Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Legendás tárgyak
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
61. hozzászólás - 2017.06.07. 16:18:08 (Válasz Paco #59 hozzászólására.)
Köszi, vak voltam megin.

Én készítettem két kardot, mindkettőnél ugyanaz volt a speciális képesség.

Viszont ami durva, hogy őskőért valami 1100-1200-al több elosztható pontot kaptam.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.80
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
62. hozzászólás - 2017.06.07. 16:21:55 (Válasz Offsboy #60 hozzászólására.)
150. szintű egyéb.
A hozzászólást Baraty módosította 2017.06.07. 16:22:02-kor
Pontszám: 8.36
népszerűPredatorokFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
63. hozzászólás - 2017.06.07. 16:28:43
Én sem találom! 1-et vettem aztán többet nem akar adni.
Pontszám: 10
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
64. hozzászólás - 2017.06.07. 16:30:40 (Válasz Baraty #62 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2017.06.07. 16:21:55
150. szintű egyéb.


Igen, ott keresem. 100.szintu a legmagasabb egyeb kategoria, a voros kristalyital. Azutan semmi.


* megjelent
A hozzászólást Offsboy módosította 2017.06.07. 16:47:43-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
65. hozzászólás - 2017.06.07. 16:49:14 (Válasz Offsboy #64 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2017.06.07. 16:30:40
Idézet: Baraty - 2017.06.07. 16:21:55
150. szintű egyéb.


Igen, ott keresem. 100.szintu a legmagasabb egyeb kategoria, a voros kristalyital. Azutan semmi.


Aha ez a gond, amit Predatorok irt, csak 1-et lehetett megvenni, javitottam. De neked is meg neki is beirtam azért 100 ősi aranypénzt hogy tudjatok tesztelni.

Lanmaffia:
A tárgyakat úgy csináltam, hogy az eredeti tárgyak exceljében, húztam rá egy függvényt a nem prémium és prémium tárgyakra. Tehát amikor alapban megveszed a tárgyat, az volt a cél, hogy kb. azt tudd megcsinálni, amit azon a szinten amúgy is megvehetnél. Prémium cuccoknál dettó. Eltérések lehetnek, de a kettő között magas szinten, jah, lehet hogy ennyi a pontkülönbség. De ha nagyon el van szállva vmi a bolti cucchoz, jelezzétek
A hozzászólást Miklós módosította 2017.06.07. 16:50:25-kor
Pontszám: 7.73
népszerűPredatorokFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
66. hozzászólás - 2017.06.07. 16:50:27
Köszönö!
Pontszám: 10
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
67. hozzászólás - 2017.06.07. 17:35:38
A tárgy képét nem sikerült megváltoztatni...nekem...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.21
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
68. hozzászólás - 2017.06.07. 17:39:13
A Legendás oldalon meg lehet változtatni a nevet, azonban a tárgylistában marad az eredeti név...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.21
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
69. hozzászólás - 2017.06.07. 17:46:10
Kár hogy mint mindig csak a v1 tesztelhet
Mindenki másnak fél infók alapján meg találomra vagy sikerül elsőre értelmesen meg csinálni élesben vagy se .
Pontszám: 8.57
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
70. hozzászólás - 2017.06.07. 17:59:04
Néhány kérdés ha már tesztelni nem tudom
-mennyi le be kerül egy tárgy?
-mitől függ hány pontot oszthatok el.
-Mennyibe kerül hogy prémium tárgy Legyen?
-Mit tud az így készült tárgy amit a rendes cuccok nem tudnak?
-spec képességek közt mi a választék és ez mennyi le gyémánt és vagy sisak szilank?
Templom majd el fogadja ezt a fajta le gyémánt költést?
Ezekbe a targyakba is lehet fókusz kristályt tenni?
Barmilyet vagy azt is csinálni kell?
Pontszám: 8.57
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
71. hozzászólás - 2017.06.07. 19:09:48 (Válasz Syabo #67 hozzászólására.)
Nekem sem sikerült, pedig többször is próbáltam.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.84
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
72. hozzászólás - 2017.06.07. 19:26:29 (Válasz Fsanyi82 #70 hozzászólására.)
Ősi tárgy létrehozása:

Páncél

Saját legendás fegyver létrehozása
5 ősi aranypénz, 1.900.000 lélekenergia

Ezután lehet fejleszteni: Felfejlesztés prémiumra (50 Őskő)

Ezzel jelentősen több pontot lehet elosztani, alapból 860 pont, ha prémium akkor 1227.

Ezután lehet vásárolni speciális képességet 17100 lélekgyémánt, 570 sisakszilánk, erre jönnek ezek:
+3 tüskés bőr, +0% AF pont, állataid a csatákból 17%-kal több tapasztalati pontot kapna

Lehet egyedi nevet adni a tárgynak: 190.000.-Le az ára..
A képét is meg lehet változtatni: 5 őskő ( spec ez még nem működik)

Azt nem tudom, hogy az egyes értékek, pl lélekgyémánt, vagy sisakszilánk szintfüggőek-e, nekem ezeket adta.
Egy biztos, prémiummá fejlesztés nélkül elég harmatos a dolog, viszont, ha mindhárom cuccot fel akarod nyomni, az azért húzós....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.21
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
73. hozzászólás - 2017.06.07. 21:13:36 (Válasz Syabo #72 hozzászólására.)
köszi

kicsit erősnek találom azt az 1,9 millát főleg ha nemigen tud többet mint bármelyik másik tárgy

Átnevezés
talán a fegyvernek lehet adni valami nevet de páncélnak pajzsnak ugyan minek ? csata leírásban nem jelenik meg csak a fegyver neve , saját örömömre meg mindegy hogy minek hívják a tárgyakat lényeg adják amit adni kell
Pontszám: 7.85
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
74. hozzászólás - 2017.06.08. 03:27:20
Én kicsit a 100 őskövet találom erősnek. 50ért megveszed az 5 aranypénzt, 50ért meg prémiumot csinálsz belőle. És ez egy tárgy, nem is elég úgysem egy szett. Egyébként meglepően profi a dolog, nagyon tetszik mennyi lehetőség van benne. Tényleg azt kellene már csak megoldani, hogy legyen értelme a karaktert és a TÖ-t fejleszteni, és baromi izgalmas lenne a felszerelések ilyen mértékű variációja.

* észrevétel:
Páncélnál mágiát növelve kb. 10x annyi varázslatelnyelés érhető el azonos pontból, mintha a varázslatelnyelés-t növelném.

Pajzsban érdekes a szerencse növelés lehetősége. Messze nagyobb táp, mint bármi más.

Bug: elosztom a pontokat, majd piros X-el resetelem (tehát nem mentem el), néha több lesz valamivel az elosztható pont, mint a max. Ez kumulálódik. Nem nagyon látom mi miatt, és mennyivel, de itt bug van.
A hozzászólást Offsboy módosította 2017.06.08. 04:12:38-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.19
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
75. hozzászólás - 2017.06.08. 08:33:18
De szííííííp is lenne ha egyszer más világok is tudnának tesztelgetni
Megyek
Pontszám: 8.98
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
76. hozzászólás - 2017.06.08. 16:57:08 (Válasz Offsboy #74 hozzászólására.)
"Bug: elosztom a pontokat, majd piros X-el resetelem (tehát nem mentem el), néha több lesz valamivel az elosztható pont, mint a max. Ez kumulálódik. Nem nagyon látom mi miatt, és mennyivel, de itt bug van."
Ezt elvileg javítottam, frissítés kell hozzá, ha mégegyszer előjön, jelezzétek.
Pontszám: 8.36
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
77. hozzászólás - 2017.06.09. 08:33:51 (Válasz Baraty #76 hozzászólására.)
Arra is kitalálhatnál valamit amit már itt egy páran írtunk. V1-es playerek próbálgatják, azt a többi világon meg csak az élest fogják látni és tapasztalni. Ez sem fer...
Megyek
Pontszám: 8.98
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
78. hozzászólás - 2017.06.09. 10:36:13
Minden világra kellene egy tesztvilág opció. Amikor a Játékvezetés leteszteltetne a játékosokkal valamit, megnyitják a teszt világot és hajrá. A lementett játékosok megjelennek rajta.
Egy kis pluszt is jelentene, mert így több különböző világról érkező játékosok erő felmérést is kaphatnak. Mehet a csihi-puhi is közben.
Pontszám: 9.44
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
79. hozzászólás - 2017.06.09. 13:56:45 (Válasz Bíborhold #78 hozzászólására.)
Idézet: Bíborhold - 2017.06.09. 10:36:13
Minden világra kellene egy tesztvilág opció. Amikor a Játékvezetés leteszteltetne a játékosokkal valamit, megnyitják a teszt világot és hajrá.


Sajnos ennek technikai akadálya van Annak idején a tesztvilág létrehozásakor meg kellett csinálni hozzá minden adatbázist, utána bekötni az összes editorba és utilitybe, nem volt egy 2 perces művelet. Bármely új világ bekötéséhez végig kéne csinálni ezt a jelentős munkát. Úgyhogy inkább reménykedünk, hogy aki esetleg más világon játszik, az is tud csinálni egy V1-es karit, hogy kipróbálja ezeket, vagy megbízik a V1-esekben, hogy jól ki tudják tesztelni.

Offsboy: a varázslatelnyeléssel kapcsolatban igazad van. Az, hogy a mágia varázslatelnyelést is ad, később lett bevezetve, lehet hogy a mágiát már nem 2 pontos súllyal kéne számolni?
A szeremcse növelésről pajzsban, vannak pontok, ahol nagyobb tápokat lehet kihozni, de lehetséges akkor, hogy a szerencse pontköltsége túl alacsony?
Ősi aranypénz őskőért: ez igazán csak egy vészmegoldás, elvileg mindenkinél mostanra már hegyekben áll az ősi aranypénz - de azért a biztonság kedvéért rakunk majd be mini-eventekbe is válthatóra, meg ajándékcsomagokban is lesz.

Fsanyi kérdéseire még:
ezekbe a tárgyakba ugyanúgy lehet fókuszkristályokat tenni, mint a normál bolti tárgyakba.
Az elosztható pontok száma 2 dologtól függ, hogy hányadik szintű vagy, és hogy normál vagy prémium tárgy van. A konkrét mennyiség képletét itt nem írom le, de az volt a cél, hogy normál tárgyként kb. össze tudd rakni azt, amit a boltban kapnál azon a szinten, a prémium tárgyra dettó.
A költség normál tárgynál LE (szinttől függő), prémium tárgynál fix 50 őskő, de ha már megvetted a tárgyat, upgradeled csak későbbi szinten, ez szintkülönbségtől függ, kevesebb LE-t és őskövet jelent.
Statokban ugyanazokat rakhatod, mint a bolti tárgyakra is, a különbség az, hogy itt te döntöd el, mire mennyit raksz.
templom fogadja el ezt a sisakszilánk és lgy költést - jó gondolat, továbbitom Baratynak!
Pontszám: 6.36
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legendás tárgyak
80. hozzászólás - 2017.06.09. 14:13:11 (Válasz Miklós #79 hozzászólására.)
Offsboy: a varázslatelnyeléssel kapcsolatban igazad van. Az, hogy a mágia varázslatelnyelést is ad, később lett bevezetve, lehet hogy a mágiát már nem 2 pontos súllyal kéne számolni?
Vagy a másik oldal, a varázslatelnyelés mértékét növelni a ráköltött pontok függvényében. Ha a mágia pontértékét növeled, akkor az lesz elszállva. Kerüljön annyiba, többe, mint az IQ? Nem életszerű.

A szeremcse növelésről pajzsban, vannak pontok, ahol nagyobb tápokat lehet kihozni, de lehetséges akkor, hogy a szerencse pontköltsége túl alacsony?
Lehet csak én látom túl tápnak, mert 1 szerencsét növelnem annyiba kerül, mint minden máson 1-1-et, összesen.

Ősi aranypénz őskőért: ez igazán csak egy vészmegoldás, elvileg mindenkinél mostanra már hegyekben áll az ősi aranypénz - de azért a biztonság kedvéért rakunk majd be mini-eventekbe is válthatóra, meg ajándékcsomagokban is lesz.
Ezzel most eléggé mellélőttél, a többségnél max 3-4-5 darab van, annyira gyenge a drop-ja.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.46
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!