Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1
Szerző
Topic neve: Olimpia 2012, London
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Olimpia 2012, London
1. hozzászólás - 2012.07.28. 08:32:53
Tegnap egy nagyszerű megnyitóval kezdetét vette a XXX. nyári olimpiai játékok. A mai napon pedig már magyar éremesélyes is versenyez, itt pedig nincs is fórum róla Persze lehet, hamvába holt ötlet, de azért megpróbálom.

Először is a tegnap este. Először úgy voltam vele, hogy egyike a jó megnyitóknak, amit eddig láttam, de a James Bondos jelenet, Mr Bean és a lánggyújtás meglepő, de tetszetős egyszerűsége nálam kiemelte a többi közül. Persze ehhez azért az összhatás is hozzájárult, azaz a könnyen érthető előadás, mely végigkövette a britek fontosabb történelmi eseményeit és bemutatta kultúráját. Hiányérzetet csak Tolkien és A Gyűrűk ura kihagyása okozott, ha már a Harry Potter megjelent Voldemort képében, de ez csak széljegyzetnyi szubjektív negatívum a részemről.
Az egész megnyitó egy szép egészet alkotott, amit csak "szokás szerint" a sportolók bevonulása tett kicsit unalmassá, illetve ezzel a a jövőben biztos kell kezdeni valamit, II. Erzsébet is unta magát, de szerintem nem volt egyedül ezzel az érzéssel.

A mai napon pedig belecsapunk a közepébe. Cseh Laci révén érem, Hosszú Katinka révén pedig aranyéremeséllyel indulunk az első napon, de pályára/pástra/asztal mellé lépünk asztaliteniszben, cselgáncsban, ökölvívásban, vívásban, teniszben, tornában, evezésben, így rögtön az első napon többünkért szoríthatunk.
A hozzászólást Craslorg módosította 2012.07.28. 08:33:17-kor
Pontszám: 7.66
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
2. hozzászólás - 2012.07.28. 09:37:45 (Válasz Craslorg #1 hozzászólására.)
az nso online minden nap közli mik az aznapi események és a magyar érdekeltségű időpontokat is (ez persze csak körülbelüli idő). Lehet böngészgetni és időpontra a TV elé ülni szurkolni
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 7.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
3. hozzászólás - 2012.07.28. 12:26:49
Megvan az első kellemetlen meglepetés számunkra. Cseh Laci az utolsó előtti időfutamban Phelpsszel párban próbálta beverekedni magát a 400m vegyes fináléjába. Minthogy a többiek méterekkel mögöttük voltak, így mindketten kényelmesre vették a figurát és a végén néhány centivel Phelps nyúlt be hamarabb. Majd jött az utolsó futam, ahol meglepetésre 5-en is jobb időt úsztak náluk. A feketeleveshez kellett, hogy az egyel korábbi előfutamban ketten kiússzák magukat, így összesítésben Phelps a 8. időt érte el, ebből kifolyólag Cseh Laci a 9. helyen végzett, így nem jutott döntőbe. Kár érte...

Cseh László: Ezt elrontottam. „Azt hittem, hogy ennél jobb időt úszunk. Végig együtt mentem Phelpsszel, nem hittem volna, hogy ez ilyen gyenge idő lesz, és nem lesz elég a döntőhöz. És arra sem számítottam, hogy az utánunk következő futam ilyen erős lesz. A felkészülésem úgy érzem jól sikerül, még most is maradt bennem, ezt elrontottam. Ennyi” – mondta a magyar úszó.
Pontszám: 7.66
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
4. hozzászólás - 2012.07.28. 13:12:04 (Válasz Craslorg #3 hozzászólására.)
"...igazából, szerintem egymást szivattuk Michael-lel..."

Bármilyen nagy úszók is, egy olimpiai elődöntőt úgy kezelni mint egy edzést, elég nagy felelőtlenség.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.73
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
5. hozzászólás - 2012.07.28. 13:31:31
Azért voltak már szép eredményeink is. Kiss Gergő döntős 400m gyorson, Hosszú Katinka szintén 400m vegyesen, Gyurta 16-ba jutott 100m mellen, Tóth Kriszta nyerte az első meccsét asztaliteniszben, így 32 között van és Csernoviczki Éva is 8-ba jutott judoban.
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
6. hozzászólás - 2012.07.28. 16:57:58
Megvan az első érem, Csernoviczki Éva judoban bronzérmet szerzett!
Pontszám: 7.66
fórumozóGyakorolFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
7. hozzászólás - 2012.07.30. 19:10:10
Megvan az első aranyérem!Szilágyi Áron a kardvívásban aranyérmet szerzett!
Pontszám: 5
kedvencPromiFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
8. hozzászólás - 2012.07.30. 19:15:44
Ungvári Miklós is szerzett érmet, ezüstöt
Pontszám: 8.40
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
9. hozzászólás - 2012.07.30. 19:33:52 (Válasz Promi #8 hozzászólására.)
Ami aranyat ér!
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 8.08
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
10. hozzászólás - 2012.07.30. 20:07:43
Lengyel küzdősportot (sszem judo) néztem, fényképek vannak róla hogy lenyomta a ferdeszeműt (teljes háttal a padlón volt), erre ellene ítéltek
Most nézek valami vívást, ahol nem indítoptták el időben az órát.
Hihetetlen mit művelnek a bírák...
Pontszám: 6.31
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Olimpia 2012, London
11. hozzászólás - 2012.07.30. 20:15:32 (Válasz Birka #10 hozzászólására.)
Ez csak az olimpia miatt kerül jobban kiemelésre. Minden tornán vannak ilyenek, akár judo, akár vívás, akár bármi más, csak ugye ezt most az egész világon közvetítik.
Pontszám: 7.66
Oldal: 1
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!