
Hozzászólások - Gwindor
Dátum: 2018.03.21. 21:01:02
Akit nem nevezünk a nevén 

Dátum: 2018.02.11. 20:04:18
Elsőnek mondjuk lépj be egy szövibe 

Dátum: 2018.02.05. 15:41:41
Idézet: bpalko76 - 2018.02.05. 15:07:55
Igen
250*inspirációs szorzó
Az inspirációdat a bónuszoknál találod a karakter képedre kattintva.
Azt meg lehet tudni valahonnan, hogy a V5-ön egy új karakternek mennyi csp-je gyűlhet össze maximum?
Igen
250*inspirációs szorzó
Az inspirációdat a bónuszoknál találod a karakter képedre kattintva.
Dátum: 2018.01.31. 13:13:29
Lehetne esetleg szintfüggő az ára.
50. szinten: 1 egység
100. szinten: 2 egység
Stb.
Mert, ha csak attól függne mennyi EP-t kapsz, hogy mennyi szörnyed van akkor OK, de attól is függ mekkora a szintjük.
Így kicsit gáz.
50. szinten: 1 egység
100. szinten: 2 egység
Stb.
Mert, ha csak attól függne mennyi EP-t kapsz, hogy mennyi szörnyed van akkor OK, de attól is függ mekkora a szintjük.
Így kicsit gáz.

Dátum: 2018.01.31. 12:53:48
Az eddig nem derült ki, hogy mindenkinek 25.000 ep - ba kerül?
Dátum: 2018.01.31. 12:10:32
Idézet: Shadowrun1990 - 2018.01.31. 11:42:11
Ez tényleg húzós ...
Szörnyidéző fétis ára nem lett elírva egy 0-val? Nekem kicsit soknak tűnik, alacsonyabb szinteken ennyit összeszedni meglehetősen időigényes.
Ez tényleg húzós ...

Dátum: 2018.01.30. 17:26:54
Lehet benne szintszorzó is?
Mert ezek szerint nekem 9-t kellene kapnom
Mert ezek szerint nekem 9-t kellene kapnom

Dátum: 2018.01.30. 16:31:20
Akkor a 4. és 5. jócskán dob rá


Dátum: 2018.01.30. 15:26:38
Mennyi eplazmát kaptok egy vadászatra?
Nekem 3 szörnnyel, ezüst detektorral kb. 4,5db / vadászat
Nekem 3 szörnnyel, ezüst detektorral kb. 4,5db / vadászat

Dátum: 2018.01.29. 08:56:09
Esetleg?
Az eredeti terv szerint csak olyan tag építhet, akinek 5 szavazata van
Az eredeti terv szerint csak olyan tag építhet, akinek 5 szavazata van

Dátum: 2018.01.24. 21:20:09
Próbálj ki majd belépni, esetleg a böngészőt is bezárni.
Dátum: 2018.01.24. 20:17:46
Idézet: Offsboy - 2018.01.24. 18:57:44
Ez jó
Idézet: Unr34l - 2018.01.24. 11:45:07
Jó napot!!

Köszönjünk! 

Jó napot!!

Ez jó

Dátum: 2018.01.22. 20:53:27
Írj ÜSZ-re, akár innen is 

Dátum: 2018.01.20. 07:33:41
Ismételhető küldi is jöhetne, csak, hogy meg ne feledkezzünk róla 

Dátum: 2018.01.13. 13:36:27
Ezek már léteznek:
Egyéb -> Gyorsítás -> Kényelmi funkciók és VIP funkciók

Egyéb -> Gyorsítás -> Kényelmi funkciók és VIP funkciók

Dátum: 2018.01.11. 18:41:21
Biztos, hogy a "főszörny túl erős"? 

Dátum: 2018.01.01. 10:51:26
+1
Dátum: 2017.12.28. 17:14:34
be fog kerülni a szörnyidéző fétis is
Tudhatunk már erről valamit?

Dátum: 2017.12.26. 15:03:09
Ja, az lehet
Habár még a 200 és 250. szintű szörnyek felejtősek, de legalább van cél
Habár még a 200 és 250. szintű szörnyek felejtősek, de legalább van cél

Dátum: 2017.12.26. 11:57:10
Amit plazmáért kapok. A miért a nagyobb szintre vonatkozott. Ha 3 alacsonyabb szintűt győzőkle le egy -
egy csatából többet kapok érte, mint ha egy nagyobb szintűt győzök le 3 csatából
egy csatából többet kapok érte, mint ha egy nagyobb szintűt győzök le 3 csatából

