Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen Csevej 2.
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7161. hozzászólás - 2013.07.11. 14:44:19
Síri csend és hullaszag...eléggé behalt a fórum, mindenki nyaral, dolgozik, vagy csak elment a net...mint ha kevesebben is lennének aktívak?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.53
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7162. hozzászólás - 2013.07.11. 15:46:29 (Válasz Viszok009 #7161 hozzászólására.)
Vagy csak mindenki a Xenora tartalékol... Akiket eddig püföltem nagy része mind láthatatlan lett hirtelen, még az Alvarielre hajtók is!
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.07.11. 15:46:43-kor
Pontszám: 6.65
népszerűShimrod85Férfi
Végzetúr tehetség
194 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7163. hozzászólás - 2013.09.14. 23:25:41
Dunaföldváron a szüretin INGYENES bor, s pálinkakostoló van! Jön valaki?
A hozzászólást Shimrod85 módosította 2013.09.14. 23:27:10-kor
Pontszám: 8.74
kedvencKuzma.f.tFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7164. hozzászólás - 2013.10.11. 15:33:55
Ma újra beregisztráltam v1-re kíváncsiságból. Megnéztem a régen (legalább 4 éve) még általam alapított Végzett Urak szövetség kezdőlapját, és mit találtam! Az általam költött versikét:

"Miklósunk, aki a mennyekben vagy,
szenteltessék meg a te neved,
és mivel ez a te világod,
legyen meg a te akaratod,
amint a fórumon, úgy e földön is..."

Sírtam! A srácok évek óta büszkén hirdetik...
v5 - Harlequin
v6 - Hitmebabyonemoretime
Pontszám: 8.74
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7165. hozzászólás - 2013.11.01. 16:05:46
Jobb helyet nem találtam,hát ideírom gondom,nem én vagyok az egyetlen,aki telóról,tabról játszva küzd többek között az egér hiányával.
Tegnap találtam egy androidos böngészõt, ami virtuális trackpadet kinál,mûködõ egérkurzorral. A neve Puffin browser. Nekem eddig bevált.
Báró Samedi
Pontszám: 8.38
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7166. hozzászólás - 2013.11.01. 16:12:00 (Válasz Azazel #7165 hozzászólására.)
Mert csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.20
kedvencLerolyFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7167. hozzászólás - 2014.01.25. 19:46:49 (Válasz cirip #8 hozzászólására.)
Hali!!!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7168. hozzászólás - 2014.02.12. 19:25:20
V1 Camelus most nyert (nem most nyert, de most ment adasba) 9825000 Ft-ot. Gratulalok! Jotanacsom: ne koltsd mindet oskore.
(Kulon orom, hogy a kerdesek kozott "en" is felmerultem.)

Ismetles: M2 23:05
A hozzászólást Kocos módosította 2014.02.12. 19:28:02-kor
Pontszám: 7.11
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7169. hozzászólás - 2014.02.12. 21:42:42 (Válasz Kocos #7168 hozzászólására.)
mi volt ez?
Pontszám: 6.44
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7170. hozzászólás - 2014.02.12. 23:23:15
Gondolom a tévében Gundel Takácsnál...
Pontszám: 7.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7171. hozzászólás - 2014.02.12. 23:58:26 (Válasz Mortu #7170 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2014.02.12. 23:23:15
Gondolom a tévében Gundel Takácsnál...


Lemaradt, de helyes a megfejtes.
Pontszám: 7.11
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7172. hozzászólás - 2014.02.13. 00:07:30 (Válasz Kocos #7171 hozzászólására.)
Szép játék volt, grat neki.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7173. hozzászólás - 2014.02.13. 00:08:39
Jaja, gratulálok én is!

Hol voltál megemlítve, Kóc?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.52
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7174. hozzászólás - 2014.02.13. 00:10:40 (Válasz LanMaffia #7173 hozzászólására.)
Morze eredeti foglalkozása a végén a 16. kérdés körül.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7175. hozzászólás - 2014.02.13. 00:13:25 (Válasz Offsboy #7174 hozzászólására.)
Valóban
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7176. hozzászólás - 2014.02.13. 22:32:45
Ma ugyanott Rius, eredmenyet nem tudom. M2 23:05
Pontszám: 7.11
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7177. hozzászólás - 2014.02.19. 01:45:58
Kb itt is ez megy



2453

Hirdetés
Az OTP ügyfélszolgálata nem érti a problémát
2014.02.18. 12:34 | jackyll
ügyfélszolgálat bank naiv ügyfél otp

Az OTP is díjat emel, de erről még nincs történet. Van viszont egy másik abszurdabb, amiben Gyuri körömszakadtáig küzdött az ügyfélszolgálat all-star csapatával, hogy küldjenek neki egy elmaradt számlakivonatot:

Megszoktuk már (UPC, Telenor, stb... használata mellett), hogy kishazánkban az ügyfelekből élő hivatalok és cégek magasról tesznek az ügyfeleikre, az sem érdekli őket, ha elveszítenek néhány barmot, hiszen úgyis lesz más, aki igénybe veszi a szolgáltatásuknak csúfolt trágyahalmot, és amíg akad olyan, akivel ki lehet szúrni, hát ki is fognak - akár tudatosan, akár szimpla állathülyeségből és hozzá nem értésből. Abba hadd ne menjek bele, hogy ez a fajta gondolkodásmód mennyire nem hatékony és hosszú távon milyen káros, inkább megosztom veletek a legújabb kalandomat az OTP-vel, ahol - mint kiderült - az online ügyfélszolgálaton nem alapkövetelmény az olvasás és szövegértés. Amikor pedig az egyik droid nem boldogul a kvantumfizikát is maga mögé utasító kihívással, akkor átpasszolja egy másik droidnak, aki szintén hasonló problémákkal küszködik, majd jön a harmadik. Ezeket, úgy tűnik, tenyésztik, csak kár, hogy beltenyészet...

A lényeg röviden: több évtizede vagyunk az OTP ügyfelei, anyámnak jelenleg két számlája van, az egyikre érkezik a nyugdíja, arról mennek a rezsiszámlák, a másik pedig amolyan "minden egyéb", hátha szükség van rá. Az évek során minden hónapban küldött az OTP havi összesítőt levélben, de ez most elmaradt, pontosabban a második számláról küldtek, de a "fő" számláról nem, pedig nekünk éppen az kellett volna. Tudni kell, hogy egy ilyen postai kivonatnak minden hónap elején meg kell érkeznie, ill. meg is szokott, most viszont a szokásoshoz képest jó 1,5 hetet késett.

A hülye blog-trollok nyilván majd jól elküldenek a vérbe, hogy csak egy ilyen apróság miatt írok, és mit ugrálok, ha végül úgyis megkaptuk a számlaösszesítőt, ám én nem ezt kifogásolom, hanem az OTP-ügyfélszolgálat használhatatlanságát és inkompetenciáját. Egyszerre szánalmas, röhejes és dühítő, viszont sajnos tipikus is. Nyilván nem lesz semmi foganatja a legújabb Homár-bejegyzésnek, de hát nem is ez a cél, csak annyi, hogy minél többen megtudják, miféle fogyatékos őstulkok dolgoznak az OTP-nél. De beszéljenek helyettem a levelek:

Az első levél az OTP honlapján keresztül került elküldésre. Másolat persze nem érkezett az email-fiókomba, 2014-ben minek az a hülye ügyfélnek, nem igaz?

-----Original Message-----
Sent: 2014.02.11. 13:31:59

Tisztelt OTP! A január hónapi lakossági folyószámla-kivonatot a mai napig nem kaptam meg. Ezzel szemben a másik, szintén az OTP-nél vezetett lakossági folyószámla kivonta egy hete megérkezett. Legyenek szívesek pótlólag a hiányzó kivonatot számomra elküldeni, mivel a nyugdíj-átutalásom és az összes rezsi-átutalásom ezen a számlán jelenik meg, szükségem van rá, hogy havonta figyelemmel kísérjem az alakulásukat.


Az OTP válasza:

Tisztelt XY! Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét. Amennyiben Ön a számlájához kapcsolódóan rendelkezik az OTPdirekt Telefonos ügyintéző szolgáltatás szerződéssel, úgy a másolat iránti kérelmét ügyintézőinken keresztül is jelezheti. A szolgáltatást a 3-666-666-os budapesti, vagy a vidékről helyi tarifával hívható 06-40-366-666-os telefonszámokon érheti el. A bankszámlakivonat másolat küldése díjköteles, az aktuális díj mértékét a mindenkori Hirdetmény tartalmazza, mely honlapunkon is megtalálható. Amennyiben az értintett hónapról a következő hónap számlazárásáig (pl. májusi forgalom esetén június 20-ig) kér ismételt kimutatást, azt díjmentesen postázzuk Önnek. Minden később igényelt számlaértesítő után költséget számolunk fel. (Amennyiben a bankszámlán nincs pénzmozgás, negyedévente küldünk elszámolást; ellenkező esetben minden hónap zárását követően kapnak ügyfeleink számlakivonatot.) Az elmúlt negyedév számlakivonatainak internetes nyomtatási lehetősége a kivonatküldés gyakorlatának megfelően történt: lakossági ügyfeleink két zárlati nap közötti időszakot tudnak egy lekérdezéssel megtekinteni.

Az én válaszom: (igen, elismerem, hogy nekem sem kell egy kis bunkóságért a szomszédba mennem, de felb*sztam az agyam az OTP lerázó hülyeségén)

Kettő folyószámlám van, az egyik elszámolást kaptam meg, a másikat (2014. január) viszont a mai napig nem. (Épp csak bele kellett volna pillantani a számítógépes adatbázisukba...) Mivel nem veszek igénybe telefonos szolgáltatást, kérem, küldjék ki a papíralapú értesítést, ahogy eddig is, és amiből az egyiket sikerült is megoldaniuk, és amennyiben ez díjköteles szolgáltatás (btw miért is kellene nekem fizetnem azért, mert Önök nem végzik rendesen a munkájukat????), terheljék rá a számlámra. Több évtizedes OTP-ügyfél vagyok, és még sosem tapasztaltam hasonlót; a lerázó tartalmú válaszlevelükre pedig nem vagyok kíváncsi, annál is inkább, mert nem az általam feltett kérdésre válaszoltak. Részemről folytathatjuk e kellemes párbeszédet például a Tékozló Homár nevű fogyasztóvédelmi blogon, de szerintem mindenkinek egyszerűbb, ha inkább csak kiküldik végre a másik számlámhoz tartozó elszámolást is.

Az OTP válasza:

A levelében írtak pontos kivizsgálása és az érdemi válaszadás érdekében szükséges az Ön pontos azonosítása. Az azonosítást az Ön OTP Bank Nyrt-nél vezetett számlája számának, vagy születési dátumának és édesanyja nevének, valamint, a kérdéses tranzakció pontos körülményeinek megadását követően tudjuk elvégezni.


Tájékoztatjuk arról, hogy amennyiben a kért adatokat nem kívánja e-mail üzenetben rendelkezésünkre bocsátani, azokat levélben is megírhatja számunkra az OTP Bank Nyrt. Központi Ügyfélkapcsolati Főosztály 1876 Budapest postacímen. Ebben az esetben kérjük hivatkozzon az alábbi iktatószámra:

Az én válaszom erre:

Nekem nincsen kérdéses tranzakcióm folyamatban. A problémám az, hogy nem kaptam meg a két folyószámlám egyikről szóló kivonatot. Megismétlem: NINCSEN kérdéses tranzakcióm folyamatban, hanem nem kaptam meg a két folyószámlám egyikről szóló kivonatot, csak az egyiket. Jelenleg két számlám van, azaz két ilyen levelet várok mindig, de a szokásos időben csak az egyik érkezett meg, a másik nem, holott napokkal ezelőtt meg kellett volna kapnom.

Születési dátum: 19xx. xx. xx.
Anyám neve: xxxxxxxx.

Remélem, ennyi végre elegendő lesz. Kérem, hagyjuk ezt a végtelen és felesleges levelezést, csak küldjék ki a számlakivonatot, ahogy az elmúlt évtizedekben mindig rendben megtették.

Az OTP válasza: (itt passzolták le a "balhés ügyfelet" egy másik droidnak, aki szintén nem állt a helyzet magaslatán)

Tájékoztatjuk, hogy bejelentését ESZ-21-1422858/1454397/2014 iktatószámon nyilvántartásba vettük, amelyet a rendelkezésünkre álló információk alapján, fogyasztóvédelmi szempontok és a jogszabályi előírások szem előtt tartása mellett, a Panaszkezelési Szabályzatunk szerint kezelünk. Arra törekszünk, hogy a lehető leggyorsabban megoldást találjunk panaszára. Válaszunkról legkésőbb a közlésétől számított 30 napon belül fogjuk Önt értesíteni.


A bankkártya tranzakciókra vonatkozó panaszoknál a közlést követő hét munkanapon belül jóváírjuk a kifogásolt összeget az érintett kártyára vonatkozó üzletági üzletszabályzatban foglaltak szerint, az eredeti kamatnappal. Ez az előzetes jóváírás csak akkor tekinthető véglegesnek, ha a reklamáció jogosságáról a reklamációs folyamat során meggyőződtünk. Amennyiben a reklamáció jogtalannak bizonyul, a tételt visszaterheljük az Ön számlájára.


Arról is kötelességünk Önt tájékoztatni, hogy egyes esetekben a kivizsgálás elhúzódhat, amelyről az érintett kártyára vonatkozó üzletági üzletszabályzatunk ad részletes információt. Ilyen esetekben külön is értesíteni fogjuk Önt. Üzletszabályzatainkat, valamint az Ön által benyújtott panaszra vonatkozó Panaszkezelési Szabályzatunkat a www.otpbank.hu oldalon tudja áttekinteni. A kivizsgálás befejezéséig és a válaszadásig további szíves türelmét kérjük. Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére.

Az én válaszom erre:

Önnek is elmondom, mivel úgy tűnik, Ön sem érti a problémámat, ami sok kérdést felvet az OTP ügyfélszolgálatának hatékonyságáról.

NEKEM NINCSEN PROBLÉMÁM BANKKÁRTYA-TRANZAKCIÓVAL!!!!!! A PANASZOM NEM ERRŐL SZÓL, EZT MÁR HÁROM LEVÉLBEN IS LEÍRTAM, DE EGYSZER SEM OLVASTÁK EL, VAGY NEM TUDTÁK ÉRTELMEZNI A LEÍRTAKAT. NEKEM AZ A GONDOM, HOGY A KÉT FOLYÓSZÁMLÁM EGYIKÉRŐL NEM ÉRKEZETT POSTAI ELSZÁMOLÁS, KIVONAT, AHOGY PEDIG AZ ELMÚLT ÉVEKBEN, ÉVTIZEDEKBEN MINDIG RENDBEN MEGÉRKEZETT MINDEN HÓNAPBAN. ÉRTI? FOLYÓSZÁMLA-KIVONAT. POSTÁN. LEVÉLBEN. NEM, ISMÉTLEM, NEM BANKKÁRTYA ÉS NEM TRANZAKCIÓ!!!!!!

Komolyan ennyire bonyolult dolog elolvasni és megérteni egy levelet. Ez már abszurd. Két ügyintéző sem képes értelmezni egy ügyfél panaszát? Tudják, milyen sokan fognak ezen röhögni a Tékozló Homár nevű fogyasztóvédelmi blogon, ha megírom nekik ezt a történetet - szó szerint bemásolva a leveleiket? Most miért kell egymás idegeire mennünk? Miért nem tudják elküldeni a folyószámla-kivonatomat? Miért kellenek ezek a felesleges körök és hiábavaló levelezések? Értsék már meg végre, hogy én egy egyszerű folyószámla-kivonatot szeretnék kapni, nincsen semmilyen más problémám, sem a számlámmal, sem a bankkártyával, sem semmilyen tranzakcióval.

"Arra törekszünk, hogy a lehető leggyorsabban megoldást találjunk panaszára."

Nagyon nem így tűnik, a leveleikben adott válaszok alapján legalábbis. Kérem, küldjék ki a folyószámla-kivonatomat, és hagyjuk végre békén egymást.

Az OTP válasza: (egyben a harmadik droid)

Tájékoztatjuk, hogy az általunk küldött válaszlevél az Ön panaszára egy sztenderd levél, ami a a törvényi előírásoknak megfelelően teljeskörűen tartalmazza a panaszkivizsgálás menetét, időtartamát. Amennyiben Önnek nem bankkártyára vonatkozó reklamációja volt, akkor kérjük, szíveskedjen tárgytalannak tekinteni a válaszlevél erre vonatkozó részét. Megértését köszönjük.

Mivel ekkor (tegnap) végre megérkezett az áhított elszámolás, ezekkel a sorokkal küldtem el a búsba az OTP "ügyfélszolgálatát":

2014.02.13. 15:17 keltezéssel, Informacio írta
Tisztelt XY!

Köszönettel vettük bankunkhoz küldött levelét.

Ezt erősen kétlem, de nyilván ez a standard forma az ügyfeleknek küldött leveleikben.

Tájékoztatjuk, hogy az általunk küldött válaszlevél az Ön panaszára egy sztenderd levél, ami a a törvényi előírásoknak megfelelően teljeskörűen tartalmazza a panaszkivizsgálás menetét, időtartamát.

Minden bizonnyal, csak épp nem válaszoltak a kérdésemre, nekem pedig ügyfélként rohadtul nem kötelességem tisztában lenni azzal, hogy az OTP mikor milyen tartalmú leveleket küldözget a panaszosai számára.

Amennyiben Önnek nem bankkártyára vonatkozó reklamációja volt, akkor kérjük, szíveskedjen tárgytalannak tekinteni a válaszlevél erre vonatkozó részét.

Még szép, hogy tárgytalannak tekintem, hiszen csak háromszor írtam meg, hogy miről van szó, és egyszer sem voltak képesek megérteni.

Megértését köszönjük.

Nincs mit. Megértem, hogy az OTP-nél nem szükséges az olyan alapvető készségekkel rendelkezni, mint például az olvasás és szövegértés.

Az OTP Bank Nyrt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére.

Most erre mit mondhatok? B+! Ezzel elég röviden és velősen kifejezhetem a véleményemet az Önök ügyfélszolgálatának munkájával kapcsolatban. Közben - 1,5 hetes késést követően - megérkezett a kimutatás, de erősen kétlem, hogy ez Önökön múlt volna. Csak azt nem értem, mit a fenét kotlottak január 24-e óta a levélen, mivel arra a dátumra van keltezve a levél.
További kellemes, analfabéta és retardált életet kívánok!

Üdv:
XY

Homárfaktor:(4/5)
Ön dönt:(2,5/5)
Hirdetés

Ajánlott bejegyzések:

Melyik a rosszabb: az Erste vagy az OTP?
Egyre tovább tart OTP-számlát megszüntetni
Biankó lakáshitel az OTP-től


Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben.
AtiSnatch 2014.02.18. 12:35:34
ez se erste...
Válasz erre
elwood 2014.02.18. 12:38:41
viszont ócsó a gáz
Válasz erre
AtiSnatch 2014.02.18. 12:43:20
@elwood: a gáziparban nyomulsz?
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 12:43:45
szerintem egy jó dugás már ráférne a posztolóra!
Válasz erre
Tomasz_a_gozmozdony 2014.02.18. 12:44:52
Csak szólok, hogy lehet igényelni onlájn kivonatot ingyé, és a postás nem fogja olvasgatni, mennyi nyugdíjat kap a kedves mama. A posztoló egy idióta.
Válasz erre
elwood 2014.02.18. 12:45:00
@AtiSnatch: gázos helyen lakom
Válasz erre
dr. phil. Sün‼ ツ · http://sunews.blog.com 2014.02.18. 12:46:16
Na ez nekem hosszú.
Odáig jutottam, hogy két számla a zótépébe.
Maaaargit!!!44
Válasz erre
dr. phil. Sün‼ ツ · http://sunews.blog.com 2014.02.18. 12:49:12
@AtiSnatch:
Palackos gázt árul bartellbe!
Vagy kartellbe, amelyik szimpatikusabb.
Válasz erre
ColT · http://kilatasgaleria.blog.hu/ 2014.02.18. 12:49:54
Igaz, hogy nem nagy ügy, de az ügyfélszolgálat hozzállása kifejezetten jellemző a zótépére.
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 12:52:55
@ColT: jó, de itt a zügyfél a gyogyós. ír egy levelet anélkül, hogy igazolná, hogy az övé a számla és pattog. ha valaki az ő nvében kikérné a számlakivonatot, akkor meg még nagyobb lenne a hiszti.
Válasz erre
amsz · http://www.amator-szexvideo.com 2014.02.18. 12:57:52
Ki az a barom aki 2014-ben még papír alapon várja a bankszámla kivonatot.
POSZTER!! Elektronikus ügyintézés! Egyből ott van a kivonat, ha akarom letöltöm, ha nem akarom nem töltöm. Ha akarom kinyomtatom, ha akarom azzal törlöm a seggem. És nem levelezgetek banki ügyintézőkkel, és nem égetem magam a homáron!
Válasz erre
ColT · http://kilatasgaleria.blog.hu/ 2014.02.18. 13:03:45
@sugargiraffusplumps.: Amikor igazolta, akkor is szartak rá.
Válasz erre
nandika68 2014.02.18. 13:05:01
Csapd ki a csempére ha nagyon unatkozol.
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 13:11:24
@ColT: nem szartak rá, válaszoltak neki: megmondták, hogy 30 napon belül választ fog kapni. namost nyilván, hogy a belső szabályrendszerük egy foschtalicska, de jelen pillanatban nem volt leszarva. sőt, még azt is elmagyarázták neki mer magáűtól nem jött rá, hogy kötelességük felhívni a figyelmét a szabályzatra. hát van akinek semmi se jó. telefonálni derogál, online számla nem köll neki, hát akkor meg köll várnia míg csinálank egyet neki, az meg harminc nap.
Válasz erre
ColT · http://kilatasgaleria.blog.hu/ 2014.02.18. 13:13:52
@sugargiraffusplumps.: Hát, ez azért nem az a nagy ügyfélneksegíteniakarás, nyilván azért kérdezi, mert emberi időn belül tudni akarja.
A legtöbb ügyfelet nem érdekli a belső szabályrendszer.
Értem, hülye volt a manus, de az OTP sem igazán kereste a kegyeit.
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 13:15:49
@ColT: akko hívja fel őket. vagy nyomtassa ki onlány. ennyi idő alatt már haccor megkapta volna ha azt csinálja amit az első levélben leírtak neki.
Válasz erre
AtiSnatch 2014.02.18. 13:15:55
@elwood: ááá so, szóval Magyarországon :

@dr. phil. Sün‼ ツ: ajjas rágalom, Ganszta Zoli nem bízniccel palackos gázzal, akkor nem vinnék a házát...
Válasz erre
atpijkamo. · http://deciki.postr.hu/ 2014.02.18. 13:16:18
"több évtizede vagyunk az OTP ügyfelei"

Több mint egy évtizedig voltam az OTP ügyfele, mert nem volt más bank. Ahogy lehetett váltottam. Vannak akik be vannak betonozva a kádárrendszerbe?
Válasz erre
Jani haverja · http://alfa-kontakt.info/ 2014.02.18. 13:17:05
Na, ma már van OTP-s poszt. POSTÁS, BKV-s nem lesz?

Már nagyon hiányoznak.
Válasz erre
Jani haverja · http://alfa-kontakt.info/ 2014.02.18. 13:18:11
@atpijkamo: Sajnos igaz meglátásod vagyon...
Válasz erre
dr. phil. Sün‼ ツ · http://sunews.blog.com 2014.02.18. 13:19:32
@AtiSnatch:
Kijaza Ganszta Zoli?
Válasz erre
atpijkamo. · http://deciki.postr.hu/ 2014.02.18. 13:20:16
@Jani haverja: Raiffeisen, Erste post még hátravan.
Válasz erre
AtiSnatch 2014.02.18. 13:20:54
@Jani haverja: és a romlott sajtos posztokat hiányolom, viszek is be a spárba egy nemespenészes Trap Istvánt
Válasz erre
ColT · http://kilatasgaleria.blog.hu/ 2014.02.18. 13:22:48
@sugargiraffusplumps.: Na ez igaz!

@atpijkamo: Én is OTP-s vagyok, csodálkozom is, hogy nincs vele szopó. Mondjuk van 1db számlám, minden netbankról, és nem kérek tőlük semmi extra dolgot...
Válasz erre
AtiSnatch 2014.02.18. 13:23:12
@dr. phil. Sün‼ ツ: hát a kártel frontemberje Zizi izé Zana Zoltán
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 13:23:49
@atpijkamo: igen. aztán átmentünk az erste bankhoz, ami annyiból volt jobb, hogy néha megkínáltak kávéval is. de legalább nem retróbútor volt meg négyszínű töltőtöll!
Válasz erre
atpijkamo. · http://deciki.postr.hu/ 2014.02.18. 13:25:54
@ColT: Tizenév alatt engem annyit szopattak, nem adtam esélyt.

@sugargiraffusplumps.: Unicredit. Nincs várakozás, azonnal sorrakerülök, van parkolójuk... De a legjob benne, hogy nem kell a bankot látogatni, az inetrnetbankjuk faszán működik.
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 13:28:32
@atpijkamo: akkoriban még nem voltak. volt az ótépé meg az erste. ez nem butapest volt hanem kisvároska
Válasz erre
kakukk11 2014.02.18. 13:30:16
Hát a poszter már az első mondatával leírta magát. Egy idióta bunkó paraszt. Ezt megerősítette későbbiekben többször is.
Ha ennyire "trágyahalom" minden szolgáltatás, javaslom szolgáltass TE netet, mobilt, tv-t,bankot, és utána majd elmondhatod, hogy csak a TIED nem trágyahalom.
Inkább dicsérhetnéd az ügyfélszolgálatot, hogy egy ilyen gumicsizmás büdös paraszttal is MINT TE, emberi hangnemben beszélnek.
Válasz erre
sugargiraffusplumps. 2014.02.18. 13:33:24
@ColT: ettől függetlenül idióta a rencerük, de ennek a posztolónak ez tökéletesen passzol, szerintem
Válasz erre
dr. phil. Sün‼ ツ · http://sunews.blog.com 2014.02.18. 13:33:52
@AtiSn
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.96
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7178. hozzászólás - 2014.05.04. 13:30:55
A Beho minden kedves informatikusának sok boldogságot kivánok, A Nyák napja alkalmából
Báró Samedi
Pontszám: 7.78
népszerűAtti2004Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7179. hozzászólás - 2014.06.02. 18:17:51
Sziasztok!

Én most kezdtem el a játékot, és már regisztráltam a fórumra. Más játékban is megtaláltok ugyanezzel a névvel, egyelőre még nem mondom el (legyen titok ). szóval, ha a játékot nem fogom megunni, akkor itt is aktív leszek.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
7180. hozzászólás - 2014.07.16. 09:07:42
Nem fűznék hozzá semmit...
Pontszám: 6.32
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője