Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Verme
fórumozóLord DomiFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
181. hozzászólás - 2016.02.18. 08:12:57
Xinx ilyet ne írj ide.Arról se írjon senki,hogy a játék már 20.szintig el van cseszve,azzal,hogy az új generációt a PÓK istenek garantáltan le beszélik a játékról.
Minek fizessenek be,ha látják,hogy soha nem lesz esélyük ezekkel a nyugdíjas istenekkel szemben.Egy dolog jön le a kezdőknek.Ez a világ leg korruptabb játéka.

Jól írtad a Magyar hasonlatot.A kormány szándékosan olyan kiskapukat nyit,amit csak pár ember képes kihasználni,így ők szó szerint istené vállnak.Lázsd magyar földek,sport,árverezési dolgok,ami nincs a közvélemény orrára kötve,stb....

Újítás kizárt,hisz ebben a játékban minden tökéletes.

A kezdők hiányát,meg jól írtad újabb mega,mega akciós befizetéssel pótolják,ha ezt te nem követed,azaz inkább nem ölsz a játékba egy autó árát,mint egy két mester,akkor cseszheted a karaktert,ha nem 6 évig játszod a 20.szinted szintén.

Ez alapjában véve egy világbajnok játék,amit úgy el csesznek ezzel a 2 dologgal,hogy garantált a végjáték 1-2 éven belül.
Lord Domi
S1
Pontszám: 6.68
népszerűkiko23Nő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
182. hozzászólás - 2016.02.18. 08:31:39
"A térképen való mozgáshoz energia szükséges. Energiát CSP-ért vehetsz. Alapesetben 1 CSP-ért 20 energiát kapsz, de ha van inspirációd, a kapott eneriát az inspirációddal osztjuk. Ezenkívül van egy maximum, hogy az esemény során még mennyi energiát vehetsz büntetés nélkül (ez a második szám). Ez a maximum az idő elteltével folyamatosan nő. Ha ennél a maximumnál több energiát akarsz venni, akkor az 1 CSP-ért kapott energia csökken! Minden elköltött CSP-ért kapsz 1 eseménypontot."

Minden világon ugyanannyi volt a maximum? Mert ha a kapott energia osztva van az inspirációval, akkor a maximum meg szorozva kellene hogy legyen, nem? V6-on így elég sok csp-be kerül az event, illetve sokkal lassúbb, mint a többi világon, ahol játszom.
---
Pontszám: 5
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
183. hozzászólás - 2016.02.18. 08:41:36 (Válasz kiko23 #182 hozzászólására.)
A V6-on is elég hamar befejezték. Vertigót nem tudom, de Pug és Leo valószínűleg inspirációsak.
Pontszám: 8.81
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
184. hozzászólás - 2016.02.18. 08:48:45
Örök hála érte! Bár még nem ellenőriztem, hogy működik-e.

"
ma, 07:25
Tivornya (95203)
Jó reggelt!

A leírásban az szerepel, hogy a VV közbeni vadászat beleszámít a Templomos küldibe. A szöviküldinél miért nem? Ma reggel eme leírás alapján mertük indítani a vadászós szöviküldit, erre jelen állás szerint 3 hétre megszopattuk magunkat


ma, 08:37
Baraty
Hali!

Megcsináltam, hogy a vadászós szöviküldibe is beleszámítson, ellenőrizzétek le.

Baraty"

Szerk.: úgy látom, működik! Köszönöm a nép nevében
A hozzászólást Tivornya módosította 2016.02.18. 09:00:50-kor
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 6.79
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
185. hozzászólás - 2016.02.18. 08:53:01 (Válasz LanMaffia #165 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2016.02.17. 23:53:34
..., a magam részéről el fogom húzni, nem kapkodok.

Téged ismerve, csak azért húzod el, hogy legyen elég puskapor a BU eventre
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.54
kedvencPug CrydeébőlFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
186. hozzászólás - 2016.02.18. 09:00:32 (Válasz Bpetya75 #183 hozzászólására.)
Már rég nincs inspirációs szorzóm ...Leónak sincs..
V6 ,Pug Crydéből, Hullaszag Rt.
V5, Feketebotos Mark'yhennon, Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.67
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
187. hozzászólás - 2016.02.18. 09:08:21 (Válasz pityu #185 hozzászólására.)
Igen, ez elég erős érv Ebből, meg az úgysem verseny indokból alakult ki az elképzelésem.

@Don Firenze: nagyon sok okosság van abban amit írsz, remélem a többiek is megértik majd idővel. Azt hiszem egy bizonyos szint felett nagyon vékony a határvonal a hobbi, és az "ezt még el kell kattintgatnom" között.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.47
népszerűkiko23Nő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
188. hozzászólás - 2016.02.18. 09:08:44
Fura is lett volna. Nekem 1.78-as, ezért már csak 5 energiát kapok 1 csp-ért. (De az elején is csak 10-et. ) Vagyis egy szint kb 150-200 csp! Annyi azért nem termelődik naponta.
És óránként nekem is csak 50-et megy fel a max.
---
Pontszám: 6.67
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
189. hozzászólás - 2016.02.18. 09:16:21 (Válasz Don Firenze #177 hozzászólására.)
Törlöm, mert bizonytalan vagyok a címzettben...
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2016.02.18. 09:19:05-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.13
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
190. hozzászólás - 2016.02.18. 09:26:30
Ugye ez egy gyors event, aminek a végső díjazásán kívül egy halom táp is gazdára vár. Itt aki a leggyorsabb volt az nyert, és gratula neki.
Azt ne felejtsük el, hogy ezt az evenetet leprogramozni, megírni,kigondolni,odatenni az hosszú és fáradtságos munka végeredménye.
Ezért aki érzi támogassa őskővel a servert V6-n is.
De.
Húzzuk meg a vonalat, és most nem a kockákról beszélek, hanem azokról akiknek nagyon fontos lenne az összes eventen az első 3 hely.
A dobogón 3 hely van.Nincs több.
@Lanmaffia +1
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 8.33
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
191. hozzászólás - 2016.02.18. 09:39:10
Ez elvileg. Hordák Harca helyett van. Ott fixen megszerezhetőek voltak azok a medálok,ha x győzelmet végre hajtották.

Szerintem is külön kéne választani a toplistát.

A jutalmat aszerint adni, ki mennyi szintet (pontot) teljesített. Horda trófea máshonnan nem vehető ki. Szóval szerintem, ha medálok részét nem is, azt mindenképp érdemes lenne átgondolni.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.02.18. 09:40:06-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 9.20
fórumozóCerebrusNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
192. hozzászólás - 2016.02.18. 09:50:30 (Válasz Lord Domi #119 hozzászólására.)
Akkor biztos én látok rosszul.
Tegnap dél óta nem csináltam semmit a veremben, most próbálok váltani 1 CS-ért 11 energiát ad.

Hol van a 20 energia?
És nincs inspirációm, 49 szinten míveli ezt.
Pontszám: 5.40
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
193. hozzászólás - 2016.02.18. 09:52:33 (Válasz Tigrisnyul #191 hozzászólására.)
gyakorlatilag értem mit mondasz,de nem kellene szétszedni. Most már nem a következőt igen. Talán.
A pontok itt most másodlagosak, mert a gyorsaság számított. Most lehet lefutsz Te is egy 800 m-s távot, de tök utolsó leszel.Átfordítom. Akik elindultak és megcsinálták, azok közül a leggyorsabbak kapták az első helyeket.
Most akkor bontsanak az életben minden versenyt úgy, hogy mindenki kapjon érmet ? Mert az akkor nem verseny, hanem barátságos meccs a grundon...
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 8.48
népszerűkiko23Nő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
194. hozzászólás - 2016.02.18. 10:00:04 (Válasz Don Firenze #193 hozzászólására.)
Igazad lenne, ha nem kérdeztek volna direkt rá, hogy számít e a gyorsaság, az illető szabit akart kivenni az indulás napjára....
---
Pontszám: 10
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
195. hozzászólás - 2016.02.18. 10:04:06 (Válasz kiko23 #194 hozzászólására.)
Annyi "szájberkocka" van, hogy nem is értem, hogy miért nem tudtak felkészülni. Aki lemaradt az kimaradt, sajnos ez van. Most a vu vezetői elgondolkoztak azon, hogy meló van egyeseknek.? Nekik ez a munkájuk. Ekkor indult az event, meg volt hirdetve, lehetett készülni.
A 800 métert sem futod le a gép mellől felállva.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.94
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
196. hozzászólás - 2016.02.18. 10:11:50 (Válasz Pug Crydeéből #186 hozzászólására.)
Akkor rosszul gondoltam, bocs a gyanúsításért!

Akkor az inspirációsok tényleg szopóágon vannak ebben az eventben, mivel kevesebb csp-italt meg hűségszilánkot tudtak gyűjteni.
Pontszám: 8.81
népszerűkiko23Nő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
197. hozzászólás - 2016.02.18. 10:19:13 (Válasz Bpetya75 #196 hozzászólására.)
Pontosan!
Rendben van, hogy a csp-nk gyorsabban termelődik, vagyis kevesebb energiát kapunk belőle - de a 2000 maxot (azt hiszem ennyi volt az elején) elérve még drágább az átváltás. Legalább gyorsabban növekedne a maxos szám az inspiráció miatt.. mondjuk.
Az ital, hűségszilánk szintén igaz.
---
Pontszám: 10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
198. hozzászólás - 2016.02.18. 10:25:50 (Válasz Don Firenze #195 hozzászólására.)
Az a gond, hogy az érvelésed fő pontja az, hogy alapvetően versenyhelyzetre alapozol. Pedig ez az event nem versenyre készült. Tudtommal A Hordák Harca 3 hétig tartott, egy-egy toplistán 3 hét volt eredményt elérni, ha kihagytál egy egész hetet még akkor is felkerülhettél a toplistára. Arról nem is beszélve, hogy az alapjutalmak megszerzésére mindenkinek közel ugyanakkora esélye volt. Engem egyáltalán nem vág földhöz ha nem kapok egy szem jutalmat sem, de őszintén szólva szeretnék jutalmat kapni A mondás ettől függetlenül lehet az, hogy srácok, változott az event, ez most már ilyen versenyzősebb, horda trófea most már nem hullik az égből, ez az új szabály. Tudomásul vesszük és kész.

Visszatérve a verseny és nem verseny eventekre. A BU verseny event. Úgy is volt kommunikálva mindig.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.08
népszerűkiko23Nő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
199. hozzászólás - 2016.02.18. 10:39:13 (Válasz Don Firenze #195 hozzászólására.)
Attól, hogy valaki szeretne jó helyezést elérni, még nem feltétlenül "szájberkocka".
A versenyt pedig azonos feltételekkel, körülményekkel illik meghirdetni. Te sem állsz le 800 métert futni az olimpiai bajnokkal, vagy igen? Sajnos nincs megkülönböztetve a fél éves kari az 5 évestől. Mondjuk, ha az elért pontszámot módosítaná egy inspirációhoz hasonló szám...
---
Pontszám: 10
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Verme
200. hozzászólás - 2016.02.18. 10:42:02 (Válasz Don Firenze #193 hozzászólására.)
Don, ahogy más is mondta. Nem így volt lekommunikálva. Én nem mondtam, hogy vegyünk el bármi jutalmat az elsőktől.
Szimplán azt, hogy legalább a hordatrófeák legyenek ugyanolyan arányban elérhetőek kb mint a HH-ban voltak.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.93
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője