Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Valentin napi befizetési akció
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
121. hozzászólás - 2017.02.14. 17:30:53 (Válasz Offsboy #118 hozzászólására.)
Igen tudom de azt is hogy azzal is lehet, vagy lehet hogy nem lesz meg. Nem fogok rajta napokig stresszelni. Ha elkezdtem, végig viszem ezt, bármi legyen a vége, nem számít kinek hogy lett meg vagy hogy nem.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.02.14. 17:31:18-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.82
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
122. hozzászólás - 2017.02.15. 08:27:19
Hogy ne vesszen el a sülyesztőben a téma, még mindíg várom Miklós válaszát, de csak estig. Addig hogy teljen az idő, kinézek magamnak valami új játékot, biztos ami biztos.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
123. hozzászólás - 2017.02.15. 08:35:49 (Válasz Mortal55 #122 hozzászólására.)
Ezzel szerintem az a gond, hogy ha bármelyik esetben engednének az "abbahagyom a játékot a kukiba" dolognak, onnantól precedensként használhatná mindenki. Szóval hosszútávon inkább 1-1 ember, mint egy későbbiekben követelőző csőcselék. Mert ugye azt látják, hogy a követelőzés eredményre vezethet. Szóval gondold ezt át. Ne a farsangi maszkos dolgot, csak ezt a pár sort.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.78
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
124. hozzászólás - 2017.02.15. 08:46:34 (Válasz Offsboy #123 hozzászólására.)
Ez nem fenyegetőzés ez tény, megmondtam, a válasz mindegy, csak legyen, miklós emberelje meg magát és adjon egy egy mondatos konkrét választ. Sokat kérek?

Kieg: a te meglátásod korrekt, "nem teljesítjük a követeléseidet, nem akarunk precedenst teremteni a dologra" na ez egy egyenes válasz, miért nem sok ilyet látok a pirosaktól?
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.02.15. 08:51:27-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.62
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
125. hozzászólás - 2017.02.15. 09:17:49 (Válasz Mortal55 #124 hozzászólására.)
Idézet: Mortal55 - 2017.02.15. 08:46:34
Kieg: a te meglátásod korrekt, "nem teljesítjük a követeléseidet, nem akarunk precedenst teremteni a dologra" na ez egy egyenes válasz, miért nem sok ilyet látok a pirosaktól?
Mert én, te, vagy akármelyik játékos sokkal élesebben állást foglalhat, kötelezettségek nélkül, nincs szétszedve minden szava mint az USA elnökének, hogy aztán idézgessenek belőle a többiek, hogy a "múltkor ezt mondtad". Ami egyértelmű (jelen esetben, hogy nem engednek a fenyegetésnek), akkor felesleges beszélni, at olyan vitát én is azívesebben elkerülöm, amiben észemről fix az álláspontom, és nem is szeretném megváltoztatni. Azért sokan jöttek már elő az évek során azzal, hogy ha ez és ez nem változik napokon belül, akkor törlök. Párszor ki is lett fejtve, hogy ez miért nem jó stratégia, a többi játékos által. A terroristáknak nem engedtek, sokszor törlés is lett belőle! Az élet megy tovább. Miklós álláspontja az szokott lenni az ilyenekben, hogy aki idáig jut, az úgyis menni akar, ha nem most, a következőnél. Amúgy válaszolt, a poszt ott van, hogy legközelebb majd próbál jobban figyelni, hogy különlegesebb legyen a napi ajánlat.
- Nesze semmi fogd meg jól? Az
- Még mindig nem tudjuk melyik transformerré változik ettől a fétistől az állat, hogy 140be kerül? Még mindig nem!
- Elnézést kért Miklós, pedig ritkán szokott? Igen.
Szóval mindenki maga dönti el, hogy a fenti 3ból melyikbe kapaszkodik.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.78
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
126. hozzászólás - 2017.02.15. 09:28:26 (Válasz Offsboy #125 hozzászólására.)
Látod itt a gond, megfordulnak a szerepek. Itt a játékos az alkalmazott, miklós a főnök. Pedig igazából ő a mi alkalmazottunk, mi adjuk a fizetését, ki többet ki kevesebbet, akkor kinek is kellene dirigálnia? Nem terrorista vagyok, ők nem fizetnek semmit a terrorizált országnak, én a "főnöki" jogommal élek. Mint alkalmazott, valamit elrontott, ezt nem hajlandó rendesen helyre hozni, ezért felmondok neki, végkielégítésről ne is álmodjon. Na de ez mind csak máz. Te is beismered hogy nem volt korrekt, ezt érezhetően korrigálja, vagy ne tegye, lassan tényleg mindegy. Az biztos hogy benyelni és tovább mosolyogva vu-zni nem fogok. Tudom itt ez a szokás, de én felhagyok vele.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.02.15. 09:29:20-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.83
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
127. hozzászólás - 2017.02.15. 09:31:42 (Válasz Mortal55 #126 hozzászólására.)
omg. Inkább hagyd ez a játékot, nem neked való Máshol biztos úgy ugrálnak majd, ahogy te fütyülsz.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.89
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
128. hozzászólás - 2017.02.15. 09:35:01 (Válasz LanMaffia #127 hozzászólására.)
Igazad van, neked jó itt, úgy ugrálhatsz ahogy miklós fügyül, mennyivel jobb is az
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
129. hozzászólás - 2017.02.15. 09:36:27 (Válasz Mortal55 #126 hozzászólására.)
Ha minden ügyfél odaáll a szolgáltatója elé, hogy ezt akarom, mert tőlem kapod a fizetésed, és mindenkinek helyt adnának, akkor szerinted mennyi idő alatt menne tönkre a szolgáltatás?
Valaki - játékos - mondta egyszer itt a fórumon egy ilyesmi ügy kapcsán, hogy a VU-nak (meg más szolgáltatásnak) nem érték a fizető, de hőbörgő ügyfél, mert csak a gond van vele, és elveszi a figyelnet, fejlesztési időt, akármit, a fizető, de konsrtuktív ügyféltől. Azért ebben is van valami, mielőtt mindenki azt hiszi, hogy az ő öskövétől mennek a szerverek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.17
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
130. hozzászólás - 2017.02.15. 09:44:41 (Válasz Offsboy #129 hozzászólására.)
Szépen keveredünk el, nem hiszem hogy az enyémtől megy, mondtam is hogy mi vagyunk a főnökök, vagyis lennénk. De igaz, az ember szolgalelkű, inkább kerüli a konfliktust, de azt se felejtsd el hogy kik az igazi mozgató erő. Felhasználó nélkül semmit sem ér a termék, terméo nélkül a felhasználó keres másik terméket és kész. Amúgy az is megfordult a fejemben hogy hagyom, maradok és minden panasz esetén én leszek az első aki benyögi hogy "bár lehet igazad van de így jártál, engedd el", sok munkát megspórolva miklóséknak, persze ingyen kapják hogy ne élhesenek főnöki jogukkal.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.37
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
131. hozzászólás - 2017.02.15. 09:51:59
Térjünk vissza az alapokhoz. Túlárazott a fétis, kezdetben és időben kértem, sajnos már követelem a nagyobb ajánlatot vagy a kicsi megismétlését. Minden más csak máz.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.83
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
132. hozzászólás - 2017.02.15. 12:03:54
Miért kerül 140 maszkba ez a fétis?

Amikor az első fétisek bekerültek a mini-eseményekbe, az volt a cél, hogy a fétist csak úgy tudd megszerezni, ha maximálisan mindent odateszel (beleértve az ősköves feladatokat is!) Időközben sok eseményben bővültek a feladatok, megnőtt a vadászatból szerezhető ládikák száma, és rutinná vált az esemény alatt megvásárolható egyszeri napi ajánlat, korábbi eseményről is lehetett tartalékolni. Más szóval, a "cseretárgyak" inflálódtak. Másrészt, a kezdeti fétisdömping után megmondtuk, hogy már nem fognak olyan tömegben jönni a fétisek, épp elég sok van már most is. Lesznek újak, de ritkán, és azokat még nehezebb lesz megszerezni, mint a korábbiakat. Mint ahogy a végzet fétis vagy egy relikkuponos relikvia újabb szintjei is egyre költségesebbek. Lehet, hogy a következő fétishez 120 kell az egyik esemény cseretárgyából, és 120 a másikból is. Abból, hogy mi volt korábban, sose következtessetek arra, hogy mi lesz.

Másrészről, nekünk is fontos, hogy a játékosok elégedettek legyenek, aki tényleg aktívan játszik és őskőre is költ, annak ne legyen lehetetlen a fétis megszerzése. Ha ez megoldás, be tudjuk rakni még egyszer az esemény vége előtt a valentin napi ajánlatot. Mindenesetre amit fontosnak érzek, hogy egy internetes fórumon való beszélgetés során is igyekezzen mindenki legalább annyi tisztelettel kommunikálni, mintha élőben beszélgetnénk. Mindig is furának éreztem azt, amikor a VU talin valakivel teljesen normálisan lehet beszélgetni, és az illető a fórumon meg troll üzemmódba kapcsol. Nagyon sok éve már abszolút elsőbbséget élvez az a policy, hogy igyekszünk a játékosok kívánságait teljesíteni, de legalábbis a kéréseket maximálisan figyelembe venni. Az egyetlen mód, ahogy ennek keresztbe tudsz tenni, ha a "követelem, különben abbahagyom a játékot" troll kártyát előhúzod.
Pontszám: 9.49
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
133. hozzászólás - 2017.02.15. 12:40:36 (Válasz Miklós #132 hozzászólására.)
Miklós, már pénteken írtam, rendezhettük volna privátban, reació semmi, a napok telnek, a hangulat feszül, haladás nincs, anem hivatalos magyar hangjaiddal vitatkozok, veled haladás nincs. Még szép hogy kiabálok, akkor talán meghallod. Ha ez troll dolog, vagy blöffnek hiszed, akkor jelentsd ki hogy nem ítéled jogosnak a problémámat, ne is akarjalak győzködni, ha trollkodás vagy blöff, akkor semmi veszíteni valód nincs, ha nem az akkor meg ez van. Ne terroristának nézz, hanem elégedetlen kuncsaftnak. Mérlegelj, mennyi bevételt hozok, mennyi extra munkát jelentek, ha jobb ha távozok akkor tudod mit kell tenni. Csak nyerhetsz ezek szerint. Egyszerű ügy, hagytad elburjánzani. Ezúton is elnézést a hangvételért, úgy éreztem ennek van eredménye, lehet hibáztam. Most ott tartunk hogy lehet szó még egy csomagról, zárjuk le most. Lesz vagy nem lesz, ha nem lesz (nem fenyegetés) akkor befejeztem, kimondtam és megteszem, minden maradandó harag nélkül.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.02.15. 12:43:25-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 5.75
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
134. hozzászólás - 2017.02.15. 14:38:00
Fura, de számomra a játék legyen kihívás is egyben, különben aknakeresőznék. Ha aknakeresőznék. Ha minden könnyen megszerezhető lenne, akkor meg én hagynám abba a játékot, mert nincs kiírva, hogy 4-8 éves korig, és amit nem kapok meg alapból, azt majd hisztivel elérem. Igenis az én karakterem, én dolgoztam meg érte, és egy forinttal se fizetek többet érte, mint amit időarányosan egy hobbira fizetnék. Ahogy szokták mpndani, az vagy amit megeszel, itt az vagy amit tettél érte. És ez messze nem a pénzen múlik, ha valakinek csak napi 20 perce van erre a játékra, akkor ne azokat bántsa, akik többet áldoznak erre. Talán ez az egyetlen játék, ahol a pénzt kompenzálhatod az idővel.
Pontszám: 9.45
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
135. hozzászólás - 2017.02.15. 14:57:05 (Válasz Tosf #134 hozzászólására.)
Szerintem rosszúl látod, ennek és mint minden hasonló szolgáltatásnak az alapja az hogy időt vehetsz pénzért, ezek a játékok mind mind a türelmetlen és idő szegény emberekre épít. Az időddel részben kompenzálhatod, de versenyt fel nem vehetsz, már az inspiráció is nagy vitaforrás, pedig ingyen van. Vérre megyek egy "apró" de számomra fontos dologért, itt rágom a kefét, vitatkozok, szerintet könnyebb út remében teszem? Beismertem hogy komolyabban kellett volna vennem a feladatokat, 50-re számítottam 20-as lett. Felkaptam a vizet csúnyán, ez is igaz, haragomban mondtam hogy befejezem, de ha kimontam betartom. A sírás nállam nem itt kezdődik, egyszerű kérésnek indult, elszaladt a ló. Ecetera ecetera, a lényeg hogy beismerem hogy hibáztam, miklós dönt hogy megyek vagy maradok.

Kieg: sokadjára kiemelem, mégegy 20-as ajánlatot tegyenek be, nem kérek ingyen maszkot, nem kérem hogy legyen olcsóbb a fétis. Ha azért lett csak 20-as a csomag mert sokalták az 50-et mert nem akarták senkire se rákényszeríteni, akkor egyszerű a képlet, két 20-as kell.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2017.02.15. 15:03:10-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 5.99
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
301 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
136. hozzászólás - 2017.02.15. 18:53:57 (Válasz Tosf #134 hozzászólására.)
Abszólút igazad van a témában, abban viszont nincs, hogy a pénzt itt ki lehet váltani idővel. Pont, hogy nem. Sok, más, nagyobb játékban ki lehet váltani a lóvét idővel, hisz pl. a Blizzardnak pont belefér párezer ingyen játékos a pár százezer/millió fizetős mellé. Itt kb. 1500 játékos van, amiből max. 3-400 fizet, ez a cég nem engedheti meg ezt.
Ha lehetne óránként 5 őskövet keresni itt valami játékon belüli olyan tevékenységgel, ami nem szórakozás, hanem kulimunka, biztos vagyok benne, hogy a 3-400 fizető játékos fele ott görnyedne napi 2-3-4 órát a gép fölött a napi őskövet megkeresve, pedig ez kb. 70 Ft-os órabért jelent. Mégis az ember úgy érzi, jobb ingyen játszani, mint 3-4-5 ezer forintért havonta. A játék viszont így lehúzhatná a rolót.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.66
népszerűBodobácsFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
137. hozzászólás - 2017.02.15. 19:44:31
Én is nagyon támogatnám ezt a Valentin napi helyett mondjuk Lilla/Julianna napi megapackot, sőt a lassan túlcsorduló platináért megvehető verziónak különösen örülnék.
Pontszám: 7.50
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
138. hozzászólás - 2017.02.17. 08:51:36
Köszönöm a maszkos ajánlat megismétlését.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.48
kedvelt tagMegaMindFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
139. hozzászólás - 2018.02.12. 09:33:03
Idén lesz befizetési akció,vagy elmarad?
Csak mert még semmi hír róla..
Pontszám: 6.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Valentin napi befizetési akció
140. hozzászólás - 2018.02.12. 12:58:26 (Válasz MegaMind #139 hozzászólására.)
Igen, a részleteket a mai napon kirakjuk a fórumba, 14-én fog indulni.
Pontszám: 7.73
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!