Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szerencsekerék
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
81. hozzászólás - 2012.03.07. 08:01:10 (Válasz Truth80 #80 hozzászólására.)
csak 4 nevet választottam ki, amik ugyanezzel a karakternévvel legalábbis biztosan nem játszanak v5-ön, és én mégis őket látom... csak érdekes.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7.63
kedvencBartosgabiFérfi
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
82. hozzászólás - 2012.03.07. 08:06:19
Baraty szerintem nem jól mondta,reggel telóról megpróbáltam forgatni kép nélkül.
Nem adott semmit,de a lehetőséget elvette,mert gépről már csak őskőért pörgethettem.
Amúgy jó fejlesztés,tetszik.Az meg kifejezetten,hogy előre semmi hír nem volt róla,így nem ment a rinyálás már napokkal előtte!
V5-Yar Afzal
V1-Yar Afzal
Pontszám: 8.51
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
83. hozzászólás - 2012.03.07. 08:13:18 (Válasz Miklós #78 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.03.06. 23:43:48
Az árat próbáltuk a lehető legolcsóbbra venni, bérlettel 1 őskő, ez alá már nem nagyon lehet vinni


Azért van rá 1-2 példa, hogy már sikerült. Egyébként elképzelhetőnek tartom, hogy ha olcsóbb lenne, több bevételetek lenne belőle, de ezt valószínűleg ti jobban látjátok.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.03
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
84. hozzászólás - 2012.03.07. 08:18:40
Azon gondolkodtam hogy mondjuk alapban 1 őskő lehetne egy + pörgetés és a gyorsításhoz hasonlóan 1/3 vagy 2/3 őskő a bérlettel esetleg.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 9.01
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
85. hozzászólás - 2012.03.07. 09:26:49
Nekem is nagyon tetszik, ügyes elgondolás.
Itt olvastam hogy korlátozni kellene az ősköveset max 1 alkalomra, szerintem max 10 re ha mindenáron korlátozni akarja valaki. A max 1 az kevés lenne

amúgymeg 25 % az esély, hogy 1 v 2 őskőért csőd-öt kap az illető. amúgymeg hagyszórja az őskövet, aki úgygondolja korlátlanul, szerinem ne korlátozzátok.

Ezt is kilehetne írni:

A túlzásba vitt szerencsejáték ártalmas, szenvedélybetegség kialakulásához vezethet!
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 6.45
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
86. hozzászólás - 2012.03.07. 09:29:38 (Válasz Uranos #85 hozzászólására.)
Őskoves pörgetésnél 100%-ban van nyeremény.
Pontszám: 6.69
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
87. hozzászólás - 2012.03.07. 09:30:24 (Válasz GerMe #74 hozzászólására.)
Idézet: GerMe - 2012.03.06. 21:42:14
Minden játékba ez van aki fizet az kap egy pici előnyt!
Ez a PICI tetszik!! Ne értsétek félre, nem akarok vitát indítani, de az azt hiszem tény, hogy a prémesek/nem prémesek két különböző ligában indulnak! Ez jól is van így. A nem prémes karik a játék szempontjából csak a farmolásra vannak, hogy sikerélményt okozzanak a fizetős játékosoknak. Bevallom ezért okoz számomra némi gonosz örömet, (ördögi kacaj! ) hogy a fejlesztések arra irányulnak, hogy a prémesekről minél több pénzt lehúzzanak, mert így egyre nagyobb rés támad a prémes játékosok között is. És így közülük is egyre többen nyelik le a keserű pirulát, és érzik meg, milyen az, amikor semmi esélyed sincs, pedig mindent megteszel! Visszatérve az első mondatra jól van ez így! Előnyt akartok?!? Fizessetek!!

U.i.: Azt hiszem, most nem leszek túl népszerű!


A Beholder sem jótékonysági intézmény! Ők - többek között - ebből élnek. Comprende?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.49
fórumozóUranosFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
88. hozzászólás - 2012.03.07. 09:32:39 (Válasz Craslorg #86 hozzászólására.)
Bakker
logikus mondjuk, bár én ezt nem 100% tettem volna
Nem a népszűségre hajtok, hanem az észszerűségre
A fránya helyesírás és a gépelési sebességem nem fér meg egymás mellett valamiért... :X
Pontszám: 5.81
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
89. hozzászólás - 2012.03.07. 09:46:29
Prémes vagy nem prémes?

Ha senki nem venne őskövet, akkor nem lenne ez a játék sem, mert gondolom a fejlesztők nem csak saját örömükre fejlesztgetnek és költségeik is lehetnek. (Ja, és néhány "ingyenes" játékkal ellentétben itt nem kell havonta egy átlagfizetést benyomni.)
A szerencsekerék az utóbbi idők legjobb újítása, nagyot dob a játékon. (Ki nem szereti a zsákbamacskát? )
V5 Rats
Pontszám: 5.66
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
90. hozzászólás - 2012.03.07. 10:20:30 (Válasz Miklós #78 hozzászólására.)
Remélem lesz olyan állat cucli, ami mondjuk csak TP-t ad, nem kell nekem ilyen +x% gyógyítás, LÉ, stb, stb...minek az nekem?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.14
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
91. hozzászólás - 2012.03.07. 10:28:44 (Válasz Viszok009 #90 hozzászólására.)
Lásd lélekkufár
Pontszám: 6.30
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
92. hozzászólás - 2012.03.07. 10:36:55 (Válasz Miklós #78 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.03.06. 23:43:48
Az ultra implant valóban jó cucc, a játékban a normál megvehető állatfelszerelés +10% portya LE-t ad, ez +20%-kot, ahhoz képest egy EHsnak tehát +3.5% LE-t jelent (a duplázós familiárison +7%-kot). Nem rossz, de nem is egy egyensúlyborító táp, és azért egy ultra adjon valamit...

Ebből az ultra implantból kaphatok 4-et, hogy minden állatomnak jusson belőle?
Pontszám: 6.18
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
93. hozzászólás - 2012.03.07. 12:01:42
Kérdésem az lenne, hogy nem lehetne felhalmozható a forgatás? Egy prémium játékos nem kaphatná meg alapból legalább a napi 1 forgatást, és ezt lehetne halmozni?

Azért gondoltam erre, mert előfordulhat, hogy nem tud belépni az ember egy nap, és akkor elvész a forgatás. Viszont ha prémes az illető, akkor valsz aktív játékos, tehát megkaphatná azt az 1 forgatást arra a napra, és akkor mondjuk ha elmegy valaki nyaralni mondjuk 2 hétre, akkor egy 14 darabig lehetne halmozni.
Estleg még azt meg csinálni, hogy az el nem használt őskőves forgatásokat kivenni utólag akár több őskőért?

Vagy akár egy plusz kényelmi funkcióba berakni ezeket, akár hogy automatikusan megvegye minden nap az őskőves forgatásokat is, természetesen prémes játékos estén, meg aki megvette a gyorsítást.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.41
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
94. hozzászólás - 2012.03.07. 12:03:56
mert ugye most egy vadászat vagy portyához van kötve alapból a forgatási lehetőség. És akkor mondjuk a tárolható forgatás lehetne 30(vagy nem tudom mennyi lenne jó?), lényeg hogy beleférne mondjuk 2 hétig a 3 forgatás x 14, amit automatikusan megvenne nekem a gép minden nap, ha igénylem, másnem egy adott mennyiség fölött már túlcsorogna...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.76
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
95. hozzászólás - 2012.03.07. 12:18:17 (Válasz Eardog #94 hozzászólására.)
Ez nagyon nem lenne jó. Gondolom, szerencsekerék célja, hogy játsszunk, odafigyeljünk, itt legyünk. Ha simán megvehetővé válna, mindegy milyen áron, akkor a célját veszítené el. Az első forgatás "ára", hogy belépj és csinálj valamit.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.51
kedvelt tagRolikamFérfi
Végzetúr tehetség
104 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
96. hozzászólás - 2012.03.07. 12:30:23 (Válasz Eardog #93 hozzászólására.)
Szerintem is a szerencsekerék arra lett kitalálva,hogy aktív legyél minden nap belépj a játékba és csinálj valamit és ne csak hetente egyszer levadászd a csp-t és építs.
V3 Rolikam
V4 Bableves
Fórum:Egyszeri Béla
Pontszám: 5.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
97. hozzászólás - 2012.03.07. 12:34:08
Sztem aki prémium játékos, az aktív, nem hiszem hogy csak úgy fizet valaki a semmiért, és ha már fizetünk, akkor miért ne kapnám meg a forgatás lehetőségét akkor is, ha el kell utazni üzleti ügyben, családi ügyeben, stb. Én már minden kényelmi funkciót megvettem, és sok olyan fejlesztésem van, ami segíti, hogy ne kelljen felesleges dolgokkal foglalkozni.

Sztem ha eleve valaki prém, és mondjuk megveszi ezt a gyorsítást 200 őskőért mondjuk, akkor sztem azzal mindenkét fél jól jár...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.76
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
98. hozzászólás - 2012.03.07. 12:35:06
Az meg egy másik dolog, hogy ez azért van hogy minden nap játszunk? Most aki eddig nem játszott, de érdekli a szerencsekerék, akkor ő belép egyet pörgetni, és elmegy...tehát továbbra se fog játszani...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.76
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
99. hozzászólás - 2012.03.07. 12:42:48 (Válasz Eardog #97 hozzászólására.)
Az AH-ra sincs az hatással, hogy elmész 2 hétre nyaralni.

Nyugodtan mond meg a helyettesednek, hogy pörgessen 3-at naponta a keréken is, az már nem oszt nem szoroz...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.60
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerencsekerék
100. hozzászólás - 2012.03.07. 13:31:20 (Válasz Viszok009 #99 hozzászólására.)
Belököd cronba valamelyik linux szerveren, hogy napi x alkalommal pörgessen+aukciózzon, és máris nincs gondod vele...
Pontszám: 5.65
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője