Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: Világváltás a bolygó ura alatt
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Világváltás a bolygó ura alatt
1. hozzászólás - 2016.06.08. 12:57:04
A bolygó ura esemény alatt valószínűleg le kellett volna tiltanunk a világok közti váltást, a problémák elkerülése végett.

Leírom, hogy a program hogyan kezelte ezt jelenleg:
A toplistákat, a program az adott világokhoz kötve tárolja, nem a karakterlapon. Tehát ha valaki egy piramis elérése előtt váltott világot, és az új világon fejezte be a piramist, akkor az erdménye az ottani toplistába számított be. Ha valaki viszont egyik v másik piramis befejezése után váltott világot, akkor az új világon a bolygó ura ill. univerzum ura címhez szükséges toplistában már nem került bele. Pl. A 2-es világon, az 1. és a 2. piramist elsőként teljesítő játékosok (két különböző játékos) világot váltottak. Ezért az eredményhirdetéskor a 2-es világon a bolygó ura ill. univerzum ura címeket a piramisokat másodikként teljesítő játékosok kapták meg.

Az esemény alatt ezzel kapcsolatban kérdés nem érkezett hozzánk, ezért remélem, hogy a világváltások célja nem a címekkel volt kapcsolatos.

Írjátok le, mit gondoltok, hogy kéne ennek működnie a jövőben, vagy tiltsuk-e le teljesen a világváltás a BU alatt.
Pontszám: 7.72
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Világváltás a bolygó ura alatt
2. hozzászólás - 2016.06.08. 13:14:09 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A 2es világon én lettem volna az univerzum ura, mikor világot váltottam láttam hogy az új helyen nem lesz címem,de adta is magát hogyha viszont visszamegyek akkor ismét a toplista elejére kerülnék.
Így a címet végül buktam, de nem zavart a dolog annyira, hogy jelezzem, bár mondjuk ha valaki elé így ugrik be valaki másik világról, azt lehet zavarná.
A hozzászólást Offsboy módosította 2016.06.08. 13:14:34-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.10
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Világváltás a bolygó ura alatt
3. hozzászólás - 2016.06.08. 14:20:10
A legtisztább változat az lenne, ha BU alatt le lenne tiltva a váltogatás
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 6.67
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Világváltás a bolygó ura alatt
4. hozzászólás - 2016.06.08. 15:48:31
Spellatrixszel értek egyet. Ha most nem is volt ilyen, aki emiatt váltott világot, ezek után, tutti lenne!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.97
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Világváltás a bolygó ura alatt
5. hozzászólás - 2016.06.08. 15:50:35 (Válasz Tigrisnyul #4 hozzászólására.)
Csatlakozom.
Báró Samedi
Pontszám: 7.89
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Világváltás a bolygó ura alatt
6. hozzászólás - 2016.06.10. 20:23:44
Szerintem a cím mindig a világhoz kötődjön, tehát annak az ura, ahol szerezte, ha a megszerzés után vált, akkor veszítse el, de azt ne kapja meg a második, ha visszatér a következő bu event előtt, akkor birtokolja addig amíg jár neki. Ilyen alapon célszerűnek tűnik, hogy esemény közben ne lehessen váltani, azért, hogy tudatosan elejétől végig egy helyen teljesítse az eseményt.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.16
Oldal: 1
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője