Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kárhozat verme
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
61. hozzászólás - 2016.12.24. 12:19:12 (Válasz Bíborhold #60 hozzászólására.)
Következő veremről csinálok egy excelt...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.35
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
62. hozzászólás - 2016.12.24. 13:11:08 (Válasz Bíborhold #60 hozzászólására.)
V6-on 107. szintű karakterrel Rejtett kincset találtál: aranyszelence addig V5-ön 222. szintű karakterrel Rejtett kincset találtál:Smaragdszelence , van különbség meg mindkettőn végigcsináltam 1-1 vermet és nagyobb karakternél a kufárnál is több Smaragdszelencét lehet vásárolni meg Templomi pálcát.

Igazából most magasabb szintű karakterek biztosan jól járnak mert rengeteg Smaragdszelencét meg tudnak venni 8 őskőért a mi gyorsítja a megaeszenciák számát , igen ez biztosan azoknak rossz akik a gradulátumot és 20-as állatfelszerelést vették meg sok pénzt és időt öltek bele ez így igaz de mindenhol így van hogy később már könnyebb hozzájutni ( előny már így is megmarad nekik ) nekem ezzel nincs bajom de ha azt nézzük hogy mi a jó többségnek akkor szerintem nem fognak hozzányúlni ha csak a csatlós arénát nézzük ha jól emlékszem találkozón a fórumon is nem nagyon akarta a többség és mégis lett ( én is el lettem volna nélküle de ha már van akkor használjuk ).
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.76
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
63. hozzászólás - 2016.12.24. 13:37:11 (Válasz Bíborhold #60 hozzászólására.)
Én az utolsó veremben 202. szintűként 3 templomi pálcát és 16 smaragdszelencét találtam, ami említésre méltó(utóbbi mondjuk nem olyan hasznos már, mivel egy ideje 235 mega felett vagyok)
mod: a pálcák és a szelencék egy része persze vásárolható volt(egyébként démont legyőzve lehet pálcát is kapni nagyon ritkán)
A hozzászólást Ricskosz módosította 2016.12.24. 14:13:37-kor
Pontszám: 7.34
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
64. hozzászólás - 2016.12.24. 14:11:37
Köszönöm a válaszokat.
Ahogy látom tényleg úgy van ahogy tapasztaltam, minél nagyobb szintű valaki, annál jobb tárgyakat kap.
Nekem 2 smaragdszelencét, 1 templomi pálcát, 1 relikviakupont 2 végzet medált adott, természetesen ezeket őskőért. A szörnyek legyőzése és egyéb rejtett kincsek ill, megvásárolható kincsek. Védelem itala, hűségszilánk, platina, sorsjegy, fehér kristályital, támadás itala, templomkristály, állateledel, lélekgyémánt csomagocska, energiakoncentrátum, pechpont, aranydukát, nagyobb mytokronit csomag, vadászat itala, karácsonyi süti, ősdrágakő. Ezeket nem sorolnám a nagy tápok közé főleg, hogy egyiküket-másikukat őskőért "kellet" beszereznem.

Boldog Karácsonyt!
A hozzászólást Bíborhold módosította 2016.12.24. 14:18:37-kor
Pontszám: 8.77
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
65. hozzászólás - 2016.12.24. 16:03:58 (Válasz Alendaar #61 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2016.12.24. 12:19:12
Következő veremről csinálok egy excelt...

Ott van az események fül alatt minden log. Megcsinálom ezt most így bejglit emésztgetve.

95808 LE és 210 tp 5x,
96945 le és 210 tp 15x,
96567 le és 210 tp 5x,
Elktorzult: 108684 le és 234 tp, 30x
Démon és pályavégi: 201k le és 444 tp, 15x
Karácsonyi süti 26 db, (193k LE)
Ez így most 13.773.000 Le és 18930 TP. 727 LE/TP.
Egyedül 235 mega kell az arányhoz (már a ~felével is megvan a 400as előzetes tippem..), de akinek nincs meg még a 235, egy ideje úgyis gyűjti gondolom mini eventből, vagy akár a veremből ingyen potyogó szelencékből. Aki nem gyűjtti meg úgyse sokat vár hosszútávon a karakterétől.
És azért tisztán látszik, hogy nem erőltettem meg magam a jutalmak LE-re váltásánál, a potyogó bizbaszok 95%-áról szó sem esett. Lehet számokkal is leérvelni, vagy csak pontozással megint, kinek mennyire futja.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
66. hozzászólás - 2016.12.24. 16:29:36 (Válasz Offsboy #65 hozzászólására.)
Még mindíg nem értem, ha csúcsra járatom, akkor lassan fejlődök és versenghetek más csúcsra járatókkal, ha nem járatom csúcsra akkor meg nem leszek hú de szuper de lehagyom a csúcsra járatókat, érdekes helyzet. Mondjuk abban az esetben lenne lényeges ha bajnok anyag lennék meg portya párti, de egyik sem vagyok. Engem speciel az sem zavarna ha 40 szintes lenne, jobbat mondok, maradjon az inspiráció bünti de akkor végtelen szintes legyen, aztán puff vadászni sem kell. De ha annyira meg kellene nyírbálni akkor csináljuk rendesen azt a nyírbálást, süti és tojgli helyett legyen virsli meg koncentrátum, ne adjon esemény pontot egy darabot se a csata, ne lehessen portya küldit csinálni hamár csp az erőforrás, ne kapjanak verem csatából tp-t az állatok, le is butíthatnánk a csata le/tp-t szb-s helyett vadászósra (ja ebben az esetben maradhat az eseménypont osztás). Szóval érjen annyit mint ha vadásznék és lehet dönteni mit akarok. Na ehhez mit szólsz, megnyugtatna?
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.81
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
67. hozzászólás - 2016.12.24. 17:00:49
Egy láma kérdés: az EH megdobja a veremcsatákat? Ergó érdemes esszenciat használni?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.53
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
68. hozzászólás - 2016.12.24. 17:16:48 (Válasz Emishi #67 hozzászólására.)
Igen meg, eh arányosan fizet.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.71
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
69. hozzászólás - 2016.12.24. 17:18:19
Ha már így, egy az egyben a végzet vermét és jutalmai kerültek be az első 10 szintbe akkor szerintem így is kellene hagyni. De még tehetnének rá vagy 30-40 szintet(vagy végtelenített vermet amiben bármennyi CSP-t el lehet ütni) amiben a normál vadászatok során kapható jutalmak és LE/TP arány lenne érvényben.
Az unalmas, semmi játékélményt nem adó vadászat helyett így a kárhozat vermében még én is elütném az összes CSP-t, nem halmozódna mindig 800-as kupacban.
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 9.54
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
70. hozzászólás - 2016.12.24. 18:41:46
Szerintem boven eleg a havi 1 verem. Amit viszont gyakrabban beszerezheto targykent raknek az a verempalca es toredek oskoert, hogy tobben hozzajuthassanak(a verem alatt igyis rengeteget elkolt az ember). Szerintem nem kell erositeni, eleg jol be lett love.

A nagyeventet viszont eltorolnem, felvalthatna ez az allandositott es lehessem benne horda trofeat talalni es mindenki hepi. A vegtelenites meg a +szint tul drasztikus lenne. Verempalcabol igyis be lehet tarazni, inkabb azt kene leboxolni hogy legyem tobbszor napi ajanlat, akar platinaert is! 10szint alatt, ha nem huzza a fogat az ember kb 200 osko siman elmegy...havi 2-3 veremmel ez 600kavics/fo. Ez csak hasszam.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.35
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
71. hozzászólás - 2016.12.24. 19:01:41 (Válasz Emishi #70 hozzászólására.)
Nem kötelező ám mindent megvenni, sőt, 0 őskővel is csinálható a verem, a lényeg hogy semmit sem veszel.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.71
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
72. hozzászólás - 2016.12.24. 19:13:22 (Válasz Mortal55 #66 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.12.24. 16:29:36
Szóval érjen annyit mint ha vadásznék és lehet dönteni mit akarok. Na ehhez mit szólsz, megnyugtatna?

Nekem onnantól, ha nem megy itt a mismásolás hogy amúgy mennyire nem is túl nagy táp, minden megfelel.

De elég biztos vagyok benne, hogy Miklós sem számolta ki előre, hogy 700LE/TP-vel lehet csp-t költeni, meg ingyen megaesszenciákat gyűjteni (csatavégi és ajándék sm.szelencék), (ésatöbbi!).
Nem is érdekelt volna amúgy, meg nem is számolgattam volna ide, ha nem jön elő ez az inspirációs ál-exploit dolog.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.13
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
73. hozzászólás - 2016.12.24. 19:45:34 (Válasz Offsboy #72 hozzászólására.)
Nem túl nagy táp, miért is? Mert mindenki csinálhatja, a teljesíthetőség mennyisége erősen vissza van fogva, ingyen smaragd szelence meg mindenkinek ingyenes, a fizetős szelence se oszt vagy szoroz sokat, ha valaki eszenciázik vagy szelencére vagy granulátumra tolja a kavicsot, na jó a szelence kényelmesebb meg talán olcsóbb és tp mentes. Magas a csp-ért le/tp? Ez vitathatatlan, bár itt nem egységes a dolog, minél több a megád annál jobb, de a megás táp amúgy is megvan már, ugye több a napi pp-d és több le is jön szb-ből, meg ugye olcsobb túlpoti meg szaki fejlesztés. A csatlóstáp és a 235 mega tápjához képest ez már nem mindegy? Esetleg túl olcsó ez a funkció? Végül, szerintem hogy mekkora táp ez, az inspirációnak nem sok köze van, max annyi hogy szerintem is jogos hogy ide ne legyen inspirációs bünti. A bünti amúgy is elcseszett megoldás a nagy veremnél is és lehetne okosabban is megoldani, de nem fogom sokadjára is leírni hogy hogyan.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.71
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
74. hozzászólás - 2016.12.24. 20:02:07
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.62
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
75. hozzászólás - 2016.12.24. 20:17:49 (Válasz Don Firenze #74 hozzászólására.)
Én is így vagyok mikor az szb-ről beszéltek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.71
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
76. hozzászólás - 2016.12.24. 20:28:36 (Válasz Mortal55 #73 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.12.24. 19:45:34
Nem túl nagy táp, miért is?
Nem tudom másképp leírni, mint eddig
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.13
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
77. hozzászólás - 2016.12.24. 20:51:13 (Válasz Offsboy #76 hozzászólására.)
Ez egy olyan kérdés volt amit magamtól kérdeztem és meg is válaszoltam, te magyarázattal nem tartozol hiszen nem neked szólt. A te válaszaidat olvastam és reagáltam is rá.

Kieg: Ha nem nagyon tolakodó a kérdés, kb mennyi le folyik be neked havonta? Csak érdekelne hogy mennyit nyomott rajta ez a közel 14 millió le
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.12.24. 20:56:55-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.71
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
78. hozzászólás - 2016.12.24. 21:05:45 (Válasz Mortal55 #77 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2016.12.24. 20:51:13
Csak érdekelne hogy mennyit nyomott rajta ez a közel 14 millió le
Ehanyagolható.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.75
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
79. hozzászólás - 2016.12.24. 21:18:57 (Válasz Offsboy #78 hozzászólására.)
Sejtettem, akkor a havi szintű le/tp arányodat nem rengette meg annyira. Azért csak nem olyan űber király a leányzó fekvése.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.71
kedvelt tagTrunkFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kárhozat verme
80. hozzászólás - 2016.12.28. 02:48:03 (Válasz Mordus #27 hozzászólására.)
Hello
Szerintem az a legértelmesebb vàlasz erre hogy màs eseményeken ahol csp is erő forràs lehet igen csak sokat szàmit ha valaki főbb csp-vel indul neki
És az sem lenne korrekt ezen a téren ha valaki az inspiràtornak hàla kb negyed annyi idő alatt végezne mivel neki gyorsabb a csp generàlodás
Üdv:II.Vlad
Pontszám: 6.90
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője