Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
21. hozzászólás - 2018.06.16. 19:25:33
Az 5 templomi pálcáért egy brutálisabb templomot csak az kérhessen aki legalább 100 6x6-os végzet templomot megcsinált

Most nagyon-nagyon kevesen voltunk még liciten is.
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.65
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
22. hozzászólás - 2018.06.16. 19:30:49 (Válasz Unr34l #21 hozzászólására.)
Örüljél neki, potom pénzért elhoztál egy medálgyűjtőt

Amúgy az mekkora komoly már, hogy egy 10k-s licitból 3 világ teljes AH listáját el lehetett volna hozni. 400, 500, 800, mekkora számok Ráadásul még azt is elintéztük, hogy ha nincs elég ember, valaki kettőt vihet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.83
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
23. hozzászólás - 2018.06.16. 20:54:57
Lehet kérni egy összefoglalót a fórumról azok számára, akik nem tudtak menni?
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.50
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
24. hozzászólás - 2018.06.17. 05:39:21
Sajnos én nem voltam ott az elejétől, de majd gondolom pl. Lan összefoglalja a VU-ról szóló részt.
Pontszám: 8.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
25. hozzászólás - 2018.06.17. 12:59:43
Kb jegyzeteltem amiről szó volt, de aztán elhagytam a papírt

A találkozón nagyon kevesen voltak, de ez nem ment a minőség rovására. Aki ittasan trollkodni szokott at most is azt csinálta, aki nem, az meg most se.

Örülök hogy hagytam magam rábeszélni hogy menjek el, ismét nagyon köszi a szervezést!
A hozzászólást Offsboy módosította 2018.06.17. 12:59:57-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.81
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
26. hozzászólás - 2018.06.17. 15:57:01
Miklós tavaly nagyon pofás és részletes összefoglalót írt a fórumról, remélem most is megteszi A mostani fórum is nagyon jó beszélgetősre sikerült, Miklós baromi sokat jegyzetelt. Csak pár téma addig, míg nem lesz meg a teljes lista:

Sajnos most csak később értem oda a találkozóra, így arról írok, amit tapasztaltam Tök érdekes volt, hogy mikor megérkeztem még alig lézengett ott valaki, aztán aukcióra már egész szép számmal lettünk.

SZB-s verseny:

4 csapat volt, 5 kör, nagyon kiegyenlített versengés. A kvízkérdések is jók voltak (meg trükkösek), a játék is gyorsan pörgött. Két probléma volt mindössze. Az egyik a szomszéd kolléga illuminált megnyilvánulásai, a másik pedig a kő - papír - ollós rendszer túl erős véletlenszerűsége. Erről beszéltünk később fórumon, lehet bekerül kvízek után egy tippelős rész is és ütközés esetén az viszi a területet, aki jobban tippelt. Nekem mondjuk a félpontos módszer is simán bejönne.

Aukció:

Aukció elején feldobtuk Miklósnak, hogy mi lenne a licithiány esetén egy valaki több tételt is vihetne. Belement, feltéve ha még senki nem vitt semmit. Az első világon szokás szerint magasan pörögtek a licitek, 13 ezer, 9 ezer, ilyenek, tehát volt verseny rendesen a komoly tételekért. Ellenben a többi világon nagyon sokszor kikiáltási áron mentek el a tételek, 400-ért meg 500-ért, ami azért elég poén, főleg a mostani világváltogatós divatban. Azt vettem észre, hogy Miklósnál a fő prio az, hogy mindenki vihessen haza valamit, ha már eljött.

Fórum:

* feldobtam, hogy szükség lenne egy olyan tárgyra, amivel egyetlen állat szintjét lehet növelni. Jelenleg nincs éppkézláb opció arra, hogy a 4 harcoló állat azonos szintű legyen. Egy megszerzett Uralkodó pálcával pedig hosszú-hosszú évek kellenek ahhoz, hogy az új állat szintben a többi közelébe kerüljön.
* mivel a templomok már baromi gyorsan pörögnek, felvetődött az ötlet egy erősebb templomra, ami pl. 5 templomi pálcába kerülne, és lenne egy előfeltétele, hogy pl. sok templomot teljesített már valaki. Emellett pár feladat lehet egyszerűbb lesz, pl. a 20 mágikus gyógyításból lehet 10 lesz csak.
* felírtuk, hogy kezdeni kell valamit a fétisszilánkkal, mert a legmagasabb fétisszint felett csak feleslegesen esik bárhonnan. Hasonlóan idővel az asztrális csepp sem használható semmire
* én személyesen kértem plusz kristálypont szerzési lehetőséget, lehet lesz rá fejleszthető relikvia vagy valami extra amivel az ismételhető jutalmat lehet növelni
* többen kértük, hogy kerüljenek be a tokenváltásokhoz nagyobb számok. Pl. a hűségszilánkből csp ital nagyobb számban nagyon körülményes. Baraty felvetette, hogy lehetne egy számszerű megadás váltásra és akkor ez lehetne prémium tagoknak. Ez tetszett nekünk
* hasonlóan kértek a srácok egy többszörösítő gombot Xenóhoz, pl. 100* építés
* V5-re V6-ra megint felmerült a plusz CSP szerzési lehetőség, jelenleg legkomolyabban az elementáris fúzió esszencia olyan használatával, hogy az plusz CSP-t adjon. Ez elég cinkes téma, mert ez egy felér egy inspirátorral, ami meg eleve nincs ott, plusz ez egy ritka relik, sok minden erőforrás szerzést felborítana
* szörnykihívással kapcsolatban beszélgettünk új jutalmakról és medálszerzési lehetőségekről x leölt szörny után. Esetleg többször megszerezhető medálokról is. Arról is, hogy szörnykreálásnál a megjelenített szörnyerősség (erő, támadás, stb.) számokat úgysem nézi senki, nem muszáj azt megjeleníteni így. Miklósnak tetszett az az ötlet is, hogy lehessen plusz buffokat tenni állatokra, és hogy ha valaki képes úgy feltápolni a szörnyét, hogy ne tudják leütni (vagy csak nagyon nehezen), az is kapjon valami elismerést. Felmerült az is, hogy jó lenne egy szűrő ide, mert a játékosok jó része folyton olyan szörnylistát kap, ahol esélye sincs nyerni. Emellett Miklós felírta, hogy kikerülhetne a szörnykihívás a napi rutinok oldalra, mert páran elfelejtik a lehetőséget, úgy el van dugva most.
* csatlósoknál felmerült a plusz harcoló csatlós megszerzésének lehetősége, de ez egyelőre lehet csak ötlet. Ez főleg amiatt lenne jó, mert sokunk otthagyta az 5. harcoló állatát, hogy neveljen egy újat, ami a varázslatelnyelést tudja csatlóscsatákban. Megint felmerült a csatlóscsapat erő szerinti szűrési lehetőség bővítésére, mert a +30% -30% sokak számára túl kevés és körülményes. Hasonlóképpen felmerült a plusz barna mytokronit szerzési lehetőség igénye is, mivel magasabb szinten kb. lehetetlen eleget szerezni. Jelenleg csak folyamatos állatsajtolásból lehet szignifikáns mennyiséget szerezni, de az nagyon drága.
* felmerült, hogy jó lenne kryxónium fókuszt kuponból is venni. Páran meglepődtünk rajta, de valóban nem lehet venni csak relikviaforgácsból
* beszéltünk az új eventről is, ami egy hetes lesz, a végén lesz új fétis, szörnyekkel kell majd küzdeni, amik egyre erősebbek, és az nyer, aki a legmagasabb szintre tud eljutni és a legkeményebb szörnyeket is le tudja ütni. Ez lehet nem teljesen pontos infó, de a mostani minievent után fog indulni és rögtön meglátjuk mit tud Sokat beszélgettünk a megvalósításról, időzítésről, stb. Miklós sok mindenre nyitott volt, az első tapasztalatok után meglátjuk hogyan tovább.
* beszéltünk az esszenciákról is röviden, de erre egyelőre nincs plusz opció. Nagyon sokan nem érték még el a 135-öt sem.
* beszéltünk róla, hogy mobilon chromeon nem tudtunk belépni a játékba sehogy. Ott egy kolléga megoldotta a problémát és Baraty is mondta mit kell csinálni, én már elfelejtettem, remélem megosztja majd valaki
* V4-re lehet fognak bekerülni kényelmi funkciók. Mondtam, hogy ég és föld a főkarival játszani meg ott játszani, így lehet lesz olyasmi, hogy egy accountnál már megvett prémium / kényelmi funkció ott is érvényes legyen.
* volt egy olyan kérés is, hogy Isteni italt lehessen akkor is inni, ha maxon van az ÉP, de VP hiány van. Ez főleg a veremnél és a kalandpróbák VP igénye miatt lenne nagyon hasznos

Biztos van még valami, azt majd leírják a többiek
A hozzászólást LanMaffia módosította 2018.06.17. 15:58:23-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.92
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
300 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
27. hozzászólás - 2018.06.17. 16:39:25 (Válasz LanMaffia #26 hozzászólására.)
Nagyon jó az összefoglaló, köszönjük
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.26
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
28. hozzászólás - 2018.06.18. 07:34:37 (Válasz LanMaffia #26 hozzászólására.)
Köszönjük a részletes összefoglalót!

Csak egy ötlet az alábbihoz:

* csatlósoknál felmerült a plusz harcoló csatlós megszerzésének lehetősége, de ez egyelőre lehet csak ötlet. Ez főleg amiatt lenne jó, mert sokunk otthagyta az 5. harcoló állatát, hogy neveljen egy újat, ami a varázslatelnyelést tudja csatlóscsatákban.


6. harcoló csatlós helyett egyszerűbb lenne egy olyan tárgy, ami megvásárlásakor megcseréli 2 csatlós között a fétiseket.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.84
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
29. hozzászólás - 2018.06.18. 10:51:45
10:50 - beírtuk a találkozón vett ősköveket és medálokat a részvételért
12:00 - beírtuk az Íjászverseny, a Végzetúr csapatverseny és a tombola jutalmait
12:30 - beírtuk a Keresd a párod, a Beholder Kvíz, a Tegyél rendet és a Beholder Okos Kód jutalmait
12:50 - beírtuk a TF-VÚ csapatverseny és az Activity játékok jutalmait. (az Activity-nél a résztvevők egy része nem választott jutalmat, az az ügyfélszolgálatra jelezze, hogy a relikvia és a kheszon törmelék közül melyiket szeretné)
13:20 - beírtuk a szerencsekerék, a kvíz és az autóverseny játékok jutalmait
14:30 - beírtuk az élő aukción vett tételeket
16:30 - beírtuk a vasúti kedvezménnyel kapott ősköveket

(a jutalmak átvételéhez újra be kell lépni a karakterhez)

Akinek bármi problémája van a kapott jutalmakkal, az ügyfélszolgálaton jelezze.
A hozzászólást Baraty módosította 2018.06.18. 16:33:21-kor
Pontszám: 8.36
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
30. hozzászólás - 2018.06.18. 11:32:16
Köszi Lanmaffia az összefoglalót! Közben én is megírtam a jegyzeteim alapján, remélem nem maradt ki semmi:

2018 Június VU találkozó témák

Csapatverseny (élő szövetségi háború): a verseny jó hangulatban zajlott, azt hiszem most a jutalmakkal is mindenki elégedett lehet Felírom ide, hogy ne felejtsük el, a következő ilyen vetélkedőre még annyit lehet fejleszteni, hogy ne 4, hanem 5 támadás lehessen 1 körben, és a konfliktus feloldáshoz legyen 1 vagy 2 „tippelős” feladat a kvízlapon (a kő-papír-olló helyett).

Kihívás tornya: a programozással nagyrészt elkészültünk. A Kihívás tornya önálló, 1 hetes esemény lesz, ezért a mostani mini-eseménysorozat után szeretnénk indítani, várhatóan júl. 2-án, de az indulás dátumát még véglegesítjük. Az eseménynaptárunk várhatóan módosulni fog emiatt, hogy ne menjen egyszerre 2 esemény.

További javaslatok, amik elhangzottak, és elvben meg tudjuk őket csinálni az elkövetkezendő fél éves időszakban:

- Új tárgy: elhasználásakor nő a beidomított állat szintje. Min. 250, maximum legmagasabb szintű állat - 200(?) szintig lehet használni.
- Isteni italt akkor is lehessen használni, ha max ÉP-n vagy, de VP-d hiányzik.
- A jutalmakra váltható tárgyaknál legyen egy selector v input mező, ahol megadhatok egy ismétlés számot, és az adott átváltást ennyiszer fogom végrehajtani.
- Relikvia, amely a naponta kapott CSP-t növeli (legfeljebb V5/V6-on ahol nincs inspirátor)
- Relikvia, ami növeli az italokból kapott kristálypontot.
- V5/V6 építési korlát: határozzunk meg egy határt, amitől már mindenképp teljes jogú tag valaki, függetlenül attól, hogy mennyit épített arányaiban a többiekhez képest (konkrét javaslatot is várunk ezzel kapcsolatban!)
- Szörnytalizmán az állatok oldalról is használható legyen (1x és 5x használat gombok)
- Végzet fétis új szint a fétisszilánkok felhasználására.
- A Kárhozat Vermében a Támadás és Menekülés gomb messzebb legyen egymástól (telefonos mellékattintást elkerülendő)
- Szörnykihívás: legyen egy nagy közvetlen gomb rá a bal oldali menüben. Legyenek új célok ill. valamilyen medál.
- Xenó esemény: legyen 100x építés gomb is, és aktualizáljuk a királynők életpontját a világok aktív karaktereinek függvényében.
- Bizonyos kényelmi / gyorsítási / VIP funkciók öröklése V4-en.
- Csatlóscsata oldalon részletesebb szűrési lehetőség (konkrét realisztikus javaslatot várunk!)
- Gigantikus Végzet temploma, amely 10 templomi pálcával indítható, és 10x jutalom van bvenne ill új speciális jutalmak (+1 csatlós, sárga és barna mytokronit)
- Végzet Templom feladat célszám csökkentő relikvia.
- Google chrome problémák androidon.
A hozzászólást Miklós módosította 2018.06.18. 15:48:15-kor
Pontszám: 7.74
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
31. hozzászólás - 2018.06.18. 13:25:07 (Válasz Miklós #30 hozzászólására.)
Köszönöm az összefoglalót.

+1 Javaslat.

SZB csatákhoz is jó lenne valami extra gomb, hogy egyszerre többet lehessen támadni. Akár egy gomb, hogy egyszerre 5 támadás vagy támadás addig amíg az aktív küldetés nem teljesül ( persze figyelni arra, hogy ne kerüljön végtelen ciklusba, pl: azért, hogy nincs aktiv küldetés. ). Lehetne olyan mint a térkapuba, hogy 1 csata de többszörös jutalom vagy akár külön álló csaták és megáll ha elfogy az ÉP.

Annak aki taktikázni akar ugyan úgy ott marad az 1 ütéses változat, de a többség szeretné letudni minél hamarabb a két-három naponta összegyűlt 300 pp-t és az esetleges italokat.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
32. hozzászólás - 2018.06.18. 14:32:48 (Válasz Spellatrix #31 hozzászólására.)
Pont ezzel kapcsolatban volt panasz korábban, ha jól emlékszem V5-ről, amikor kis létszámú szövi egyetlen nap alatt rengeteg csatával nagyon sokat fordított a háború állásán. az átalad javasolt automatizmus felerősítené ezt.

Meg a másik dolog, én alapvetően jó dolognak érzem a kényelmi funkciókat, kattintáscsökkentéseket, de itt azért taktikai döntést hozol, mikor melyik mezőt támadod, és ez egyetlen kattintás. Ha ezt mindenféle automatizmust szabályozó szelektorral és flaggel megfejeljük, akkor lehet, hogy spórolunk egy pár kattintást, de ugyanakkor komplikálódik az egész, és nő a hibázás esélye. Aztán vitázhatsz a szövetségeddel, hogy bocsi, véletlenül 30-at támadtam ugyanarra a mezőre 3 helyett, és emiatt buktuk az egész heti háborút...
Pontszám: 7.74
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
33. hozzászólás - 2018.06.18. 15:57:04 (Válasz Miklós #32 hozzászólására.)
Aki vissza akar élni a lehetőségekkel az akkor is vissza fog ha ezer kattintás kell 10 helyett. A taktikázóknak meg ott maradna az 1 támadásos lehetőség.

Napi 100pp vagy 2-3 naponta 2-300 pp-nél nem 3 melléütött mező fogja okozni a problémát.

Mi lenne ha előfeltételhez lenne kötve? Prémium tagság + "x" megaesszencia. Az x lehetne valahol 35 és 235 között.

Így biztosra vehető, hogy az fogja használni aki a valóságformázás esszencia miatt kap naponta több PP-t és nem a kis létszámú kis szintű inspirációval játszó szövetségek...
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.25
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
34. hozzászólás - 2018.06.18. 17:45:50
- Gigantikus Végzet temploma, amely 10 templomi pálcával indítható, és 10x jutalom van bvenne ill új speciális jutalmak (+1 csatlós, sárga és barna mytokronit)


Ezt azért lehetne valami szinthez kötni , aki megcsinált a nagy 6x6 templomból legalább pl 100 vagy 150 vagy 200 templomot azt használhatná meg akár még minden egyes 5 templomi pálca felhasználásnál lehetne AF képesség minden egyes elhasznál 5 templomi pálcánál AF-ből szintet is kéne emelni.
A hozzászólást Unr34l módosította 2018.06.18. 17:46:23-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 7.43
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
35. hozzászólás - 2018.06.18. 18:56:35 (Válasz Unr34l #34 hozzászólására.)
Nem lehet egy fejlesztés egyszerűen csak "jó", miért kell(ene) mindent feltételhez kötni?
Elég feltétel, hogy legyen ennyi pálcád egyszerre.
Örülj és élvezd, ha majd bekerül. Ne keress rá még csomót is.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.86
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
36. hozzászólás - 2018.06.18. 20:52:45 (Válasz Paco #35 hozzászólására.)
Hát mondjuk én folyamatosan csinálom 4-5-6 naponta, már 215 nagy templomot megcsináltam és akinek meg ott hever 50-100 templomi pálca az most öt pálcáért 10x jutalmat kap és még annyit sem kell kínlódni érte

MOD: kínlódjon más is 200 templommal és élvezze utána 5 pálcát gigantikus végzet templomát
A hozzászólást Unr34l módosította 2018.06.18. 20:54:07-kor
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.60
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
37. hozzászólás - 2018.06.18. 21:27:38 (Válasz Unr34l #36 hozzászólására.)
Ezt hívják más helyeken "önzőségnek".
Azért, mert valaki nem tudja/akarja 4-5-6 naponta pörgetni, ezért még nem kell büntetni.
Amiért pedig már ennyit megcsináltál, már megkaptad a jutalmadat érte. Ne sajnáld mástól sem, plusz előtted is ugyanúgy ott lenne/lesz a lehetőség.

Ha nem tűnt fel esetleg, ez nem egy egy személyes játszótér, vannak még mások is ebben a játékban.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.57
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
38. hozzászólás - 2018.06.18. 21:31:44 (Válasz Paco #37 hozzászólására.)
Pontosan erről van szó Én is folyamatosan pörgetem, de egyszerűen lehetetlen elhasználni az összes templom pálcát, még mindig 22 van belőle. Engem aztán nem zavar ha valakinek összegyűlt 40-50 mert lassabban csinálja és több "gigantikus" templomot tud teljesíteni eleinte...
A hozzászólást Dozer módosította 2018.06.18. 21:32:54-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.40
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
39. hozzászólás - 2018.06.18. 21:43:09
Nekem 53 van, de heti 1 lepörög így is. Inkább 2 hét alatt 3. Csak míg Unr34lnek mytoaffinitás esik, nekem pálca Remélem a brutális templom végső jutalma 10 mytoaffinitás lesz
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.83
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XX. Végzetúr Találkozó - 2018. 06.16. Szombat
40. hozzászólás - 2018.06.18. 23:55:37
Nem vagyok önző akkor nem kell semmi korlátozás de azért 10 mytoaffinitás ne legyen benne
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.60
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője