Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
41. hozzászólás - 2015.03.29. 10:42:26 (Válasz Offsboy #40 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.03.29. 10:39:31


Miklós sarkos példája nem mond sokat, mert világos hogy 5000es tul-al nem fogsz leverni 20000est, de ettől még ne verje le az 5000es a 7000est. Ha valaki fel akar zárkózni, lehet tolni az őskövet, lehet pörgetni a küldetéseket!!


Ne gondolj ilyen durvára Skálázás alatt a szinttől függő értékek támadás italánál 5-15 , őrjöngés italánál 40-70 között mozoghatnának.
v3 - taspi
Pontszám: 7.20
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
42. hozzászólás - 2015.03.29. 10:45:53 (Válasz Offsboy #40 hozzászólására.)
még őskövet sem kell tolni , ha bajnokin pörgeti a küldiket nulla kockázattal minimális szakival
Pontszám: 7.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
43. hozzászólás - 2015.03.29. 10:49:37 (Válasz Taspi #41 hozzászólására.)
Igen, igazából én a fehér mytoizére reagáltam ezzel, nem a te javaslatodra, csak hülyén válaszoltam.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.03.29. 10:49:58-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.97
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
44. hozzászólás - 2015.04.03. 14:07:29
Az én kérdéseim 80%át már feltették előttem páran. Ami még megválaszolatlanul maradt (vagy csak én nem voltam elég alapos az olvasásnál):
Egy állat több mytokronit képességet is birtokolhat?
Ha ugyanolyan színű mytokronitot adok két vagy több különböző csatlósnak, akkor a képességük ereje összeadódik, átlag számolódik, vagy a legnagyobb elnyomja a többit?
Lesz ezeknek a képességeknek egy maximuma, vagy ész nélkül lehet túltápolni őket?
A szakértelmeknek, AF-eknek és minden más újításnak lesz maximuma, vagy csak még több erőforrásnyelőt raktok a játékba (amiből szerény véleményem szerint már most túl sok van)?
Amennyiben limitálva lesz a mytokronit/csatlós dolog, lesz valami alternatív felhasználhatóságuk?

És a személyes véleményem a dolgokról:
Csatlósok már így is táposak, én nem adtam volna nekik mégnagyobb szerepet, de ti tudjátok. Amíg nem igényel még több befizetést, addig nem szólok.
Ideje lenne már lassan megtudnia a játékosállománynak, hogy az über-csatlós mit is fog valójában tudni. Ha a nép gyűjtögeti a fétisszilánkokat és utána kap érte egy kupac ***rt, akkor itt nagy lázongások lesznek.
A robbanásos dologra még direkt kíváncsi is vagyok. Ha nem lesznek nagyon elszállva a számok, még támogatom is.
Lehet csak nekem zavaró, de mintha ez túl sok újdonság lenne egyszerre.

Végül pedig: a régóta játszók közül bizonyára mindenki tudja követni a játékot, de ha pl. ma délután regisztrálna egy játékos, az első 30 szinten összezavarodna (hiába adagolja fokozatosan a játék az üj füleket szintlépéseknél). Hogy idézzem az egyik kollegámat: "jónak tűnt ez a játék amikor meséltél róla, most pedig, hogy láttam, talán még játszanám is. Az egyetlen ok, amiért nem kezdek bele, mert annyi minden van, amire oda kell figyelni, hogy belezavarodnék."

Mód.: most látom csak, hogy az őskőköltési akcióban több száz kék és zöld mytokronit van a legnagyobb jutalmaknál. Ennyit arról, hogy nem kell zsebbe nyúlni. Még be sincs vezetve a fejlesztés, de néhány pénzes játékos már összeszedhet egy horribilis mennyiséget.
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2015.04.03. 14:47:12-kor
Pontszám: 9.31
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
45. hozzászólás - 2015.04.07. 08:40:05
Napi ajánlatokban benn van, megvehető...

A leírás szerint bekerül egy gomb a Lélekkufárhoz.....majd egyszer...valamikor...biztos...

Az az igazán szegény ember, aki már ígérni sem tud, de azért ez már kezd vicces lenni, hogy a fétisszilánk után még egy dolog elérhető/vehető a játékban, ami mutatós csilli-villi, csak éppen még nincs kész...

Nekem ez most vált hiteltelenné és komolytalanná. A fétisszilánknál nem szóltam egy szót se, de ez kb. olyan, mintha a lányomnak karácsonyra becsomagolnék egy üres dobozt, aztán amikor kibontja közlöm, hogy majd kitaláljuk, hogy mit rakjunk bele. Egyszer még poénos - mondjuk egy 3,5 évesnek nem az - de másodszorra már kezd bosszantó lenni....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.61
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
46. hozzászólás - 2015.04.07. 08:51:05 (Válasz Syabo #45 hozzászólására.)
Na igen, nekem ennyire nem borult ki a bili, de valóban érdekes. Azt vegyem meg, amiből nem tudom hogy mennyi db mire is jó? A saját logikázásom megosztva: megnéztem melyik is ez a sárga.
A lélekkufárnál megvehető ősi moa relikvia, a mytokronit préselő segítségével ki tudod nyerni bizonyos tárgyakból a sárga mytokronitokat. Többek közt a szubplazma is tartalmaz ilyet - nem véletlen, hogy megnőtt a kereslet a szubplazma generátorok iránt! Ha csatlósaid megtalálják a rezonanciát a sárga mytokronitokkal, attól kezdve képesek lesznek vadászataid során különböző kincseket felkutatni számodra.

Szubplazmám van annyi mint a fene, így biztos nem veszek ilyet, mert váltani tudok ha kell vagy 1000et is. Persze a nagyságrendekkel jó lenne tisztában lenni (mire elég a 300? mire elég az 1000?), de nem szeretem a zsákbamacskát, úgyhogy ezt most nem sózza rám a kufár. Egy részletes dokumentáció azért jó lett volna mielőtt elkezdik eladogatni az ilyeneket.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.65
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
47. hozzászólás - 2015.04.07. 09:05:55
200 db kék mytokronit
300 db zöld mytokronit
300 db sárga mytokronit

valamire jó lesz , gondolom a héten már kiderül , mivel letelik a beígért két hét

igazából addig xenot sem tervezem nyomni csp-ből se ameddig a sárga bigyókat nem tudom vadászatra használni , vagy legalább nem tudom mi a további feltétele az egésznek kezdve a szövi épületekkel , akadémia újabb szint(ek) szakértelmek (mekkorára kell majd fejleszteni)
És még az asztrális kőre leszek kíváncsi vajon így egy 1500 kő elköltése után (mert tuti akció után fog bekerülni) , még mennyit kell ismét betolni ha alapból kezdeni akarok valamit ezekkel a mito izékkel

Fétis szilánk, mintha azt olvastam volna, hogy eventek végén lehet azt kapni ha már megvan a fétised adott event jutalmaként , vagyis gondolom akkor lesz xenoba is , más kérdés ha 120 kitin darabért lesz elérhető biztos nem érdekel(kivéve ha tudom, hogy nagyobb tápot ad majd valamikor nyugdíjazásom előtt, mint az af meg a 20% állat tp )
Pontszám: 7.71
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
48. hozzászólás - 2015.04.07. 09:13:17 (Válasz Offsboy #46 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.04.07. 08:51:05
Na igen, nekem ennyire nem borult ki a bili, de valóban érdekes. Azt vegyem meg, amiből nem tudom hogy mennyi db mire is jó?


+1

elég furán jön ki ez az őskőért vásároljak valamit amiről azt se tudom hogy mi....
v3 - taspi
Pontszám: 8.24
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
49. hozzászólás - 2015.04.07. 09:21:02 (Válasz Taspi #48 hozzászólására.)
Szándékosan nem írtam, hogy őskőért, mert igazából akármiért, LE-ért sem buli, hogy bármit vegyek ami nem tudom mire jó.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.65
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
50. hozzászólás - 2015.04.07. 09:36:59
Lutri az egész megint!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.26
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
51. hozzászólás - 2015.04.07. 10:11:27 (Válasz Alendaar #50 hozzászólására.)
Szerintem meg förtelmes pofátlanság, hogy egy újabb táp, amihez a játékban hozzájutni sem lehet még, forintért már többszáz darabos tételben beszerezhetõ.Már a befizetõs adag is csípte a szemem, így a napi ajánlattal együtt viszont komolyan kiakasztott.
Eddig mindíg azt mondtam, hogy lehet életképes karaktert vinni, úgy hogy nem költöm rá a havi minimálbért...a csatlósdömping láttán már kezdett fogyni ez a meggyõzõdésem, most pedig már biztos vagyok benne, hogy ez esélytelen.
A társaság miatt valószínûleg maradok, de nagyon csalódott, és kiábrándult vagyok.
Tényleg odajutottunk, hogy már elég lenne egy "top1 akarok lenni" gomb, amit ha megnyomsz beírhatsz egy összeget forintban, és aki a legtöbbet fizeti aznap, az lesz a top1 másnap.Felesleges ez a körítés mellé.
Báró Samedi
Pontszám: 9.13
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
52. hozzászólás - 2015.04.07. 14:42:13
Elég érdekes ez a zsákbamacska... Nem csak azt nem tudjuk, hogy drága-e ez az egész, de azt sem, hogy kell-e egyáltalán. Mire jó ez a 300 sárga izé? Kincset találhatok vadászat közben, de mégis mit? Fehér kristályitallal és hasonlókkal tele a padlás. És mire elég ez a 300 izé? 300 vadászatra? Vagy elfüstöljük egy nap alatt az egészet? Netán napi 1 fogy belőle?
Az egésznek olyan szaga van, mintha a játékvezetés nem bízna a fejlesztés sikerében, és előre el kellene adni annyit, hogy a költségek megtérüljenek...

Egy próbát igazán megérne a fordítottja is, egy elkészülő ingyenes fejlesztés, ami bevételt abból lát, hogy az elégedett játékosok őskővel köszönik meg. Semmi kényszertáp őskőért, semmi zsákbamacska...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.23
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
53. hozzászólás - 2015.04.07. 14:51:20
Annyi azért jólesett volna a vezetéstől, hogyha a húsvéti grifftojásnak külön topikot lehetett nyitni - ami valljuk be azért nem egy eget rengető probléma volt - akkor erre is lehetett volna érdemben reagálni...

No komment...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.61
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
54. hozzászólás - 2015.04.08. 00:13:03
Napi ajánlat:

300 kék mytokronit

Bámulatos....mit mondjak... Grat.. legalább komolyan veszik amit írunk...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.96
népszerűTaspiFérfi
Végzetúr mester
289 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
55. hozzászólás - 2015.04.08. 08:15:40 (Válasz Syabo #54 hozzászólására.)
Idézet: Syabo - 2015.04.08. 00:13:03
Napi ajánlat:

300 kék mytokronit

Bámulatos....mit mondjak... Grat.. legalább komolyan veszik amit írunk...



sírtam reggel mikor megláttam
v3 - taspi
Pontszám: 8.69
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
56. hozzászólás - 2015.04.08. 11:43:51
Már megint mytokronit a napi ajánlat?! Mielőtt beélesítenétek a fejlesztést a pénzesek már úszkálni fognak bennük... Kinyírjátok a játékot idióták!!!

Mód.: játékélményt akartam írni, de nem javítom, mert azon keresztül maga a játék is meg fog halni. Megmarad majd 20-30 ember (lehet sokat tippelek) akik rengeteget fizetnek és töröl mindenki, aki csak kevesebbet fizetett...
A hozzászólást NEMESIS 13 módosította 2015.04.08. 11:45:37-kor
Pontszám: 8.65
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
57. hozzászólás - 2015.04.08. 13:02:02
Nem lehetne ezek valamelyikéből szerkeszteni mytokronit képet kis vagdosással, átméretezéssel és színezéssel a csúnya 3 szemű Jabbák helyett?


A hozzászólást Quellon módosította 2015.04.08. 13:02:24-kor
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.98
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
58. hozzászólás - 2015.04.08. 13:45:19
DE!

Majd 100 őskőért választhatsz egyet a képek közül...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.97
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
59. hozzászólás - 2015.04.08. 14:01:35 (Válasz Syabo #58 hozzászólására.)
2 lett, maradhat?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.65
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
60. hozzászólás - 2015.04.08. 14:18:08
Ha veszel hozzá sajtolót 100 őskőért, meg sajtolási engedélyt - most akciós 40 őskő - és van mytokronit fétised, ami a VIP tagsággal együtt van, akkor nembánom... legyen....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.97
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője