speciális ez a kérdés:

Milyen betegség tünete a hidrofóbia, vagyis a víziszony?

Agyhártyagyulladás
Migrén
Nem tünet
*Veszettség*
Nincs mit. Közben keresgéltem neten, hogy mi van azzal az y-nal, nem mondom biztosra, de valószínűleg i-nek tekinthető. Vörösmartyval, Adyt, stb.
Emlékeim szerint a tárgyragok, egyéb határozóragok akkor illeszkednek kötőjellel a szóhoz, amikor a szó végi utolsó betűt nem ejtjük, illetve nem annak ejtjük ami le van írva. (És az y-nal nem tudom mi a helyzet.)
Oldal: 1234