Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen Csevej 2.
fórumozóKrumpleeFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6621. hozzászólás - 2009.09.02. 23:50:02
Helló Petra !
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6622. hozzászólás - 2009.09.02. 23:50:39 (Válasz Viszok009 #6620 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.09.02. 22:58:22
Nekem nem kezdődik semmikor mivel passzívolok...

Amúgy tényleg haldoklik de már elég régóta, hol a kisfiú??? D4vid...


Ahogy te eltűntél ő is eltűnt. Egy ideig még aktív volt, amíg volt V4. Lehet elkezdődött neki a suli
Pontszám: 7.10
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6623. hozzászólás - 2009.09.03. 07:02:51 (Válasz Nari77 #6622 hozzászólására.)
Hát igen ilyen ez a popszakma, meg az ált. isi....

Hát lehet, mivel Killerbíből építő lesz, Ütlekborulsz még csak-csak, meg Doomlord-on játszik asszem...

Én nem tüntem el, csak végeztem a másik énemmel...Souuuullll...Sou...ul, Yuu...rei...Yuurei...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.78
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6624. hozzászólás - 2009.09.03. 11:10:15
hát pedig szerintem kár volt azt a karit ledózerolni...de ez mindenkinek az egyéni döntése...én biztos nem törölném Shaktort pedig ha újrakezdeném a jövőhetet is kettétörhetném de áhhh...már annyi időm és energiám van a kariban hogy csak azé merhogy pókl ehessek és kisszinten kapargásszam az aprót nekm már nem buli...persze lehet másnak meg aznemvolt már buli hogy magaszsinten napmint nap rúgták rá az ajtót...de én már megszoktam...a jelszó...Túlélni Bármi Áron...

jahigen meg nemakrok bunkónak tünni de már nemsok kell hogy én is forumozó lehessek szal aki úgyérzi és jókereszténynek tartja magát az lőjjön már rám pár ampulla 10est =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.88
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6625. hozzászólás - 2009.09.03. 11:11:45 (Válasz Dr_Faktor #6624 hozzászólására.)
Elmehetnél politikusnak.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.54
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6626. hozzászólás - 2009.09.03. 11:15:29
most ezt nemtom hogy bók vagy sértés? =P nahde szó ami szó már tényleg nem vok messze a céltól azt ilyenkor meg köll ragadni minden alkalmat és reménykedni hogy vannak még jószándékú emberkék =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.99
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6627. hozzászólás - 2009.09.03. 12:30:03 (Válasz Dr_Faktor #6624 hozzászólására.)
"Kapargatni az aprót..."

Shaktor 5ös szinten napi 10 ezer LE-t szerzek, én ezt nem aprónak mondanám...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.78
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6628. hozzászólás - 2009.09.03. 12:37:56
de sosem leszel nagy...mit ér 6 millio rabolt lé azok között akinek jó ha 100 000k van?...persze jóbuli az érzés hogy erősebb vagy bárkinél de áhhh ha ennek ez az ára hogy kiszinten kell rohangálni akkor nekm nem buli...sosem voltam a szintvisszamaradott taktika követője...nem csak itt nem hanem máshol sem...

és bár persze elhiszem hogy ha majd akkroa szintű leszel mint Soullal voltál akkor erősebb leszel de azzal a taktikával amit mostcsinálsz azmég évekig is eltarthat nem? kivéve persze ha meg nem unod és el nem kezdesz fölfele haladni szintben
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6629. hozzászólás - 2009.09.03. 12:44:34 (Válasz Dr_Faktor #6628 hozzászólására.)
Óhó én ráérek még csak 21 leszek...

Amúgy meg nem mondanám magamról, hogy annyire megszálott vok mivel Agusztusban szinte itt sem voltam (Mo-on) Nem tudom mi számít nagynak, de nekem csak az célom, hogy amit Soullal elrontottam itt jóvá tegyem.

Lehet szintvisszamaradott vok, mivel már 3 hónapja játszom (majdnem), de eddig nem unalmas. Nekem csak az nem tetszett 50esen, hogy már minden csak a vadászatról szólt meg arról a napi 40 portyáról...

A szövink meghalóban és már naon nem találtam a helyem a SÖ-ben jó volt ,meg a Tappancsok is hívtak, de akk mind1 volt döntöttem...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.78
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6630. hozzászólás - 2009.09.03. 12:50:08
és ott ahol mostvagy ott miről szól? =) csak a portyáról...én is portyázgattam egy időben össze is raboltam annyi aranyat ami bár nemvolt elég ahoz hogy bajnokit nyerjek vagy én legyek a kőarc azé büszkén mutatja hogy Shaktor is harcos nemzettségből származik...

ittmeg nagyszinten itt is néha portyázgatok de áhhh...jólelvok én a vadászattal is...kényelmes és kevesebb a stressz(talán) de mondom ez mindenkinek szíve joga hogy ujrakezdi nemkezdi pók lesz vagy szinthuszár...

csak nahh...azé Soullal kicsit nagyobb volt a Respected az emberek között nem? én kicsit legalábbis úgylátom...

hoho Forumozó lettem...jesssz...igen...köszönöm mindenkinek aki támogatott és segített =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.09.03. 12:52:52-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6631. hozzászólás - 2009.09.03. 13:00:45 (Válasz Dr_Faktor #6630 hozzászólására.)
Hát lehet igazad van.

Igen valóban Soullal jobb volt de nézd meg az ismerőseimet. Meszy szinte már nem csinál semmit, Killerbeast építő lett, VM esek katakombában, Dutch törölni fog, és még sorolhatnám. Lehet lett volna vmi ha mondjuk hordát váltok vagy máshova meek, de régi kollégák vagy töröltek vagy panganak. És azért azt valljuk be az nem az igazi. A VM-ben megkérdezheted a többieket én voltam a udvaribolond Dalen sensei után (jah persze ő is törölt ) És egyedül írogatni a fórumra nem jó móka. Az egész arról szolt hogy a tag feljön a VÚra elpötyög 2-3 gombot (vadászat, portya, állat) és kilép. Én meg hiába voltam fennszinte egész nap, meg mikor az időm engedte, a többiek sehol. Nagyon lehangoló volt, hogy a régi vezető smaragd szöviből mára egy kalap xar lett, ekkor döntöttünk páran úgy, hogy ebből elég, ezért nekem nem kell magas szintű kari.

Lehet, most is úgy tűnik, h maradt ez a 3 gomb (portya, állat, pihenés) de ahoz képest ez sokkal élvezhetőbb, bár eddig még anyázós levél nem jött, valyon mit csinálok rosszul...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.79
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6632. hozzászólás - 2009.09.03. 13:06:16
jahigen azt láttam hogy a VMel törpént valami...kicsit megroppant a klán...bár azé én még mostse anyázgatnék az ottani tagoknak...de tény hogy történtek komoly változások arrafelé...

én meg igazából úgyvagyok vele hogy engem is kiraktakmár jópár szövetségből megéltem jópár törlést(volt hogy számomra ismerősebb karikét is) de egyelőre még elpöfögök...ha ilyen ütemben fogynak a nagykarakterek elöbb utobb Shaktor értéke a szintjét fogja érni aranyban...azt megnyilhatnak még olyan kapuk is elötte mik eddig zárva voltak...pókként azonban hiába vagyok erős és brutális ha alapvetően nemtok hasznos lenni a szövetségemnek...epikus ölés épéítés esetleges klánháborúk...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.00
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6633. hozzászólás - 2009.09.03. 13:15:58 (Válasz Dr_Faktor #6632 hozzászólására.)
Epikus azért tud ütni, csak nem nálunk mert már 22 nél járunk, mire meg elérem mondjuk a 25. szintet addigra meg olyan 200 nál fog járni...

Építeni is tud, mivel első dolgom lesz a főbb szakik után maxolni a manakonstrit, így legalább LÉ vesztés nélkül megúszom többnyire az építést! Tudom hogy addig elkell jutni, de én ráérek. És valljuk be gyógy lötyit venni nem nagy kunszt.

A háború már más tészta, mert ingyen TP nem kell...
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.03. 13:16:41-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.80
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6634. hozzászólás - 2009.09.03. 13:20:27
háde a konstrukcijó nem számít a szerncsébe bele nem? márpedig a szerncse a nagybuli...aztmondják legalábbis...

a gyógylötyikkel meg csak óvatosan...szerény becsléseim szerint a shaktor álltal összerabolt majd 2 millió lééből legalább a negyede életöltőkre ment el...ami azé nemtúl jóhír számomra =)

nahde az a lényeg hogy élvezd a játékot viszont szerintem ha kellő léét raboltál össze 4-5 milla azmár azé stabil...elkezdhetel szintetlépni...mer mit ér a korlátlan hatalom ha csak az esélytelneket sanyargatod vele? xD
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6635. hozzászólás - 2009.09.03. 14:01:46
heheh valaki nekiállt lepontozni xD ez legyen a legnagyobb örömöd...testvíír...

aki pedig az irgalmasság és a jóakarat nevében úgydönt megsegít e nehéz időkben az nyugodtan vágjon rám egy 10est...mer látjátok itt még ezért a kis örömért is hogy valaki átlagos forumozó lehessen foggal körömmel kell küzdeni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.10
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6636. hozzászólás - 2009.09.03. 14:05:13 (Válasz Dr_Faktor #6635 hozzászólására.)
Igen vannak még ilyen gerinctelenemberek, csak tudom, mert mikor beregeltem ezen a nével népszerű voltam és egyik napról a másikra irritáló lettem, de most már nem érdekel ezek a pontozós xartalicskák akik ebben lekik örömüket, azok élvezzék, ha így jó nekik.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.84
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6637. hozzászólás - 2009.09.03. 14:07:12 (Válasz Yuurei #6636 hozzászólására.)
De te írtad több topicba is, hogy pontozzanak le, anno.

Faktor meg hajt a napocskára,volt is neki félóráig.

Szerk: Még mindig megvan a napocskád, akkor mi a baj?
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.09.03. 14:08:32-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.13
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6638. hozzászólás - 2009.09.03. 14:16:06 (Válasz PottomPanna #6637 hozzászólására.)
Igen mert mivel volt egy idő mikor nagyon felkaptam magam ezért, mert annó közkedvelt titulusig vittem fel magam, aztán meg egyik pillanatról a másikra irritáló lettem, jó elismerem bunkó vagyok és a stílusom is az, mivel megmondom a véleményem annak akinek akarom és nem kertelek. Oké azokat a hsz-eket lelehet pontozni, ha nagyon dúrva vagy sértő volt, bár sztem nem volt vészes. De azokat a hsz-eket hogy van joga valakinek lepontozni, amik pl itt estek a kötetlen csevejben mint hogy ki mit csinált tegnap stb, egyéb személyes dolgok (mint az MSN-en) azokat mért kellett? Tettem fel magamban a kérdést, az kit zavart, vagy úgy gondolta ha egyszer szart írt akkor mind az, na ezt elegeltem meg és a kirohanásom után, már inkább megváltoztattam, vagy kitöröltem hsz-eimet (hogy pontozzátok le).

Most meg már nem érdekel, mivel tudom, hogy ennek nincs jelentősége, max annyi, hogy valaki ezt gondolja nah ez biztos köcsög ha irritló ez meg jó fej ha kedvenc, de ezek csak szavak. Tehát engem már ez sem érdekel, ha majd 2 év múlva is ez leszek akkor elgondolkozom, és egy jót nevetek az egészen...

(mod:helyesírás)
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.03. 14:17:43-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.85
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6639. hozzászólás - 2009.09.03. 14:21:48
most megint meglett a napocskám =) háde elakrják tőlem lopni...de nekem is kell a napfény...a drááágasszág

de ilyenez a pontrendszer...és pont ezért kicsit megkéne stabilizálnom ezt a forumozói státuszt szal addig sugárzok itt a virtuális térbe bele amig megnem mahinálom...és megpróbálok derék emberket magamköré gyüjteni...eddig még mindig vagyunk 3an xD huhuuu...de neaggódjatok idővel msáok is érkeznek majd a hívó szavamra...kitartás...és pörgessük a 10eseket azoknak kik közénkállnak és befogadjuk vala őket...

azt miután elegen leszünk...megkezdjük az inváziót...

egyébként jah valóban nem kell foglkozni a pontozással...de nemtom...a megitélés...előitéletesek vagyunk és hajlamosak vagyunk az időjárásjelentéséből következtetni az emberre magára...ezért kell törekedni arra hogy jobb lehess és ha majd már jobb lettél te is tudsz jobb lenni azokhoz akiknek szüksége van rá és meg is érdemlik...

Soul a te zuhanórepülésed akkor kezdődött amikor töröltél és visszatértél nem? =) tényleg amugy mi történt a VMben? vagy az államtitok?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.89
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen Csevej 2.
6640. hozzászólás - 2009.09.03. 14:33:32 (Válasz Dr_Faktor #6639 hozzászólására.)
Faktor te megakadtál 51.szinten? VF vagy mi? Most néztem már lehagytalak 2szinttel.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.93
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője