Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: Energiakristályosító
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Energiakristályosító
1. hozzászólás - 2016.12.08. 14:27:28
A lopás korlátozásával a kiégett őskő szerzésre csökkent a lehetőség. Az elhasználásra annál több lett.
A kristályosító szintjét lehetne ismét emelni legalább 50 szintig.

Ugyan akkor hogy ne szálljon el nagyon az őskőtermelő zsák adta bónusz szint függővé lehetne tenni.
0-99 karakter szint 35.-ig
100-149 szint 40.-szint
150-200 szint 45.szint
200- szint 50. szintű bónuszt adhatna az új kristályosító.

Így akik nagyban nyomják a vásárlást sem lesznek annyira szűkében a kiégettnek és szint függően a spórolósok is kapnak némi bónuszt.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 8.22
közkedveltwardumFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
2. hozzászólás - 2016.12.08. 15:12:32
Az ötlet alapvetően nem rossz, csak szerintem nem elég hatásos. Ha nagyon tolom a bringát akkor lépek jobb esetben 2, maximum 3 szintet havonta. Ez a te megkötésed alapján lenne havi 80-120 kiégett, abban az esetben ha volna olyan ember a szövetségemben, aki eléggé el van eresztve kaviccsal hogy feltolja 40. szintre a kristályosítót. Na most a 120 kiégett nekem 6 napi préselést tud fedezni és kifújt. Az adott hónap hátralévő 24-25 napján, naponta kell vennem a kristályitalt hogy tudjak préselni. Pillanatnyilag a legjobb kufárolcsóbbítós cuccommal veszem darabját 7500LE-ért, és naponta 3,3[*] darabot kell vegyek, hogy tudjak préselni. Ez azt jelenti, hogy havonta 25*3,3*7500 azaz 618750LE-t kell csak arra költsek hogy tudjak sárga mytokronitot szerezni.

*: A pontos matek érdekében nem számoltam a naponta vadászatból, portyából, hűséégbónuszból befolyó nagyon minimális mennyiségű kiégettet, a kalandok kristálypont igénye bőven fedezi a differenciát.

A megoldást inkább ott keresném, hogy vagy megemelném többszörösére (az ötszöröse egész baráti lenne) a szubtéri érzékelés szaki maximumát, vagy ha nagyon muszáj, akkor a koncentrált érzékelés Af-fel tenném ugyanezt. Ezen kívül szerintem teljesen értelmetlen, hogy csak az 1000 feletti mennyiségből lehet préselni. A maradékot meg csak azért tároljam hogy 150 szinttel feljebbről járjanak a nyakamra lopkodni...

Esetleg ha minden kötél szakad, lehetne tehermentesíteni a kiégett őskő faktort azzal, hogy emelünk a kihívásért járó kristálypontokon, de ezzel a nagy kihívó májszterek számára a kalandok szinte nulla befektetéssel teljesíthetővé válnának ami újabb hisztihullámhoz vezetne.
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 8.75
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
3. hozzászólás - 2016.12.08. 15:42:27 (Válasz wardum #2 hozzászólására.)
150-nel feljebbről hogyan lopnak tőled? Legjobb tudomásom szerint szubplazmás támadásnál nem szenved semmiféle veszteséget az áldozat.
Pontszám: 8.28
közkedveltAntidoteFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
4. hozzászólás - 2016.12.08. 16:01:06
Ez hirtelen felindulásból elkövetett tárgyi tévedés volt, elnézést érte Ettől függetlenül továbbra sem látom értelmét hogy 1000 kiégett kövem lógjon a levegőben.
Antidote v1 - jelenleg pihen
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.62
közkedveltAntidoteFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
5. hozzászólás - 2016.12.08. 16:06:30
Az érthetőség kedvéért, Wardum- Antidote, mindkettő hozzám tartozik, csak az egyik karim másik mail-re lett regisztrálva.
Antidote v1 - jelenleg pihen
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.43
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
6. hozzászólás - 2016.12.08. 17:18:27
Igazad van Wardum , de lehetne akár 100 is max szint, vagy nincs vége épület.
A zsák miatt meg a 40 feletti rész csak 10 épület szintenként +1 őskövet adna lefelé kerekítve, a maradék meg kiégett ként jön.
Akkor 100 szintű épület 46 őskő+54 kiégett
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.63
közkedveltwardumFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
7. hozzászólás - 2016.12.08. 17:32:14 (Válasz Texex #6 hozzászólására.)
Ez így idáig tiszta sor, de a valódi kérdés szerintem az, hogy ha már alapból kavicshiányban szenved a nép, akkor miből építed fel a kristályosítót olyan szintre? Gauss bácsinak köszönhetően nem kell matekzseninek lenni ahhoz, hogy kiszámold hogy a 100. szintű kristályosító 505000 kavicsba kerülne. Ez még maximális taglétszámmal is fejenként közel 14500 kavics.
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 8.75
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
8. hozzászólás - 2016.12.08. 18:41:36
Amennyivel többfelé lehet (kell) költeni az őskövet az idő előrehaladtával, simán emelkedhet egy kicsit így x év után értékkövető jelleggel a termő zsák hatásfoka is.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.75
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Energiakristályosító
9. hozzászólás - 2017.02.26. 11:19:44
Továbbra is érdemes lenne megfontolni az épület szint növelést.
Újabb költség növelőnek be jött a csatlós is, és egy egy csatlós heti szinten 40 őskövet is elnyel a szintlépéssel cserélhető tárgyakban, 4 csatlós már 240 őskő. Ezt egyre kevesebben engedhetik meg maguknak.
Nő a szakadék az átlag és az elit közt, ismét többen hagyják abba mert nincs siker élmény /lásd csatlós bajnokság 15-25 dinárium nyeremény az átlagnak, és a szokott arcok az élen 2-3 hónap múlva a közepesen őskőre költők közül is nyernek páran. 1-2 év és talán más is kaphat a szerencsésebbek közül.
A hozzászólást Texex módosította 2017.02.26. 11:21:53-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.68
Oldal: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!