Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Nyári befizetési akció
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
21. hozzászólás - 2015.07.02. 21:52:24 (Válasz Sárkánycsirke #20 hozzászólására.)
Pl. Paypallal, banki átutalással, postai csekkel tudsz 20 őskövet venni, ennyi a minimum érték amire jár az ajándék. Node a szervezők gondoltak az SMS-el befizetőkre is, ezért pluszban jelezték hogy ha SMS-el fizetsz, akkor a 30 kövesre fogod megkapni a csomagot, a 9 kövesre nem.
Semmi gond nincs a kiírással, nem úgy mint a kőbányais példával. Nem felárasan veszed a 20 követ, hanem árában veszel 30-at.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.07.02. 21:52:45-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.56
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
22. hozzászólás - 2015.07.05. 00:08:09 (Válasz Fsanyi82 #3 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 1974.07.20. 16:40:26
Isteni ital remélem nem kerül bele akciósan drágább áron szokás szerint


És mégis be került 60 kő helyett akciósan 72 -ért
Pontszám: 7.73
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
23. hozzászólás - 2015.07.09. 17:44:25
Ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényében
Ha őskövet költesz az akció alatt, ajándékcsomagokat kapsz.

Még csak 9.-e van és tart az akció, de ez az opció már hulla.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.53
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
24. hozzászólás - 2015.07.09. 17:56:02 (Válasz Hlegba #23 hozzászólására.)
Pont ezen dühöngök én is. Visszaolvasva a kezdő hozzászólást az őskőköltési akció 8-ig érvényes...
Az más kérdés, hogy ennek így semmi értelmét nem látom. Érthetetlen, hogy miért nem tart ez is a befizetési akció; illetve a lezárult minievent jutalom átvételi lehetőségének időpontjáig. Utóbbi is épp ezért lett meghosszabbítva!
Pontszám: 7.42
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
25. hozzászólás - 2015.07.09. 18:21:32 (Válasz Kondor76 #24 hozzászólására.)
Ja, most olvastam el én is.
Eléggé logikátlan, de sajna ez van.
Legközelebb a gyengébbek kedvéért azért mint talán fontos infót akár ki is lehetne emelni, hogy ne olvadjon be a sok egyéb közé.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.35
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
26. hozzászólás - 2015.07.09. 19:13:27
Én írtam üszre. Szerintem ez csak átgondolatlanságból adódott és hiba amit talán javítanak. Hisz a csatlóskrisályok is ekerültek és a minievent jutalom átvételi ideje is javítva lett. Plusz bevételük is több lesz, ha ez is 10-éig tart.
És leginkább azért, mert játékban nem volt feltűntetve az időtartambeli különbség és a fórum ismerete előny, de nem kötelezettség. Én még ma és holnap is akartam venni ezt-azt és ma pl fél órája kerültem először géphez, egész héten össze-vissza vagyok családi nyaralás miatt, nem mindig vann időm bújni az edugott infókat a fórumról még játékon felül és emiatt nem szeretnék lemaradni egy ajándékról ami elméletileg jár.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
27. hozzászólás - 2015.07.09. 19:27:44 (Válasz Quellon #26 hozzászólására.)
Igazad van, fórumot ez ügyben én is csak most olvastam és ott tényleg nem szerepelt.
Rémlik, mintha a korábbi ilyeneknél lett volna ott valahol egy visszaszámlálás, hogy még mennyi idő van az akcióból.
Vagy rosszul emlékszem?
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.35
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
28. hozzászólás - 2015.07.09. 19:45:43 (Válasz Hlegba #27 hozzászólására.)
Volt visszaszámláló. Nekem a kezdő hozzászólás mondata kerülte el a figyelmemet, ezért már két nappal ezelőtt rákérdeztem, hogy vajon szándékosan van-e 8-án a lejárat? Azt a választ kaptam, hogy igen.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.73
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
29. hozzászólás - 2015.07.09. 19:58:09 (Válasz Kvnoemi #28 hozzászólására.)
Ennél is ott szerepelt most a jutalmak felett a visszaszámlálás?
Ha igen, akkor durván nem vettem észre, mert azt mindig figyelni szoktam.
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5.35
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
30. hozzászólás - 2015.07.09. 20:24:43 (Válasz Hlegba #29 hozzászólására.)
A jutalmak felett, közvetlenül a szöveg alatt.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.73
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
31. hozzászólás - 2015.07.09. 21:33:12
Múltkor is ugyanez volt: A cs.kristály csomag, ládikó, stb vásárolható maradt, de már drágábban, és a jutalmak nem voltak átvehetők.
Pontszám: 5.72
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
32. hozzászólás - 2015.07.10. 11:21:48
A költési akció mindig is nyolc napos volt, nyolc különböző napi ajánlattal. A befizetési akciót kicsit rugalmasabbra akartuk, mert erre külön kéréseket kaptunk. A határidőket kiírtuk a hírbe, a fórumba, ment a visszaszámlálás, ennél jobban nem tudom, hogy lehetett volna felhívni a figyelmet Legközelebb óbáljuk azonos időtartamra venni ezeket, hogy ne legyen belőle félreértés.
Pontszám: 8.08
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
33. hozzászólás - 2015.07.10. 13:15:10 (Válasz Miklós #32 hozzászólására.)
Tehát akik még költöttek volna Xdb követ, hogy meglegyen az a szint amit el akartak érni a költéssel azok "megszívták" és ennyi?
Legközelebb megpróbálhattok jobban szerezni és játékosbarátabban viselkedni, ez jó ötlet. De lehet késő lesz többeknél is.

Én személy szerint elég türelmesnek érzem magam az átlag vásárlókhoz képest itt is és a boltokban is, előbb a józan ész és a kulturált megbeszélés, de már a tököm tele van dikóval is - Tissnek nem tudom mi a munkaköre, mit csinál és mit nem, de ő jó ügyfélszolgálatos lenne - és az igen gyakori "sajnos nem tudunk mit tenni" válaszokkal is, de az mástól is elég volt már nem csak dikótól.
Ha ez az ügy így zárul le, akkor nem fizetek be többet, mert nem érzem rá motiváltnak magamat, nem azt a hozzáállást tapasztalom, amit én várnék, ahogy én cselekednék fordított helyzetben. Nem olyan dologról volt szó itt most amivel más játékost vagy a beho-t károsítjuk, sőt a behonak ez plusz pénz lett volna még többünktől.

És qrvára nem érdekel, hogy apró betükkel ki volt valahová írva épphogynem eldugva, hogy mennyi idő van vissza, mert az ember a nyaralásán amikor alig van ideje VU-ra, de azért belép a kötelező "nem kötelezők" miatt, vagy mobilról, alig látni bármit is, minden cselekvéshez nagyítani a mobilképernyőn a játékoldalt és örülni, ha az ujjnyomkodással éppen csak azt találjuk el amit szeretnénk és nem mást vagy egyszerre 2-3 menüpontot, akkor figyeljen még az ember az apróbetűs kis szarokra itt-ott a lap szélén, alján, görgessen kilométereket, hátha van még ott a sarokban is valami ami megszopat...

Azért itt és így írom meg a véleményem, mert nincs más lehetőség arra, hogy dikón kivül elérjen mást is az ember, vele meg már nem is akarok tárgyalni, ő meg sosem akart velünk, csak hamar lerázni.

Azért csináljátok a játékot, hogy pénzt keressetek, hogy a mi zsebünkből a tiétekbe vándoroljon amiért megdolgoztunk, de mindenki csak addig fizet amíg tud és amíg úgy érzi megéri a szolgáltatás.
Így nem, ilyen hozzáállással nem. Ez nem hiszti, hanem véleménynyilvánítás. Nem az első vagyok és nem is az utolsó. Ez nem zsarolás részemről, hanem az utolsó próbálkozás a párbeszédre merev elutasítás helyett. Változtattok vagy változtatunk.
Ha a Prémium VIP csomagba nem fér bele 1 nap csúszás (a vázolt körülmények közt) korrigálása, akkor jó lesz a fapados csomag.

Étteremben a vendég a pincérnek:
- Kérek szépen egy húslevest parasztosan.
Pincér kihozza:
- Nesze b+ egyél !
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.92
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
34. hozzászólás - 2015.07.10. 13:37:39 (Válasz Quellon #33 hozzászólására.)
Az akcióknak csak akkor van értelmük, ha nem tartanak a végtelenségig, és van egy határidő. De sajnos ez a probléma is velük, valaki mindig lemarad róluk, elfeledkezik róla, és utána bosszankodik. Reméltük azért, hogy a 8 napos időtartam elég arra, hogy ne maradjon le róla senki, de tény, hogy a mini-eventeknél is először 3 napos határidő volt a jutalmak beváltására, utána 5 napos, aztán már 10, és így is lesz, aki elfelejti Én legszívesebben azt mondanám, hogy ahányszor valaki lecsúszik egy határidőről, akkor írjuk be neki utólag, amiről lemaradt, de sajnos ez tényleg káoszhoz vezetne

Szóval itt is felhívom a figyelmet: ma van az UTOLSÓ nap, hogy a mini-event jutalmakat beváltsátok! Kiírom a hírekbe is, hogy megjelenjen a főoldalon.
Pontszám: 8.63
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
35. hozzászólás - 2015.07.10. 15:57:50 (Válasz Miklós #34 hozzászólására.)
Ti meg arról felejtkeztek meg, hogy minden nap ~80 ősköves tételek jöttek a költési akció alatt és gondolom ez a mennyiség számotokra sem elhanyagolható. Ebből kifolyólag akinek nem végtelen a pénztárcája annak "nem volt szabad" első nap elkölteni minden kövét amit erre szánt, mert még egy hétig jöttek a különleges ajánlatok és ha első nap kimeríti a kereteit lehet 1 hétig minden nap bosszankodik. Marad a napi folyamatos költés tervezett ütemmel. 8-án 12-14 óra körül voltam utoljára gépnél, aztán 9-e 18 óra után. És méghozzá nem is számítottam rá, hogy nem fogok ennyi idei géphez jutni, plusz lejár az egyik akció a másik előtt. Nem így terveztem, de így alakult. Nem csak az adott költekezési jutalmat buktam vele, hanem az abból származó és ráépülő más teljesítendő kvóták jutalmait is. Segítséget kértem, nyújtottam a kezem, megfogjátok vagy ellökitek.

Igen, kötöm az ebet a karóhoz, mert úgy érzem a cérna szakadáspontjához értünk, kenyértörésre kell vinni a dolgot, mert eddig mindig csak tűrni kellet és ha csak mindig nyeljük a békát, akkor továbbra is mindig lenyeletitek velünk, mert úgyis lemegy, ha nem engedtek. De nem. És ez nem hiszem hogy káoszt okozna vagy hogy józan ész határain túl lenne a kérés. Ez a különbség ember és gép közt, hogy az ember elméletileg tud olyan dologban is mérlegelni amiben a gép csak az 1-est és 0-át látja. El kell döntenetek, hogy egy túlszabályozott, túlbonyolított rendszerben hajlandóak vagytok-e emberként és emberségesen mérlegelni, dönteni, viselkedni vagy mereven meghúzzátok a határt, bürokratáskodtok, gépként csak a 0-át és 1-et látjátok. És ezek alapján fogom én is, minden játékos is és ti jv-k is viselni a következményeket.
Érveket és tényeket sorakoztattam, ugyanezt várom tőletek is és/vagy határozott döntést lezárásképp, nem kitérő választ és halogatást.
Vagy vegyem úgy, hogy a határozott döntést már meghoztátok és már csak próbáljátok magyarázni, hogy miért így döntöttetek? Mert az meg felesleges. Megbeszélni döntés előtt kell, akkor nem kell utólag magyarázkodni.
Szóval, akkor hogy állunk?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 6.40
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
36. hozzászólás - 2015.07.10. 16:40:05
Ha az a gondod, hogy nem volt megfelelő a tájékoztatás, ez szerepel a topik nyitó postjában:
Idézet: Miklós - 2015.06.30. 13:56:31
A befizetési akcióval párhuzamosan (júl. 1-től 8-ig) további akciók is lesznek:


Valamint a hír a főoldalról:
Kedves Játékosok! A mai naptól indul a Nyári vásár eseménysorozat. Ha júl. 1. és 10. között veszel őskövet, ajándékcsomagot kapsz (vagy adhatsz egy barátodnak). Emellett júl. 1. és 8. között további programok is lesznek:


Emellett a napi ajánlatoknál, a csomagok alatt folyamatosan ment egy visszaszámlálás, hogy mennyi idő van még hátra.

Tehát én úgy érzem, nem követtünk el hibát, a tájékoztatás alapos volt. Emellett persze tökéletesen megértem, hogy örülnél mégis egy lehetőségnek, hogy annak ellenére, hogy lemaradtál az akcióról, mégis valahogy igénybe tudd venni. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk segíteni, és a jövőben még jobban fogunk igyekezni, hogy senkit se érjen hasonló frusztráció, téged pedig remélem kárpótolnak a jövőbeli hasonló promóciók és jutalmak.
Pontszám: 8.80
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
37. hozzászólás - 2015.07.10. 18:00:02 (Válasz Miklós #36 hozzászólására.)
Az első idézetet nem tartom mérvadónak, mert a fórum ismerete előny, de nem kötelező.
Mellesleg az egyik legaktívabb és legfigyelmesebb fórumozó vagyok (ezt kétlem, hogy bárki cáfolná aki ismer engem a játék bármely szerveréről vagy fórumról, ismeri a játékot és a fórumot, akik ezek ismerete nélkül bírálna az milyen alapon teszi?) és mégis el tudott sikkadni ez a 2 nap, mert egyszer olvastam a kiírásakor és azóta eltelt bizonyos idő, nem kevés cselekménnyel, plusz nem is a legszembetűnőbb infó volt ez a szövegben, majdhogynem "el volt dugva".

Második bekezdésed és idézeted helytálló olyan szempontból, hogy a játékhoz kötődik. Megnéztem, napi rutin oldalon ez nincs ott. Tehát a főoldalt gondolom arra érted ahol bejelentkezünk a felhasználónevünkkel. Ott híreket olvasni? Ez lenne az elvárás? Miért? Aki be akar jelentkezni ahogy tudja pötyögi az acc-ot és a jelszót és lép is be. Plusz miért is kéne játékon kívül görgetni a híreket amikor napi rutinban elméletileg ott annak a fontos dolgok? Ja hogy nincsenek.

És akkor odaértünk a napi rutinokhoz 2 szálon is. Egyrészt nincs a napi rutin hírfolyamban egy fontos hír, másrészt állítjátok - és nincs alapom megkérdőjelezni, hogy nem így volt, mert már nem látható - hogy volt ott egy visszaszámláló. Basszus már a napi rutin oldalam is 2 oldal hosszú, annyit kell görgetni elejétől a végéig, pedig már nincs ott a költő akció, azzal még több volt! Le akartam fényképezni, de idegen gépről vagyok fenn a nyaralás miatt, semmi sem úgy van, mint ahogy megszoktam az év 350 napján a 365-ből még egy képszerkesztőt sem találtam és a hülye laptop billentyűzettel print screenelni sem sikerült, vagy nincs rajta vagy nem funkcionál vagy nem úgy ahogy nekem szokott, szóval képpel nem tudom alátámasztani milyen hosszú a napi rutin, de ha szeretnéd felsorolom mik vannak a listán és mi hány centi hosszú és mekkora a monitor, vajon látszott-e a visszaszámláló átlag rutin használat mellett, amikor nem a sarkokat pókhálózom, hanem próbálom a napi kötelezőket lezavarni...

Az alaposság viszonyítás kérdése. Egyszerű példa: nem csak rengeteg hibával írtok meg a játékban Legendát és játékleírást egyaránt régi és új eventeknél is, de ha jóhiszeműen segítőszándékkal a ti javaslatotokra beküldjük az esetleges hibákat, hogy segítsük a munkátokat akkor is rittig ott maradnak a hibák. Megköszönitek az észrevételt, segítséget és marad minden a régiben javítás nélkül. Többször tapasztaltam, aztán abbahagytam a segítő szándékú javításokat amit szabadidőmben bérmentve csináltam.
(Megjegyzem, ha most helyesírási hibákkal írok, aláírom, reggel óta frusztrált vagyok, egyezkedek veletek lóhalálában, rengeteg idő és pötyögés idegen géppel és idegen böngészővel ami már csak azért sem úgy működnek mint nekem szokott a saját és a helyesírás ellenőrzés sem megy automatán, mint otthon, hanem külön kell vesztegelnem vele.)

Meg kell valljam nem kárpótol sem a sajnálatod, sem a jövőbeni esetleges igyekezetetek, sem az hogy egy másik akción újabb (tíz)ezreket elköltve megkaphatom a majdani jutalmakat. De csak ha akkor is fizetek, a mostani befizetés meg már nem számít sehová.
A jövőbeni jutalom a jövőbeni befizetésért fog járni, hogy igyekezni fogtok hogy senkit ne érjen ilyen frusztráció és veszteség ez szép, de ha sikerül sem kapom meg amit most buktam, ha meg nem sikerül jobban igyekeznetek, akkor a jövőben is előfordulhatnak ilyen komplikációk/frusztrációk, másokkal is - gondolom majd nekik is elsütitek ezeket a szövegeket - és a legmélyebb sajnálatod sem egyenlő az alábbi tételekkel:
1 lélekkút generátor, 10 isteni ital, 10 győzelmi embléma, 200 fehér mytokronit, 1 kristály mytoaffinitás, 1 kryxónium fókusz +1 Relikviakupon ami a 10 emblémával lett volna meg
Valamint ugye tudjuk, hogy ezek csak a közvetlen veszteségek, közvetve ezek hiányában bukok/bukhatok még: bármilyen bónuszt amit a relikviakuponből előbb megszerezhettem volna, fehér kronittal magasabb robbanásokkal csaták múlhatnak ezen, -1 kristálymyoaffinitással napi 1 kronitot vesztek, kryx fókusz bukása is azt jelenti hogy annyival később lesz meg egy fokozatom, kút generátort is ismerjük mind,az isteni italokkal pedig evnteket lehet akár eldönteni, ha 10 max ÉP-vel többet csatázhat az ember.
Ki lehet röhögni, hogy ez a hülye itt garasoskodik mindenen, de igazából az a nevetséges, hogy ezt egyenlőnek tekintitek azzal, hogy nagyon sajnálom? Ha barátok lennénk és látnám a szemeden, hogy bármit is tettél ellenem, de megbántad, akkor azt mondanám, hogy persze barátom, semmi baj, megértem, nem tehetünk már semmit és megbocsátok. De itt üzletről van szó amiben én fizettem, de nem kaptam meg mindent, csak az átvétel módján és jogoságán vitázunk. Te adod én veszem, könnyű leírni, hogy sajnálod, de lehet hogy a pokolba kívánsz közben és azon puffogsz, hogy nézd már, nem is fizet havonta 20 ezret ez a Quellon gyerek a halál f*t pattog itt fél napja, úgy unom, közben az az igazság, hogy könnyű lenne javítani a dolgot csak nem akarjátok és nem is csak engem érint, csak nekem van hozzá pofám és nekem lett épp eléggé elegem, hogy itt b*m a rezet egész nap.

Azért nem akarjátok mert precedens értékű? Ez már mindenképp az. Akkor nem lett volna az, ha üsz-en nyugiban minden érvet meghallgattok és ellenem sorakoztatjátok a sajátotokat és ott eldől, de így már mindenképp precedens, mert kikényszerítem a nem tetsző bánásmód miatt.


Vagy megteszitek amit kértem már tegnap és akkor mindenki látja, hogy a játékosok érdekeit figyelembe veszitek.
Vagy kerek-perec megmondjátok, hogy nem és kész, akármekkora is a veszteség, akkor mindenki látja, hogy bizonyos határon túl szartok a játékosok érdekére bármennyire kis erőfeszítés is lenne megtennetek a dolgot és károtok sem származna belőle, csak nem és kész, mert miénk az utolsó szó.
Vagy nem csináljátok, de nem tesztek pontot a dolog végére, hogy ne kelljen nyíltan, egyenesen állást foglalni és megy itt a huza-vona, mert amíg első vagy második verzió nem teljesül, addig engem le nem vakartok, max kitiltással és egyik vagy másik eset is tanulság mindenki felé, hogy mi történt és mi lett az eljárás vége.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.35
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
38. hozzászólás - 2015.07.10. 18:45:29 (Válasz Quellon #37 hozzászólására.)
Szia!
Igazad van, bár tesznek rá, mert megtehetik.
Dikó engem is lerázott simán ügyfélszolgálaton, hogy nem figyeltem és ennyi.
Arra a visszaszámlálásra én sem emlékszem, pedig az eddigieknél mindig feltűnt és ezért nem is maradtam le róla soha. Sajnos képet én sem csináltam róla, de ezek után(ha maradok még és nem törlök az ilyen hozzáállás miatt) fogok készíteni.
Nekem is asszem 160 kavics kellett volna az 1000-es jutalomhoz, tehát ki lehet számolni mennyi kavicsomat dughatom fel. Ha tudtam volna akkor megállok az előző jutalomnál és ennyi. Ment volna prémtagságra.
Simán egyszerűen meg tudnák oldani hogy egy napra még beteszik az akciót és be lehet fejezni + előtte ezt meg meg is tudják hirdetni.
Ha mégsem tudják ezt megtenni akkor nem játékvezetők. Mert a játékvezetők sztem megtehetik amit akarnak ezért jv-k.Egyszerűen nem akarják.
Sajnos nem ez az első eset, hogy ez így lesz lezárva(ha így lesz). Bízok még benne, hiszen a fősulin is a prof kedvenc szavajárása volt vizsgán, hogy a remény hal meg utoljára és ezután mosolyogva verte be az embereknek a karót....
Nem szaporítom tovább a szót, tényleg nem volt eléggé kiemelve a fontos infó, elveszett a sok más közt, + ha ott is volt az óra, én nem vettem észre.
További kellemes napot!

Üdv, Hlegba
A hozzászólást Hlegba módosította 2015.07.10. 20:01:42-kor
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 6.01
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
39. hozzászólás - 2015.07.10. 19:54:20 (Válasz Quellon #37 hozzászólására.)
Ilyen szar a nyaralás? (Ha nem, hogy van időd ekkora hsz-t írni? Frusztrációd hideg gyöngyöző fröccsel javaslom tompítani! )
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.68
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nyári befizetési akció
40. hozzászólás - 2015.07.10. 19:58:50
Volt visszaszámlálás, ahogy eddig is az ilyen eseményeknél szokott lenni. Ott volt, ahol láthattad mennyi őskövet költöttél idáig.
Pontszám: 8.14
Oldal: 1234
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője