Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: V6-os szövetségi bajnokság
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
V6-os szövetségi bajnokság
1. hozzászólás - 2015.03.02. 15:34:35
Lezajlott a V6-on az első szövetségi bajnokság. Tartunk most 1 hét szünetet, és várjuk észrevételeiteket, mennyire "tömény" a játék a szövetségi bajnoksággal, mennyire kötelező táp a V6-on, jó-e az, ha van 2 bajnokság között legalább 1 hét pihi.
Pontszám: 5.48
kedvencSilversurferFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
2. hozzászólás - 2015.03.02. 15:57:19
Ne vicceljetek már, szavazzunk, rendben van, de ne zárjátok le.
Nem hinném, hogy van bárki ezen a szerveren aki ezt ellenezné.

Ez végre feldobta a játékot, sokan erre rendezkedtek be, számítanak erre, nyílván nem véletlenül volt hónapokon át a zsörtölődés, hogy miért nem indul már. Most pedig leállítanátok? Meg szünet tartás? Ennyi erővel időről időre ki lehetne kapcsolni a portyapont generálást is..
A hozzászólást Silversurfer módosította 2015.03.02. 16:01:26-kor
Pontszám: 9.29
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
3. hozzászólás - 2015.03.02. 16:05:44 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Csak semmi pihi...aki szédül, majd kiszáll.
A hozzászólást Azazel módosította 2015.03.02. 16:06:05-kor
Báró Samedi
Pontszám: 9.41
fórumozóTgyuriFérfi
Végzetúr poronty
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
4. hozzászólás - 2015.03.02. 16:12:54
Nem igazán értem miért is kéne pihenőt tartani.
Aki akar nem vesz részt rajta, és ennyi....
Holnap mi fog szünetelni? Vadászat? Portyázás? Szerencsekerék? Bajnoki? Kvíz?....Ez így nem fair!
Pontszám: 8.50
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
5. hozzászólás - 2015.03.02. 16:17:07
A választás lehetősége adott ha van bajnoki akkor sem kötelező napi 100 pp beletolni

De azért ha már a szerver java része nem fejlesztett kreaff szakit mert bajnokin felesleges , akkor ne 300-400 le EH s csatákat nyomogassak már majdnem dupla tp mellé , mikor bajnokin 1978 le-t kapok 10-11 tp vel

kicsit nevetséges lenne a helyzet

Egyszerűen nem portyára van fejlesztve a karik többsége , hanem bajnokira

Nem kell szünet, menjen tovább , nem a végső jutalom miatt, hanem azért is hogy ha el akarok költeni 30 pp-t ne kerüljön egy egész napomba a gép előtt ülni kronokompenzáció szaki hiányában élvezetes az óránként 4 csata mondjuk 1200-1600 le bevételell, amiből nem futja semmire , az adott órában meg ebből ketten elvisznek mondjuk 2-200 le t akkor szép fos karit lehet összehozni az állando most lesz most nem lesz most kesz most nem lesz bajnoki miatt
Pontszám: 8.38
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
6. hozzászólás - 2015.03.02. 16:31:21
Jobbat tudok, 4 hetente állítsátok le a szerót egy hétre, a napi háromszor 5 persz szb valóban nagyon megterheló, 1 hét pihi kevés is. Gondolom ezt szerették volna hallani a fejesek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.38
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
7. hozzászólás - 2015.03.02. 16:37:06 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Úgy látom ez a pihenő dolog nem lesz túl népszerű.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.97
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
8. hozzászólás - 2015.03.02. 16:39:07
Pihenjen aki akar!
Én tápolni akarok, meg élvezni, hogy taktikázik a szövi:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.89
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
9. hozzászólás - 2015.03.02. 16:46:23
Egyetértek az előttem szólókkal. Jelen pillanatban az szb sokkal nagyobb táp mint a portyázás, így a valóban játszó karakterek erre rendezkedtek/rendezkedtünk be. Délután/este munka után nagyon nem mindegy, hogy óránként tudok max ötöt támadni, vagy szb-n 30-at egyhuzamban. Ráadásul szerintem nem vagyok egyedül aki csak az szb miatt van 30 pp-n. Most akkor lehet választanom, vagy visszaváltok 15-re és bukok egy hét alatt 100 pp-t, vagy hátradőlök és nem csinálok semmit.

Másik szempont, hogy ha van szb, a gyengébb karakterek is jobban tudnak fejlődni, mert sokkal kevesebb támadás éri őket, így innen is van sikerélményük, meg az szb-ből is.
Nem beszélve róla, hogy az utóbbi időben hallottam nem egy olyan véleményt, hogy bár csak fétis miatt regisztráltak, de élvezik a pörgést, a játékot, így mégis hosszabb távra terveznek. Ez is nagy mértékben köszönhető az szb-nek.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9.04
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
10. hozzászólás - 2015.03.02. 17:00:39 (Válasz Lanmandragoran #9 hozzászólására.)
Jogos amit írsz, voltak akik azt állították hogy rossz az szb mert a fétisért jött emberek hamarabb célt érnek és lelépnek. Én nem mondanám hogy ez jött be, sokkal több 50 feletti játékosra számítottam, erre eddig csak 2 van, de azok se hagyták abba, hiszen 50+ a szintjük, vajon mért? Gondolom élvezik az élmezőnyben szereplést, vagy egyszerűen ezt a "mostoha" szervert elkezdték megszeretni, ebben nagy szerepe van az szb-nek. Az szb-n szerintem nincs olyan aki csak bukna, ha mégis, akkor valamit rosszúl csinál. Az szb= le, viszonylag nagy béke, fétis, ingyen tulpont, elköltött pp, a pok uralom visszaszorítása, izgalom, szövi élet és még sorolhatnám. Ezeket kellene kipihenni?
A hozzászólást Mortal55 módosította 2015.03.02. 17:01:56-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 9.23
népszerűtlenKurusaki IchigoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
11. hozzászólás - 2015.03.02. 17:20:12
Teljesen egyet értek az előttem szolokkal semmi értelme a kényszer pihenőnek , aki akar az pihenhet nem kötelező tolnia de én holnap szeretném végre 50-es szintre húzni az állatomat hogy legyen végre csatlósom minden meg van már hozzá már csak annyi kell hogy 1 szintet lépjen + ez alatt a 4 hét alatt több mint 400 sző-vel növeltem a szakijaimat ami szb nélkül kb fele se lenne hihetetlen nagy táp és szükségünk van rá mondhatni v6 minden játékosa szb függő lett mivel mindennél jobban fizet szóval ha meg vonjátok egy hétig azzal ti sem fogtok jól járni mert kb mindenki szabira fog menni és kővet sem fognak venni .... vagy ha még is 1 hétre megvonjátok akkor kérek +1 szintet az állatomnak kompenzáció néven mivel miattatok nem lesz meg a csatlósom ....

Szóval röviden NE LEGYEN SEMMI FÉLE PIHI ÉS HOLNAP DÉLTŐL INDULJON ÚJRA A SZB nem a fő jutalomért hanem a tokenekért ( mert ugye ha pihi lesz akkor 30 tokentől el esik mindenki ami nagyon sok ...) és a le-ért én jelenleg 2140-et kapok 12 tp-re amit sehol máshol nem tudnék meg csinálni ....
V1-2-3:Kurusaki Ichigo

V4:Muramasa

V5:Hollow Ichigo

Pontszám: 5.60
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
12. hozzászólás - 2015.03.02. 17:54:56 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2015.03.02. 15:34:35
Lezajlott a V6-on az első szövetségi bajnokság. Tartunk most 1 hét szünetet, és várjuk észrevételeiteket, mennyire "tömény" a játék a szövetségi bajnoksággal, mennyire kötelező táp a V6-on, jó-e az, ha van 2 bajnokság között legalább 1 hét pihi.
Teljesen egyértelmű, hogy a vezetőség akar szünetet, nem a játékosok.
Én előbb szoktam kérdezni és utána cselekedni, ha érdekel a másik véleménye.
Tök egyszerű a helyzet:
- tartjátok magatok a szünethez, mert ti ezt eldöntöttétek, hogy kell nektek, hogy ne mehessen mindenki 50 felé ahogy bír és akar
- figyelembe veszitek, hogy a játékosok nem akarnak szünetet és így holnap délben indul az újabb bajnokság

Ja és nem hiszem, hogy célravezető lenne eljátszani megint azt, hogy úgy csináltok, mintha nem látnátok, hogy mit szeretnének a játékosok és megpróbálni a "jóhiszeműség" álcája mögé rejteni azt, hogy nem akarjátok figyelembe venni a játékosok véleményét.
Van hogy éjfélkor is itt vagytok, nem kéne azt játszani, hogy holnap délig nem reagáltok és közben azt "hiszitek", hogy milyen nagy húzás és mindenki örül a szünetnek.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.72
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
13. hozzászólás - 2015.03.02. 18:12:58
Pörögjön csak tovább. Nagyon feldobja a játékot. Pláne, ha még a szövetségi taktikára is sikerül figyelnünk
Pontszám: 8.75
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
14. hozzászólás - 2015.03.02. 18:33:03
Hadd szaladjon ,nem kell a pihi a két bajnoki futam közé,csak gyűlik a pp, elkölteni nem tudom közben, esélytelen.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.54
kedvencKoklerkeFérfi
Végzetúr tehetség
186 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
15. hozzászólás - 2015.03.02. 20:14:03
elkepesztoen rossz otlet, ha 1 hetes szunetek lesznek.

komolyan nem ertem, miert az a cel, hogy ne erezzek jol magukat az emberek ezen a szerveren
Pontszám: 9.10
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
16. hozzászólás - 2015.03.02. 20:43:54
Holnap bajnokságot V6-raaaaaaaaaaa.
Pontszám: 6.96
kedvencSilversurferFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
17. hozzászólás - 2015.03.02. 20:44:53
Azt hiszem megszületett a vélemény az ötletről, ami elég egyöntetű lett. Ezt figyelmen kívűl hagyni már szinte szemenköpés..
Pontszám: 8.36
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
18. hozzászólás - 2015.03.02. 21:53:03
ez most nem értem minek kellett, szövi bajnokságra keztünk el időzíteni (én is most így farankón elhasználtam a spec váltás gyorsításra a kézikönyveim a semmire)
ez tipikusan olyan, hogy ezt akkor nem előre kellett volna megkérdezni aztán ha elsöprő erejő igény lett volna a szünetre (nem lett volna) akkor betenni?
Pontszám: 8.54
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
19. hozzászólás - 2015.03.03. 08:16:32
Oké, ez most így lesz. De a folytatásban ugyanúgy kéne csinálni, mint a többi világon. Semmi szükség nincs az egy hét szünetre a két etap között.
Pontszám: 8.13
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: V6-os szövetségi bajnokság
20. hozzászólás - 2015.03.03. 09:02:28
Ha kimarad ez a hét, akkor illene egy kompenzációs csomag, hiszen nem lett szólva időben, csak elveszitek az wzb-t egy hétre és kész.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.67
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!