Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
61. hozzászólás - 2015.04.08. 15:48:37
Viccet félretéve, én komolyan gondoltam azt, hogy változtassanak képet. Az a csúnya szar irritál ami most a mytokronitnál van. Mellőzni szoktam az olyan felszereléseket is amelyeket nem tudok tolerálni. Itt van 2 (3) jó alternatíva és még csak nem is kell a szomszédba nyúlniuk érte, az is saját termékük. Ezért fizetünk, hogy olyan legyen a játék amivel szívesen játszunk.
Kérem szépen, legyen változás. Vagy mondjanak egy okot, hogy miért nem, de ne az legyen, hogy nem jön ki órabérbe.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.65
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
62. hozzászólás - 2015.04.08. 16:28:23 (Válasz Quellon #61 hozzászólására.)
Majd mikor használod csukd be a szemed

De amúgy jó ötlet
Pontszám: 7.72
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
63. hozzászólás - 2015.04.08. 16:36:51
amúgy holnap lejár a beígért két hét

Gondolom éppen ezért nem véletlen, hogy napi ajánlatba ezeket a vackokat meg lehetett venni, na meg az sem véletlen, hogy asztrális követ majd fejlesztés bekerülése után lehet venni ami ügye tudjuk köves , nehogy véletlen akciósan lehessen venni azonnal

Ameddig nincs asztrális kő addig ügyi nincs szürke mitobigyó sem , ameddig az nincs az összes többi is mind az 1100 db ami pl már van csak szemét a többi közt
Pontszám: 7.72
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
64. hozzászólás - 2015.04.08. 16:41:02
Szerintem meg ezzel ölitek meg a játékélményt, hogy mindent tudni akartok előre.

Én nagyon örülök, hogy végre megint van valami, ami színesíti a játékot illetve nekünk kell felfedezni, kitapasztalni azt, hogy mit is tudnak majd ezek.

HA kétségeitek vannak, akkor várjatok, hogy majd mások megtegyék ezt. Másnap úgy is minden fent lesz a wikin.

És nem kell a duma, hogy megint a pénzesek kaptak tápot..... ezt már nagyon unom.

Én igenis várom már ezt a fejlesztést, bármilyen is lesz.

Nem akarom előre tudni , hogy mit és hogyan fog adni. Ki akarom tapasztalni.
Pontszám: 7.96
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
65. hozzászólás - 2015.04.08. 17:11:07
egyetértek Lújzival!
minden ami fejlesztés, és új, annak örülni kell, és a jó oldalát meglátni, nem egyből lehurrogni!
pénz ide, pénz oda, ezzel az erővel akkor kezdjük el támogatni a multizókat, meg az inaktív karaktereket, mert az új fejlesztések tényleg csak azoknak jók, akik szeretik a játékot!
Pontszám: 7.89
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
66. hozzászólás - 2015.04.08. 18:37:58 (Válasz Lújzi04 #64 hozzászólására.)
Dehogy akarunk mindent tudni előre.
De amikor azt lássuk, hogy 300as csomagokban vehetők a mytok, azt első ránézésre sokalljuk. Amennyire szeretnek trollkodni a készítők, eléggé esélyes, hogy a leírt cselekvésekből 2-3 darab myto szedhető majd össze egyszerre (másszóval aki bírja pénzzel, most megvett több heti adagot előre. Roszabb esetben több havit attól függően, mekkora eséllyel találhatóak majd).
Persze tévedhetek (én leszek a legboldogabb, ha így van) és lehet, hogy egy vadászat mondjuk 40-50 mytot ad. Csupán az eddigi tapasztalataim az évek alatt megtanították, hogy erre igazán kis esély van. Bár kíváncsi lennék, hogy ha az a 300 tényleg összeszedhető lenne 5-6 cselekvéssel, akkor ugyanúgy az ő oldalukra állnának-e a fizetősök, mint most.

Többiek nevében nem szólok, de én speciel nem a levegőbe beszélek, mert fizetek a játékért és nem ingyen játékosként reklamálok. Havi 100 vagy 350 kavicsot veszek alkalomtól függően. Nem sok, de ennél többet nem fogok rááldozni két okból. Az egyik, hogy a keresetem a helyi átlag körül mozog és maradnia kell annyinak, hogy a hétköznapi dolgokat megvegyem. A másik meg az, hogy amilyen irányban halad a játék, lehet így is bukom azt, amit eddig ráköltöttem...
Pontszám: 9.42
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
67. hozzászólás - 2015.04.08. 18:50:21 (Válasz Lújzi04 #64 hozzászólására.)
Tudod, én is várom...jó dolog az újdonság, és jó dolog a felfedezés is. De az utóbbi időkben, mindíg azt fedeztem fel, hogy jött az új táp, sok pénzért. Nem szinesítő mindenkinek, forintért kicsit több, nem. Brutál táp forintért, szinesítő fícsör mindenki másnak.

Nemesis írásában ott a lényeg.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.04.08. 18:52:25-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.27
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
68. hozzászólás - 2015.04.09. 11:35:32
ma sem történik semmi
Pontszám: 7.72
népszerűAteecFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
69. hozzászólás - 2015.04.11. 10:48:28
pörög ez a fejlesztés úgy látom.
Pontszám: 8.79
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
70. hozzászólás - 2015.04.13. 09:43:15
Hasít....

Nem baj, akinek van myto izéje, majd egyszer jó lesz....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.97
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
71. hozzászólás - 2015.04.13. 10:49:26
Egy közelítő időpontot lehetne kérni, hogy mikor kerül be élesbe ez a fejlesztés? esetleg Xeno végén csak vagy a héten , vagy ki tudja egyszer csak majd , kezdem úgy érezni, hogy vettem 1100 db szemetet a többi kacat mellé
Pontszám: 7.72
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
72. hozzászólás - 2015.04.13. 14:19:45
A két hét már lazán lejárt, nem az a gond, hogy nem valósult meg a dolog, a gond az, hogy egy árva szót sem ejtenek róla. Felcsigáztak az infóval, utána meg is lehetett szerezni őskavicsért a cuccot, most meg nézünk mint hal a szatyorban....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 7.97
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
73. hozzászólás - 2015.04.13. 14:33:50
Még egy kis türelmet kérünk, ma még teszteltük a fejlesztést, a holnapi nappal beélesítünk mindent, akkor kiteszek róla egy részletes hírt.

Az új szakértelmek, épületszintek, AF képesség már korábban elérhetőek lesznek.
Pontszám: 7.77
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
74. hozzászólás - 2015.04.13. 15:20:58 (Válasz Miklós #73 hozzászólására.)
Mytokronit robbanás:

Kalandok során van esély, hogy fehér mytokronitot találsz. Az esély 20%*mytokronit robbanás szintje. Pl. 11-es szinten mindig fogsz találni 2 fehér mytokronitot és 20% eséllyel még egyet. Epikus kalandokban a szintenkénti esély nem 20, hanem 25%

Előfeltétel: 65. szint

Max. szint: 28

Költség: 5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 / 55 / 60 / 65 / 70 / 75 / 80 / 85 / 90 / 95 / 100 / 105 / 110 / 115 / 120 / 125 / 130 / 135 / 140

-------------------

Jó persze, tudom várhatnék legalább holnapig az aggodalmaskodással, de mégsem teszem. Ha jól látom most lehet 2000AF-et elkölteni a fehér mytoizé találására, ami csak arra lesz jó, hogy a következő portyaellenfelemre jól rárobbanjak? Ennek kétféle kimenetele lehet:
a) AF nyelő fejlesztés, aminek semmi értelme ennyi szintet adni/kifejleszteni,
b) megéri nagyon fejleszteni, mert akkora boost-ot tol a karakterek erejéhez, hogy ezzel alávágtok az erős karaktereknek.
Mindenesetre kíváncsian várom.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.65
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
75. hozzászólás - 2015.04.13. 15:33:43
Új szakértelmet tanulhatsz: mytokronit tudás

tanulás 70 kell hozzá vagyis akadémia 20:)

mytokronit tudás:

Ennek a szakértelemnek a segítségével a vdászat során van esély, hogy szürke mytokronitokat találj. A szürke mytokronitok kulcsfontosságúak csatlósod tudásának növeléséhez. A szakértelem minden szintje 0,1%-kal növeli az esélyt.
Pontszám: 7.72
fórumozóRedboybeachFérfi
Végzetúr tehetség
111 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
76. hozzászólás - 2015.04.13. 15:40:07
Akadémiának a max szintje 25.

és 80 tanulásnál is kapsz új szakit
Pontszám: 5.31
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
77. hozzászólás - 2015.04.13. 15:41:48
Az új szakértelmek/épület/af képesség csak holnaptól (a hír kirakásától) fog működni, addig csak fejleszteni lehet őket. (technikailag így volt a legegyszerűbb)
Pontszám: 8.19
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
78. hozzászólás - 2015.04.13. 16:06:53
és az új szakinak van max szintje? mert egyenlőre 99 szintet tudnék rajta fejleszteni de ez csak azért mert nincs több le nálam
Pontszám: 7.72
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
79. hozzászólás - 2015.04.13. 16:29:34
Asztrális állomás

Asztrális állomás 65. szinttől a manakonstrukció használatakor kapsz 1 zöld mytokronitot, plusz még egyet az Asztrális állomás minden 20 szintje után.
Előfeltétel: Evolúciós kamra 10


Az épület nélkül is kapom, az csak a pluszhoz kell, vagy mindenképp kell, hogy kapjak? Az én szintemről, vagy az épület szintjéről van szó?


MOD. :

Általánosságban igen hasznosnak találnám, ha különféle leírásokban nem csak simán " szint" szerepelne, hanem egyértelműbben a " karakterszint", szakértelemszint", célpont szintje", "épületszint", stb. ... kifejezések.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.04.13. 17:45:26-kor
Báró Samedi
Pontszám: 9.13
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
80. hozzászólás - 2015.04.13. 16:44:09
80as tanulás szaki:

mytokronit észlelés:

A mytokronit észlelés segít a vörös és narancs mytokronitok észlelésében. Portyázáskor van észlelés szint * 0.2% esély, ahányas az észlelésed, hogy vörös mytokronitot találsz (de csak ha van vörös mytokronit detektorod). Ha pedig elküldesz egy állatot gyakorolni, minden 2 óra gyakorlás után van észlelés szint * 0,04% esély, hogy találsz egy narancs mytokronitot (de csak ha van narancs mytokronit detektorod).
-----------------------

Szövetségi bajnokságban találok majd?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.98
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője