Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
121. hozzászólás - 2017.06.21. 10:58:23 (Válasz Miklós #114 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2017.06.20. 16:24:26

ha igen, akkor két variáció van:
PVP (játékos-játékos elleni) és PVE (játékos-NPCk elleni) esemény.


Sajnos a PVP-hez játékosok kellenek, aminek a száma meg inkább csökken mint növekedne...nem nagyon van más lehetőség mint a PVE. Sajnos...
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.20
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
122. hozzászólás - 2017.06.21. 11:03:20 (Válasz Spellatrix #121 hozzászólására.)
Meg hát én magam sem feltétlen szívatom azokat, akikkel évek óta együtt nyomom. Meg várakozni se akarok a portyaütés korlát miatt. Meg nem lehet küldetésezni (kevés élet, magas másodlagos, stb.).

Szerintem sok fantázia van a PvE-ben is, erre rá lehet feküdni teljes mellszélességgel. Aztán ki tudja, lehet jut némi morzsa a PvP részre is időközben.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.81
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
123. hozzászólás - 2017.06.21. 11:50:07 (Válasz LanMaffia #122 hozzászólására.)
Ha egyéb módokon szerezhető lenne normális mennyiségű kiégett, nem is portyáznék, főleg V6-on.

Némelyik embert megütöm 2x már megy a sírás, pedig még másodlagost se húztam direkt mint egyes állatkínzók.

Mindenesetre, a PVE-ben van jövő kevés emberrel is, PVP-hez sajna a jelenlegi létszám többszöröse kellene.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.20
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
124. hozzászólás - 2017.06.21. 13:05:09
PVP: világ összevonás, portya támadás büntetés eltörlése (-%), "barátibb" LE szívási szabályok
menne ez, csak akarni kellene, nem nyafogni
Pontszám: 8.15
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
125. hozzászólás - 2017.06.21. 13:07:51 (Válasz Kwisatz #124 hozzászólására.)
Nem old meg semmit sem. Most is lehetne portyázni, mégse csinálják.

Az emberek nagy része meg nem is akarja. És erre megy el az élő fórum fele mindig
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.81
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
126. hozzászólás - 2017.06.21. 13:30:17 (Válasz Kwisatz #124 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2017.06.21. 13:05:09
PVP: világ összevonás, portya támadás büntetés eltörlése (-%), "barátibb" LE szívási szabályok
menne ez, csak akarni kellene, nem nyafogni


Igen, csak akarni kellene, de a legnagyobb baj az, hogy nincs mivel új játékosokat bevonzani, a jelenlegiek meg sorra unják meg az őskő temetős fejlesztéseket.

Portya -% annyira nem befolyásol semmit, kis szinten talán, nagyobb szinten meg úgy is max 10percig tart.

Világ összevonás. Engem nem zavarna, de szerintem minden második embernek problémája lenne vele. Pl:
- Több világon is van karakter.
- Medálgyűjtögetős egy helyben toporgós bajnokok fel lennének háborodva ha erősebbek zuhannak a nyakukba.
- Valószínű, néhány ember abba is hagyná, ha még többet ütnék őket napi szinten.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2017.06.21. 13:35:23-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.20
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
127. hozzászólás - 2017.06.21. 14:21:55
Ebből a játékból sosem lesz már pvp, mert egy két nagyhangú mindig felszólal, hogy nehogy elvigyék 5 vadászatnyi LE-jét. Miklós meg nem tud mit csinálni, így is kevés a játékos, csak azok a fejlesztések kerülhetnek be, amik ellen nincs nagy kampány. Engem érdekelne ez a szörnykreálós fejlesztés, talán az nem ütközne falakba, de annyi energiát nem tudok beletenni, hogy nagyon ráfeküdjek az ötletelésre.
Mindenesetre azokat kellene az elején tisztázni, hogy népszerűbbé váljon az ötlet, hogy:
- miben lenne ez más, mintha egy térkapus szörnyet csapkodok a térkapu pontokért? Biztosan senkit nem indít meg az 1 lószerszám, amit adhat jutalomnak, amire majd x év múlva jön ki egy tök irreleváns felhasználási mód kényszerpályaként (pl. ősi aranypénz).
- miben adja meg a sikerélményt és a verseny érzetet? mitől fognak az emberek arról beszélni a fórumon, hogy "XY-t, a szintkörnyékem bajnoka által generált klónt lenyomtam, dekirály". Mitől fognak hosszútávúmotivációt és kihívást látni benne?
Ezeket jó lenne így látni előre, amúgy nagyon támogatom.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
128. hozzászólás - 2017.06.21. 16:32:46
Világösszevonás: ezt annak idején implementáltuk, az angol és orosz világokon meg is valósult. Az nem gond, hogy több világon van karaktered, ugyanúgy megmaradnak, tudnak létezni egymás mellett, csak nincs lehetőség egymás közti interakcióra, tehát nem portyázhatnak, kihivásozhatnak egymásra, és nem lehetnek azonos szövetségben.

Offsboy: őszintén szólva, a játék legerősebb karaktereinek (és ide tartozol te is) nem lesz igazán nagy kihivás a szörnykreálás legyőzés szintjén, a többieknek viszont igen, lesznek nehezen legyőzhető ellenfelek (amiket pl. te hozol létre). De épp ez a lényege is, aki a játék igazi mesterévé vált, az már nem elsősorban résztvevőként, hanem Teremtőként tud hozzájárulni. Istent játszhatsz, ahol megteremtheted a játék leghatalmasabb szörnyeit, amit a kis karakterek mega-epikusként tisztelve próbálnak valahogy legyőzni. Szerintem ebben is van fun, én pl. annak idején nagyon élveztem AD&D kalandokat mesélni. És igen, simán el tudom képzelni, hogy az emberek a fórumon arról beszélnek, hogy "én lenyomtam Offsboy szörnyét" "Hogy a fenébe csináltad? én meg se tudtam sebezni..." stb. Az ősi aranypénzes példa persze költői túlzás A játékba az elmúlt 9 évben bekerült 99 fejlesztésből kb. ez volt az az 1, ahol a jutalmat nem tudtad rögtön hasznosítani.
Pontszám: 7.73
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
129. hozzászólás - 2017.06.21. 16:45:15 (Válasz Miklós #128 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2017.06.21. 16:32:46
Világösszevonás: ezt annak idején implementáltuk, az angol és orosz világokon meg is valósult. Az nem gond, hogy több világon van karaktered, ugyanúgy megmaradnak, tudnak létezni egymás mellett, csak nincs lehetőség egymás közti interakcióra, tehát nem portyázhatnak, kihivásozhatnak egymásra, és nem lehetnek azonos szövetségben.


Király lenne, egyszerre 5 karival szadizhatnám ugyan azt az embert

Idézet: Miklós - 2017.06.21. 16:32:46

És igen, simán el tudom képzelni, hogy az emberek a fórumon arról beszélnek, hogy "én lenyomtam Offsboy szörnyét" "Hogy a fenébe csináltad? én meg se tudtam sebezni..."


Már egyre jobban várom, de még is, hogy kell ezt elképzelni? Van egy alap epikus, újra oszthatjuk a tulajdonság pontjait és adhatunk neki fegyvert és varázslatot? 1 vs 1-ben lehet harcolni ellene vagy kikerül a világban és mindenki ütheti? Mennyibe kerül létrehozni? Mit nyer vele akiét nem tudják lenyomni és mit nyer aki letudja verni?
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
130. hozzászólás - 2017.06.21. 19:11:09 (Válasz Spellatrix #129 hozzászólására.)
Idézet: Spellatrix - 2017.06.21. 16:45:15
Már egyre jobban várom, de még is, hogy kell ezt elképzelni? Van egy alap epikus, újra oszthatjuk a tulajdonság pontjait és adhatunk neki fegyvert és varázslatot? 1 vs 1-ben lehet harcolni ellene vagy kikerül a világban és mindenki ütheti? Mennyibe kerül létrehozni? Mit nyer vele akiét nem tudják lenyomni és mit nyer aki letudja verni?


Igen, valahogy igy, nem varázslatot és fegyvert adsz neki, hanem a saját statjaidból indulsz ki és arra konfigurálhatsz rá. Bárki támadhatja. Nincs külön jutalom azért, ha a tiédet nem tudják lenyomni
Pontszám: 6.82
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVIII. Végzetúr Találkózó 2017.06.17. Szombat
131. hozzászólás - 2017.06.21. 20:17:04
Támogatom és örülnék neki, ha világösszevonás megtörténne.....

Már így is átjárnak V2-re egy csomóan aukciós ház miatt....

illetve a pvp uncsi , az egymás elleni harcot kellene felturbózni.....
Pontszám: 7.39
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!