Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: V6 szövetségi bajnokság szavazás
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
V6 szövetségi bajnokság szavazás
1. hozzászólás - 2017.07.13. 12:27:59
sziasztok, kérésre kiraktam egy szavazást a V6-on a szövetségi bajnoksággal kapcsolatban. Ha valaki esetleg nem látta a játékban, annak az lehet az oka, hogy nem vadászott, a szavazáshoz legalább 1 vadászatot indítanod kell.
Pontszám: 7.73
kedvencPug CrydeébőlFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
2. hozzászólás - 2017.07.13. 20:10:54
Miklós, ez lehetne minden világon így..Aztán akkor nem az a 3-4 lebeszélt szövetségnek lenne esélye nyerni V1en sem...
V6 ,Pug Crydéből, Hullaszag Rt.
V5, Feketebotos Mark'yhennon, Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.98
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
3. hozzászólás - 2017.07.13. 21:47:34 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Az a baj, hogy nagyon gyorsan túl akartok lenni rajta és szinte semmi infót nem írtatok a szavazásba. Az emberek nagy része így azt se tudja mire szavaz.

A lényeg az lenne, hogy nem látszódna a 4 csapat neve, csak színek vagy esetleg olyan felírat, hogy "piros csapat". Természetesen eltorzultakat is át kell alakítani, mert abból is ki lehet következtetni ki az aktuális ellenfél. A ranglista is csak a legvégén vagy az utolsó kör elején látszódna csak.

Ezekkel az apró változtatásokkal megszűnnének az olyan problémák ami miatt mindenki pattog a fórumon. Nem lenne összebeszélés, nem lenne "csak ők ne nyerjenek" című játék és az inspiráció/megákból adódó többlet pp-nek sem lenne olyan nagy szerepe. Egész egyszerűen nem lehet tudni, hogy kik az ellenfelek és mindig csak az adott százalékok számítanak.

Ahogy pug is írja, nem csak V6-ra kellene ez a módosítás.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.07.13. 21:49:02-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.65
kedvencRiskaFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
4. hozzászólás - 2017.07.13. 22:10:37
Több infó tényleg jobb lett volna a szavazáskor. Az aktuális kör végén azért nem ártana majd kiírni a szereplőket.
Pontszám: 8.37
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
5. hozzászólás - 2017.07.13. 22:31:50 (Válasz Riska #4 hozzászólására.)
Nyilván az ki lenne írva, csak az összesített lista nem látszódna.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.14
kedvencHodurFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
6. hozzászólás - 2017.07.15. 07:35:04
A szavazásról úgy tűnik lemaradtam, mert nem vadászom.
A témához azonban hozzászólnék.
Szerintem egyáltalán nem rossz a jelenlegi SzB rendszer. Igen, nagy munkát igényel az ellenfelekre való rákészülés, a helyes taktika kiválasztása, végigvitele, de így azoknak, akik veszik a fáradtságot, hogy gondolkodjanak, ott az esély a jó helyezésre.
Ha nem tudom, kik ellen játszom, talán csak a harmadik, negyedik körben derül ki, hogy az elején jó döntést hoztam, vagy sem. Ez a rendszer egyáltalán nem szüntetné meg az SzB fanatikusok egyeduralmát néhány szerveren, hiszen sokkal rugalmasabban képesek alkalmazkodni bármilyen rendszerhez, sőt, ha nem tudom, hogy ellenük kell játszanom, még a maradék esélyt is elveszítem arra, hogy előttük végezzek.

V1. Nem nyekeregni kell, hanem dolgozni! Épp most próbáljuk bizonyítani, hogy egy semmiből jött kis csapat (nem SzB fanatikusok, sima, mezei játékosok) bárkit képes legyőzni, ha odafigyelnek, jegyzetelnek, elemzik az ellenfelek játékát, igyekeznek helyes taktikát választania és van egy adag szerencséjük. Igen, belefutottunk "lezsírozott" meccsekbe, sőt, minket is le akartak venni a pályáról szép szóval, de a mi gerincünk nem hajlik, és senki nem tudott semmi olyat ígérni, amit mi magunk önerőből meg ne tudnánk szerezni.

Szóval: - jó ez így, ahogy van!

Majdnem lemaradt.
Ha a módosításokkal elveszik a napi adrenalin adagomat, nem lesz miért tovább játszak, mert az építkezés eddig sem igazán hozott lázba.
A hozzászólást Hodur módosította 2017.07.15. 07:42:26-kor
---
Pontszám: 8
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
7. hozzászólás - 2017.07.15. 08:54:32 (Válasz Hodur #6 hozzászólására.)
Bár semmilyen formában nem taktikuskodok az szb-ben, de pár éve olvasgatom a fórumon a problémákat, felvetéseket, így erre most reagálnék.

A hozzászólásod összegezve: hangzatos, de tele érvelési hibákkal.

Kezdjük.
Szerintem egyáltalán nem rossz a jelenlegi SzB rendszer. Igen, nagy munkát igényel az ellenfelekre való rákészülés, a helyes taktika kiválasztása, végigvitele, de így azoknak, akik veszik a fáradtságot, hogy gondolkodjanak, ott az esély a jó helyezésre.
Ez továbbra is állna, illetve annyiban fejlődne, hogy a láthatatlan ellenfelek miatt nem lehetne széttrollkodni a játékot, és az esetleges multizós embereknek ia nehezebb dolga lenne.

Ez a rendszer egyáltalán nem szüntetné meg az SzB fanatikusok egyeduralmát néhány szerveren, hiszen sokkal rugalmasabban képesek alkalmazkodni bármilyen rendszerhez, sőt, ha nem tudom, hogy ellenük kell játszanom, még a maradék esélyt is elveszítem arra, hogy előttük végezzek.

A mondat első fele: nem a szb fanatikusok egyeduralmát kell megszünteteni. A rendszer pont azt segítené elő, hogy aki a legjobb taktikát csinálja és végig is viszi, az jobb eséllyel nyerjen. Ismét csak, multizás és szándékos széttrollkodás védelem.
Mondat második fele: ha nem tudod ki ellen játszol blabla? Pont tökmindegy hogy azt írod le, hogy a Faxa gyerekek bandájától kell elvenni a C4-6ot, mintha azt írod, hogy a pirosaktól. A troll-multi védelem továbbra is áll.

Nemhogy a V6-ra, de minden világon jót tenne az anonimitás.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.10
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
8. hozzászólás - 2017.07.15. 09:12:43 (Válasz Hodur #6 hozzászólására.)
Mi már bebizonyítottuk, hogy egy semmiből jött kis csapat képes nyerni, de amikor napi több órás elemzés, munka, statisztika vezetés megy kárba az utolsó körben azért mert egyesek megveszik kilóra a többi csapatot, esetleg még a taktikát is megírják helyettük vagy csak szimplán a fair play jegyében "csak ők ne nyerjenek" című játékot játsszák, miközben se az előző körökbe se az utána lévőkbe mindenféle taktika nélkül ütögettek össze vissza, az az ami tönkre teszi az egész bajnokság lényegét.

Tudom egyeseknek ez adja "a napi adrenalin adagot", de mások viszont szeretnének úgy taktikázni, hogy ne kelljen minden egyes körbe lebeszélt meccsekkel szembesülni vagy olyan szövetségekkel találkozni, akik ha nem képesek nyerni akkor másoknak se sikerüljön.

Szóval nem csak V6-ra kellene a módosítás hanem az összes világra.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.07.15. 09:16:41-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.74
kedvencHodurFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
9. hozzászólás - 2017.07.15. 09:28:00 (Válasz Offsboy #7 hozzászólására.)
Bocsi, nincs a zsebemben a Bölcsek köve.
V6-on jelenleg velünk együtt három szövetségben agyalnak komolyabban a taktikán. Miért gondolja bárki, hogy az anonimitással ez meg fog változni?
Én fél éve játszom komolyabban ezzel a játékkal, azóta gyűjtöm az adatokat az ellenfelekről, most már rendszeresen a dobogóért játszunk. Miért lehet ez? Igen, a jelenlegi játék azoknak kedvez, akik nem csak belövöldöznek a pályára.
A szövetségek jelentős része sablont játszik, (nem csak a V6-on) vagy bejön nekik, vagy nem, ha ez nem fog változni, már a második (legkésőbb harmadik) körben tudni fogom három ellenfélből kettőnél, hogy kikkel állok szemben. Ha eddig nem térképeztem fel az ellenfeleket, akkor marad a sötétben tapogatózás, és nem a taktikán, hanem a szerencsén fog múlni sokminden.
A mostaninál sokkal nagyobb jelentősége lesz annak, hogy az elején minél kevesebb győzelmet vigyünk be. És ez megint kiknek lesz jó?
---
Pontszám: 7.50
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
10. hozzászólás - 2017.07.15. 10:37:19 (Válasz Offsboy #7 hozzászólására.)
Először is elmondom, hogy addig jó, amíg intelligens emberrel vagyok ellenkező álláspontom, mert így beszélgetés lesz, nem vita

Én magam sem támogatnám az anonimitást, mert:
1. Nekem tetszik az a kis izgalom kedd délelőtt, hogy vajon mennyire kemény ellenfeleket fogunk kapni. Fel kell-e kötni a gatyát a taktika írónak, vagy talán picit lazán hetünk lesz.
2. Ha kiderül, hogy olyanokkal sorsoltak össze, akik eddig mindig megszorongattak vagy elvertek, akkor azokat is elkezdi érdekelni az SZB, akit eddig nem.
3. Nagyon sok mindent meg lehet sejteni az ellenfél szövetségtől pusztán azzal, hogy figyelted hogy játszik eddig, mennyien vannak, stb. A megfigyelés szerver része a játéknak, nálunk számtalan alkalommal szült extra pontokat az, hogy Marcsa megsejtette mit fog lépni az ellen.
4. Ha az utolsó körben vagy, és tudod hogy 1 pont kell a győzelemhez és a másodikkal is összesorsoltak, akkor egyértelmű, hogy semmi más célod nem lesz, mint a 2. taktikájának szétrombolása, csak hogy tuti nyerj. Ebből adódhatnak furcsa szituk, esztelen ütéstérképek, ami külső szemlélőnek furcsa lehet, a belsőnek még furcsább, de itt nyerni kell. Hasonló a szitu, ha a top3-at sorsolják össze az utolsó fordulóban. Ott is van izgalom keményen, fél %-on múlik egy bajnoki cím. Viszont ha kiderül hogy a 8.-kal játszunk, az mindjárt nem annyira pörget
5. Legális, nem legális, etikus, nem etikus, nem érdekel, én támogatom a kooperációt a szövetségek között. Vannak olyan szövetségek, akik 4-5 helyre ütnek csak, mert őket nem érdekli. De ha egy "kérlek szépen ne ide üssetek, hanem máshova" eredményt hoz, akkor bizony hajrá. Vagy ha top1 és top2 játszik az utolsó fordulóban és az egyiknek mindegy a bajnoki cím, elég a fa, akkor bizony úgy fogják alakítani, hogy mindkettőnek jó legyen.

Szóval én úgy gondolom, hogy szerves részét távolítanák el a játéknak az anonimitással, nem szeretném ha ez V1-re is átgyűrűzne
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.81
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
11. hozzászólás - 2017.07.15. 10:45:26 (Válasz LanMaffia #10 hozzászólására.)
Hát ezt jól összeszedted, szép érvelés, meggyőző. A trollkodásra, multizásra nincs esetleg javaslatod? Úgy lenne teljes az értekezés.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
12. hozzászólás - 2017.07.15. 11:14:42 (Válasz LanMaffia #10 hozzászólására.)
Ezek nagyon jó ellenérvek, de a kooperációval nem értek egyet.

Idézet: LanMaffia - 2017.07.15. 10:37:19
Vagy ha top1 és top2 játszik az utolsó fordulóban és az egyiknek mindegy a bajnoki cím, elég a fa, akkor bizony úgy fogják alakítani, hogy mindkettőnek jó legyen.


Ez ritkán fordul elő, még el is fogadható, de az, hogy már az első fordulótól kezdve összebeszéljenek vagy olyan szövetségek tegyék tönkre más munkáját akik amúgy nem is akarnak nyerni az semmilyen körülmények között nem megengedhető!
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.08
kedvencHodurFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
13. hozzászólás - 2017.07.15. 11:23:05
Az 5. ponttal én sem értek egyet, de amíg nem tilos, tudomásul kell vennem a létezését, és azon igyekszem, hogy ha kell, egyszerre két szövetséget játsszunk ki.
Lehet, hogy egy év múlva - a folyamatos sikertelenség hatására - én is a változás, változtatás mellett török majd pálcát, de egyelőre élvezem azt, ami most van.


Egyébként a jelenlegi lebonyolítási rendszer elég jól kiszámítható, így, ha ez változatlan formában marad a ranglistával együtt, akkor esélyes, hogy az, aki le akar kenyerezni másokat, nagy százalékban jó ajtón fog kopogtatni - anonimitás ide, vagy oda.
---
Pontszám: 9.05
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
14. hozzászólás - 2017.07.15. 11:24:01 (Válasz Hodur #6 hozzászólására.)
Hodur, annak örülök amiért hozzászóltál a témához és hogy még nem szavaztál. Így arra kérnélek ha nem esik nehezedre, hogy egyenlőre ezt ne is tedd meg. Helyette inkább beszélgessünk kicsit hosszabban is. Nem tartalak butának, SŐT, (viszont hirtelen indulatúnak és meggondolatlanul cselekvőnek igen), de szerintem az összességet tekintve, egészen biztos vagyok abban, hogy meg fogod érteni és talán másképpen gondolod majd ezt az egészet. Egyrészről, ti vagytok azok, ami miatt az egész idáig jutott. Felteheted magadnak a kérdést, hogy valóban jó lenne így ez? Abban viszont egészen biztos vagyok, el jön majd az az idő neked is, amikor szíved szerint abbahagynád majd, mert ez már nem lesz az számodra sem, amiért jelenleg fanatikusként csinálod. De amíg nem érzed át mások problémáját és csak az előnyös oldalából játszol, addig csak értetlenkedő leszel. Lett volna más és sokkal egyszerűbb alternatíva is, csakhogy azokat elvetették. Lobbizhatsz most ellene ugyan, de ha átéreznéd az inspis szervereken kialakult igazságtalan aránytalanságok miatti hátrányokat a másik fél szemszögéből, akkor rájönnél, hogy azért mégis csak kellene valamit tenni ezért. Ha mást nem, akkor ezt....
Abban teljesen igazad van, olyan mint szerencse igen nagymértékben beépülne ezzel a játékba. De, hogy ezzel még jobban leszűkülne az esélyesek listája, az nem igaz, épp az ellenkezőjét érnénk el vele.
Jelenleg nem érek rá, de úgy gondolom, vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt minden egymásra mutogatás nélkül is később megtudjuk beszélni. Szeretném, ha átéreznéd a problémát és annak fényében állnál ehhez az egészhez hozzá. Rendben? Folyt köv, majd később hosszabban is reagálok......
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.25
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
15. hozzászólás - 2017.07.15. 11:31:41
Szerintem a trollkodásra első lépésként szigorúbban kéne venni a "minimum 3 aktív játékos" szabályt - ha a szöviküldinél inaktivitásnak számít a katakomba, az szb-n miért nem? Illetve a minimum három aktív játékos jelentsen három minimum 10-et (vagy 5-öt) ütő játékost, minden nap. Ha ez nincs, oké, az ütő delikvens kapja meg a tókeneket, de a szövi ütései ne számítsanak a %-elosztásnál.
Ez még biztosan nem oldana meg minden problémát, de sokat igen - viszont az anonimitás sem a trollok, sem az összebeszélések ellen nem lesz hatékony, ellenben agyonvágja a valóban felkészült stratégák tervezését. Szóval nemhogy a "fürdővízzel a gyerek", hanem csak a gyerek lesz kiöntve.

Kiegészítés:
A v6 szb-re nincs rálátásom, de a minden világra kiterjesztett anonimitás számomra ágyúval verébre megoldásnak tűnik.
A leghatározottabban tiltakozom ez ellen, mint sikeresnek mondható, és a fair play-t is maximálisan szem előtt tartó tervíró - ha ez számít.
Pontszám: 9.41
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
16. hozzászólás - 2017.07.15. 11:34:58 (Válasz LanMaffia #10 hozzászólására.)
1-2. Ezek helyett ott lesz egy másfajta izgalom, hogy minden körben a maximális fordulaton kell tolni az szb.-t, ugyanakkor megmarad a 1. pont is, csak később tudod meg a választ

3. Ez megmarad, csak alaposan megnehezül.Sokkal komolyabban kell figyelni az ellenfelek lépéseit, megtalálni az esetleges jellemző mintákat, hogy legközelebb jobb eséllyel megtippelhesd, kik a "pirosak".Az eddigi jegyzetek sem vesznek kárba, hiszen a lehetséges ellenfelek köre ugyanaz marad.

4. Mivel nem tudod, hogy épp a nyolcadikkal játszol-e,minden utolsó fordulóban ott lesz a fél%-ok izgalma, bár elismerem, hogy egy taktikai elem így kiesik.

5. Pontosan ez az a rész, ami a legtöbb problémát okozza, mert nincs meg az önkontroll, és némelyek igen messzire elmennek ezen a téren, mert bármekkora is a "nemérimeg" sírás, úgy tűnik, mégis csak megéri, akár forintokat is befektetni egyeseknek, pedig van már épp elég "mastercard arena"(copyright by Don ) a játékban.


Szóval én szivesen látnám ezt minden világon, persze egy igen alapos megvitatás után, ami a pontos részleteket illeti.
Báró Samedi
Pontszám: 8.84
kedvencHodurFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
17. hozzászólás - 2017.07.15. 11:40:20
Mist, Neo - ti ketten "csináltatok" meg engem. Ezért mindkettőtöknek örök hála!

Neo, a rövid jellemrajzzal nem tudok vitatkozni, de a többi rész számomra elég ködös, tényleg várnék egy bővebb kifejtést.
Egyébként nem érzem magam nálad fanatikusabbnak.
---
Pontszám: 9.13
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
18. hozzászólás - 2017.07.15. 11:46:36 (Válasz LanMaffia #10 hozzászólására.)
Egyet értek, én sem támogatnám ezt olyan szerveren, ahol nincs jelen a pp inspiráció, bár egy próbát megérne legalább ott is a 3 szerver egyikére alkalmazni ha akarnák, sőt, a v5-6 viszonylatban is elég ha ez az egyik szerveren lenne, az már épp elég, hogy legyen legalább egy új színfoltja a Végtzetúrban szb-nek is, ráadásul így legalább lenne némi különbözet a két inspi szerver között.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 9.25
kedvencHodurFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
19. hozzászólás - 2017.07.15. 12:26:26
Állandóan ezt az inspirációs szorzót olvasom, meg fejemhez vágták már, hogy esetleg úgy játszunk, hogy beáldozzuk a tókeneket.
Lehet, hogy rosszul értem a dolgokat, lehet, hogy nem ide tartozik, de azért leírom, sem V6-on, sem V1-en nem törekszem arra, hogy a karakterek ne kapják meg a tókeneket. A másik, a karaktereink egy része nem a legerősebb fajtához tartozik, így muszájból is 15 PP-s beállítással játszik, de tudok V6-on olyan karakterünkről is, akinél ez mellett is begyűlt eddig italban 7-800 PP, amit csak akkor tud koptatni, amikor jól állunk, és hétvégére megszüntetem a lövések korlátozását.


Azt viszont jó ötletnek tartanám, hogy a gyakorlatilag inaktív szövetségek valahogy kikerüljenek a rendszerből. Egyszer-egyszer nekünk is szerencsénk volt velük, és jó sok segédpontot - így helyezést - hoztak, de egyrészt ugye a szerencse faktor - másrészt azért zavaró, amikor a harmadik napon valaki feltámad, és elfoglal tőled 4 mezőt 25%-okkal.
---
Pontszám: 7.59
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6 szövetségi bajnokság szavazás
20. hozzászólás - 2017.07.15. 15:21:53 (Válasz Offsboy #11 hozzászólására.)
Köszi

A trollkodás nem értem mit jelent. Direkt belerondítás a másik játékába, vagy hogy? Mintha valakit trollkodásból napi szinten 10-15-ször lecsapnék. Esetleg olyat tudok elképzelni, hogy mondjuk valamelyik szövetség kvázi alszik, alig támad, aztán meg a 3. - 4. körben 10-15%-okkal visz el egy mezőt. Hát lehet trollkodás. De az is lehet, hogy stratégia, próbálkozás. Az VU talin is volt egy csapat (asszem a pirosak), akik nagyon kevés mezőt ütöttek az elején és szépen türelmesen jöttek feljebb. Szerintem ha még tart 2 körig a játék érdekes lett volna a vége.

A multizás ellen szerintem igazából semmi nem véd. És ez az anomitás se fog. Őszintén szólva szerintem manapság igencsak sok az olyan karakter, akinek a gazdája szabira ment és valaki csak beugróban üti be a 10-et, konstruál, stb.

Akárhogy olvasgatom itt a történeteket, mindig arra jutok, hogy valakinek nem tetszik a másik kertje, mert a ott a fű zöldebb. Csak azt nem nézi, hogy drágább volt a fűmag, meg öntözik is a gyepet. Aki nyerni akar kösse fel a gagyát, mondjon le a kényelemről, alkudozzon, blöfföljön. És meg még mind kevés, bízzon a szerencsében
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.81
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője