Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Reelmc

Oldal: 1234
Dátum: 2009.02.20. 12:34:10
legyen igazad... én speciel a földrajzórák után leálltam a csillagászati témával... elég h a mai napig sorba fújom a bolygóinkat...
Dátum: 2009.02.20. 12:19:38
A Naprendszerben hány gázbolygó van?
1
4
2
3

azt hiszem a 4 volt a helyes válasz, de a kérdést javítani kéne mégpedig Naprendszerünkben-re...
illetve nem tudom mennyire alapműveltség döntsétek el ti... felőlem maradhat, de én spec nem tudtam a választ valahogy eddig nem érdekelt hogy a körülvevő bolygók milyen típusúak... de mint mondtam részemről maradhat
Dátum: 2009.02.20. 00:52:50
Milyen lesz a néger, ha belemegy a Vörös tengerbe?
Vizes *
Kiütéses
A válaszban nem megengedett szó szerepel!
Vörös

ötletesnek még mondható is... de nem a néger hanem egy néger... (amúgy se kéne négerezni...)
2. és a 3. válaszokat nem kommentálnám... illetve már volt ez a kérdés vagy 3 különböző formában...
Dátum: 2009.02.19. 23:56:31
értem, tudom, de ez legalább végre egy igényesebb kérdés volt.. sőt aki tud németűl annak primitív... azé gondoltam hogy maradhatna mert ezt tudni és/vagy rákeresni se nehéz...
Dátum: 2009.02.19. 23:50:11
Mit jelent a német Suppe szó?
sütemény
szilva
leves


törlés


nemtudom ezt mért kéne törölni a német nem egy olyan ismeretlen nyelv és aki nem tudja, 5perc alatt simán megtalálhatja egy online szótárban... nem olyan nagy feladatot igénylő fordítás szerintem és legalább a válaszok se igénytelenek...
Dátum: 2009.02.19. 23:48:00
Milyen kérdést lehet feltenni?
ami általános műveltségre, intelligenciára épül *
amelyben súlyos helyesírási hiba van
csak egy speciális csoport ismeri rá a választ
ami lexikális tudást igényel

én törölném...
_____________

Mi nem kell a rakottkrumpli elkészítéséhez?
tejföl
lekvár *
tojás
burgonya

hát ez elég primitív lett... pedig akár jó is lehetett volna... illetve ilyen rakottkrumplis kérdést asszem már láttam... (bár az se volt értelmesebb)
Dátum: 2009.02.19. 23:16:49
lehet az utolsó 2 válasz miatt... ha két ténylegesen királynő nevet írtál volna vagy olyat amiről ellehet hinni akkor lehet nem kötnek bele... vagy csak a válaszoló ehhez is túl lusta vagy inkább buta volt...
Dátum: 2009.02.19. 18:26:49
igen sajnos tudom hogy ez a téma nem áll közel mindenkihez... ezért nem is csodálkoznék ha speciális vagy érdektelen besorolást kapna és törlődne... bár a kérdés-t nem én írtam de azért (nekem) tetszik... csak hát ismerve az itteni kritikus bandát meg se próbálok ilyesmit feltenni...
Dátum: 2009.02.19. 18:04:39
Aaliyah-t ismerhetitek még az Öld meg Rómeót-ból is (Jet Li-s film... Aliyah volt abban is a fószereplő illetve ahhoz is írta betétdalt: Try Again) illetve nem utolsó sorban nagyonjó hangja volt és ahhoz képest hogy fiatalon halt meg sok zenéje...
Easy-E: ennek a műfajnak az ősatyái közé tartozik... még aki nem mai korosztály az is halhatott az N.W.A.-ről, aminek tagja volt (a már említett Dr. Dre és Ice Cube mellett)... bár róla túl sokat nemtudok... sajnos zenéjéből is kevés van meg... majd pótlom egyszer
Ludacris: a Halálosabb Iramban-nak csinálta a zenéjét sőt szerepelt is benne (ő volt a főkópé aki az elején összehozza a gyorsulást, illetve végig csinálja a versenyeket) szal ez helyes megállapítás csak gondoltam kiegészítem... és valóban ő van még életben közülük...
Tupac: Tupac Amaru Shakur-t pedig sajnálattal hallom hogy van olyan aki nem ismeri... keressetek rá a Changes (nekem ez volt az első szám amit RAP-ből hallottam és megszerettem) nevű számára vagy a California Love esteleg Dear Mama - ezek amiket rádióban is sokat játszottak illetve a halála után elkészült Runnin' valószínüleg ezeket a nagytöbbség már halotta... és sajnos tényleg halott... 1996. szept. 13-án halt meg (a lövöldözés enyhe a kivégzés/leszámolás találóbb :S...) mai napig vezet nem egy eladási listát amit azóta se döntött meg senki...

am bocsi hogy így belelendültem... csak a téma közel áll hozzám főleg Tupac... gondoltam kiegészítem az említett dolgokat... illetve tobvábbra is unatkozok... de nyugi nemsoká lépek edzésre addig legalább csendbe leszek... xD
Dátum: 2009.02.19. 15:28:53
amúgy nem lehetne megoldani hogy a játékosok által feltett kérdések ne egyből vadászatnál kerüljenek kiértékelésre?? mert a 10% elvesztése még nem is annyira zavaró de mikor küldetések múlnak rajta akkor már igen... ma2x buktam el majdnem a küldim idióta kérdések miatt... szerintem kéne a kvíz menüpontba csinálni egy ilyet ahol a beérkező kvízeket értékelhetné mindenki aki akarja... még lehet ígyis átmenne pár marhaság de azért mégis kevesebb zseniális kérdés kerülne be éles-be...
höhö... akkor nem szóltam... akkor én még kósza gondolat se voltam...
de most hogy említettétek valami rémlik de látni biztos nem láttam egy részt sem...
illetve ugyanebből kiindulva amit Zoltanszon írt... a Taxi-t nem feltétlenül tekinti mindenki sorozatnak (pl: én se, egy több részes film de nem sorozat) szóval ezért is kaphatott rossz válaszok értékelést...
Dátum: 2009.02.19. 14:07:15
5+5=10
5+5(10)-5= 5
5+5(10)-5(5) +5= 10
5+5(10)-5+5(10) -10= 0
5+5(10)-5+5(10)-10(0) +5= 5

a -5+5 van ott nem -(5+5), én nemlátok zárójelet így sorban kell haladni rajtuk... összeadás kivonás azonos prioritású... de ha nemhiszitek potyögjétek be számológépbe
Dátum: 2009.02.19. 13:54:33
5+5-5+5-10+5=??
20
10
15
5

Ezeket sem kéne szerintem. Nem mellesleg nem is jó a válasz. Lehet én vagyok matematikailag műveletlen de a válasz a kérdező szerint 5 szerintem meg szerintem -5


a megoldás tényleg 5 ha utánna számolsz valamit elnéztél szerintem... viszont a kérdés maga tényleg hanyagolandó kategória...
Dátum: 2009.02.19. 13:49:20
Melyik nem Ramones szám?
Tainted Love
What I like About You
What a Wonderful World
The Unforgiven *

hm... azt se tudom ki az a Ramones... sikerült kigugliznom de könyörgöm... a What a Wonderful-ról nekem pedig nem Ramones hanem Louis Armstrong jut eszembe... szal ha nem nézek utána simán rosszat jelöltem volna...
megérne egy törlést...
Dátum: 2009.02.19. 13:27:14
Mi a csikre angolul?
chicken
horse
monkey
duck

Inkább csirke lesz az.


a csirke angolul is csirke... csak chicken-nek mondják... pontosítani kéne a kérdést... bocsi ma kötekedős kevdembe vagyok... unatkozok...
Dátum: 2009.02.19. 13:22:36
Milyen színű a tűzoltókocsi?
fehér
piros
kék
sárga

hm... primitív... és amúgy is van rajta más szín is...
nyomtam egy azonnal törölni-t...
________________________
Melyik kontinensen él a koala?
Észak Amerika
(itt nem tudom mi volt)
Dél Amerika
Ausztrália

jó kérdés szerintem csak a kérdést pontosítani hogy "élnek a koalák" mert nem csak egy Koala létezik... gondolom mint fajra gondolt de akkor utánna lehetne írni hogy a Koala faj... (ha szőrszálhasogató akkor bocsánat) Illetve az Észak- és Dél-Amerika kötőjellel írandó, azt hiszem...
________________
Melyik reklámot találhatod meg ezen az oldalon?
Jól jönne 100000,-ft? alul
Maggi húsleves kocka
Vodafon
Audi

ez meg középen a lehetőségek közül megért egy azonnali törlés szavazatot...
Dátum: 2009.02.19. 13:10:37
Kissólyom
a kérdésből valószínüleg kimaradt a nem szó... mivel az összes többi böngésző program a total az meg ugye file kezelő... bár végülis ki mit vesz böngészésnek... mert a gépen lévő adatok között is lehet böngészni... de ebben a formában így helytelen a kérdés
Dátum: 2009.02.19. 13:07:50
"A kvíz alat az embernek van szakalla?"
nincs
van *
van szakálla csak nem ember
nincs ott semmi (az utolsó nembiztos hogy ez volt)

először felse fogtam hogy mit akar kérdezni... aztán mikr rájöttem gondolkozhattam hogy ő embernek nézi e azt az öreget vagy nem mert ilyen kérdés feltevése után már semmin nem lepődnék meg... Kapott is tőlem egy azonnal törölni-t
Dátum: 2009.02.19. 12:43:05
"Ki Herkules a görögök szerint?"

Zeusz fia
Zeusz apja
(nem emlékszem pontosan a válaszokra de ugyanilyen rokonsági kapcsolat volt a maradék kettő is...) a válasz szerintem túl könnyű... viszont a kérdés-t szerintem javítani kéne "Ki Herkules a görög mitológia szerint?"-re ugyanis nembiztos hogy minden görög szerint így van...
_______________
Mit NEM lehet csinálni egy komisz gyerekkel egy Jurtában?

sarokba állítani *
megsimogatni
leszidni
kukoricára térdepeltetni

még ötletes is lehetne a kérdés kevésbé primitív válaszokkal...
Oldal: 1234