Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: 60. szintű v4 karakterátvitel
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 60. szintű v4 karakterátvitel
41. hozzászólás - 2013.01.03. 15:00:26 (Válasz McMad #40 hozzászólására.)
Sose volt egyenlő. Nem véletlen. Ne lehessen előre kalkulálgatni. Arra ott lesz az indulás első 5-10 perce. Igaz, a háttérinfók alapján már el lehet addig dönteni, hogyan is akarod. Megjegyzem, nem értem miért nem a csapatos megy, hiszen 60-as szintű volt a legutóbbi is.
Pontszám: 7.74
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 60. szintű v4 karakterátvitel
42. hozzászólás - 2013.01.03. 16:03:33 (Válasz Craslorg #41 hozzászólására.)
Őőőő... Mi a gond az előkalkulációval? TÉNYLEG érdekel, mert ebben nem látok buktatót (ugyan sok tekintetben ölég "naiv" vagyok).
Az általad felvetett 2. téma (mi volt legutóbb - mire lehetett számítani eredetileg) engem is zargat kissé, de az TOTÁL szubjektív, mivel a kisszintűt bizonyosan nem fogom erőltetni (több időt vesz el, mint a 60-as tapasztalatom szerint és az sem kevés - még segítő kari esetén is ölég időrabló a V4-ezés). A 60-as az elkövetkezendő Eventekkel erősen konkurál nálam. No de erről már máshol beszéltem. Részemről rendben, de jobban örültem volna, ha a sorrend nem változik... ;-( ;-(

Kariátvivők!
Eszetekbe ne jusson pár perc alatt összecsapni a karitokat... Hacsak nem toplistával szeretnétek átvinni, de talán még akkor sem érdemes kapkodni. Nekem bő 3 órába került a generálás (2x kezdtem ábszolút elölről, mert ugyebár elvenni NEM lehet a már fejlesztett értékekből, csak hozzátenni + millire ölég nehéz előre kitalálni mindent), oszt mégis 2 toplistát ért a késés ellenére. Egy olyan karival, amin menet közben még "állítanom" kellett. TERMÉSZETESEN ez érv lehet az "akkor meg minek az előgenerálási lehetőség" mellett is, DE nem csak ezért lenne érdekes (akit érdekel, az röviden olvashat róla a lobbylistámon). Pláne, hogy AZT a karaktert eszembe sem jutott volna átvinni sehova. :-X
A kariátvivő inkább merengjen akár 1 napot is a karakterén generálásnál, minthogy 1-2 hét után, vagy nagyobb közökkel mindig újrakezdjen (SOK példát láttam rá és nem tesz jót a karinak egy erősebb Lélekkút töltés - lesz ÉPP elegendő hátránya átvitel után az első szinttől fejlesztőkkel szemben pl. eventrelikek nélkül, az akár 40. szinttől pörgetett extraküldibevétel nélkül, stb.-stb.).
Ez csak tanács - aki akar él vele. :-X
Pontszám: 8.11
Oldal: 123
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője